Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tylko jedna rzecz irytuje w tej grze, mianowicie podobnie jak mialo to miejsce w 13 jest to zachowanie obroncow. Tam bylo to cudowne dawanie 1-2 krokow w przod, gdzie przy L1+^ kazdy napastnik z pacem mial otwarta droge do bramki. Tutaj z kolei tego nie ma, ale za to moi obroncy przyjmujac pilke wykladaja ja jak na tacy napastnikom co prowadzi do strzelenia goli.

 

W 14-stce nadal to istnieje być może nie w takim stopniu jak w poprzedniej odsłonie. Wystarczy tylko trafić na odpowiedni moment podania L1+ ^ do swojego napastnika i masz sam na sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jak ktos podwaja krycie w obronie, to dupa zbita :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No walsnie, wczoraj gralem z kolesiem, ktory trzaskal L1+^ swoimi CBkami !
I najlepsze jest to, ze kilka pilek przeszlo, bo Kompany sie wywalil, nie umialdogonic Balotelliego.
Jakims cudem zremimsowalem 2;2 ale to byla masakra a nie mecz, koles  w ogole nie podawal,

od razu wyjazd na L1+^ ;/

 

Szkoda, ze na webapie nie mozna sprawdzic z kims sie gralo.
Ciagle wydaje mi sie, ze matchmaking zle mi dobiera ludzi przez to, ze
jak przechodzilem z PC na ps4 to juz mialem podstawy gry w fife, znajomy pozyczyl mi 30k
zrobilem smieszny sklad z serie a z Balo, cuadrado, armero, guarinem itp.
Zeby Was nie oszukac do 5 ligii nie przegralem meczu, natychmiastowo doszedlem do 3 ligii.
Tam raz sie utrrzymalem, potem awans do 2 i spadnek, znowu awans do 2 i spadek, a pozniej spadek do 4
i kisze sie w 4 tylko np moj rekord wynosil cos ok 120-7-15 czyli byl troche wysrubowany i teraz mi znajduje ludzmi, z ktorymi ledwo remisuje ;[

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra, przyszła pora na zmiany. Postanowiłem zmienić Cavaniego z jego H/H na Falcao. Cavani strasznie mi latał po całym boisku, czasami dziwiłem się kto mi w obronie lata.. a tam Edinson! :ohmy:

Tylko sprawa się skomplikowała na prawym skrzydle i w środku pola. Brakuje chemii! Ktoś coś poradzi?

http://www.futhead.com/14/squads/6849499/

edit: Kurde, chyba jestem jeszcze pijany bo w składzie mi pokazało że ma się całkiem dobrze! :/

Edytowane przez s0-Vicky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dobra, przyszła pora na zmiany. Postanowiłem zmienić Cavaniego z jego H/H na Falcao. Cavani strasznie mi latał po całym boisku, czasami dziwiłem się kto mi w obronie lata.. a tam Edinson! :ohmy:

Tylko sprawa się skomplikowała na prawym skrzydle i w środku pola. Brakuje chemii! Ktoś coś poradzi?

http://www.futhead.com/14/squads/6849499/

edit: Kurde, chyba jestem jeszcze pijany bo w składzie mi pokazało że ma się całkiem dobrze! :/

Ja na twoim miejscu zrobił bym to tak http://www.futhead.com/14/squads/6850558/

Edytowane przez dominik9654

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No walsnie, wczoraj gralem z kolesiem, ktory trzaskal L1+^ swoimi CBkami !I najlepsze jest to, ze kilka pilek przeszlo, bo Kompany sie wywalil, nie umialdogonic Balotelliego.Jakims cudem zremimsowalem 2;2 ale to byla masakra a nie mecz, koles  w ogole nie podawal,od razu wyjazd na L1+^ ;/ Szkoda, ze na webapie nie mozna sprawdzic z kims sie gralo.Ciagle wydaje mi sie, ze matchmaking zle mi dobiera ludzi przez to, zejak przechodzilem z PC na ps4 to juz mialem podstawy gry w fife, znajomy pozyczyl mi 30kzrobilem smieszny sklad z serie a z Balo, cuadrado, armero, guarinem itp.Zeby Was nie oszukac do 5 ligii nie przegralem meczu, natychmiastowo doszedlem do 3 ligii.Tam raz sie utrrzymalem, potem awans do 2 i spadnek, znowu awans do 2 i spadek, a pozniej spadek do 4i kisze sie w 4 tylko np moj rekord wynosil cos ok 120-7-15 czyli byl troche wysrubowany i teraz mi znajduje ludzmi, z ktorymi ledwo remisuje ;[

Ja na dzien dobry wbilem 40 porazek za free(boostowalem coinsy w ten sposob z katalogu) i moj prawdziwy bilans to 100 porazek na koncie + 40 kilka free lossow ;)

Kazdy orze jak moze. Niektorzy cisna na AB, a ja mam wlasne sposoby na robienie coinsow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Payetem nie grałem. Miałem Lacazeta z Ibrą i nie spisywał się dobrze. Aczkolwiek Itani go zachwalał. ^^ U każdego gra inaczej. Dużo osób narzekało na Messiego, a ja i Fenix sobie go chwalimy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przed chwilą grałem z jakimś gościem co miał w składnie same no namey, 50/50 złotych i brązowych non rare ( rating 77!) i cisnął przez cały mecz mój skład z ratingiem 82. Na szczęście wygrałem 2-0. Nie kumam tego.

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIF James Rodriguez > kazdy z tych IF. Cena tylko podskoczyla bardzo w gore jego karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIF James Rodriguez > kazdy z tych IF. Cena tylko podskoczyla bardzo w gore jego karty.

Tylko skad mam wziąść 200k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tutaj nie licz, ze ktos Ci da. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko skad mam wziąść 200k :)

 

Graj mecze, turnieje, handluj albo kup sobie na allegro jak jesteś niecierpliwy. Masz kilka dróg wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

typ od razu mi wyszedl podczas powtorek jak strzelilem bramke ale zaliczylo mi na szczescie 3 pkt, byla to 13 minuta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

typ od razu mi wyszedl podczas powtorek jak strzelilem bramke ale zaliczylo mi na szczescie 3 pkt, byla to 13 minuta

 

No bo to jest chyba tak z tym disconnect glitch, że jak przeciwnik strzela gola na 1:0 i się rozłącza to on dostaje 3 pkt, a ty masz mecz anulowany i nic nie tracisz. Jak ty strzelisz na 1:0 i się przeciwnik rozłączy, to wtedy on ma mecz anulowany, a ty 3 pkt. Pozostaje jeszcze drugi bardziej bezczelny sposób, w którym rozłaczenie przeciwnika powoduje, że my dostajemy DNF i walkower 0-3, niezależnie od tego czy prowadziliśmy, czy nie.

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko skad mam wziąść 200k :)

No wiem, poszedl w gore. Pamietam, ze go kupilem za 90k a sprzedalem pare tygodni pozniej za 190k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przykładowo jeśli ja strzelę bramkę na 1-0 w np. 15 minucie, wyloguję się z PSN,a  potem zaloguję, to będę miał to uznane jako wygraną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli przykładowo jeśli ja strzelę bramkę na 1-0 w np. 15 minucie, wyloguję się z PSN,a  potem zaloguję, to będę miał to uznane jako wygraną?

 

Dokładnie.

 

W pucharach to już 3/4 osób tak robi, ale na szczęście udało mi się w trudach dokończyć puchar i wygrać finał w karnych, więc przeciwnik nie zdążył się rozłączyć. W darmowej paczce wpadł Fabregas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko przenajświętsza, co to się porobiło... Ja rozegrałem wczoraj około 10 meczy i nikt mi się nie rozłączył... aż z ciekawości zaraz chyba sam tego spróbuję. A jak przeciwnik mi strzeli bramkę dającą mu zwycięstwo lub remis to co wtedy, mecz nie uznany? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×