Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Casemiro zasługiwał bezapelacyjnie, ale Bale też zagrał dobry mecz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No ja myslalem, ze wlasnie dadza Casemiro albo Ramosowi, bo Ramos zostal wybrany motm przez uefa

 

ale wtedy tym paziom hajs by sie nie zgadzal, bo chyba slabo ludzie otwieraja paczki przy obecnych tots ;)

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Bale napewno przyciągnie amatorów otwierania paczek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki ja też wczoraj zakupiłem Karzełka Insigne podczas karnych za 182k by po meczach z Mikim sprzedać go za 217k 

Tots Tevez  szczerze niczym mnie nie zaskoczył i cena co do jakości karty to ja wolę Coca cole 

Tots Pjanic pomiędzy wersją sprzed tots zero różnicy i znowu rozczarowanie 

Tots Hamsik mnie pasuje jako CM gram ostatnio 4321 został w klubie ale efektu łał nie ma 

Tots Insigne tu to się zawiodłem strasznie takie staty niby zawodnik kompletny ale chyba lepiej by mi nim się grało w kosza niż gałę haaaaaaaa 

Tots Marchisio po pierwszym efekcie łał pogralem znowu Nifem i zapomniałem o niebieskiej karcie  Niestety nie za te pieniądze zwykły nif wystarczy 

Tots Icardi u mnie totalna porażka to i tak łagodnie napisane że względów Albiceleste 

RB Higuain  wiem że wielu ma do niego opory ale dla mnie ta karta jest magiczna i warto zainwestować swoje coins aby cieszyć się grą

Tots Bonaventura wreszcie rewelka jak dla mnie idealny CM tak u mnie gra i świetnie radzi sobie jako LF ja jestem ta kartą zachwycony 

Grał ktoś Tots Rodrigezem i tymi dwoma bramkarzami 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

2 godziny temu, Stary człowiek napisał:

Unki ja też wczoraj zakupiłem Karzełka Insigne podczas karnych za 182k by po meczach z Mikim sprzedać go za 217k 

Tots Tevez  szczerze niczym mnie nie zaskoczył i cena co do jakości karty to ja wolę Coca cole 

Tots Pjanic pomiędzy wersją sprzed tots zero różnicy i znowu rozczarowanie 

Tots Hamsik mnie pasuje jako CM gram ostatnio 4321 został w klubie ale efektu łał nie ma 

Tots Insigne tu to się zawiodłem strasznie takie staty niby zawodnik kompletny ale chyba lepiej by mi nim się grało w kosza niż gałę haaaaaaaa 

Tots Marchisio po pierwszym efekcie łał pogralem znowu Nifem i zapomniałem o niebieskiej karcie  Niestety nie za te pieniądze zwykły nif wystarczy 

Tots Icardi u mnie totalna porażka to i tak łagodnie napisane że względów Albiceleste 

RB Higuain  wiem że wielu ma do niego opory ale dla mnie ta karta jest magiczna i warto zainwestować swoje coins aby cieszyć się grą

Tots Bonaventura wreszcie rewelka jak dla mnie idealny CM tak u mnie gra i świetnie radzi sobie jako LF ja jestem ta kartą zachwycony 

Grał ktoś Tots Rodrigezem i tymi dwoma bramkarzami 

 

 

Toś mnie Panie pocieszył. Nie miałem jeszcze okazji zagrać "maluchem"  a tu taką ocenę czytam.  Napaliłam się na niego przez te staty,ale jak pogram i nie podejdzie to odkupię Dybalę 84. Marchisio tots jest u mnie od początku i fajnie mi się nim gra :)

Igła RB fajnie pomyka,jest różnica miedzy 90 :)

W nocy wystawiłem Insignie z górką,rano patrzę,że lata za 185-190k,myślę dupcia z zysku.Przed chwilą znalazł nabywcę za 228k :biggrin:

Dzisiaj znowu sie odkupi.

W ogóle to naszła mnie taka myśl,czy nie wywalić wszystkich kolorowych na rynek i za zdobyte monety kupić tylko tots napad.Reszta nif.Tak to jest jak człowiek   nie gra,tylko siedzi i miesza w składzie...

Powiedz Stary,co było nie tak w kartach Insigne i Marchisio,może jak będzie dane mi zagrać to i ja doszukam sie tych felerów.

 

Nie masz ciśnienia na tots Dybale?

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem tylko dwoma totsami i szybko wróciłem do zwykłych kart.

Totalna ściema z tymi kartami jak dla mniei nie warto przepłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, tots Salah to Messi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba wywalę wszystkie kolory i zainwestuje tylko w napad. Reszta zostanie nif. Nie mam kiedy nacieszyć się graniem kolorową jedenastką

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki Tots Insigne to kolo dla ludzi od trików a i tak jak trafi się na kolegę co ogarnia obronę to moim zdaniem Insigne nie istnieje na pewno to nie jest Messi a jak grałeś jego Ifami Tifami i innymi dziadami nie odczujesz różnicy ale sam wypróbuj mnie nie podszedł a też myślałem że będę nim niszczył. Co do Marchisio kiedyś Tadek mnie pytał jak tam ten kolega i napisałem mu że warto teraz napiszę z pełną odpowiedzialnością warto ale jak ma się coins i nie wiadomo co z nimi zrobić gram nifem i serio nie widzę różnicy .

Pogrywam już parę sezonów w 2 lidze i co tam się dzieje to istne szaleństwo .Zero radości z gry Def def i def albo przy korzystnym wyniku gra na czas zastawianie piłki w narożniku .Jak gram z wypasami z forum inna gra człowiek aż czerpie przyjemność z gry i chce więcej . 

 

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic,pomyśle nad moją nową koncepcją,nif + napad tots.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza liga to suet fest, trzeba mieć mocna Psyche żeby grać tam cały czas :D każdy mecz to schematy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego pograłem jeden sezon i wystarczy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No nic,pomyśle nad moją nową koncepcją,nif + napad tots.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak nie masz dużo coins to lepiej na wypasie z przodu a z tyłu nify.

Pierwsza liga to suet fest, trzeba mieć mocna Psyche żeby grać tam cały czas :D każdy mecz to schematy 

Ja już chyba 8 sezonów z rzędu tam kibluje i racja ryje beret choć najbardziej hardcorowe granie było 5x win cupa urodzinowego . Dziś sobie chociaż rekord zrobiłem i to po pijaku bo zawsze 8-1-1 było

c24565137e040fd35fa7bc9d77884549.jpg

Teraz pora na czysto

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/16/squads/14092789/ Mój skład na ten tydzień , jak ktoś gra na xie polecam obczaić ceny legend ostro poleciały na ryj , za mesjasza dostałem Zole i Gattuso plus szybkiego jak diabli Ansaldi tots , gimby nie znajo ale Zola prowadzi się świetnie ... taki trochę Messi był kiedyś z niego teraz to widać heh . Lewy 98 jak za tą cene nie polecam ja tam nie widzę wielkiej róznicy przy normalnym graniu , coś jak Tevez samo złoto pieknie kosi a przy kolorach wchodzi ta presja czy tam wylew :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te legendy i tak są mega za drogie np pele 95 ponad 5,5 mln a TOTS 95 na tej pozycji są po 400k

Gullit 90 1,6 mln TOTS 90-91 CM 70-140k

Wiadomo że fajnie ich mieć i mają zawsze pomarańczowe kreski ale ceny trochę przegięte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pele to wyjątek potwoerdzający regułę , sam jego urban legend sprawia że karta jest tak droga - król i boss chyba tylko Maradona mógłby go pobić :) 

Gullita ceny akurat też nie czaję , pewnie jest bardzo dobry albo zjarani mudzini go cenią :) Za to Van Bastena widziałem wczoraj za 280 k chyba . Generalnie wracam czesto do legend , raz że je lubię bo pamietam a dwa że jednak w szerszym ujęciu ceny spadają bo jednak mlodzi ich tak bardzo nie znają , a grają bardzo fajnie  ( no i Szpaku ma ekskluzywne teksty i smaczki )

obczaj np . Valderame był już za 70 k , wracam do niego już z 5 raz fenomenalnie mi się nim gra a statsy w ogóle nie oddają imo jego możliwości 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, Danielski_82 napisał:

 szybkiego jak diabli Ansaldi tots

Sam się napaliłęm na tą kartę, może być fajny lewy obrońca.

Ale się waham odkąd Fenix pisał o balansie. Nie ogrywają Cię tam z boku sztuczkami?

Bo ona ma balans chyba 66.

 

 

edit: zrobiłem sobie porównanie i znowu właściwie nie ma sensu przepłacać za totsa:

http://www.futbin.com/compare/38517/4764

Zwykła karta Alex Sandro ma w sumie lepsze staty.

Edytowane przez Sithman
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ja to bocznymi obrońcami nie wiele gram tak samo jak szłydłami walę zza pola karnego na 3/4 paska środkiem jak mam troszkę miejsca , w oko mi wpadła ta szybkość ale na recenzenta kart to się nie nadaje , nawet nie czaje tego współczynnika balans :) Generalnie w tym składzie co puściłem nawięcej daje Frank Rijkard wystawiony na cm/cdm z nieistniejącą chemią pięknie kosi każdy atak , kto wie może jeszcze uda się jeszcze przejść drugą ligę w tej gierce na razie są na krzywej wznoszącej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że w najważniejszych statach wygląda to tak:

sprint speed 86 do 85, acceleration 82 do 85, balance 66 do 75,

defending 84 do 80, interceptions 75 do 79, marking 79 do 82,

sliding tackle 83 do 86, standing tackle 77 do 83... itd

Drugi parametr to staty Sandro.

No i przy cenie prawie 30k do 1700 coins... sorry, ale to zwykła strata coins.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówie ani razu tam nie zaglądałem do statystyk więc zapewne masz rację , gra się mi nim spoko na ten moment to jedyne co mogę powoedzieć jak dostanie wylew pójdzie dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Danielski_82 napisał:

Jak mówie ani razu tam nie zaglądałem do statystyk więc zapewne masz rację , gra się mi nim spoko na ten moment to jedyne co mogę powoedzieć jak dostanie wylew pójdzie dalej :)

Ważne, że Ci się dobrze gra :)

Ja piszę tylko o tym, że czasami jak człowiek zajrzy w staty, to sobie zda sprawę, że napala się na karty i przepłaca.

Z Ansaldim to dobry przykład, bo sam o nim myślałem, żeby kupić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoniłem go :) Absrahując od tych statsów niebieska karta mnie zwyczajnie denerwuje a skoro Sandro polecasz to nic nie stoi na przeszkodzie by rozegrać kilka spotkań zwłaszcza że się zrobi zielony link dla Pogby , a kasa się przyda bo zbieram na Inzhagiego , same plusy :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra, jest taki temat. Wyprzedałem polski skład i mam 113,5k do wydania na odpicowanie mojego składu Serie A. Na razie wygląda on tak:

http://www.futbin.com/16/squad/636189

 

Na co najlepiej wydać? Na razie myślałem o trójce sif Hamsik, sif Insigne i tif Pjanić, akurat 110k. Ewentualni druga opcja zamiast Insigne TOTS Bonaventura i do tego Chiellini do obrony. Jakieś inne pomysły?

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

piachu widziales? bialas mial strzelac ale pewnie sie go przestraszyl :D

 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×