Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiles kiedys za 250c?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie AB latają chyba w przedziale 18-22RPM. W 14 było kilka tysięcy zapytań na minutę (ofc prywatne, bo publiczne robiły znacznie mniej). Jeżeli dana karta jest oblegana, to logiczne że ciężko wyrwać ręcznie, ale jak znajdzie się nisze na rynku to nie ma większego problemu. Teraz sporo osób miało problemy z nowym systemem wprowadzonym przez EA, ale chyba ogarniają. :]

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie musi być 250c mam 10k mogę Hazarda wziąć za całość :D tylko jakoś nie widzę tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jeden na tydzien sie trafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

toty ludzie w zeszłym roku też o kilka zer mniej kupowali, najlepiej atakować sify/tify bo ludzie mylą ceny :P Ify w sumie też, trzeba znaleźć kartę która ma tendencje wzrostową w przedziale ostatnich 7 dni i odświeżać wyszukiwarkę, tak jak robił to Maxym. Najlepszy okres... weekend.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło mi się kilka razy jak szukałem jakiegoś grajka wyhaczyć naprawdę zaskakującą cenę, ale nigdy nie zdążyłem kliknąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba szybko klikać... 1 na 5/8 wejdzie. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie tanio karty kupować to polecam łowy z poniedziałku na wtorek i z wtorku na środę. Najlepsze ceny można wychaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi się śniło, że trafiłem TOTY Ronaldo w paczce  :shok: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,oto mój składzik https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=h1q5BYtcnLGE8:ps3myślę nad zmianą LB,CB oraz N,jakich grajków polecacie?

 

 

Zalezy jaka masz kwote :) LB - Clichy , CB Cahill lub Kompany N Sturridge, Costa :)

 

To moj sklad https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=fvH8nWmCnLGFe:ps3Teraz zbieram na Hazarda a w przyszlosci Yaya Toure :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mi się śniło, że trafiłem TOTY Ronaldo w paczce  :shok: .

A mi się śniło że psn działał, piękny sen :-)  A tak na serio to pamiętam jak rok temu zaczynałem grę w futa to też mi się śniły te pieprz... paczki w nocy :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@unki: Przede wszystkim porada dla początkującego: coinsów nie kupuj. Wystarczy prograć kilka meczy offline byle jakim składem, żeby powolutku dorobić się na skład troszkę lepszy. Jak ktoś już wcześniej wspomniał - kup sobie w katalogu EASFC boost do coinsów (masz tam różne w zależności od Twojego poziomu - np. 200 za każde 5 kolejnych meczów, albo 1000 za kolejne mecze), pograj kilka prostych turniejów i ligę offline. Na początek w zupełności wystarczy. Potem stopniowo i regularnie zacznij zbierać jakiś skład, najlepiej z jednej ligi. Ja np. zaczynałem od ligi portugalskiej, bo piłkarze z tej ligi są tani i błyszczących złotych wyrwiesz prawie wszystkich za 600 coins. Potem nawet jak ich sprzedasz jako tzw. quick sell to zarobisz.

Od ligi 10 do 6 da się w miarę na luzie awansować nawet takim składem.

Przydatna stronka do próbowania składów, przeglądu piłkarzy itd - http://www.futhead.com/

Jak już zaczniesz handlować ceny sprawdzisz tu - http://www.futbin.com/

Na początek chyba są to wystarczające informacje, żeby móc w pełni cieszyć się przygodą z fut. Potem zobaczysz sam co najbardziej Cię kręci (handel, szybkie awanse, szał paczek czy po prostu fun).

A uzależnisz się pewnie jak my wszyscy :biggrin:

 

p.s. nie jestem za dobry w fut i jest tu wielu lepszych ode mnie, ale pozwoliłem sobie zebrać w jeden post kilka prostych porad jakie sam uzyskałem z tego forum i tych, do których sam doszedłem.

 

Powodzenia.

Wielgachne dzięki za poradę,moją przygodę z futem właśnie w podobny sposób zacząłem,nie mam ciśnienia na wygrywanie wszystkiego ze wszystkimi,choć w ogólnym rozrachunku to o to chodzi każdemu(prawie) graczowi ;).Obecnie pogrywam częściej ze starszą córą pojedyńcze meczyki i staram się powtarzać zagrania i akcje,choć i moja córa powoli nabiera doświadczenia i nie jest to takie łatwe jak było przy pierwszych spotkaniach :biggrin:.A co do uzależnienia,to zaczynam się tego obawiać po tym jak od czasu premiery BF4 do gwiazdki 2014 płytka nie była wyciągana z konsoli :P.No cóż,nastąpiło przekazanie pierwszeństwa  Fifie przez BF4 :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzialaja instrukcje dla poszczegolnych graczy ?

 

 

 

Player Instructions 
LW+RW - get in behind, cut inside stay forward, come into the box on crosses 
CF - stay central, edge of the box on crosses 
CM - balanced, stay in position, edge of the box on crosses 
CDM - stay back on attack 
LB RB CB CB - stay back on defense

 

Jak ustawie w MENU wyboru zawodnikow do skladu i poustawiam ich jak chce to beda dzialac:
1. na zawsze ?

2. na jeden mecz ?
3. Do czasu wylaczenia konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Ustawiając w menu przed meczem -> ustawienie zapisane na jeden mecz.

2. Ustawiając w menu składu -> Trójkąt -> Instrukcje(jakoś tak) -> ustawienie zapisane na zawsze(przynajmniej u mnie jest zapisane).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chodzilo mi o opcje nr 2.

Wiec mwoisz,ze na zawsze bedzie ?
Bo wczoraj wlaczylem sobie opcje z posta wyzej do skladu: https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=kmfAI8v8nLGFU:ps3

I chodzili jak marzenie, ale nie chce mi sie tego ustawiac co mecz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie już dostęp do PSN i gracie? :/ Zaczyna mnie to irytować,nie ma że nie mam szczęścia w paczkach(jeden Mata na przynajmniej 80 paczek otwartych) to jeszcze w wolne dni nie można sobie nawet pograć(i trochę podenerwować :D) :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chodzilo mi o opcje nr 2.

Wiec mwoisz,ze na zawsze bedzie ?

Bo wczoraj wlaczylem sobie opcje z posta wyzej do skladu: https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=kmfAI8v8nLGFU:ps3

I chodzili jak marzenie, ale nie chce mi sie tego ustawiac co mecz...

 

Ja ustawiam w menu składu. Wciskam trójkąt i wybieram wytyczne. Powinno być na stałe, ale po każdym odpaleniu FIFki sprawdzam, czy się nie pochrzaniło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie już dostęp do PSN i gracie? :/ Zaczyna mnie to irytować,nie ma że nie mam szczęścia w paczkach(jeden Mata na przynajmniej 80 paczek otwartych) to jeszcze w wolne dni nie można sobie nawet pograć(i trochę podenerwować :biggrin:) :/

Probowałeś zmienić MTU w ustawieniach sieci na konsoli z 1500 na 1473? Mi pomogło

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takim ustawieniu mam zapisane na stałe, ale też sprawdzam co odpalenie konsoli czy nic nie padło... gorzej z Custom Taktyką, bo tą trzeba ustawiać co mecz, przynajmniej u mnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Probowałeś zmienić MTU w ustawieniach sieci na konsoli z 1500 na 1473? Mi pomogło

 

Kurcze spróbowałem i działa :P a nie wierzyłem bo teoretycznie bez sensu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie to się przestawia? w ustawieniach połączenia internetowego? dobra nie było pytania nie dotyczatłem  post do usunięcia.

 

Wsumie bez sensu ja mam na automat.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Probowałeś zmienić MTU w ustawieniach sieci na konsoli z 1500 na 1473? Mi pomogło

 

 

 

Faktycznie pomogło - bo miałem wszystko ustawione automatycznie,przez Wi-Fi :) WIELKIE ALE TO WIELKIE DZIĘKI !! Oby teraz serwery EA nie dały dupy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×