Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach zasady... Pić, p..lić, nie żałować, bida musi pofolgować, kupiłem sobie na poprawę humoru MOTM Ibre i mam w dupie, będę nim strzał z połowy boiska. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz zabieram sie za licytacje ^^

Zawsze, jak kupowałem to pojawiały sie tańsze karty. :p a teraz nic..

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem fresha za 940K, widziałem, że to najniższa cena w ogóle chyba - nie wiem czy spadnie czy nie - mało na rynku - karta MEGA - sprzedałem czarne, wsadziłem by nie przewalić hajs w niego - raczej inwestycja powinna mi się nie odbić czkawką... Ale mam to w dupie, lubię tego szatana to z chęcią nim pogram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaraz zabieram sie za licytacje ^^

Zawsze, jak kupowałem to pojawiały sie tańsze karty. :P a teraz nic..

Jaki max sobie ustaliłeś za Messiego i Cra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając Wasze posty czuję się strasznie biedny :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki max sobie ustaliłeś za Messiego i Cra?

Messi 950k. CR 1,1kk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do kiedy jest ta podwójna szansa? Nie czaj się tylko kupuj nawet o 30k więcej :biggrin:

Ja właśnie Coste odkupiłem powoli buduję skład, teraz na cam zbieram ale jeszcze nie wiem na kogo :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu 100 kontraktów puszczam po 200coins żeby uciułać, a Wy tu pitolicie o Messich, Ronaldach i pomaranczowych Ibrakadabrach :-)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kogo polecicie kupić by zmodernizować skład, którym się okey gra. Tylko cóż bramki z daleka to rzadkość, a tracenie bramek to codzienność. ...

Ogólnie jak gram z składem z ligi tureckiej to 4 na 5 meczów przegrywam... a mecze z mocniejszymi na papierze skladami z niemiec i Hiszpanii wygrywam. ..

Aktualnie sklad: http://www.futbin.com/16/squad/83620

Ogólnie gram 4fun więc budżet tez spory nie jest jak sprzedam varane to hm 30k będzie. ..

Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli na Bonda to weź sobie poduszkę. Byłem w sobotę...,wolę grać w fut

Tak sie zastanawiam,czy skoro tak wszyscy liczą na największe spadki w BF to może EA na złość wpadnie na jakiś fajny sposób i zrobi w uja nas wszystkich?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Poduszkę i smartfona, pół filmu przespisz drugie pół przehandlujesz na companion

 

Gorzej, byłem z dziewczyną na Igrzyskach Śmierci. Najgorszy film jaki widziałem w tym roku. Pomyśleć, że mogłem kupić sobie Bale i grać nowy trajhardowy turniej...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze na nic im te karty, one same nie graja ;>

Od razu na nic... a radocha, to co? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebys widzial ta radoche u Foxtera ;D jemu nigdy nie dogodzisz :>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malix & Maxym. Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego :)

3f5ab0a2d9a3a247be7e5d1d2dcf3615.jpg

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebys widzial ta radoche u Foxtera ;D jemu nigdy nie dogodzisz :>

Haha to samo u Maxyma, ale może to jest ten rodzaj ich własnej radochy - posiadanie i mieszanie, testy...

Są tacy, co wolą przykleić palec do sprintu i szpanować 1-szą ligą, wypominając innym, że grają "ogony", a oni mają taką miłą radochę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sprinterow latwo sie ogrywa, bo oni graja ciagle to samo ;) za to pojawia sie problem przy kolesiu co mysli i gra z przemyslanymi podaniami - wtedy obrona/pomoc sie czasami rozjezdza samoczynnie i powstaje problem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix narażasz się na wpis do książki o bzdurach na temat fify z forum pssite, w której mnie poświęci się całe rozdziały bo gram ogony :laugh:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Fenix narażasz się na wpis do książki o bzdurach na temat fify z forum pssite, w której mnie poświęci się całe rozdziały bo gram ogony :laugh:

 

Widzę, że parę słów prawdy zabolało :) I tak jak napisalem, przez kilka kolejnych stron, nie możesz sobie dac z tym spokoju. Wciąż czekam, aż ci się znudzi. Stary chlop a internetowe wojenki rozpamietuje dniami. Mam nadzieje, ze na pozycie sie to nie przeklada? :D

Jutro specjalnie dla ciebie nagram jakis moj mecz, (o ile wlacze konsole). Mam nadzieje, ze w jakis sposob cie to zaspokoi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Matinx: Potwierdzasz moją teorię o ego... ani słowa o Tobie nie napisałem, żyj czymś innym, nie mną, bo Twoje pożycie się sypnie.

Chyba, ze działam na Ciebie jak vagra, to sorry, ale wypisuję się z tego :)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, ze pijesz ciagle do słów z mojego posta. Trzeba byc debilem, żeby tego nie zauwazyc. Lub nieudolnie probowac kogos nim zrobic. Ide lulu, moze mi się przyśnisz? :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, ze pijesz ciagle do słów z mojego posta. Trzeba byc debilem, żeby tego nie zauwazyc. Lub nieudolnie probowac kogos nim zrobic. Ide lulu, moze mi się przyśnisz? :*

Życzę CI tego skarbeczku :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aguero RZEZNIK... ale tego w sumie sie oczekuje od karty za 200k. 8 meczykow 12 bramek i 1 asysta, bilans byl lepszy ale oczywiscie znow w ostatnich waznych meczach ligowych skrypt mode = ON.. to jest tak pojebane ze szkoda gadac :D

no i jest jak wspomnialem w poprzednim poscie... wyrwany taniej na przetestowanie zeby przy sprzedazy nic nie stracic a tu dupa, chodzi juz po tyle za ile go wyrwalem "w promocji" mimo to warto bylo sprawdzic karte, bedzie polowanie na kune w piatek, Costa idzie w odstawke a Remy na lawe. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aguero RZEZNIK... ale tego w sumie sie oczekuje od karty za 200k. 8 meczykow 12 bramek i 1 asysta, bilans byl lepszy ale oczywiscie znow w ostatnich waznych meczach ligowych skrypt mode = ON.. to jest tak pojebane ze szkoda gadac :biggrin:

no i jest jak wspomnialem w poprzednim poscie... wyrwany taniej na przetestowanie zeby przy sprzedazy nic nie stracic a tu dupa, chodzi juz po tyle za ile go wyrwalem "w promocji" mimo to warto bylo sprawdzic karte, bedzie polowanie na kune w piatek, Costa idzie w odstawke a Remy na lawe. 

Grałeś Tevezem? Kun lepszy?

Kurde kusisz... na XO już poniżej 200k lata, ciekawe do ilu spadnie.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×