Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

@evo666 myślę, że wszystko wyjaśniliśmy sobie na PW. I dalej się szanujemy. Zagramy po północy?

 

Jeśli to łykacie, to bez komentarza.

Ja łyknąłem. Sorry. Autentycznie i niekłamanie zwątpiłem w Ciebie. Przepraszam kolego. Podpierdalacz powinien się wstydzić, a wstydzę się ja. Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym też zagrał, ale jest do środy w Piastowie/Warszawie, u teściów. W 15 jak byłem u teściów, to zawsze EA jakieś akcje odwalało, wprowadzenie widełek, czy inne idiotyzmy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja łyknąłem. Sorry. 

Widzę... Szkoda tylko, że jak nie pasuję administratorowi, to musi się imać tak tanich zagrywek.

Czekam na sprostowanie o ile pana Cwira na to stać.

Bo dla mnie to czyste chamstwo było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wiem że głupie pytanie ale da się jakimś cudem pada z ps4 dać do x też bym z wami pograł ale wstydzę się mojego poziomu trzymając jak dla mnie tego okropnego pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hah United przedupilo, ciekawe kiedy bedzie IF Boruca wtedy biere :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe jest pomawianie kogoś o kablowanie... Jestem z innych czasów i nawet takie żartobliwe internetowe zniesławienia kiepsko odbieram.

Szczególnie, że średnia wieku w tym temacie jest dość wysoka i poglądy mamy podobne na wiele spraw.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę... Szkoda tylko, że jak nie pasuję administratorowi, to musi się imać tak tanich zagrywek.

Czekam na sprostowanie o ile pana Cwira na to stać.

Bo dla mnie to czyste chamstwo było.

Można być chamem zachowując honor. Kłamca nie ma honoru. Obrzydliwa sprawa. Jeszcze raz przepraszam kolego. Wypierniczam podpierdalacza ze znajomych. Jego ból dópy jest wystarczającym wskaźnikiem. Zablokowane ścierwo.

Skończmy temat.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można być chamem zachowując honor. Kłamca nie ma honoru. Obrzydliwa sprawa. Jeszcze raz przepraszam kolego.

Skończmy temat.

Wiesz, jak ja raz w życiu kogoś zgłosiłem, to napisałem to wprost i publicznie (i do dziś uważam, że akurat wtedy było to słuszne), jak z kimś się posprzeczałem, a nie miałem racji, to też potrafiłem publicznie przeprosić.

Tyle z mojej strony.

Mam inne poczucie humoru niz co poniektórzy widocznie.

Może teraz w dalej stylu PRL-owskim wysmaży jeszcze jakieś dowody. Nie dbam już o to. Nie będę się kopał z koniem, ani udowadniał, że nie jestem garbaty.

Mam już swoje zdanie co do tego kto ciągle tu zgłasza różne rzeczy i coraz bardziej utwierdzam się w tym przekonaniu.

 

 

Dobra wiem że głupie pytanie ale da się jakimś cudem pada z ps4 dać do x też bym z wami pograł ale wstydzę się mojego poziomu trzymając jak dla mnie tego okropnego pada

Staruszku, przecież przyciski masz w tym samym miejscu, tylko gałka trochę wyżej.

Mi się od razu udało zaskoczyć, Maxym się dłużej przyzwyczajał.

Ty się też przyzwyczaisz w końcu :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę... Szkoda tylko, że jak nie pasuję administratorowi, to musi się imać tak tanich zagrywek.

Czekam na sprostowanie o ile pana Cwira na to stać.

Bo dla mnie to czyste chamstwo było.

 

weź że się człowieku ogarnij bo już czytać tego twojego pieprzenia nie mogę. najpierw sam robisz wielkie halo że jakiś niby konfident na was donosi. na publicznym forum które każdy widzi, a szczególnie ja. po czym nie potrafisz zwykłego żartu, pod który się sam podłożyłeś, przyjąć na klatę jak normalny dorosły człowiek. tylko sypiesz swoimi standardowymi gadkami o tym jak to forum źle funkcjonuje i co przystoi administratorowi (za każdym razem) i podkręcasz oburzenie gadkami o chamstwie i honorze, a reszta to łyka :).. aż mi szkoda energii na facepalm..

 

no nic, mam lekcję. know your audience jak to mówią. mam też drugą lekcję - już Cię nigdy polubownie nie potraktuję i nie przymknę oka, co robiłem wiele, wiele razy. masz dwa warny. po kolejnym lecisz stąd. zapewne na jakieś lepsze forum, bo nasze ma beznadziejną funkcjonalność.. :wallbash:

 

masz też na koniec na swoje dolegliwości, pasuje do Ciebie idealnie:

 

Można być chamem zachowując honor. Kłamca nie ma honoru. Obrzydliwa sprawa. Jeszcze raz przepraszam kolego. Wypierniczam podpierdalacza ze znajomych. Jego ból dópy jest wystarczającym wskaźnikiem. Zablokowane ścierwo.

Skończmy temat.

 

Haha co za paranoik :D. Następny siewca teorii spiskowych. Nikt nic nie raportował!!! Przypadkiem zobaczyłem twój ostatni wpis z przekleństwami i kłótniami i zareagowałem. Nie jesteście w ukrytym miejscu do którego nikt nie zagląda, choć pewnie się wam tak wydaje. Co do "ścierwa", Panie paranoiku, to nie musisz nikogo blokować. Dostajesz bana za 4 warna. W poprzednim sprzed pół roku dostałeś dobitną informację że jeszcze jedno jakiekolwiek wykłócanie się w dziale FUT i lecisz stąd. Uszanuję więc zalecenia kolegi który Ci to napisał.

 

Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś cenne uwagi albo komentarze odnośnie sytuacji, to zapraszam na PW. Tutaj już wystarczy.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź że się człowieku ogarnij bo już czytać tego twojego pieprzenia nie mogę. najpierw sam robisz wielkie halo że jakiś niby konfident na was donosi. na publicznym forum które każdy widzi, a szczególnie ja. po czym nie potrafisz zwykłego żartu, pod który się sam podłożyłeś, przyjąć na klatę jak normalny dorosły człowiek. tylko sypiesz swoimi standardowymi gadkami o tym jak to forum źle funkcjonuje i co przystoi administratorowi (za każdym razem) i podkręcasz oburzenie gadkami o chamstwie i honorze, a reszta to łyka :).. aż mi szkoda energii na facepalm..

 

no nic, mam lekcję. know your audience jak to mówią. mam też drugą lekcję - już Cię nigdy polubownie nie potraktuję i nie przymknę oka, co robiłem wiele, wiele razy. masz dwa warny. po kolejnym lecisz stąd. zapewne na jakieś lepsze forum, bo nasze ma beznadziejną funkcjonalność.. :wallbash:

Tak.. czekaj na lajki po kolejnym sarkastycznym poście.

Udowodnij mi tylko gdzie napisałem, ze forum ma beznadziejną funkcjonalnośc?

Co do reszty Twojego posta nawet nie będę się odnosił, bo na szczęście siedzą tu nie tylko małolaty klikające "lubię to" tylko dlatego, że pisze coś administrator, ale też ludzie myślący i wnioski sami wyciągną.

Wystarczy poczytać po czyich wpisach się tu pojawiasz z nienacka i tworzysz np. temat o fut w XO... i tak dalej... ;)

Co do moich puknktów, to Twoje forum i robisz co chcesz.

Ale znam wielu którzy w niewybredny sposób obrażają innych, czego ja nigdy nie uczyniłem, a mam punkt za "obraźliwe zachowanie" i jakoś nie dostają punktów, zależy chyba od nicka ...

Kończę ten offtop, a teraz chcesz, to mnie banuj, bo przecież na to czekasz.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie martw się. dostaniesz jak będzie ku temu powód. na twoje paranoiczne domysły nie ma niestety paragrafu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pisałem,bo ostatnio trudne czasy u mnie w realu,ale może z okazji zbliżających się świąt spróbujmy znaleźć w sobie trochę więcej życzliwości...,robię się ckliwy na starość,czy jak...?

Lubię ten temat i jego użytkowników,więc kiepsko bym się czuł bez paru z nich.

Sorki za off,ciężkie czasy,jak mi się wszystko poukłada kupie z radochy 2000fp!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co dalej jest ciągnięty ten temat było minęło i powinien być koniec tematu.Ludzie są różni jeden jest .taki inny owaki i przede wszystkim to trzeba zrozumieć żeby wskoczyć jak ja to nazywam wyższy lelevel .Nie uczmy młodych ludzi złych nawyków a ja po tym całym zamieszaniu mam właśnie takie wrażenie.

 

No to jak grał ktoś tym Sif  Pjanicem

 

NIE KUPUJ UNKI JA CIE PROSZE a tak na marginesie jak będziesz miał urlopik ja tez tak go zaplanowałem herbatniku

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bier Unki, wysypalem chyba wczoraj na koncie us ze 150k na paczki i takie lajno wylatalo ze az w kichach mieli, a trafial sie tu 2x Ibra i Yaya w 16, teraz przy tylu paczkach otwieranych ciezko trafic Szczesnego :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci się Stary zmasakrować i liczę,ze wkleisz na forum farfocle z moim udziałem w tle

Urlop na chwilę obecną otrzymał akceptacje Ojca Dytektora i robię off od łork do dnia 4.1.216

Możemy za tem "ciurlać" fife do woli

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ceny delikatnie wracaja czy mi sie wydaje?Sledze 5 kart na futbinie i kazda dosc mocno do gory...

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj unik!!! Nic nie trafisz!!! Chyba, ze do tych 2k FP dodasz trzy zera. Albo poczekasz na paczki za 50 lub 100k.

Kurde musiałem Silve if wyrzucić ze składu, bo mu zmienili pracowitość na H/H. Przy rożnym, jak szła kontra to tylko Marcelo został :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj mistrzostwo 6 ligi ,a dziś 5.  :)

W końcu cos zaczyna sie dziać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko będziesz miał dobrą zabawę bo na razie 5 razy go trzymałem w łapach i jakoś dziwnie ale nie odmawia się ziomeczkom wiec idę włączyć konsole i zaraz Cię dodam do znajomych.

Jaki masz tam psn napisz na pw

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ceny delikatnie wracaja czy mi sie wydaje?Sledze 5 kart na futbinie i kazda dosc mocno do gory...

No spadają i rosną. Wczoraj np. Naldo if spadł do 80k, a dzisiaj nad ranem chodził po ~120k

Tutaj jest całkiem fajny podgląd.

http://www.futbin.com/market/

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabe jest pomawianie kogoś o kablowanie... Jestem z innych czasów i nawet takie żartobliwe internetowe zniesławienia kiepsko odbieram.

Szczególnie, że średnia wieku w tym temacie jest dość wysoka i poglądy mamy podobne na wiele spraw.

Obecnie w Polsce za pomowienie mozna nawet isc siedziec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak za nielegalny handel martwe prawo

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że było wesoło tutaj ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sif Pjanic u mnie zostaje uwielbiam takie karty jak on.Ma niesamowite podanie strzał i krótko trzyma piłkę przy nodze dałem 68k ale nie żałuje i teraz Pereyra musi się starać bo Guarin nie lubi siedzieć na ławie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×