Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi z tym Kościelnym? Że niby ma gumowe kości? Sam nim gram i nie czuję że jakiś trefny,  a non stop na stronach futowych są jakieś podśmiechujki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos bierz Hazarda. Dla mnie był o niebo lepszy niz aguero. Stawiasz LF jako ST, robisz 7 chemii i do boju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze jest glitch ze stamina i nie trzeba uzywac kart fitness w ogole :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nie miałem w ogóle chęci na granie no poza fajnymi meczami z Herbatnikami z foruma .Zrobiłem sobie moje ukochane Albicelestes w dwóch formacjach i znowu odzyskałem chęć grania  http://www.futbin.com/16/squad/735382  http://www.futbin.com/16/squad/735395  Wiadomo raz się wygrywa raz przegrywa ale gra mi się wybornie i znowu czuję moc.

Panowie dziś wielki dzień . Polska Biało-Czerwoni~! Polska Biało-Czerwoni~! Polska Biało-Czerwoni~! Polska Biało-Czerwoni!!!
 

   
                                                                                                 
   
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kolejna bardzo ciekawa teoria ;o to moze tlumaczyc, czemu informy graja taka kupe. Ogolnie te tematy byly poruszane jakis czas temu na forum ea.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3niX ciekawe co wrzuciłeś tylko ja nie zgadzam się z tym, że na pełnym zgraniu karty dostają +6 do wszystkich statystyk a tak ta osoba z filmiku twierdzi. Gdyby to była prawda to używając karty stylu Hunter można by dodać +18 do tempa i +18 do strzałów co z każdego złotego napastnika robiłoby legendę przy pełnym zgraniu. Dla mnie bonus za zgranie to jest 6 punktów do podziału na wszystkie statystyki widniejące na karcie i maksymalnie można dodać +3 do dwóch wybranych pozostałe zostawiając bazowe

Według youtubera Griezmann 83 na pełnym zgraniu i bazowym stylu gry ma:

91 tempa

87 strzałów

83 podań

90 dryblingu

35 obrony

74 fizyczności

co jest głupie i ja to widzę tak, że w przypadku podstawowego stylu gry będzie ona miał przy pełnym zgraniu tylko + 1 do wszystkich statystyk, a korzystając np z Huntera będzie miał +3 do tempa i strzałów a reszta statystyk będzie bazowa jak na karcie.

 

Oczywiście nikt nie wie jak to dokładnie jest z tym bonusem za zgranie, ale wiemy, że IFy często prawie nie różnią się od standardowych kart. SIFy, TIFy czy TOTS mają już dość konkretnego kopa, więc bonus za pełne zgranie nie jest tak duży jak niektórzy twierdzą, bo według teorii, że grają one na 4 chemi bez bonusów i tak są już lepsze niż podstawowe karty na pełnym zgraniu. 

Jeśli to, że specjalne karty grają zawsze na 4 chemi jest prawdą to nie ma sensu stosować pierwszych IFów, kart ze zmienioną pozycją itp, ale SIFy, TIFy, TOTS, TOTY i inne mocno dopakowane karty nadal będą lepsze od bazowych.

 

14 godzin temu, pablos_83 napisał:

O co chodzi z tym Kościelnym? Że niby ma gumowe kości? Sam nim gram i nie czuję że jakiś trefny,  a non stop na stronach futowych są jakieś podśmiechujki 

Bo ma 71 siły i wąską sylwetkę w grze dlatego nie ma szans w walce bark w bark czy pojedynkach główkowych z napastnikami takimi jak Suarez, Benzema, Lewandowski, Higuain Lukaku czy Aubemeyang. Ma bardzo dobre pracowitość, bardzo dobrze się ustawia i jest szybki, ale potrafi się odbić od napastnika. Za to może sobie lepiej poradzić przeciwko Aguero, Dybale czy Griezmannowi dzięki swojej szybkości i zwinności. Cały problem z Koscielnym to taki, że jest np. Mangala, który powalczy z silnymi napastnikami a tych małych zabije, zdepcze i pożre ich szczątki dzięki czemu jest lepszy bo sprawdzi się w każdym meczu a nie tylko przy określonym przeciwniku.

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A te style gry to ile dają ukrytych statystyk? W tym Kościelnym mam napakowane na maxa w siłę więc może coś mu tam poprawia dlatego nie odczuwam by był jakiś gorszy.

Ale nie oszukujmy sie w 90% w obronie liczy się by Auba lub jakiś jego klon nie uciekł. 90% ludzi tak gra.

Liczy się szybkość , szybkość i jeszcze raz szybkość dlatego np taki Mata 84 chodzi po minimach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nikt nie wie ile dodają. Moim zdaniem Koscielny 83 z stylem gry dodającym +3 do fizyczności ma jej 78 bo wyjściowo ma 75, ale czy tak jest nie wiem a EA nie daje żadnych odpowiedzi w tym temacie. Jak to się przekłada na jego siłę w grze można wyliczyć bo na fizyczność widoczną na karcie składa się:

Agresja - 20%

Skoczność - 5%

Wytrzymałość - 25%

Siła - 50%

 

W obronie liczy się, żeby Auba nie uciekł a jak ucieknie to Koscielny go dogoni, bo będzie dobrze ustawiony ale go nie przepchnie i nie zabierze mu piłki bo jest niższy i słabszy. Kolejna logika FIFY gracz wyższy jest silniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awruk te podane wartosci dodawane w przypadku wyzszej chemii to tylko tak by zobrazowac o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3niX zgadza się, ale przyjmuje takie wartości dzięki którym ktoś może dojść do wniosku, że karta podstawowa jest lepsza od karty TOTS tego samego piłkarza. 

Mimo wszystko jeśli ta teoria jest prawdziwa to tak pisałem wcześniej pierwsze IFy, karty up!, karty ze zmienioną pozycją tracą sens i szkoda będzie na nie wydawać coinsów ale nadal warto będzie odkładać na te na prawdę dopakowane karty.

Możesz zapodać link do forum EA z dyskusji na temat chemistry kart dodatkowych?

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie pamietam ktory to byl temat, musialnym poszukac... Na razie to trzeba ochlonac po meczu, bo stan przedzawalowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczekałem się w życiu takich cudownych chwil :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto dzisiaj grał?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że Shaquiri dostanie kartę na RW  przyda się do angielskiej

Niech sobie dostanie i 10 za cudowna bramkę turnieju ale Bambi to parady ME :-) To jego 1/4......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, unki napisał:

A kto dzisiaj grał?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Idź, Ty stary trollu bo dupę Ci złoję jeszcze bardziej przy naszym następnym spotkaniu :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Stary człowiek napisał:

U to widzę że Unki potajemnie bierze lekcje i dlatego tak kozaczy Herbatnik jeden :4_joy:

Czekaj czekaj bo chyba jakaś pomyłka :1_grinning: Unki ma jagoda1111, a ja Starego zbiłem ostatnio :1_grinning: 

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry mecz :1_grinning: miał być śmiech z Unkiego dlatego tak zabrzmiało :24_stuck_out_tongue: wyszedł śmiech z Ciebie :DD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cl1PZ89WgAE37VU.jpg:large

Ile jeszcze Kuba musi strzelić?

a co do kart to się ciesze shaqiri na prawą 83 super karta, a Polska gra dalej

 

 

Edit:

ale podoba mi się to handlowanie. kasa ładnie leci.

Wykształcenie i doświadczenie pozwala mi wymyślać własne sposoby o którym youtuberom się nie śniło.

Kiedyś rozpracowałem system w settlers online tylko że tam z surowcami nie było co robić a te monetki zawsze można wydać 

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cl1PZ89WgAE37VU.jpg:large

Ile jeszcze Kuba musi strzelić?

a co do kart to się ciesze shaqiri na prawą 83 super karta, a Polska gra dalej

 

 

Edit:

ale podoba mi się to handlowanie. kasa ładnie leci.

Wykształcenie i doświadczenie pozwala mi wymyślać własne sposoby o którym youtuberom się nie śniło.

Kiedyś rozpracowałem system w settlers online tylko że tam z surowcami nie było co robić a te monetki zawsze można wydać 

Tutaj jestesmy jedna wielka rodzina...wiec mozesz nam zdradzic swoje sposoby :1_grinning:

Ps. Tots Icardi genialna karta! Razem z Tevezem przesciagaja sie kto wiecej wladuje bramek w meczu :1_grinning: zaryzykuje stwierdzenie ze jego karta zjada wszystkie ify Higuaina :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żeś mnie Baku zaszokował bo mnie nim grało się fatalnie. Dochodził do sytułacij bramkowych ale u mnie marnował wszystko i został zlikwidowany. A co do Igły ja latam tym RB i moim zdaniem jest fenomenalny no chyba że trafił mi się jakiś ulepszony model :2_grimacing:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

pieknie wyjasnione jak na tacy wszystko odnosnie chemii... Ladnie ea z nami leci.

pozdrawiam tych, co sponsoruja ich kupnem fifa points ;) wierzac, ze wypadnie karta specjalna +1, ktora w rzeczywistoci jest GORSZA od tej z day 1 :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×