Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Mialy byc mega obnizki a ceny ida do gory.....Jakos ten futmas nie narobil zamieszania,szkoda.

Nie, wcale. Lewy 90 100k do góry przez dobę, Pjanic SIF już ponad 100k chodzi. Jak już futmas się kończy, to czego oczekujesz? Teraz trzeba czekać na toty i wtedy kupować.

Ja sprzedałem wszystko co cenne i czekam na TOTY. Wtedy mój cały utarg pójdzie w inwestycyje.

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie poustawiane wytycznę dla napastników żeby wybiegali za obrońców. Odpowiednie dla  pomocników i obrońców?? Czy jedziecie może na automatycznych od fify ustawieniach??

Edytowane przez Matixio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jedynie jak widzę na początku ze gościu będzie latał tylko skrzydłami cofam obronę i rozstawienie do 30 a dalej na ich ustawieniach .Co do napastników to wybiegaj za plecy obrońców i jeden pomocnik zostawaj z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie poustawiane wytycznę dla napastników żeby wybiegali za obrońców. Odpowiednie dla  pomocników i obrońców?? Czy jedziecie może na automatycznych od fify ustawieniach??

 

 

Ja mam tak ustwione, do tego CDM agresywne przechwyty oraz zostawaj z tyłu, RB i LB też to samo, czyli zostawaj z tyłu, a prawy i lewy pomocnik w pole karne przy centrach. Oczywiście jeszcze mam suwaki poprzesuwane pod tiki-take ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś info kiedy TOTY mogą być??

11.01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sukcesywnie do przodu, coś naprawdę jest w tym że na konkurencyjnej konsoli bardziej ogarnięci ludzie, super mecze. Wczoraj jeden tylko debil mi się trafił, od 20 minuty prowadził 2:0 i zaczął machanie nogami, przerzuty, milion zawodów i popisówka na całego... W 70 minucie już było 2:4... oczywiście rage quit ehhh dzieci.

Testowałem mój fitness Bpl, nieprawdopodobni Martial i Dembele, Begovic świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sprzedałem wszystko. Został tylko Suarez tif. Mam nadzieje, ze styknie na Messiego toty ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, znaczek pachołka treningowego na karcie FUT, co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos kartę podrasował

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos kartę podrasował

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Dzięki. Kupiłem Jamesa przerobionego na Maestro i mi się tak znaczek na jego karcie wyświetla. Nie rozumiem jednak tego do końca, bo użyłem karty stylu Wartownik u Busquetsa i tego znaczka już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pacholek, to jest podrasowanie tylko na 1 mecz. Nie przepłaciłeś czasem za ta kartę ? Niektórzy tak robią i wystawiają podwojona cenę za gracza, a styl gry taki jak wartownik itd... zostaje Ci na stałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałem za niego 42k więc jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sukcesywnie do przodu, coś naprawdę jest w tym że na konkurencyjnej konsoli bardziej ogarnięci ludzie, super mecze. Wczoraj jeden tylko debil mi się trafił, od 20 minuty prowadził 2:0 i zaczął machanie nogami, przerzuty, milion zawodów i popisówka na całego... W 70 minucie już było 2:4... oczywiście rage quit ehhh dzieci.

Testowałem mój fitness Bpl, nieprawdopodobni Martial i Dembele, Begovic świetny.

Ale jak mówiłem, że na XO poziom i kultura gry wyższa niż na ps4, to mnie kolega @piach i jeszcze jakiś inny mało mi znany user wyśmiali. Choć zapewne nigdy XO nie dotknęli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak mówiłem, że na XO poziom i kultura gry wyższa niż na ps4, to mnie kolega @piach i jeszcze jakiś inny mało mi znany user wyśmiali. Choć zapewne nigdy XO nie dotknęli.

Ej @bart jedyne co mógłbym wysmiac to Twój rekord, po prostu sobie pisalismy :p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się robi intensywny pressing ? Zagrałem dzisiaj kilka meczów i moi obrońcy nic poprawnie nie mogli zrobić, a u przeciwników jak automat wszystko latało i nieomylne było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się robi intensywny pressing ? Zagrałem dzisiaj kilka meczów i moi obrońcy nic poprawnie nie mogli zrobić, a u przeciwników jak automat wszystko latało i nieomylne było.

Po prostu kolejny dzień w fut na serwerach ea :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej @bart jedyne co mógłbym wysmiac to Twój rekord, po prostu sobie pisalismy :p

Dla mnie wykpiłeś to co napisałem, choć dam sobie rękę uciąć, że nie rozegrałes na XO 10 spotkań. Czyli nie powinieneś nawet odzywać się w temacie, o którym nie masz pojęcia.

Ale jeśli masz ochotę wyśmiać mój rekord, czyli mój poziom, to już świadczy tylko o Tobie. Zresztą, troszkę jesteś taki ą i ę, ale jak Ci Tadek wsadził sweaty, to od razu na forum zrobiłeś szum. Trochę dystansu do siebie. Prezentuję poziom taki jaki prezentuję i nie wstydzę się tego.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyłby mi ktoś z was w wolnej chwili skład bpl za,200k??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wykpiłeś to co napisałem, choć dam sobie rękę uciąć, że nie rozegrałes na XO 10 spotkań. Czyli nie powinieneś nawet odzywać się w temacie, o którym nie masz pojęcia.

Ale jeśli masz ochotę wyśmiać mój rekord, czyli mój poziom, to już świadczy tylko o Tobie. Zresztą, troszkę jesteś taki ą i ę, ale jak Ci Tadek wsadził sweaty, to od razu na forum zrobiłeś szum. Trochę dystansu do siebie. Prezentuję poziom taki jaki prezentuję i nie wstydzę się tego.

Myślę, że masz troszkę okres i strasznie tkliwy jesteś. Jak bym był złośliwy to bym napisał, że po piszcie sobie o xo na priv bo tutaj większości to nie interesuje, jak bym był ą i ę to bym napisał, że Twoje zdanie NT poziomu i rady NT fut są o kant tylka rozbić, bo jak ktoś cienki może rady dawać? Jaką wartość maja te rady? To tak jak by hydraulik mnie uczył elektryke układać. Odpusc ziomek :) a ten temat z Tadkiem ehehehehehe chill mate Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyłby mi ktoś z was w wolnej chwili skład bpl za,200k??

Ustawienie chociaż podaj leniuszku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4-4-3 (4) albo jakieś z dwoma napastnikami 4-1-2-1-2 (2)

Sam gram 433 (4) więc proponuję coś takiego:

 

http://www.futbin.com/16/squad/152892

 

Ja mam zamiast Remy'ego Rooneya, a zamiast Cahilla sif Zoume. Jeśli chcesz coś pozmieniać to proponuję zacząć od zmiany Toure na Schweinsteigera, masz 40k w kieszeni i możesz kupić lepszego napastnika lub obrońcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że masz troszkę okres i strasznie tkliwy jesteś. Jak bym był złośliwy to bym napisał, że po piszcie sobie o xo na priv bo tutaj większości to nie interesuje, jak bym był ą i ę to bym napisał, że Twoje zdanie NT poziomu i rady NT fut są o kant tylka rozbić, bo jak ktoś cienki może rady dawać? Jaką wartość maja te rady? To tak jak by hydraulik mnie uczył elektryke układać. Odpusc ziomek :) a ten temat z Tadkiem ehehehehehe chill mate

A czy ja tutaj robię za doradzcę? Jak Cię boli, że piszę w temacie o PS4, to zawsze masz taki przycisk, możesz zgłosić mnie. Albo osobiście napisz do moderacji.

Nie mam okresu, nie jestem `tkliwy`, tylko jestem starej daty, mam trochę zasad, trochę inne podejście do pewnych tematów. Ja nie piszę o tym, o czym nie mam zielonego pojęcia. Nie uczę ludzi jak grać w pierwszej lidze, bo nie wiem tego. Po prostu staram się być sobą, wyrażać to co czuję. Twój trzeci post do mnie w tym temacie i nie odniosłeś to faktów. Grałeś na XO w fut? Czy po prostu skomentowałeś mój post, bo miałeś kaprys?

Jeżeli chcesz mi odp, to zrób to na PW.

Edytowane przez bartbuks
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja tutaj robię za doradzcę? Jak Cię boli, że piszę w temacie o PS4, to zawsze masz taki przycisk, możesz zgłosić mnie. Albo osobiście napisz do moderacji.

Nie mam okresu, nie jestem `tkliwy`, tylko jestem starej daty, mam trochę zasad, trochę inne podejście do pewnych tematów. Ja nie piszę o tym, o czym nie mam zielonego pojęcia. Nie uczę ludzi jak grać w pierwszej lidze, bo nie wiem tego. Po prostu staram się być sobą, wyrażać to co czuję. Twój trzeci post do mnie w tym temacie i nie odniosłeś to faktów. Grałeś na XO w fut? Czy po prostu skomentowałeś mój post, bo miałeś kaprys?

Bycie starej daty nie jest tutaj żadnym usprawiedliwieniem bo różni ludzie tu piszą, nie przeszkadza mi tu xo, i jak mowie, że Cię nie wysmialem z tym co pisales o xo tzn że tak jest, chodziło tam o ocenę poziomów, wydaje mi się to niemożliwe na krótkim dystansie. Więc lekka sprzeczka tam była - to wszystko. Nie grałem na XO, jedyne co wiem to z yt i tego forum. Nie wiem po co ten przytyk i troll z Tadziem był.

Ja tutaj nigdy nikogo nie wysmialem, trochę jakąś legendę niektórzy na mój temat sobie w głowie ułożyli, dużo tu pisze, czasami coś wygralem, ale ja naprawdę przegrywam i są lepsi :) tak jak czytam niektóre posty to Niektórzy maja mnie za lepszego niż ja sam kiedykolwiek byłem co jest śmiesznie. Nigdy też nie ocenialem przydatności rad i reszty, sam często z czegoś skorzystalem.

A chyba, że cały czas tu coś się dzieje to każdy przywykl? Ktoś tu odbiera osobiście jakieś posty ? No proszę Cie :-)

Dla mnie wszyscy tu są równi, a że czasami po porażce czy gorszej serii jakas sprzeczka pójdzie to normalne :)

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×