Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby dostać token do draft muszę za każdym razem nowe konto psn tworzyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czytaniem ze zrozumieniem u mnie jak najbardziej w porządku. Trochę gorzej u Ciebie tylko z łapaniem postów nie całkiem na poważnie :-)

 

Nie chcę się kłócić, ale przecież napisałem "chyba że to żart?" więc jednak nie czytasz do końca :P

Dobra, dajmy temu spokój. Generalnie chodzi o to, że wpadasz cały na biało i walisz pytanie kto używa AB i jak myślisz ile osób napisze  :ja! ja!"? :D

Na tym zakończmy. Peace.

Żeby dostać token do draft muszę za każdym razem nowe konto psn tworzyć ?

Raczej tak, chyba że wypadają z paczek. Jeszcze nikt nie pisał o tym, że mu wypadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baku jeśli chodzi Ci o mecze, z których wywala z serwera, to nie poprawili tego od lat, więc dlaczego myślisz, że teraz to zrobią?

Tadzik teraz to tym bardziej wróżenie z fusów, bo jeszcze widełki cholerne... W jakie dni oni poprzednio widełki zmieniali? W środy?

27 listopada? Tutaj znalazłem teoretyczny kalendarz wydarzeń fut: http://www.fifagamenews.com/fifa-16-calendar/

To wiem ze w poprzednich częściach tez rozlaczalo, ale nie na taka skale jak teraz. Jeszcze jak by nie zaliczalo meczu w ogole i nie ubywaly kontrakty to z bogiem sprawa. Ale wygrany mecz zalicza mi jako porazke, nie dostaje coinsow, a wykupilem boosta oraz kontrakty ida sie walic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiem ze w poprzednich częściach tez rozlaczalo, ale nie na taka skale jak teraz. Jeszcze jak by nie zaliczalo meczu w ogole i nie ubywaly kontrakty to z bogiem sprawa. Ale wygrany mecz zalicza mi jako porazke, nie dostaje coinsow, a wykupilem boosta oraz kontrakty ida sie walic.

Osobiście zagrałem ok 70 meczy, ani razu mnie nie wyrzuciło, mecze wszystkie zaliczone, więc nie wiem od czego to zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie dziś zebrałem skład, pograłem i karne dramat. Szczególnie, że rywal dostaje trzy, a jak mnie sam na samy wycina, to mam przywilej korzyści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz chcialem powiedziec ze tego nie znam, ale wlasnie mnie wysadzilo z serwera po 3minutach draftu. Co za łajno :/

No i 3 paczki szrotu po powrocie :/

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam właśnie fora EA i tam piszą o tym rozłączaniu jak o jakiejś pladze tej edycji... Mi się (odpukać) zdażyło może ze 2 razy, ale ja mam taki net, że nie koniecznie od razu winiłem EA.

Jednakże coś w tym jest, bo dużo ludzi psioczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złoty strzał - Lukaku kupiony za 700 więc chciałem więcej, klikalem szybciej iiiiiiii...... zablokowali mi rynek :<

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem finał draftu po karnym i 3 wolnych payeta >.<

fifa taka zbalansowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie te paczki?

Ni ma. A na companion nawet daily gifta ni ma :/

 

edit: wskoczyły teraz :)

Sam szrot non rare ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlapalem za draft premium gold i jumbo premium gold. Otworze chyba ze srode

+ 2×premium gold pack za deluxe, ale tylko premium? Wiekszych nie bedzie???

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

53 pozycję na liście transferowej i zobaczymy czy zarobie choć te 600c na karcie :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie cos nie bangla, wykupilem wszystkie powiekszenia listy transferowej a nadal mam bodajze 30 slotow i raz sie juz rozpedzilem ze musialem quick sellowac... na szczescie tylko z 1000 coinsow poszlo w piach. Ogolem w nocy z 30k zrobilem 60pare takze not bad ale jest cholernie ciezko z tym klikaniem. Jest jakas strona gdzie sa podoane widelki zawodnikow?

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce paczki,

Z ta dynka, to chyba lekko przesadziłeś. :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies tipy w jakie tanie karty zainwestowac przed hh?
bo z forum fifapolonia.pl mozna sie wiecej rzeczy dowiedziec niz tutaj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies tipy w jakie tanie karty zainwestowac przed hh?

bo z forum fifapolonia.pl mozna sie wiecej rzeczy dowiedziec niz tutaj..

Odwrotnie raczej Kupujesz podczas hh, a sprzedajesz w weekend. Kupujesz w środę, sprzedajesz weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, o to mi chodzilo a napisalem co innego. Wiadomo o ktorej godzinie rusza hh dzis?
Rozumiem ze ceny w weekend wroca do takich jakie sa teraz?

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok 19. Pewnie paki za 15k przez 2h. Ceny w środę raczej nie wrócą, jak juz to na weekend. Możesz polować na karty chemistry huntera, grajków z karta huntera wystawionych w cenie zwykłych ewentualnie zawodników typu Herrera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej teraz wyprzedac karty ktore sa cos warte a pozniej odkupic?
kupilem wczoraj dla siebie Mate za 17,500 i nie wiem czy go wrzucac na rynek i probowac upolowac taniej o 19.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, ja mam inne pytanie. Ile meczów trzeba rozegrać, żeby w końcu odblokowali dostęp do rynku z poziomu WebApp i Companion'a...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli najlepiej teraz wyprzedac karty ktore sa cos warte a pozniej odkupic?

kupilem wczoraj dla siebie Mate za 17,500 i nie wiem czy go wrzucac na rynek i probowac upolowac taniej o 19.

Mniej-wiecej na tym to polega. Budujesz skład kiedy ceny sa najniższe, sprzedajesz kiedy idą w gore. Pózniej, gdy masz odpowiednia ilośc monet inwestujesz w ify i trzymasz je np. 2 tyg.

Mozesz tez polować na karty, które dostały aktualizacje widełek w gore. Kupione przez graczy wcześniej, sprzedawane sa po starej cenie.

http://wefut.com/price-ranges/updates

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×