Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

w tym tygodniu pierwszy wymog 4 gwiazdki w weekendowej. Jeszcze wiekszy handicap dla wymiataczy ;/

 

jednak da rade zrobic w miare sklad dajac samych srebrnych na lawke , bo ona tez jest wliczana do oceny skladu, ale i tak przesadzaja z tymi wymaganiami.

Edytowane przez kamill87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kamill87 napisał:

w tym tygodniu 4 gwiazdki zespolu wymogiem w weekendowej. Jeszcze wiekszy handicap dla wymiataczy ;/

 

jednak da rade zrobic w miare sklad dajac samych srebrnych na lawke , bo ona tez jest wliczana do oceny skladu, ale i tak przesadzaja z tymi wymaganiami.

Tylko licz sie z tym, ze jak dasz srebrnych czy brązowych na ławkę, to rozegrasz w weekend nie 40 tylko 60 meczy, żeby uzupełniać fittnes w innym trybie, chyba ze srebrnymi będziesz grał, ale to kosztuje wiecej niz złote non rare ewentualnie stracisz z 20k na kondycję zespołu :)  Moje dwie drużyny maja na ta chwile po 4,5 gwiazdki wiec cos tam sie pozmienia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Czyżby się nie dało zapisać ustawienia taktycznego, tak aby grać z kolegą online i nie musieć ustawiać wszystkiego za każdym razem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie wiem już jak grać. Takie farfocle mi ludzie walą żebro dramat. Dla mnie każdy mecz w sezonach online to walka o przetrwanie.

Z 10 wyszedłem za 2 razem. 9 ogrywam drugi raz juz ..

Mój bilans to 10-5-20.. posiadanie z reguły mamy na równi, celność podań 80+%.. i albo nie mogę dojść do bramki..albo jak już dojdę to nie umiem albo ni ie zdążę wykończyć...

Jakieś rady? Poza czestszym graniem?:1_grinning:

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Zmień gk.

Wciskaj r2 przy polu karnym oponenta i posyłaj prostopadłe do przeciwnika.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa nie chce bym ją olał na ciepło.

Darmowa z delux. Pewnie byłby "łokałt" na konsoli

324b1b46a579c3c21a3baa1b9d694522.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czytam Wasze opinie o FC i chyba dobrze, że się nie dostałem :24_stuck_out_tongue: bo ostatnio się pogodziłem z grą. Rozumiem, że w FC każdy gra składami za grube miliony?

----------

Kogo na SPO do Serie A? Mam Zielińskiego (15asyst, 6 goli) ale potrzebuje kogoś na zmianę to samo tyczy się SPD obecnie De Rossi, kondycyjnie chłopaki padają w drugiej połowie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mertens spisuje się znakomicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MaxyM napisał:

Zmień gk.

Wciskaj r2 przy polu karnym oponenta i posyłaj prostopadłe do przeciwnika.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Mam taki skład teraz - http://www.futbin.com/17/squad/137704

 

Coś zmienić?
Ogólnie chciałbym zrobić taką kot bundes, z Alabą, Vidalem, Lewandowskim etc ;D ale to najpierw musze te miliony uzbierać :)
Aktualnie wczoraj kupiłem 5 Carrasco i 6 isco :24_stuck_out_tongue: zobaczymy czy się zarobi na tym :)

 

Dlaczego R2?
R2 to sprint na PS4 - co da jego wciaskanie przy polu karnym?
 

 

Próbuje różnych rzeczy - wrzutek, prostopadłych dołem/górą, na skrzydła, jakieś sztuczki, strzaly z daleka, finezyjne i nie mam częścia :24_stuck_out_tongue:

W jednym meczu potrafie iść łeb w łeb i skończyć np 3:3 albo wygrać 2:1 a czasem przegrywam jedną bramką bo zepsułem raz coś w obronie, nie udało się odrobić a przeciwnik nie potrafi cały mecz potem przebić się pod bramkę..a je nie mogę wykorzystać sytuacji :24_stuck_out_tongue:

 

Pograłbym z kimś (PS4) i chętnie usłyszał jakiś feedback, co poprawić, jakie robie błędy :)
Wczoraj udało się zagrać 2 mecze z no4bpl (dobrze pamiętam:P?) i co nie co się już dowiedziałem :)

 

 

 

//EDIT

 

Co za dramat :24_stuck_out_tongue:
Jumbo Premium Pack z preordera...najlepsza karta?
CB nonrare 78 MADI...jpd :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Edytowane przez madithon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja 4 paczka Premium z Deluxe i do tej pory ZERO jakiegoś konkretu, dziś to trafiłem totalne drewutnie, najlepszy 78 totalny no name. Bez sensu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, marekrybnik napisał:

Witam.

Jestem świeżakiem w fife 17. Potrzebuję opinii na temat składu który mam z ligi angielskiej:

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=hlql80A1nMmWQ:FFA17PS4

skład,formacja itp...

  Wiem że pewnie mnie odeślecie do czytania forum wcześniej ale niestety mam 30 lat małe dziecko do tego mało czasu. Dzieki 

 

Z mojej strony, gracza niedzielnego i osoby posiadającej skład BPL:

- nie potrafiłbym grać online w formacji z 3 obrońcami;

- najsłabszy punkt to właśnie obrona, poluj na ogbonna i kabasele z shadow lub jak masz więcej kasy na zoume;

- bramkarza też w przyszłości zmień na butlanda albo begovic'a;

- shaqiri na na bok

- patrząc na tą formację nie widzę kogoś kto kreuje akcje (jakiegoś Barkley'a), ciężko tu coś polecić jak się zrobi dziura po shaqiri'm

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, wczoraj pograłem trochę i tak awansowałem w biegu z 6 do 3 ligi i praktycznie już jestem w 2.

Im wyżej to mam wrażenie że gra się lepiej i przyjemniej. Więcej ciekawych meczy, a nie tylko ciągłe wykorzystywanie gliczów, rajdy jednym chłopkiem, te same schematy gry przez cały mecz itp.

 

Ustawiłem sobie też tą własną taktykę pod 4-3-3(4) i rzeczywiście, różnica jest kolosalna :obama:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie. mam pytanie

kupiłem fife 17 na ps4 w wersji cyfrowej. Deluxe

a nie dostaję paczek co poniedziałek ...

czy powienienem dostać przy wersji cyfrowej jakiś kod do wklepania czy powinno to działać od razu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, madithon napisał:

Mam taki skład teraz - http://www.futbin.com/17/squad/137704

 

Pograłbym z kimś (PS4) i chętnie usłyszał jakiś feedback, co poprawić, jakie robie błędy :)
Wczoraj udało się zagrać 2 mecze z no4bpl (dobrze pamiętam:P?) i co nie co się już dowiedziałem :)

 

 

Tak, ze mną. W stym składzie można dużo poprawić. Przede wszystkim napastnik i obrona wymagają doinwestowania. Tanio możesz kupić np Topraka, który jest 2 klasy lepszy od Twoich obecnych obrońców.

 

A co do samej Twojej gry to to co pisałem. Grasz niewykle przewidywalnie, zawsze wybierasz najbardziej oczywisty wariant przez co w obronie całe mecze miałem pod kontrolą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, no4b napisał:

Tak, ze mną. W stym składzie można dużo poprawić. Przede wszystkim napastnik i obrona wymagają doinwestowania. Tanio możesz kupić np Topraka, który jest 2 klasy lepszy od Twoich obecnych obrońców.

 

A co do samej Twojej gry to to co pisałem. Grasz niewykle przewidywalnie, zawsze wybierasz najbardziej oczywisty wariant przez co w obronie całe mecze miałem pod kontrolą.

 

No właśnie o takie coś mi chodzi :)
Teraz wiem, co poprawić i na co zwracać uwagę ;)

 

Poszukam Topraka w takim razie w dobrej cenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Baczek867 napisał:

Tylko licz sie z tym, ze jak dasz srebrnych czy brązowych na ławkę, to rozegrasz w weekend nie 40 tylko 60 meczy, żeby uzupełniać fittnes w innym trybie, chyba ze srebrnymi będziesz grał, ale to kosztuje wiecej niz złote non rare ewentualnie stracisz z 20k na kondycję zespołu :)  Moje dwie drużyny maja na ta chwile po 4,5 gwiazdki wiec cos tam sie pozmienia .

Przecież w najbliższej lidze weekendowej nie ma żadnych wymagań. 4 gwiazdki trzeba mieć tylko w pucharze kwalifikacyjnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, mzeromski napisał:

witajcie. mam pytanie

kupiłem fife 17 na ps4 w wersji cyfrowej. Deluxe

a nie dostaję paczek co poniedziałek ...

czy powienienem dostać przy wersji cyfrowej jakiś kod do wklepania czy powinno to działać od razu ?

Późno się obudziłeś, bo z tego co wiem to kod był tylko do wklepania do 16.10 :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja 4 paczka Premium z Deluxe i do tej pory ZERO jakiegoś konkretu, dziś to trafiłem totalne drewutnie, najlepszy 78 totalny no name. Bez sensu

Współczuje,mój Pepe z paczki delux poszedł właśnie za 52 k

Bundes zbudowane.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, unki napisał:

Współczuje,mój Pepe z paczki delux poszedł właśnie za 52 kemoji4.png

Bundes zbudowane.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

jakie masz bundes?:)
Może będziesz moją inspiracją :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kogo polecacie na CDM do LaLiga? James i Modric na CM muszą być, ale jak zwykle brakuje w tej lidze CDM. Mam Casemiro ale to nie to..

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym spróbował Saula z Atletico. Z tym, że budowanie LaLiga z CDM chyba nie ma sensu. Po prostu nie ma bardzo dobrych opcji na tę pozycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poratuje ktoś linkiem do tego opisu jak zostać odbanowanym, pamiętam że trzeba było zalicytować zawodnika z concept składu czy coś podobnego. Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, madithon napisał:

jakie masz bundes?:)
Może będziesz moją inspiracją :)

 

masz mój skład do podejrzenia, wykonany na przeciętnych kartach z drobnymi wyjątkami, gra mi się nim całkiem dobrze jak tylko nie zaczną dziać się cuda z serwerami :-)

 

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem

 

 

EDIT: Jedynie co chcę zmienić to Dembele i Thiago na HAWK'a

 

oko.jpg

Edytowane przez Zajczak
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Zajczak napisał:

 

masz mój skład do podejrzenia, wykonany na przeciętnych kartach z drobnymi wyjątkami, gra mi się nim całkiem dobrze jak tylko nie zaczną dziać się cuda z serwerami :-)

 

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłem

 

 

oko.jpg

Musimy zagrać moja bundes na Twoją budnes :)

Dokupiłem dziś Toprak'a i Fahrmanna :24_stuck_out_tongue:

Mam jeszcze 4k, myśle czy nie zmienić LB/RB na kogoś lepszego.
Chyba, że kogoś lepszego na ST niż Volland?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie własnie Moyes mi poszedł za 2k niezle hehe.

Jakie zmiany pozycji kupować dziś i sprzedawać w weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Kristtof napisał:

Coś jest nie tak z serwerami, bo po wyjściu z FUT nie zapisują sie składy, a dokładniej dokonane w nich zmiany.

Wchodząc ponownie, widzę w ogóle składy które 1h temu usunąłem... 

no a jak wchodze na mecz to wywala i bilans zmienia mi sie raz taki co mam oryginalnie a raz taki co zapisalo razem ze starym skladem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie masz bundes?:)

Może będziesz moją inspiracją

Lepiej nie,jestem totalnym leszczem

Gram tym i fajnie to lata.

fd61816bd31a4c9c4b32c862d35b3ef9.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×