Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Też jestem za tym, by wyłączyli choć bardzo lubię sobie handlować na telefonie.

Firma z miliardowym budżetem nie potrafi zabezpieczyć porządnie swojej usługi i to elektroniczna, a nie sprzedająca cement.


@Tesarov po ile chodziły legendy w zeszłym roku?

 

Puścić Messiego i kupić Keana i np. Gattuso? Czy raczej to się będzie równało? 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitem jest to, że oficjalnie wg EA web app i companion są w fazie testu i nigdy nie zostały oficjalnie zapowiedziane. Także mogą wyłączyć już jutro. Nie wiem czemu takiej gadki się trzymają, może to jakieś zabezpieczenie prawne, czy coś takiego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donovan 3 karty, z czego 2 - 59 minuta, a jedna BIN 900k, czyli 300-400k ponad normę. Brawo AB, wczoraj było Amerykanina ze 2 strony i nikt go nie chciał za 520k. Well done, świetna gra. Jak nie można tu normalnie zarabiać, tylko trzeba kantować, kupować coinsy bądź FP, żeby mieć dobre karty to chyba czas sobie zrobić przerwę jak w 15. Kilka miesięcy nie zaszkodzi. 

PS. Dodatkowo, jest 21:00, pełno ludzi się przy konsolach, więc powinno być pełno kart. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest śmiechu warte, że oni nie potrafią tego ogarnąć mając taki sztab informatyków.

Albo udają, ze nie potrafią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym był za tym ale czy to jest wogole realne jest aby wyłączyli web app?

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rynek transferowy w Web App wyłączą prędzej czy później. Identycznie jak w 14 i 15. Jak ogarną się za późno to będzie rynek rozwalony jak w 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zanim w 15 wyłączyli to średnio miało już i tak sens..

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Donovan 3 karty, z czego 2 - 59 minuta, a jedna BIN 900k, czyli 300-400k ponad normę. Brawo AB, wczoraj było Amerykanina ze 2 strony i nikt go nie chciał za 520k. Well done, świetna gra. Jak nie można tu normalnie zarabiać, tylko trzeba kantować, kupować coinsy bądź FP, żeby mieć dobre karty to chyba czas sobie zrobić przerwę jak w 15. Kilka miesięcy nie zaszkodzi. 

PS. Dodatkowo, jest 21:00, pełno ludzi się przy konsolach, więc powinno być pełno kart.

Dlatego jak juz pisalem wczesniej, ani funta nie wydalem i nie wydam na fp. A gre zawsze moge za drozej puscic na ebayu, bo kupilem ja w Polsce ;) coinsy tez na tym samym portalu i bedzie spokoj

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, aż dzisiaj napisałem do advisora. Zagrałem 3 mecze. Wszystkie 3 nie tyle lagowały, co klatkowały. W poprzednich 30 na Xbox One nie miałem ani jednej ściny z powodu połączenia. Pytałem jednego przeciwnika - miał internet 120 mb/s, mój 60 mb/s, więc odpada. Nic poza grą nie robiliśmy w tym czasie. Później kolejny przeciwnik do mnie "sort your connection", na co mu odpisałem, że mam 60 mb/s i sieć nie jest niczym innym obciążona. Także wnioski z takiej sytuacji wyciągnijcie sami :).

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, aż dzisiaj napisałem do advisora. Zagrałem 3 mecze. Wszystkie 3 nie tyle lagowały, co klatkowały. W poprzednich 30 na Xbox One nie miałem ani jednej ściny z powodu połączenia. Pytałem jednego przeciwnika - miał internet 120 mb/s, mój 60 mb/s, więc odpada. Nic poza grą nie robiliśmy w tym czasie. Później kolejny przeciwnik do mnie "sort our connection", na co mu odpisałem, że mam 60 mb/s i sieć nie jest niczym innym obciążona. Także wnioski z takiej sytuacji wyciągnijcie sami :).

O 17 przez pół godziny nie mogłem znaleźć przeciwnika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem całość kasy do końca ale mam to na co polowałem od rana :)
Zaczynałem tanim BPL, i z założenia chciałem grać BPL... tak sobie dokoptowałem 2 francuzów,potem jeszcze 2, że cały skład się przekształcił praktycznie w Ligue 1 :biggrin:

http://www.futhead.com/16/squads/1640008/

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hitem jest to, że oficjalnie wg EA web app i companion są w fazie testu i nigdy nie zostały oficjalnie zapowiedziane. Także mogą wyłączyć już jutro. Nie wiem czemu takiej gadki się trzymają, może to jakieś zabezpieczenie prawne, czy coś takiego.

Chyba skonczonymi tlukami nie sa i jesli wylacza teraz w uj ludzi stad pojdzie, bo zostanie z reka w nocniku ze swoimi skladami ovr 76, nie dajac mozliwosci handlu, straca mozliwosci sprzedazy fp. Jedno pewnie wiedza - nalog trzeba podkarmiac. Wylacza po futmas, taka moja opinia, ew w okolicach toty albo po :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba skonczonymi tlukami nie sa i jesli wylacza teraz w uj ludzi stad pojdzie, bo zostanie z reka w nocniku ze swoimi skladami ovr 76, nie dajac mozliwosci handlu, straca mozliwosci sprzedazy fp. Jedno pewnie wiedza - nalog trzeba podkarmiac. Wylacza po futmas, taka moja opinia, ew w okolicach toty albo po :)

Przede wszystkim jeszcze się nie rozeszło tyle kopii gry, co powinna. Jak ktoś wcześniej wspomniał - na premierę tylko świry jak my kupują :D

Wyłączą w grudniu, albo najpóźniej w styczniu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem 10x jumbo paczek i 62 paczki za 7500. Najlepszym graczem był rakitic na wypożyczenie ;-) a taki którego sprzedałem to jakiś śmieć za 14k. Takie sprawiedliwe EA. Dzięki za grę chłopaki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to panowie - patrzac co sie dzieje - uczymy sie cen od poczatku ;)

Ps. No i jesli ps3 odcieli, skad ci biedni ludzie wezma te coinsy zeby kupic moje karty!??

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem 10x jumbo paczek i 62 paczki za 7500. Najlepszym graczem był rakitic na wypożyczenie ;-) a taki którego sprzedałem to jakiś śmieć za 14k. Takie sprawiedliwe EA. Dzięki za grę chłopaki :-)

Przecież Ty dzisiaj o 11:20 sprzedawałeś Fifę i mówiłeś papa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem 10x jumbo paczek i 62 paczki za 7500. Najlepszym graczem był rakitic na wypożyczenie ;-) a taki którego sprzedałem to jakiś śmieć za 14k. Takie sprawiedliwe EA. Dzięki za grę chłopaki :-)

 

Ile coinsów dostałeś z tych paczek, po discardzie graczy i sprzedaży wszystkiego co się dało? 300k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans były to drobne jakieś 40-50k max tez to sprzedałem i przerobiłem na paczki :-) z których nic nie wypadło oczywiście.

Powiedziałem papa i przerobiłem wszystko na paczki :-) taki test zrobiłem jak mało można wygrać ;-) wiec nie inwestujcie w paczki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im wyższa liga tym ta gra przypomina 15. Ultra def + bieganie do przodu na pałe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos czuje, ze na in form Rafale wtopilem ze 100k ;/

Panikujesz po 1 dniu od zakupu? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×