Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe czyli dobrym tropem idę, bo też sobie założyłem limit, tylko że dwóch max.

A ostatnio w ogóle żadnego nie wrzucam do składu.

Dla przykładu : polowałem na if Fellainiego na cdm i nie przypasował mi zupełnie, już lepiej gra Ramires.

Albo Matic tez zajebisty jest :) obecnie mam tylko sif naldo i sif de bruyne w skladzie ale za to jest jedna srebrna więc się niweluje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matic wiadomo - profesor ;) ale ja sobie jeszcze obniżałem ovr, dlatego Ramires.

Z ifów zachowałem if Kouyate, bo to obrońca czołg, no i też srebrna karta.

 

Malix dostałeś to poszerzenie listy?

Dopiero dziś mogłem przeczytać, że potrzebujesz, bo miałem 3 dniowy urlop na koszt pana Darka :biggrin:

A niestety, ktoś bardzo chciał temat o fifie przenieść, dlatego podczas "urlopu" nawet jako gość nie dało się Was poczytać.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście bo Ramires to op murzyn, lepszego od niego nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze strzałem u niego słabo, ale szybki jest. A szkoda tego strzału, bo ciągoty ma do ataku mimo, że gra na cdm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko irytuje jego h/h i jako samotny cdm dla mnie sie srednio nadaje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko irytuje jego h/h i jako samotny cdm dla mnie sie srednio nadaje :)

Pewnie dlatego tak lata do przodu pomimo ustawienia zostawaj z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego tak lata do przodu pomimo ustawienia zostawaj z tyłu.

No szkoda ze nie mozna zmieniac pracowitości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki ja wywaliłem wszystkich "czarnuszków" i gra mi się mega lepiej!

Nieporównywalnie lepiej i przyjemniej.

Polecam spróbować :)

Na srebrne się nie porywam, skilla nie mam aż takiego, ale cały skład zrobiony z rare gold i z głową sprawia masę przyjemność\ci z gry.

Witaj kolego,chyba ostatnio miałeś spotkanie z warnem z Komodo ;).Mnie sie wydaje,że te podkręcone staty wpływają bardziej na gracza i jego sposób kierowania piłkarzem,mając w myślach granie sifem,totsem, itp sami odnajdujemy w swojej grze niewykorzystane do tej pory pokłady umiejętności :biggrin: oczywiście podświadomie zwalając to na "czarnego",ale nawet jesio tak jest to mi to pasi.Mam w składzie Mullera SiF i normalnie jestem "prosem" :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matic wiadomo - profesor ;) ale ja sobie jeszcze obniżałem ovr, dlatego Ramires.

Z ifów zachowałem if Kouyate, bo to obrońca czołg, no i też srebrna karta.

 

Malix dostałeś to poszerzenie listy?

Dopiero dziś mogłem przeczytać, że potrzebujesz, bo miałem 3 dniowy urlop na koszt pana Darka :biggrin:

A niestety, ktoś bardzo chciał temat o fifie przenieść, dlatego podczas "urlopu" nawet jako gość nie dało się Was poczytać.

Nie dostałem, jak masz to chętnie przyjmę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz dawno takie mialem spostrzezenia. Od dawna tak bylo. Ta fifa nie jest pierwsza. W 14 mialem limit 3 czarnych kart w skladzie. Po przelroczeniu go moi piłkarze zaczeli potykac sie o wlasne nogi :biggrin:

 

Dokładnie, też mam podobne odczucia. Lubię równoważyć skład srebrnymi zawodnikami dla odmiany, szczególnie w obronie. Same kolorowe to często się zdarza handicap przeciwnika ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5zl bym za to nie dał

Oczywiście bo Ramires to op murzyn, lepszego od niego nie ma :)

w BPL Matic na cdm najlepszy, w całej grze De Rossi , nie ma lepszego od Daniele.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj kolego,chyba ostatnio miałeś spotkanie z warnem z Komodo ;).Mnie sie wydaje,że te podkręcone staty wpływają bardziej na gracza i jego sposób kierowania piłkarzem,mając w myślach granie sifem,totsem, itp sami odnajdujemy w swojej grze niewykorzystane do tej pory pokłady umiejętności :biggrin: oczywiście podświadomie zwalając to na "czarnego",ale nawet jesio tak jest to mi to pasi.Mam w składzie Mullera SiF i normalnie jestem "prosem" :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Zagramy kiedy, to zobaczymy :D

Maxym ostatnio poczuł to na sobie w naszym meczu, a jak jeszcze dostałem czerwoną kartkę, to skrypty go zeżarły, przemieliły, wypluły i jeszcze raz zeżarły :P

 

 

Nie dostałem, jak masz to chętnie przyjmę :)

Zrobione, powinieneś dostać :)

 

Jest warte dożywotnie obrzydzenie do gracza, który kupi coś takiego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobione, powinieneś dostać :)

 

Dzięki doszło ale i tak mi nie działa to samo mam z nagrodami z katalogu jak kupuję ta gra to jedne wielkie g...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To są jakieś jaja, Maxymowi dawałem, też nie działało.

Na innych forach czytałem, że wiele osób ma ten problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez próbowało przesłać dwóch użytkowników z forum i udało się kolesiowi z forum ea

Ktoś wytłumaczy mi o co ta podnieta na forum ea, z powodu powrotu generations? Co to jest w ogóle? Widzę, że coś z kartami które się miało w poprzedniej fifie tak?

Edytowane przez pinkyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile Shaqiri schodzi? W tym tygodniu ea chyba mnie lubi, wcześniej wpadł Schar i Fellaini a teraz Shaqiri. Czyżby zwiększyli drop? Wcześniej też goetze, Iniesta, Lewy aż się japa cieszyła a dopiero później jak sprawdziłem ich ceny to sobie przypomniałem ze ea wprowadziło widełki:) Harry Kane sif próbuje sprzedać chyba od dwóch tygodni za min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypadł mi z paczki Edin Dżeko i zamiast od razu wystawić go na sprzedaż, zagrałem nim mecz, a później kolejny i kolejny - SIF Dzeko to killer!  :blink:

 

 

Ostatnia scena to Mr. Skrypt... Z Di M. TOTY w roli głównej. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tez próbowało przesłać dwóch użytkowników z forum i udało się kolesiowi z forum ea

Ktoś wytłumaczy mi o co ta podnieta na forum ea, z powodu powrotu generations? Co to jest w ogóle? Widzę, że coś z kartami które się miało w poprzedniej fifie tak?

Jest to "dodatek" w którym możemy stworzyć drużynę z kart, które mieliśmy w poprzednich edycjach FUTa. 

 

81c27b59ba7959ca93702622c1a72f27.png

 

 

Po ile Shaqiri schodzi? W tym tygodniu ea chyba mnie lubi, wcześniej wpadł Schar i Fellaini a teraz Shaqiri. Czyżby zwiększyli drop? Wcześniej też goetze, Iniesta, Lewy aż się japa cieszyła a dopiero później jak sprawdziłem ich ceny to sobie przypomniałem ze ea wprowadziło widełki:) Harry Kane sif próbuje sprzedać chyba od dwóch tygodni za min.

 

Shaqiri na futbinie chodzi po minimalnej 801k. Zwiększyli drop dla Ciebie :D u mnie od początku tej FIFY to drop poniżej 80 ovl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile Shaqiri schodzi? W tym tygodniu ea chyba mnie lubi, wcześniej wpadł Schar i Fellaini a teraz Shaqiri. Czyżby zwiększyli drop? Wcześniej też goetze, Iniesta, Lewy aż się japa cieszyła a dopiero później jak sprawdziłem ich ceny to sobie przypomniałem ze ea wprowadziło widełki:) Harry Kane sif próbuje sprzedać chyba od dwóch tygodni za min.

Wystawisz za 800k ale nie schodzi na chwile obecną. Mam go wystawionego z 99 kontraktów, 99 kondycji i max trening za 801k BN i... cisza .

Potestowalem go wczoraj i kolejna karta CAM/ST która nie dorównuje do piet Palacio/Tevezowi a nawet Rossiemu, za taka cene i z takimi statami powinien miażdzyć... kolorowe karteczki od EA.

 

No4b i Tadzik dzieki za mecze. Tadeusz karny.... był! :laugh:

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to "dodatek" w którym możemy stworzyć drużynę z kart, które mieliśmy w poprzednich edycjach FUTa. 

 

a można tym grać mecze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej będę bronił kolorowych kart , zdarzają się niewypały typu Menez ale 90% których miałem było lepsze od złotych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a można tym grać mecze?

Nie mozna. Mozesz sie na karty pogapic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wchodząc na webb app, wyskoczył mi jakiś nowy komunikat. Mieliście też tak? Jak dobrze zrozumiałem to pracują nad przywróceniem handlu :)

 

PS. 

Momentum w prawdziwym meczu :D

https://www.facebook.com/video.php?v=619795904818056&fref=nf

Edytowane przez baku83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×