Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Na plejce na drogich kartach siedzą automaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zwykli zjadacze chleba siedzą na tanich i zarabiają po kilkaset C na karcie. Powoli ale do przodu :P podstawa

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i git, karta Bolasie + sniper + 67 kontraktow kupiona za 11k... z dupy te ceny na dniach wszystko pewnie poleci o polowe w dol no ale coz... teraz nic tylko grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zwykli zjadacze chleba siedzą na tanich i zarabiają po kilkaset C na karcie. Powoli ale do przodu :P podstawa

Ja przestałem handlować kartami powyżej 12k. Wolę skupić się na tych tańszych, bo jak karty zaczną powoli tracić wartość, to dużo nie umoczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przestałem handlować kartami powyżej 12k. Wolę skupić się na tych tańszych, bo jak karty zaczną powoli tracić wartość, to dużo nie umoczę.

O to chodzi, aczkolwiek jak kupilem 50+ kart to trochę można stracić, ale jak do tej pory nic nie sprzedałem niżej niż kupiłem więc źle nie jest - w najgorszym wypadku jestem na 0

 

W kogo warto inwestować z tego TOTW ? Lamela? Ben Arfa? Mustafi?

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, aczkolwiek jak kupilem 50+ kart to trochę można stracić, ale jak do tej pory nic nie sprzedałem niżej niż kupiłem więc źle nie jest - w najgorszym wypadku jestem na 0

Ja dorwałem jednego non rare który mi schodzi 2x drożej niż kupuję. A kupuje go po qs. Już około 100 szt mi poszło. Ciśnienia nie mam, ale jak będzie dobrze, to kogoś się zawsze kupi ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dorwałem jednego non rare który mi schodzi 2x drożej niż kupuję. A kupuje go po qs. Już około 100 szt mi poszło. Ciśnienia nie mam, ale jak będzie dobrze, to kogoś się zawsze kupi ;)

Wczoraj miałem też takiego, obróciłem 15 czy 20 i mi się odechciało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w mojej głowie zrodzilo się marzenie. Marzenie, żeby do mojego włoskiego 4-3-3 wpasować Teveza (ST) Di Marię (CAM) i Verattiego (CM). Powinni mieć jako taką chemię, koszt to pewnie ok. 250k - jest jakiś cel w graniu i handlowaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po otworzeniu 15 paczek jestem bogaty w kontrakty, ale za to ile emocji. Dziś druga i ostatnia(wiem tak się :) mówi) tura wyjdzie 18 paczek pewnie się nie zwróci, ale dreszczyk hazardu zawsze jest. Po sklejeniu BLP choć są tam jeszcze braki ( napastnik i Śp.) wiozłem się za tworzenie makaronów i proszę o pomoc jak rozsądnie wydać 200k, bo ceny są, jakie są a krezusem coinsowym człowiek nie jest. Trzeba wreszcie zacząć uczyć się grać, bo większość czasu człowiek siedzi na padzie i klika klika klika a ludzie grają i podnoszą swoje umiejętności.
Ps. jest jakąś fajna strona gdzie można doładować Kod za 100 :biggrin:

Makarony http://www.futhead.com/16/squads/1958845/
Blp http://www.futhead.com/16/squads/1961443/
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi, aczkolwiek jak kupilem 50+ kart to trochę można stracić, ale jak do tej pory nic nie sprzedałem niżej niż kupiłem więc źle nie jest - w najgorszym wypadku jestem na 0

W kogo warto inwestować z tego TOTW ? Lamela? Ben Arfa? Mustafi?

Mniej niż zero-a podatek ? ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wywala was z serwerów ?? 3 mecze prowadze i mnie wywaliło i jeszcze komunikat, że ja uciekłem...no ku...trafi człowieka na wolnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej niż zero-a podatek ? ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kupuje za 1k sprzedaje za 1,1k jestem na 0 :) tak w skrócie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w drafcie świetnie grało mi się Rossim, kupiłem go jako backup na ST. Coraz mocniej się zastanawiałem, czy nie dać go do pierwszej 11 za Palacio. Ten drugi dał mi jednak odpowiedź robiąc w ostatnim meczu mini-Lewego i ustrzelił hat-tricka w 4 minuty ;) drań mi wyciągnął wygraną z wyrównanego, bezbramkowego remisu, zostaje w składzie!

Btw próbował ktoś Mirandę w Serie A? Caceres jest ok, ale trochę niski, z resztą sprzedałem go żeby mieć na draft. Muszę wzmocnić środek obrony i zastanawiam się nad kimś w okolicach 20k.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje za 1k sprzedaje za 1,1k jestem na 0 :) tak w skrócie

Jestes 45c do przodu ;)

..o ile podatek jest taki jaki byl :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz online w lidze i wygrana 3-2. Mało mnie to cieszy bo choć miałem dwa razy więcej strzałów celnych na bramkę,to mój przeciwnik skasował mnie odbiorami piłki 12-2 fujjj. Gra sie bardzo fajnie,tylko jeszcze te odbiory ;)

Bufon czy Handanovic ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz online w lidze i wygrana 3-2. Mało mnie to cieszy bo choć miałem dwa razy więcej strzałów celnych na bramkę,to mój przeciwnik skasował mnie odbiorami piłki 12-2 fujjj. Gra sie bardzo fajnie,tylko jeszcze te odbiory ;)

Bufon czy Handanovic ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

GRATULACJE ! :D

 

Mój debiut to było 0:4 w plecy a kolejne 3 mecze DC :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes 45c do przodu ;)

..o ile podatek jest taki jaki byl :)

To w najgorszym przypadku :p czasami się zarobi 40c a później 400, zresztą Tobie nie muszę o tym mówić :p
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wywala was z serwerów ?? 3 mecze prowadze i mnie wywaliło i jeszcze komunikat, że ja uciekłem...no ku...trafi człowieka na wolnym

Po końcowym gwizdku mam kamerę na stadion z animowanym logo "16", które ładuje mi dalsze menu... Po chwili w takim stanie wyrzuca mnie z Ultimate Team dając komunikat o tym, że uciekłem...

 

Internet na światłowodach... 

 

Wydaje mi się, że to wina przeciwnika. Jakiś sposób na w/o, bo w lidze 10 i 9 wszystko śmigało pięknie, zero porażek... pierwsze trzy mecze w 8 lidze -> wygrane = przegrane przez w/o... FIFA AIDS. Chyba przerwa, bo jeszcze przegram z serwerami EA i spadnę z 8L. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w najgorszym przypadku czasami się zarobi 40c a później 400, zresztą Tobie nie muszę o tym mówić

Ja na ogol 100% marzy narzucam ;) tez idzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na ogol 100% marzy narzucam ;) tez idzie :)

To opcja dla cierpliwych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po końcowym gwizdku mam kamerę na stadion z animowanym logo "16", które ładuje mi dalsze menu... Po chwili w takim stanie wyrzuca mnie z Ultimate Team dając komunikat o tym, że uciekłem...

 

Internet na światłowodach... 

 

Wydaje mi się, że to wina przeciwnika. Jakiś sposób na w/o, bo w lidze 10 i 9 wszystko śmigało pięknie, zero porażek... pierwsze trzy mecze w 8 lidze -> wygrane = przegrane przez w/o... FIFA AIDS. Chyba przerwa, bo jeszcze przegram z serwerami EA i spadnę z 8L. :ohmy:

 

 

 

To samo właśnie znów miałem. Wyłączyłem grę, włączyłem z powrotem jeden mecz OK, a drugi już ... uciekłem... trafi mnie z EA i ich serwerami zje....

Edytowane przez butcher23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×