Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc, krótkie ogłoszenie parafialne z moich 32 paczek, które otwarłem, bo kilka osób prosiło. No cóż, żadnego IF'a, nic, po prostu pustka.

 

Z wartych odnotowania David Silva, Pastore, Guarin, Courtois, dwa żetony Draft i kilka paczek po +1000 monet. Ogółem słabo, ale zawsze mogło być gorzej. Dalej czekam na pierwszego IF'a  :thumbsup:

 

Tak się zastanawiam jeszcze odnośnie klikania i wyłapywania gorącego towaru na rynku. Rozumiem, że dalej obowiązuje zasada z pierwszej edycji FUT'a (to moja ostatnia przygoda z tym trybem). Wybieramy zawodnika i jedziemy do momentu aż będzie w okolicach godziny i polujemy? Czy może przez te widełki, których kiedyś nie było coś uległo zmianie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat... Marjan w tym roku to pieprzony tomahawk, a z Tevezem to tomahawk w A10. Natomiast Aguero to póki co cień samego siebie ale może potrzeba czasu by go okiełznać jak Teveza.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile Ci brakuje jeszcze?

 

dzieki sithowi mam 57k na koncie.

Brakuje mi ok 7-8k do Teveza + Pereyra ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Ktoś się pochwali dropami ? :)

Chyba szalu nie bylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo właśnie coś cichutko :d Przez 3 dni nikogo nie będzie :P

 

Kupie/pożyczę 10k...bo się wypłukałem do 61 coinsów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo właśnie coś cichutko :biggrin: Przez 3 dni nikogo nie będzie :P

 

Kupie/pożyczę 10k...bo się wypłukałem do 61 coinsów....

zrob sobie drugie konto na ps4 i zagraj tam drafta... nawet jak przegrasz pierwszy mecz to jest mozliwosc ze zarobisz te 10k a nie ciagle sepisz ;d

w dwoch draftach doszedlem do polfinalu i mialem 3 paczki z samymi zawodnikami, drop i tak ujowy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi zatrybiło trio Aguero, DiM, Tevez + Yaya... ,że przez 9 meczy nie wpuściłem gryzonia na nawet sekundę więc nie wiem jak się spisuje he he.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, trzeba wejść w październik z rozmachem, dzisiaj popołudniu ogarnę temat i wieczorem ruszają zapisy do LIGI :) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos znajdzie jakas stronke/ film, gdzie będą opisane player instructions w danych formacjach, to bylbym wdzieczny.

Przyłączam się do prośby, albo może ktoś zdradzi jak ustawia zawodników w formacji 4-3-3(4)? ja otworzyłem wczoraj 6 paczek..w żadnej nie dostałem żadnego gracza wartego więcej niż 300 coinsów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem upgrade składu Serie A, miałem 190k, kupiłem Higuaina (a za chwilę wypadł mi z paczki, więc jeden poszedł na handel), Candreve, Gervinho, Hernanesa, Evre, Palacio, Pijanica, Castana i Lopeza na bramkę.

Resztę kasy przeznaczyłem na paczki, jedna paczka była dobra, wypadli mi Koke i wspomniany Higuain, reszta brak słów.

Ze sprzedaży tego szrotu uzyskałem ponad 40k i zaczynam handel od nowa :)

 Higuain miał u mnie wejście smoka, w pierwszym meczu asysta i bramka, potem już gorzej, jakoś ociężale się rusza, ale jeszcze pogra u mnie mimo wszystko.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skleciłem na tym 'crashu' za 130k, jeszcze niech zejdą karty z trade Pile i dorzucam danilo. Wieczorem testy

9eee7bf10122596b190273fb48838217.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrob sobie drugie konto na ps4 i zagraj tam drafta... nawet jak przegrasz pierwszy mecz to jest mozliwosc ze zarobisz te 10k a nie ciagle sepisz ;d

w dwoch draftach doszedlem do polfinalu i mialem 3 paczki z samymi zawodnikami, drop i tak ujowy.

ja już nie pamiętam kiedy drafty mi zablokowali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagrałem Benzemą 4 mecze i jak na razie dramat, tylko jedna bramka z karnego, 0 asyst, niewidoczny. Jak tak dalej pójdzie to go sprzedam i kupię Jamesa i Jacksona za niego.

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy tydzien, nowe ify... Dla zainteresowanych - kupujemy jonatana soriano do 9,700. Wystawiamy za 14000 bid/ 15000 bin. Powodzenia

cos nie chce sie sprzedac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos nie chce sie sprzedac...

Przecież to jest niszowa karta, słaba liga, a Hiszpanów z takimi statsami w uj.

A tak poza tym, to fifa nigdy nie będzie spoko dla graczy.

W 15:

Aaaaaa nie mogę dogonić Walcotta. Co za głupa gra.

W 16

Co za głupa gra, nie mogę uciec obrońcy Walcottem.

Edytowane przez bartbuks
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nic bede relistowal co godzinke do 16 i go pogonie jak sie nie sprzeda, wole sobie zrobic juz skladzik niz bawic sie w handel. Mialem farta nowicjusza :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skiba może kupiłeś Dzonatana od typa który zarzucił ten pomysł %) haha bo jak on będzie chodził po 14k to ja nie mam pytań :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mnie wycyckal :p ale quick sellujac wyjde na 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to w ogóle zastanawia fenomen IF'ów. Karta z OVR lepszym o ~1-2, a cena wygórowana nieprzeciętnie. No chyba, że IF'y dają jakieś bonusy do grania  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IFy nie służą do grania tylko do zarabiania :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=gUOraRYVnLYpv:FFA16PS4

takim skladzikiem sobie popylam i przy nim zostaje, Barkley i Kane zaczeli sie rozkrecac ale poszli na handel i odkupujac wpadlo moze z 3-4k wiec ciekawe czy znow beda zamulac, smiem watpic ze do fify 17 duzo sie w tym skladzie nie zmieni. Ceny zawodnikow sa na chwile obecna z dupy, marzy mi sie Pedro/Fabregas i Costa zeby Torres z przodu mial zgranie i wsio.

Piachu - poprawione, nie to skopiowalem :D

moze jeszcze Bolasie wejdzie do skladu, Jcbob wrzucil filmik z rzeznikami wg futwiz czy tam futhead i w bpl mozna zrobic sklad taranow za niewielka kwote.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link jakiś kiepawy bo skład z 65chem z jakimś brazolem LM na ataku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam mossoro 6900/10000 :D Ktoś chętny?! :< 

 

Ktoś coś dorwał wczoraj po min? Ja z 30-40 okazji widziałem ale ciężko wygrać z botem :D sekunda to za mało ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi z 80-90k przeszlo miedzy paluchami, kupowali doslownie w pol sekundy bo gdy wywalalo blad ze karta juz sprzedana to bylo 59 sekund.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×