Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest jakiś pomocnik w BPL tak agresywny jak kante? Próbuje dokupić jakiegoś pomocnika do pary z kante, ale jak narazie każdy przy nim wygląda biednie

z RN3pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EZ, to wpisz w google - best work rates / position fifa

 

- - -

 

 

Wypadł Sturridge.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś zasada kiedy zmieniają się warunki uczestnictwa w FC ?? zostawiłem sobie na wczoraj półfinał a tu zmiana warunków uczestnictwa i tyle z półfinału :38_worried:

Edytowane przez kitemar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że się wstrzymałem z inwestycją w Carrasca i Isca, bo wszyscy liczyli na szybki zysk jak wejdzie IF, a tu klops :Gmoch:

Jednak póki co najlepszy biznes kręcę na brązowych pakach. To jest pewny zysk, może nie jest to 100k na tydzień, ale czasami trafi się jakiś gość z MLS, który schodzi po 7k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Geble napisał:

Dobrze, że się wstrzymałem z inwestycją w Carrasca i Isca, bo wszyscy liczyli na szybki zysk jak wejdzie IF, a tu klops :Gmoch:

 

No na razie jest lipa :24_stuck_out_tongue: ale moze jakos te ceny sie podniosą :1_grinning: 
w najgorszym wypadku bylebym nie stracił :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki bedzie najlepszy styl dla Butlanda? Bo cos mam wrazenie ze cat mu nie pasuje bo u innych broni wysmienicie a u mnie puszcza prawie wszystko... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na Fahrmannie mam Glove i gosc robi cuda w bramce ;)
puszcza tylko takie, gdzie faktycznie dam dupy na obronie i bramkarz nie ma nic do gadania..a tak to strzaly long shoty, finesse shoty broni jak złoto..

no4bpl potwierdzi bo grałem ze mna pare razy i sam się dziwił :)

 

Wieć może tego spróbuj :)

 

ew. masz tutaj małą pomoc:

http://www.eurogamer.net/articles/2016-10-07-fifa-17-best-chemistry-styles-explained-the-best-fut-chemistry-styles-for-each-position

 

Na samym dole są style dla GK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest coś prawdy w tym, że im gorszy ma się bilans zwycięstw-porażek, tym lepszy drop wypada z paczek?

Mój znajomy z bilansem około 20-?-60 trafił już Aubameyanga, Marchisio, Hummelsa, Thiago Silve, Mahreza, pełno kart typu Smalling, Martial, Alex Sandro...

Ja przy bilansie około 100-7-30 trafiłem Otamendiego, Douglasa Costę, Maticia, Renato Sanchesa, Sokratisa...

Paczek otwarliśmy mniej więcej tyle samo, więc teoria z dropem zależnym od bilansu meczy zaczęła mnie zastanawiać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze słyszę :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Ale biorąc pod uwagę, że mam podobny bilans jak Twój kolega chyba zacznę to sprawdzać :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie działa, ja mam bilans w okolicach 40-100 bo quitowałem dla chemii do SBC albo w celu wylczenia kontuzji gigantyczną ilość razy a drop na początku był dobry (kiedy miałem bardzo dobry bilans), a teraz słabo. Moim zdaniem to jest totalna loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 15.10.2016 o 10:16, Verbatimek napisał:

U mnie na szpicy śmiga niezawodny Hahn, ale pomału myślę nad zmianą bo denerwują mnie jego WR i czasami nie ma go tam gdzie być powinien.

Jeszcze nie wiem kogo wrzucę w jego miejsce, mam dylemat pomiędzy: Auba, IF Embolo i Lewym, ale coś czuję, że skończe na tym ostatnim;)

W końcu bramki strzelone Lewym smakują najbardziej:biggrin:

Kogo masz w środku pola? U mnie śmigają Renato i Castro na CM i Draxler na CAM, ale niedługo Castro idzie na ławę a w jego miejsce wskakuję Vidal.

W ogóle w tym roku postanowiłem zrezygnować z drugiego składu(fitness) z paru powodów:

- mam za mało czasu na granie i chcę się na maksa cieszyć grą śmigając moim ulubionym składem

- kondycja w tym roku ma kolosalne znaczenie i zazwyczaj gdy niektóry moi piłkarze od 70min oddychają rękawami(czyt. Castro, Draxler), a przeciwnik robi porządne zmiany to źle się to dla mnie kończyło...

- kontuzję! tak jak powyżej, nie mając zmienników przy jakiejś kontuzji nie mam wartościowych zmienników

Myślę, że do końca przyszłego tygodnia uda mi się złożyć wymarzoną pakę:27_sunglasses:

 

 

Przepraszam, że dopiero teraz, ale nie zaglądałem tutaj. Słuchaj jeśli Ty zastanawiasz się nad takim atakiem to mamy chyba inną sytuację finansową i raczej w niczym nie pomoże Ci mój skład hehe ale mogę napisać jeśli chcesz.

Na obronie: Rodriguez, Sokratis, Toprak, Lahm (na zmiane z Piszczkiem) Lahm trochę wolniejszy ale ovr 88 spisuje się dobrze :)

Środek pola: Castro (zmiennik Renato), Thiago, Draxler (zmiennik Kagawa)

Atak: Coman (zmiennik Konopyanka) Gomez i Bellarabi. 

 

Powoli dochodzę do pułapu gdzie kolejni zawodnicy których chciałbym kupić chodzą w okolicach 100k a potem dopiero najwyższa półka 200-300 k czego chyba nigdy nie osiągne więc może uzbieram na jeszcze na kogoś a jak nie to sprzedam i zrobie z innej Ligi żeby sie za szybko to nie znudziło :)

 

Tak z innej beczki, Jak Wam się gra po patchu ? wiele się zmieniło ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa juz nagrody z turnieju tygodnia, aby je dostac trzeba wejsc z poziomu konsoli do turnieju.

 

Czy jest juz lista zaowdnikow z miedzynarodowa reputacja ?

Edytowane przez antyfutbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dostaliscie codzienna nagrode za zalogowanie sie do webapp albo companion na telefonie?

 

Bo ja chyba nie dostalem dzis..czy sie juz skonczylo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie kogoś polecić na CM w BPL? Kante już mam. Szukam po prostu drugiego równie dobrego pomocnika

z RN3pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mihail1 napisał:

Możecie kogoś polecić na CM w BPL? Kante już mam. Szukam po prostu drugiego równie dobrego pomocnika

z RN3pro

Henderson jest swietny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Henderson jest swietny

Dzięki przetestuje, mam herrere ale jakoś w ogóle nie widoczny, to samo pereyra. Tylko kante sie mega wyróżnia, fernandinio tez nie daje rady. A jak wypada Can? Ktoś testował?

z RN3pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie działa, ja mam bilans w okolicach 40-100 bo quitowałem dla chemii do SBC albo w celu wylczenia kontuzji gigantyczną ilość razy a drop na początku był dobry (kiedy miałem bardzo dobry bilans), a teraz słabo. Moim zdaniem to jest totalna loteria.

Robisz tak jak ja. Jak mam kupić drogiego grajka do np 100 CH to wolę kupić za QS lub tańszych innych i porozstawiac ich np CB na LB/RB a całej drużynie podbić zgranie poprzez 10 RQ. Czasami i 10k można być do przodu jak zależy na OVR teamu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mihail1 napisał:

Możecie kogoś polecić na CM w BPL? Kante już mam. Szukam po prostu drugiego równie dobrego pomocnika

z RN3pro

 

Ja przerzuciłem z SPO na SP Fernandinho i jestem zadowolony , drugi CM to Matic , trzeci Roberto Pereyra i z niego jestem najmniej zadowolony takze lada dzien pójdzie do wymiany. 

Do drugiego składu z Calcio A , wczoraj kupiłem Salaha IF , trafiłem na licytacji za 57k, i jak RF sprawdza sie zajebiscie miałem go sprzedać z zyskiem ale szkoda, lata jak szalony :) takze mimo tego ze na koncie tylko 30k to chłopa zostawiam. Środek Niang , po lewo Mertens i jest moc.

Edytowane przez Baczek867
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie teraz naszło na taką rozkminę. Weźmy na ten przykład takiego Carrasco. Czy ta karta w połączeniu ze stylem "martwe oko" nie powinna być przypadkiem lepsza niż jego IF? :Gmoch:

Ta karta stylu zwiększa (czysto teoretycznie) SHO i PAS odpowiednio do poziomu 83 oraz 84. IF Carrasco w tym zakresie posiada 80/80. Nieznacznie podnosi mu się PAC i reszta, która nie jest aż tak istotna w roli LW/LM. Pytanie brzmi, czy te karty stylu faktycznie powodują, że zwykłe karty stają się dużo lepsze? Każdy to ładuje, ale czy to faktycznie tak zajebiście działa? No bo jeśli tak, to po płacić za IF takiego Carrasco tyle zielonych skoro można mu wsadzić styl i mamy podobnego gościa? :notsure: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×