Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co czytałem, nepenowi włamali się na konto (nie pamiętam, co stracił) i żalił się, że EA nie chce mu pomóc, bo reklamował coinsy. :)

 

Ogólnie w tej edycji odnoszę wrażenie, że jest jeszcze drożej niż na początku 15 :D

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum EA byl temat, gdzie uzytkownicy wrzucali okazje, które udało im się złapać na rynku. Pamięta ktoś link do tego tematu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jaka jest roznica miedzy odebraniem a otwarciem?

Taka, że możesz np. wyjechać na 8 dni do amazońskiej dżunglii i nie odpalać Fify. Paczki za ten tydzień Ci przepadną.

Jeśli zaś spotkasz tam w tym czasie Wojtka Cejrowskiego z telefonem satelitarnym i jakimś dostępem do intenretu możesz odebrać paczki, ale ich nie otwierać.

 

Paniał? :P

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu nie moge zagrać z kumplem sezonów towarzyskich? połączenie zostało zerwane... zna ktoś na to fix?

znowu jest to zrypane... ale najlepsze jest to ze mozna zagrac 3 mecze i pozniej wywala ciagle blad, kombinowalismy z resetowaniem gry/konsoli/neta i czasami pomagalo czasami nie.

robiac zadanie menedzera z wygraniem meczu zepsulem gre po strzelonym golu ze az gre zwiesilo... jutro wrzuce filmik ;d

Warto w cos zainwestowac 40k?

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem, nepenowi włamali się na konto (nie pamiętam, co stracił) i żalił się, że EA nie chce mu pomóc, bo reklamował coinsy. :)

 

Ogólnie w tej edycji odnoszę wrażenie, że jest jeszcze drożej niż na początku 15 :biggrin:

 

Nepenthez? Ten sam, który chwalił się, że w 15 kupił coinsów o łącznej sumie ponad... miliarda. Miliard coinsów w FIFA 15. Straszne, że EA nie chce mu pomóc. I tak kupi kolejne 10 milionów, 50k FP, who cares :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak zmienić pozycję Napastnika na skrzydłowego? trafiłem Mane, ale jako ST nie gra mi się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie jak zmienić pozycję Napastnika na skrzydłowego? trafiłem Mane, ale jako ST nie gra mi się dobrze.

Nedyrydy. Nie pomaluje niestety. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych bramkarzy to oni na prawdę muszę trochę poprawić. Nie dość, że jakiś nieznany my chłystek z ligi portugalskiej broni praktycznie wszystko, to momentami ci bramkarze są po prostu głupi. Mnie denerwuje ich zachowanie w polu karnym. Wczoraj straciłem dwie bramki po główkach z "balona", bo zawodnik uprzedził mi o metr bramkarza, gdzie moim zdaniem po prostu powinien się wpieprzyć w napastnika i piąstkować albo złapać. A przed chwilą straciłem bardzo fajną bramkę. Leci sobie piłeczka na linię, no to liczę że Szczęsny spokojnie złapie, ale przeciwnik sprytnie wcisnął kwadrat chyba i mój bramkarzyna wpadł do bramki z piłką i gol, co prawda po faulu, ale aż się zaśmiałem. No ale 5 sekund później wywaliło z serwera i bramki nie udało się zapisać. 

Na pocieszenie za 7 razem udało się wyrwać Krychowiaka za quick sella.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie bramkarzy to mnie dziwi ich zachowanie w polu karnym przy rożnych. Wylatują i wybijają/łapią każdą piłkę praktycznie. Macie jakiś sposób na trafianie ? Może ze 3-4 bramki trafiłem na farcie z dośrodkowania, coś tam kombinowałem z rozegraniem na daleko oddalony od bramki środek pola i jakiś strzał itp. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tych na paadzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś tutaj faktycznie korzysta z autobouyerów?

Tutaj? Wszyscy.

Tak tych na paadzie

Właśnie z takich :)

 

 

edit: zbieram teraz na coś takiego: http://www.futhead.com/16/squads/1730392/

Jak dalej będą takie weekendy, to się szybko uzbiera :biggrin:

W ogóle dziś się nie wysilając, nie odpalając konsoli tylko dzięki relist na telefonie (i kilku przydatnym radom z forum) dobiłem do swoich pierwszych 100k :biggrin:

Wiem krezusy, że to mało, ale ja się nie nastawiam na handel jakoś specjalnie, bo nie ufam ea, więc to i tak nieźle :)

 

Więc jak znów ktoś zapyta jak zarabiać, to wysil się trochę jeden z drugim, bo tu w tym wątku można znaleźć kilka prostych rad.

A w co konkretnie inwestować nikt nigdy nie powie. Amen.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nepenthez? Ten sam, który chwalił się, że w 15 kupił coinsów o łącznej sumie ponad... miliarda. Miliard coinsów w FIFA 15. Straszne, że EA nie chce mu pomóc. I tak kupi kolejne 10 milionów, 50k FP, who cares :D.

Dostał, czy kupił? Ciekawe ^^

Tak. Btw pamiętacie ten mega crash jaki miał byc podczas sifa CRa? ^^

b3ae842d04eb55a2f80119e3590251c2.jpg

Gdyby, ktoś panikował podczas RB Lewego (o ile zwykłego nie dostanie)

Btw. Kiedy jest ten cały czarny piątek w uk?

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj? Wszyscy.

Poważnie? Myślałem, że wszystko na legalu leci z kart po 450 coinsow :-)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Myślałem, że wszystko na legalu leci z kart po 450 coinsow :-)

 

Czytanie ze zrozumieniem całego posta to trudna sztuka, wiem.

Chyba, że to żart?

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy cos wiadomo o jakims patchu ktory naprawi nie zaliczanie meczow? Bo mnie ch... juz strzela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jakis pomysl jak przerzucic 60k z konta na konto, zeby sie za duzo nie naklikac i za wiele nie stracic?

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc jak znów ktoś zapyta jak zarabiać, to wysil się trochę jeden z drugim, bo tu w tym wątku można znaleźć kilka prostych rad.

A w co konkretnie inwestować nikt nigdy nie powie. Amen.

Pisane jest na okraglo, tylko ze niektorzy oczekuja czegos w stylu "kup rodrigeza z tego i tego klubu dzisiaj o trzeciec - 5 kart i sprzedaj jutro o 20 i bedziesz mial 2 miliony."

Tak nikt nie powie bo handel to wrozenie z fusow, kilo wyczucia i znajomosc sytuacji ktora sie w fucie zmienia jak w kalejdoskopie.

Juz bylo kilkakrotnie, cos typu "goowniana ta metoda, malo zarobilem" itd,

Najwazniejsze jest - kalibruja tu wedki, ale nalapac musicie sobie sami. Trza to wklepac do glowy, czytac i moneta idzie. Troche tego, tamtego, i kazdy znajdzie cos dla siebie, na tacy nikt nie da bo niedasie :)

Edit. Kurna ile ja sie musze nategez zeby cos przekazac :D

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy cos wiadomo o jakims patchu ktory naprawi nie zaliczanie meczow? Bo mnie ch... juz strzela.

Baku jeśli chodzi Ci o mecze, z których wywala z serwera, to nie poprawili tego od lat, więc dlaczego myślisz, że teraz to zrobią?

 

Tadzik teraz to tym bardziej wróżenie z fusów, bo jeszcze widełki cholerne... W jakie dni oni poprzednio widełki zmieniali? W środy?

Btw. Kiedy jest ten cały czarny piątek w uk?

27 listopada? Tutaj znalazłem teoretyczny kalendarz wydarzeń fut: http://www.fifagamenews.com/fifa-16-calendar/

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koniec to juz chyba kiedy se chcieli sobie. :/

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pissalem KOGO kupowac i za ILE WYSTAWIAC. Wystarczy czytac temat. Na tym co pisalem na pewno nic nie stracilem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytanie ze zrozumieniem całego posta to trudna sztuka, wiem.

Chyba, że to żart?

Z czytaniem ze zrozumieniem u mnie jak najbardziej w porządku. Trochę gorzej u Ciebie tylko z łapaniem postów nie całkiem na poważnie :-)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pissalem KOGO kupowac i za ILE WYSTAWIAC. Wystarczy czytac temat. Na tym co pisalem na pewno nic nie stracilem :)

Jesli o moj post Ci chodzi, to nie bylo do Ciebie wiec ogarnij sie ;) nie siej wiatru :)

Znajdz kogos za 350 z maxem 10k i wysylaj stracisz tylko 6x350, chyba ze.znasz lepszy trick. 5% to 5% chociaz bys przesylal milion. Tracisz tylko cene grajka.

Wiec raz 4k czy 6x350 sam rozkmin a jak cos ciekawego wymyslisz to sie podziel.

Edit...

Heh, no ja tez chyba musze odstawic telefoniarke, bo coraz mniej ogarniam trza isc spac chyba bo cyferki sie yebyo z literkami juz :D

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jak te ceny kondycji poszły do góry. Lepiej już jest kupić 10 kart +60kondycji na pojedynczego zawodnika niż kondycję dryzunowa.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×