Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, VIPuser napisał:

 

Ja to samo, od 10 do 3 same mistrzostwa składem za 20k, a teraz 15 meczów bez zwycięstwa Calcio za pół bańki :1_grinning: Na początku chyba losuje ogórków albo skrypty nam pomagają, bo teraz nie mogę wymienić celnie kilku podań, a gra działa w zwolnionym tempie :1_grinning: Same słupki, poprzeczki, przeciwnik 2 strzały 2 gole, a ja na 20 celnych nic, to cały FUT :) 

Już kilka razy wrzucałem tu zdjęcia takich meczy, czasami po prostu nie da się wygrać i tyle. Nie wiem czy to skrypty czy co, ale u mnie coraz częściej jest tak, że ja 15-20 strzałów celnych w bramkarzy pokroju 82-83, a w mojego 87 dwa strzały i dwa wchodzą w siatkę... lekka patologia, ale co zrobić.

Mnie jednak najbardziej irytuje w każdej fifie przełączanie zawodników... ile to ja bramek straciłem przez to, że muszę się naklikać żeby wybrało mi tego zawodnika którego chcę, gdzie w tym czasie przeciwnik odjeżdża w siną dal i strzela gola.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopadl kto juz tego Coste z sbc??? Warto 150k wsadzic w niego?

...Myko1aj, Ty pewno posiadasz typa

Nie warto i lepiej sobie tam nifa daj.

Śmiechłem bardzo.....

IMG_0941.JPG

Jaka karta dla Radjy?  @stMikolaj

U mnie lata na basicu

Bummmm perere

266aa40666d6f549969f652a79e2f719.jpg

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, TrueGrand napisał:

Najgorsze, że w sezonach też tak jest .

W zasadzie można zgadnąć po kilku podaniach kto mecz powinien wygrać .

 

Mam te same odczucia, wystarczy kilka podań i jak piłka toczy się powoli i nie dolatuje do zawodnika albo jest często niecelna to już wiadomo, że mam "pod górkę" w tym meczu. 

 

O zwykłych sezonach online już chyba też wspominałem, zawsze różniły się od FUTa i można było pograć dla przyjemności. A teraz jest to samo co w FUT.

 

@zuba1899 musisz się nauczyć przełączać prawą gałką, ten sposób jest o wiele szybszy od ciśnięcia buttona dziesiątki razy az wskoczy na mojego zawodnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, VIPuser napisał:

 

@zuba1899 musisz się nauczyć przełączać prawą gałką, ten sposób jest o wiele szybszy od ciśnięcia buttona dziesiątki razy az wskoczy na mojego zawodnika.

Prawą gałką jeszcze gorzej niż normalnie:Gmoch:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, SkibaPL napisał:

Ja zauwazylem ze gdzies z 3 razy taktyka mi sie sama zresetowala... nie wiem czy uzywasz wlasnej taktyki i wytycznych ale dla pewnosci ustaw sobie wszystko od nowa. Golym okiem to widac bo zawodnicy znow genialnie wychodza do podan i trzymaja sie swoich wytycznych (zwlaszcza widze to po obroncach i SPD ktorzy maja zostawac z tylu).

Suwaki się poprzestawiały na default? Czy tylko po wrażeniu tak uważasz? Bo mnie się wydaje, że czasem taktyka się po prostu nie wczytuje, wtedy trzeba coś tam poprzestawiać i następny mecz ok. Tyle, że to równie dobrze może być przypadek, bo przypadek po patchu dotyka w tej grze absolutnie każdego aspektu.

O ile przed paczem irytowało kilka rzeczy (główki i rożne) to przynajmniej przegrywalem wtedy, kiedy widziałem, że przeciwnik jest lepszy. A teraz po 5 minutach meczu wiadomo kto wygra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtem!

 

11b2lia.jpg

 

O, i się zebrało tego, plus wyzwanie dzisiejsze...

Będę otwierać paki!

 

vpz0qd.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MaxyM napisał:

Wtem!

 

11b2lia.jpg

 

O, i się zebrało tego, plus wyzwanie dzisiejsze...

Będę otwierać paki!

 

vpz0qd.jpg

 

ile wydałeś na jonasa ? ;) tzn na całę wyzwanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi powiedzieć, bo 8 klubów zrobiłem od początku 17...

A dziś się zaprałem i pojechałem z resztą... W tym jednym "najekskluzywniejszym"...

Trochę kombinowałem CDM - CB - LM - LB, itd. Ale nie wyczekiwałem godziny na okazję...

Dziś jakieś 150K, -30K, bo EA oddało po wyzwaniu...

I zobaczę co z pak wypadnie - pewno gówno... Ale może z 20k będzie. 

 

A dziś motywacja mnie złapała jak sobie porównałem to:

 

1 150/200 000 vs Jonas

 

http://www.futhead.com/17/players/49992/dennis-bergkamp/compare/17-50130/

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 liga... 1 wygrana i 8 remisow ..gramy w grę w której nikt nie potrafi strzelić bramki. 6 remisow było bez gola. Nie warto nawet dotykać pada podczas ataku przeciwnika bo gra sama broni i to w 1 lidze. Śmieszne ale prawdziwe

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Draft jest kurewa niegrywalny... na 4 mecze rozegralem 1 i to z jakims cielakiem ktory mial Wilshere na SO...

Wygrywa? ucieka...
Przegrywa? ucieka...

Dobrze chociaz ze nam nie zalicza przegranej tylko powtarzamy mecz lub gdy gosc przegrywa i zwieje to nam zalicza wygrana. Wszystkich tych kutasiarzy za jaja powiesic.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SkibaPL

Też właśnie grałem z jakimś plackiem strzelił gola i uciekł, mecz był wyrównany ale całe szczęście nie zaliczyło mi przegranej, gadałem z kumplem liga weekendowa na 10 meczy 3 wychodzi. Plaga po prostu. 

Co do wyzwań, przewidziałem że będzie BVB - Schalke, jednak mimo wszystko karty są strasznie tanie więc słaba inwestycja.

Chore wyzwanie jest z Birmingham - Aston Villa ( nie ma co wydawać aż tyle) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać odnośnie draftu. To jest niepojęte.. Po raz 4 gram półfinał bo w każdym poprzednim jako pierwszy traciłem bramkę i nawet nie zdążyłem rozpocząć bo juz przeciwnika nie było. Mam to w dupie, niech nawet przegram ten półfinał, tylko dajcie mi to skończyć. 
Mam wrażenie, że jakby EA chciało za to banować to powinni jakieś 3/4 graczy.. Co za patologiczna firma i gra. Tegoroczna edycja to juz bije wszystko na głowę.

NO NARESZCIE dokończyłem mecz. Najwspanialsza porażka 1-4 w życiu. Do czego to doszło.. 

FIFA 17: Golden Goal Edition. :30vm3cw:

Edytowane przez Mariusz1501
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygralem calego drafta a najdluzszy mecz gralem 30 fifowych minut.... a wyglada to tak ze jak gosc pierwszy Ci strzeli to od razu ucieka a jak ty strzelisz to tez ucieka bo mu sie nie che odrabiac bramek tyle ze tobie wtedy zalicza wygrana. Serio kazdy kto odpala ten tryb zna ten zyebany glicz.

 

Zlota trofka wpadla i to mnie cieszy :24_stuck_out_tongue: paczki = szrot chyba moj limit na drop sie wyczerpal

A te nagrody z wydarzen live o kant dupy... paczki za 7,5k hehehe

 

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem w internecie dzisiaj jakie są miesięczne nagrody w Lidze weekendowej i jest mowa jedynie o strojach, nie wiem czy to prawda, ale chyba nie , bo trochę mało by było ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 paki po 50k za FP sobie otworzyłem a w nich Bravo, Begovic, Martial, Navas, Cuadrado, Walker także 100k in plus

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, stMikolaj napisał:

2 paki po 50k za FP sobie otworzyłem a w nich Bravo, Begovic, Martial, Navas, Cuadrado, Walker także 100k in plus

 

Zabrałeś wszystkich najlepszych :1_grinning: , bo ja ze swojej wybrałem - De Vrij, ogólnie to może 10k nazbieram ;)

W drugiej najlepszy Oscar, ech , nie otwieram już paczek :1_grinning:

Edytowane przez robson1425
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Zabrałeś wszystkich najlepszych :1_grinning: , bo ja ze swojej wybrałem - De Vrij, ogólnie to może 10k nazbieram

W drugiej najlepszy Oscar, ech , nie otwieram już paczek :1_grinning:

To były moje ostatnie FP stąd dobry drop Limit na 17 wydany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktos ma jakies zbedne konta z aktywnym web appem?

 

Priv place zlotem

Po ile teraz ab stoja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że w nocy karty stoją drogo, a tu okazuje się, że można trafić dobre promocje, ludzie wystawiają czasem po niskich binach, a że nie ma dużo chętnych, to i końcowe ceny bywają atrakcyjne. Sandro, Florenzi, Manolas, Insigne, Hamsik zastąpią wysłużonych ogórków :) Hamsika dopiero co sprzedawałem za 32k, a odkupiłem za 20, choć pewnie i tak jeszcze poleci, więc puszczę go w weekend znowu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko: Czy w tym weekendowym turnieju istnieją jakieś wymagania dotyczące składu? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio były wymagania, ale dało się je obejść dając do składu na rezerwy same silvery żeby obniżyć rating składu. Czasami są też wymagania w samych kwalifikacjach, ale to trzeba sprawdzić z poziomu konsoli.

 

Mam inne pytanko. Widzę, że pojawiły się Rare Packi. Szkoda mi wydawać po 50K na pakę i stąd zapytanie. Da się załadować FP bez włączania konsoli?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×