Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie tu wyprzedaje, a cena Suareza ciagle w gore ^^ chyba nigdy nie dozbieram xD

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za Interem nie przepadam tak Palacio w FUT uwielbiam... od 3 edycji podstawowy grajek mojego głównego składu. Teraz na nowej konsoli 37 meczy i 32 bramki. :biggrin:  Szkoła mistrzów Jedi dobrze go wyszkoliła. W parze z Dybalą robia niesamowity kocioł z przodu.

Pereyra u mnie na CM sie nie odnajduje , przerzucilem go na CAM i od razu w dwóch meczach 3 bramy i dwie asysty. Do pelni szczescia brakuje mi jeszcze Pogby, ale zbieram zbieram i uzbierac nie moge, handlem malo sie bawie wiec nie wiem czy do konca edycji uciułam tego grosza na niego :)

 

I nie wiem czy to jakies placebo czy po prostu kwestia podejscia ale mi sie ostatnimi dniami super miodnie gra, są porazki ale bez napinki i do przodu. To co mi sie bardzo podoba w tej edycji to zachowania bramkarzy, cholernie ten aspekt poprawili w stosunku do 15tki.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne rzeczy ohohohoh bo ktoś z kogoś zażartował, zresztą tylko goopi nie kapnął się, że Cwir robi sobie jaja. Trochę dystansu do siebie i otoczenia.


Stary wskakuje na iksa i spróbujesz się na nowym padzie

Dzięki - post dużo wnosi do tematu ;)

 

 

To dodam od siebie, że sprzedałem wszystko i będę grał tylko drafty i sezony h2h online, walić tego raka :)


Widze, że było wesoło tutaj ;)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Chłopaki przy weekendzie łykają procenty, a później draka na forum %))))))))))

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - post dużo wnosi do tematu ;)

Chyba nie skumałes do kogo był post. Stary, czyli Stary Człowiek. Genezą wpisu @Evo był zapewne wpis @Starego, że pad od XO mu nie leży i chciałby podpiąć DS4. Także nie rozumiem czemu wcinasz się między wódkę a zakąskę.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie skumałes do kogo był post. Stary, czyli Stary Człowiek. Genezą wpisu @Evo był zapewne wpis @Starego, że pad od XO mu nie leży i chciałby podpiąć DS4. Także nie rozumiem czemu wcinasz się między wódkę a zakąskę.

Bo kolega Evo widzi źdźbło w oku brata swego, a belki w swoim nie dostrzega. Nie wysilaj się, adwokata nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miski kochane...,możecie zluzować majty...?

Święta idą...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miski kochane...,możecie zluzować majty...?

Święta idą...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale wszystko jest luźne tylko zwracać uwagę, że piszemy nic nie wnoszące posty i nic nie można znaleźć na forum po czym urządzać sobie czat w tym samym temacie nie wypada :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, wczoraj dałem hasło i login kumplowi który wygrał mi fut draft online na moim koncie. Kolega twierdzi, ze wyskoczyło mu trofeum niezwyciezeni ale ku mojemu zdziwieniu nie mam go na koncie :/ synchronizowalem trofea, sprawdzałem przez stronę i nic... Jakieś pomysły? Btw. Z paczek wyleciał sam szrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemoge sie zalogowac do futa tez tak macie?

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo kolega Evo widzi źdźbło w oku brata swego, a belki w swoim nie dostrzega. Nie wysilaj się, adwokata nie trzeba.

Widze nawet dwie belki, o nie wnoszacych nic postach mozna by tu długo dywagowac, kto bez grzechu niech pierwszy kamieniem rzuci. skonczmy juz te daremne wywody i skupmy sie na FUT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal mode on:
Ta gra jest bardziej ******* od 15, masakra. Nie pierwszy raz mam sytuacje gdzie wygrywam pierwsze 4 mecze, brakuje mi do awansu 3 pkt i co? Gunwo! 2 remisy i 3 porazki i widac ewidentnie jak jak gra drukuje mecze. Jakies karne z dupy, podania do napastnikow druzyny przeciwnej itp.
Jest grudzien a ja mam dosc tej gry! Na patcha nawet juz nie licze ze cos zmieni. Juz w 15 z checia bym wrocil i zaluje ze wyjebalem ja z dysku, bo w 16 przed patchami gralo sie cudnie.
Robie chyba jak Piachu, skladu nie sprzedam, ale zaczynam sobie grac w normalne sezony.
Masakra co oni z ta gra zrobili...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie za wygrany draft online dostałem złotą paczkę + paczkę rzadkich kart 12, wpadł między innymi Gaya IF, Kościelny, Azpilcueta , Moutinho , także z 50K wpadnie, pasuje :) a zbierałem na Aube do Mulera do pary , i się udało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal mode on:

Ta gra jest bardziej ********** od 15, masakra. Nie pierwszy raz mam sytuacje gdzie wygrywam pierwsze 4 mecze, brakuje mi do awansu 3 pkt i co? Gunwo! 2 remisy i 3 porazki i widac ewidentnie jak jak gra drukuje mecze. Jakies karne z dupy, podania do napastnikow druzyny przeciwnej itp.

Jest grudzien a ja mam dosc tej gry! Na patcha nawet juz nie licze ze cos zmieni. Juz w 15 z checia bym wrocil i zaluje ze wyjebalem ja z dysku, bo w 16 przed patchami gralo sie cudnie.

Robie chyba jak Piachu, skladu nie sprzedam, ale zaczynam sobie grac w normalne sezony.

Masakra co oni z ta gra zrobili...

Też mi chodziło po głowie olanie FUT i granie sezonów, ale jakoś szkoda mi opuścić fajny team jaki zbudowałem. Za to nie wykluczam, że w przyszłej fifie oleję ten tryb, bo to pożeracz czasu niesamowity.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony Godin. Kaske lyklo z licytacji a zawodnika nie można ruszyć z LT. Jakieś rady? Web app restart i wylogowanie było i dalej problem. Na konsoli dopiero mogę być dostępny od 22 by coś spróbować 55e7d3f03fec749d5b68779d2f2f52e5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony Godin. Kaske lyklo z licytacji a zawodnika nie można ruszyć z LT. Jakieś rady? Web app restart i wylogowanie było i dalej problem. Na konsoli dopiero mogę być dostępny od 22 by coś spróbować 55e7d3f03fec749d5b68779d2f2f52e5.jpg

Miałem podobnie i dopiero z konsoli wszystko ruszyło.

Edytka-w tej chwili jest tak samo jak u Ciebie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoniłem Sancheza. Mam 93k i 3(2) pozycje do obsadzenia w składzie z BPL - LW, RW i ewentualnie CAM (tutaj mam w zapasie non-trade Payeta). Mam kilka pomysłów i nie mogę się zdecydować:

 

1) Depay - Cazorla (Payet) - if Shaquiri

2) Depay - De Bruyne - Shaquiri 

3) Mirallas - De Bruyne - Willian

 

Co byście wybrali? Może ewentualnie jakieś inne pomysły?

 

Edit:

 

Na CM mam parę Matić - Schweinsteiger. Opłaca się wymienić któregoś z nich na if Ramsey?

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoniłem Sancheza. Mam 93k i 3(2) pozycje do obsadzenia w składzie z BPL - LW, RW i ewentualnie CAM (tutaj mam w zapasie non-trade Payeta). Mam kilka pomysłów i nie mogę się zdecydować:

1) Depay - Cazorla (Payet) - if Shaquiri

2) Depay - De Bruyne - Shaquiri

3) Mirallas - De Bruyne - Willian

Co byście wybrali? Może ewentualnie jakieś inne pomysły?

Edit:

Na CM mam parę Matić - Schweinsteiger. Opłaca się wymienić któregoś z nich na if Ramsey?

Opcja numer dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a odnośnie CMów?

Kurcze tylko problem jest taki, że na if Shaqurim mogłobym później zarobić, a z kolei jeśli zdecydować się opcję z samymi nifami, to pewnie lepiej by było poczekać do FUTmas z zakupem.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a odnośnie CMów?

Kurcze tylko problem jest taki, że na if Shaquiriego mogłoby udać się zarobić, a jeśli zdecydować się opcję z samymi nifami, to pewnie lepiej by było poczekać do FUTmas z zakupem.

Tani i dobry Sisoko.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie za wygrany draft online dostałem złotą paczkę + paczkę rzadkich kart 12, wpadł między innymi Gaya IF, Kościelny, Azpilcueta , Moutinho , także z 50K wpadnie, pasuje :) a zbierałem na Aube do Mulera do pary , i się udało.

a mi smaka na drafta zrobiles, zlepilem zajebisty sklad (nie wiedzialem ze Hazard na ataku bedzie tak wymiatal :P) ale niestety ostatni mecz w dogrywce przedupiony. 2 paczki zawodnikow (jedna z 1 rzadkim w ktorej wpadl IF Gaitan wart teraz 23k a w drugiej paczce z 3 rare zawodnikami najlepszy El Shaarawy). Najlepsze jest to ze otwierajac pake z 1 rare zawodnikiem mowie sobie no to dawajcie mi ifa i wpadl, marny ale jest i z 40k zrobilo sie prawie 60 :)

 

Ta ekipa z mojego draftowego skladu BPL kosi wszystko i wszystkich, az sie micha cieszy gdy taki Umtiti czy Mathieu wycina rb krysie ktory pada jak razony i trzyma sie za kolanko

99f1d1c4d6ced.png

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany proszę o pomoc. Mój małoletni syn od jakiegoś dłuższego czasu tnie na tablecie w jakąś darmową fifę ( nie wiem nawet czy to wersja '15 czy '16). Co chwila chwali mi się że z jakichś paczek dostaje zawodników czy stroje, piłki lub nawet stadiony. Chciałbym mu kupić tę grę na ps3 lub ps4, czy to jest właśnie to ultimate team, czy jakaś inna wersja?

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany proszę o pomoc. Mój małoletni syn od jakiegoś dłuższego czasu tnie na tablecie w jakąś darmową fifę ( nie wiem nawet czy to wersja '15 czy '16). Co chwila chwali mi się że z jakichś paczek dostaje zawodników czy stroje, piłki lub nawet stadiony. Chciałbym mu kupić tę grę na ps3 lub ps4, czy to jest właśnie to ultimate team, czy jakaś inna wersja?

Kup normalnie Fife16, UT to tryb w tej grze :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×