Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Haha ale jaja, jaki miałeś tam nick, mój największy "sukces" to gra w jakimś tam turnieju na typa którego nicku nie pamiętam ale on wszystko w PL wiwernami wygrywał, może przypomnisz mi jak się zwał :D

Taki sam jak tu. Dodam jeszcze, ze w dodatku 1 Polak, ktory zrobil icone Illidana(za 1,5k winow randomem) to ja ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sam jak tu. Dodam jeszcze, ze w dodatku 1 Polak, ktory zrobil icone Illidana(za 1,5k winow randomem) to ja ;D

Orkami grałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A streamowal bedziesz? Czy wypuscisz pozniej na youtube?

Bez streamu, tylko YT.

Orkami grałeś ?

Randomem :P losowa rasa nie pamietasz? Wszystkie mialem opanowane w zasadzie. W 2v2 LCW czy innych turniejach gralem Orc/NE

A w 1v1 UD :P

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez streamu, tylko YT.

Randomem :P

Kojarzy mi się gość z POL-1 właśnie Fenix z ikonką SH od orków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kojarzy mi się gość z POL-1 właśnie Fenix z ikonką SH od orków :D

To nie ja :< ja przesiadywalem w zasadzie na kanalach klanowych. Lol-1 bylo pelne trolli

Chyba, ze mowisz o WILD_A-F3niX. koncie, gdzie lansowalem sie ze swoimi statami :D ponad 90% winow :D

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ja :< ja przesiadywalem w zasadzie na kanalach klanowych. Lol-1 bylo pelne trolli

Chyba, ze mowisz o WILD_A-F3niX. koncie, gdzie lansowalem sie ze swoimi statami :biggrin: ponad 90% winow :biggrin:

No dokładnie chodzi o te konto, odświeżyłeś mi pamięć. HA HA ale jaja jaki ten świat mały :P a jak nazywał się Twój partner od 2v2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 podobno niezłe jaja gimbaza tam odstawiała :biggrin:

Tzn ? :D

 

Ja tam dużo grałem w CS 1.6 na ESLu i w Fifę 1on1 to też tak kombinowali że szok...screeny podrabiali, uciekali itp itd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie chodzi o te konto, odświeżyłeś mi pamięć. HA HA ale jaja jaki ten świat mały :P a jak nazywał się Twój partner od 2v2 ?

Glownym byl Ritex, pozniej Qqlaa(koles masakrycznie ogarnial ta gre, z nim jechalismy topowe sklady np. SK czy mTw) ale gralem z wieloma m.in. z Paladynem :) Ale to tak 4fun

podobno niezłe jaja gimbaza tam odstawiała :biggrin:

Nie strasz nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pala spoko elf :P to patrze, że tu mamy przyjemność z elitą PL WC3 ha ha ;D

BTW. ta gra ryła mi psyche.

Moon to mój nr1, co ten skos robił to głowa mała :D

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn ? :D

 

Ja tam dużo grałem w CS 1.6 na ESLu i w Fifę 1on1 to też tak kombinowali że szok...screeny podrabiali, uciekali itp itd :D

Boze... Ja nie mam slow :)

Pala spoko elf :P to patrze, że tu mamy przyjemność z elitą PL WC3 ha ha ;D

Ze skromnoscia moge tak stwierdzic :D pamietam pojechalem na WCG a za moimi plecami jakies randomy - PATRZ TO TEN FENIX! Az sie usmialem wtedy :) ogolnie fajny klimat tam byl, ze spoko ludzmi mialem przyjemnosc sie poznac. Imprezy u Wysa przed WCG>all :D 50 litrow cytrynowki + inne uzywki i gadanie do rana o taktykach haha :) a no jeszcze SLh moj czlowiek! Blisko mnie mieszkal i czesto razem na WCG jezdzilismy ja mialem nawet plakietki VIP/SEDZIA heh.

Good old times.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam bana na ESL dostałem za rozrzedzonego smołka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

BTW. ta gra ryła mi psyche.

Moon to mój nr1, co ten skos robił to głowa mała :D

Moon byl koksem :< to samo Gr00by i Sky. Ja Ci nawet powiem, ze z takimi ludzmi jak DemuSliM czy MadFroG lub Beaver umsy gralem i im hostowalem gry turniejowe :D ogolnie mialem dobre kontakty z klanami 4K i SK.

Ogolnie to 3 klawy i 2 myszki poszly z dymem przez w3. Wtedy tez mialem rage na kanalach, w tym na lol-1 :P

Pewnie 99% ludzi stad nawet nie czai o czym my tu dyskutujemy :D

Znasz moze forum netwars? :P

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Żaba to stara szkoła %) Pewnie kojarzysz beki z bartigolem ? :biggrin:

Nie przypominasz sobie jak nazywał się ten polski ork co grał na wszystko/wszystkich wiwerny, każdy wiedział co on gra, a potrafił ich mimo wszystko tym zaskoczyć (apm90) ? :biggrin: Męczy mnie to, a nie mogę ogarnąć.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaba to stara szkoła %) Pewnie kojarzysz beki z bartigolem ? :biggrin:

Nie przypominasz sobie jak nazywał się ten polski ork co grał na wszystko/wszystkich wiwerny, każdy wiedział co on gra, a potrafił ich mimo wszystko tym zaskoczyć (apm90) ? :biggrin: Męczy mnie to, a nie mogę ogarnąć.

Snake(DUNE) :D do tej pory mam z nim kontakt! Czasem razem w d3 cisnelismy, jak jeszcze w to gralem i w WOWa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha no właśnie Snake :D kiedyś z nim bo3 przegrałem na jakimś turze z replays.pl :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak  patrzę i żeby dzisiaj ten turniej wygrać/mieć 2 miejsce i awansować do tego Wielkiego FInału to trzeba będzie z 8-10 spotkań rozegrać :biggrin:

Edytowane przez skomerek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak patrzę i żeby dzisiaj ten turniej wygrać/mieć 2 miejsce i awansować do tego Wielkiego FInału to trzeba będzie z 8-10 spotkań rozegrać :biggrin:

Zapewniam Cie, ze dzis tego nie skonczymy :P rozlozone pewnie bedzie na kilka dni...

Haha no właśnie Snake :D kiedyś z nim bo3 przegrałem na jakimś turze z replays.pl :D

Nie lubilem tego portalu :/ tez duzo hejterow i gowniarzy tam bylo :P gimbaza - nikt jeszcze nie znal w tamtych czasach tego okreslenia :D Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cie, ze dzis tego nie skonczymy :P rozlozone pewnie bedzie na kilka dni...

Nie lubilem tego portalu :/ tez duzo hejterow i gowniarzy tam bylo :P gimbazy nikt jeszcze nie znal w tamtych czasach tego okreslenia :biggrin:

Nagrywaj gry i wrzucaj na YT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix, Ty wystarczy, że hsa podepniesz i będziesz robił takie rage, jak na live to od razu do finału walkowerami przejdziesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cie, ze dzis tego nie skonczymy :P rozlozone pewnie bedzie na kilka dni...

Nie lubilem tego portalu :/ tez duzo hejterow i gowniarzy tam bylo :P gimbaza - nikt jeszcze nie znal w tamtych czasach tego okreslenia :biggrin:

W czasach wc3 my też za starzy nie byliśmy :D ale faktycznie hejt był pierwsza liga, tak samo na lol-1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasach wc3 my też za starzy nie byliśmy :D ale faktycznie hejt był pierwsza liga, tak samo na lol-1 :D

No ja mialem 17 lat jak zaczalem w w3 grac :) pozniej juz tylko zajalem sie prowadzeniem klanu i ogolna organizacja, gdyz wiekowo juz nie wyrabialem latac myszka po ekraniez

Nagrywaj gry i wrzucaj na YT :)

No oczywiste, ze to robic bede :P

Fenix, Ty wystarczy, że hsa podepniesz i będziesz robił takie rage, jak na live to od razu do finału walkowerami przejdziesz :D

Hahaha szkoda, ze nie slyszeliscie moich rage'y w w3, te z Fify to nic przy tamtych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma to jak 40 minut grać mecz na skupieniu i przegrać przez jakąś bzdurę :D:D:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma to jak 40 minut grać mecz na skupieniu i przegrać przez jakąś bzdurę :D:D:D

Dokladnie, tam jedna akcja mogla zmienic losy calego spotkania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietajcie, że za 3 minuty cheack in :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×