Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mialem 4 razy po meczu ze mnie wywalilo, ale.chyba się ogarnelo bo od 20 meczy juz jest okej. A jestem juz w 4 lidze więc moze tak się dzieje jak sa przeciazone serwery. Wku**ia to nieziemsko ale nic sie nie zrobi niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos Lacazette i Cavanim? bo nie wiem czy sie oplaca ich kupowac. Moze jeszcze jakis N z ligue 1 warty uwagi i tanszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gral ktos Lacazette i Cavanim? bo nie wiem czy sie oplaca ich kupowac. Moze jeszcze jakis N z ligue 1 warty uwagi i tanszy?

Fekir, bestia, wygrał mi draft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczeni futowicze, mam żeton draft i bardziej opłaca się zagrać online czy z komputerem się męczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znów nie mogę nic kupować ani bid robić,znów mam błąd że niby ktoś dał więcej ale jak biorę kup teraz to mam to samo jakieś zajebiste lagi na rynku czy co? Ma ktoś podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myliłem się, Yaya jest zajebisty... Co on wczoraj wyprawiał...

Zmiana work rate na H/M zrobiła z niego nachalnego czarnucha na bramki...

Czasami go zabraknie w obronie ale kto, by na to patrzył jak strzela takie gole:

 

 


 

 

A tak mi wczoraj wpadł trofek od stałych fragmentów - takie się liczą, z gry, a nie ustawiane - pfff.

 

 


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że online. Większe emocje.

Od kiedy Toure ma H/M ?!

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że online. Większe emocje.

Od kiedy Toure ma H/M ?!

 

Sorry, jest jeszcze ciekawiej, pomyliłem się: M/L ... Od 16. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczeni futowicze, mam żeton draft i bardziej opłaca się zagrać online czy z komputerem się męczyć?

Ja w bilansie 5 gier draft z konsolą jestem do przodu sporo monet,jakieś 150k ; )

@Starszy człowieku-składasz coś tam z włoszczyzny...,to jest mój składzik. Nie powiem wiele na jego temat bo online zagrałem tylko jeden mecz. Sezony off się nie liczą :)

Szukam jeszcze swojego bramkarza,bo Szczęsny wpuścił mi dwa takie babole,ze postanowiłem go sprzedać bez odwołania. Mam dwie opcje Bufon vs Handanovic,czekam tylko na opinię ekspertów forum,ale na razie cisza...da87a12b9bdae0f24e518ac2f3a111f9.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, w 15 miał M/M. Kurde nie kupie dzisiaj chyba KDB... cena ciągle skacze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tutaj co wczoraj wyprawiało moje trio z Argentyny... Mistrzostwo jednej ligi i idziemy po drugie, póki co 3 mecze - 3 winy. :D , Wczoraj 9m - 8-0-1.

 

 

Suarez chyba nie zagra i pójdzie do "żyda". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka niespodzianka dziś po uruchomieniu web-app. A myślałem, że przeczekam sobie do listopada by nabić parę milionów i dopiero wtedy zacząć zabawę z FUT, a oni zmuszają mnie już do kupna ich gry...

 

aUfXZpH.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo na CAM w bpl mozecie mi polecic? Tak do 20k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka niespodzianka dziś po uruchomieniu web-app. A myślałem, że przeczekam sobie do listopada by nabić parę milionów i dopiero wtedy zacząć zabawę z FUT, a oni zmuszają mnie już do kupna ich gry...

 

aUfXZpH.jpg

To samo dziś miałem na koncie z ps4.. Zdąrzyłem w ostatniej chwili oddać coinsy chłopakom z forum, ufff :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idą te bonusy za logowanie się do companion/24h według jakiegoś klucza ? Raz 2500 , raz brazowa paka , a dziś nic nie dostałem ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idą te bonusy za logowanie się do companion/24h według jakiegoś klucza ? Raz 2500 , raz brazowa paka , a dziś nic nie dostałem ? :)

do 01.10

 

DiM tylko CAM! 

Pereyra ma wszystko na zajebistego CM.

ni dy rydy bo sie dupnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ni dy rydy bo sie dupnie

No właśnie tu jest problem, też bym chciał go jakoś wpasować do Włochów, ale nijak nie wychodzi z pełną chemią.

Musiałbym się ratować legendami, a to budżet przekracza.

Szukam jeszcze swojego bramkarza,bo Szczęsny wpuścił mi dwa takie babole,ze postanowiłem go sprzedać bez odwołania. Mam dwie opcje Bufon vs Handanovic,czekam tylko na opinię ekspertów forum,ale na razie cisza.

Ja mam Buffona, ale na razie nie miałem meczu, po którym mógłbym powiedzieć, że mi wybitnie zrobił różnicę jak Kurtuła w 15...

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy gracie w obronie ? zawsze mój przeciwnik wpada w moje pole karne jak w masło, moi obrońcy sobie truchtają obok :( Jak ja atakuje to zawsze przeciwnik ma taki tłok w polu karnym że celnego strzału nie mogę oddać !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malix, sprawdzałeś work rate u obrońców - med/med - to max co ja wystawiam. 

R1... Trzymaj cały czas, a drugim rób presje i nawet wpadaj w gościa, by go wytrącić...

Gonisz, leć i spychaj... 

Jak będziesz miał opanowaną jakąś kartę, to będziesz wiedział kiedy ruszyć do przodu i odebrać piłkę.

Po dramacie przez pierwsze 20-30 meczy, ja mogę powiedzieć, że poziom średni mam opanowany i nie narzekam... Czasami się pieprznę ale wiem, że zawaliłem ja, nie EA, skrypt, czy inne zabobony - i to jest świetne. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 to pressing kolegi? jak ja to wciskam to jakoś dziwnie truchtają przeciwnik skręca i zanim mój się obróci to już jest za jego plecami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 trzymasz przed polem karnym... W polu karnym warto się przełączyć i samemu odbierać, bo tam łatwo wyrwać się sztucznej inteligencji. 

Podchodź blisko, nie fauluj ale staraj się spychać, blokować i nieudostępniań przestrzeni temu co ma piłkę. 

Środek boiska to bardzo ważna rzecz w tej odsłonie... CM - mocni w obronie i fizycznie - jeden wysoki na środek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadne r1... Bron intuicyjnie, po prostu 90% graczy leci tak samo i zawsze zrobia to co wiekszosc, ja nigdy nie uzywalem zadnego r1 i jakos goli nie trace? Trzeba uzyc glowy a nie liczyc na pomoc CPU

Aha i staraj sie bronic pomocnikami, przelaczaj na obroncow w ostatecznosci.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×