Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

to już jest nudne piachu xD

Co jest dla Ciebie nudne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolega prawdopodobnie miał na myśli hejtowanie użytkowników jak i samych AB. Czego, by użytkownicy AB nie pisali one szkodzą, bo poza nielicznymi przypadkami pozbawiają ludzi nie mających wiele czasu i coins możliwości kupienia kart po okazyjnych cenach. AB przyczyniają się również do wyższych cen. Np. blokują cenę na jakiejś karcie. AB skupuje wszystkie karty, które cieszą się powodzeniem do ustalonej ceny i automatycznie wystawia z wyższą. Dlatego, by kupić tę kartę trzeba dać zarobić użytkownikowi AB. Najlepiej widać, to na innych kartach niż zawodnicze. Nie ma możliwości kupna karty Chemistry HUNTER poniżej pewnej ceny. Niezależnie od tego ile kart jest na rynku w dobrej cenie każda licytacja nie zakończy się poniżej określonej ceny na której ustawione są AB. I jeszcze kilka powodów dla których uważam AB za szkodzące rynkowi mógłbym wymienić.

Poza tym AB, to narzędzie do zarabiania realnych pieniędzy. Kogo reklamuje ITANI? Gość dobrze gra i nawet bramkarzem mógłby wcisnąć finezyjny z za szestnastki. Testuje karty, które sporo kosztują reklamując przy okazji czyjś biznes związany z handlem coins. Dlaczego nie testuje kart za kilkaset coins lub kilka tysięcy? Okazałoby się że potrafi nimi grać równie dobrze, ale na nich nie da się zarobić $. Na ebay.com funkcjonują konta, które z handlu coins uczyniły świetnie prosperujący biznes. Właściciel konta potrafi mieć kilkanaście tysięcy transakcji po kilkanaście/kilkadziesiąt dolarów/euro/funktów każda. Łatwo policzyć z jakimi pieniędzmi mamy doczynienia. Ja pierwszy rok bawię się trybem FUT. Pierwszy i ostatni. W przyszłości nie chcę uczestniczyć w tym syfie. Za dużo ruchania na kasę, a za mało przyjemności z gry.

Edytowane przez mrchilihead
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam z ciekawosci wlasnie sprawdzilem jak ciezko jest kogos wkurwic ta gra! Przegrywalem akurat 3-0 i zrobilem ten disconnect z wylogowaniem sie. Faktycznie nie trzeba duzej filizofii zeby to zrobic! To jest az straszne, 3 klikniecia i mecz w kieszeni! Chore!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu to gadanie o AB, AB to, tamto sramto. Kup, sprawdź i zarób chociaż 10k przez tydzień. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam z ciekawosci wlasnie sprawdzilem jak ciezko jest kogos wkurwic ta gra! Przegrywalem akurat 3-0 i zrobilem ten disconnect z wylogowaniem sie. Faktycznie nie trzeba duzej filizofii zeby to zrobic! To jest az straszne, 3 klikniecia i mecz w kieszeni! Chore!

Przedstaw krok po kroku jak to zrobić, ta gra już nie jest grywalna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlatego ja mam nadzieję, że w FUT 15 EA wywali web app, albo przynajmniej zablokuje AB. Przez jakiś czas też interesowałem się AB, ale to nie ma sensu jeżeli ktoś nie planuje na tym zarabiać sprzedając coinsy na aukcjach. Swoją drogą ciekawe, czy odprowadzają od tego podatek, bo sprzedaż idzie w tysiącach ;)

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu to gadanie o AB, AB to, tamto sramto. Kup, sprawdź i zarób chociaż 10k przez tydzień. xD

Za stary jestem na to, dla mnie to tylko zabawa, wole pobiadolić na forum. 10K to ja na zwykłym handlu zarobię - nie potrzeba to tego AB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedstaw krok po kroku jak to zrobić, ta gra już nie jest grywalna :D

Dokladnie tak jak mowisz! Dam sobie spokoj z gra online do czasu az EA cos z tym zrobi-co mecz to disconnect!

A do tego czasu pokope sobie friendly games!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak mowisz! Dam sobie spokoj z gra online do czasu az EA cos z tym zrobi-co mecz to disconnect!

A do tego czasu pokope sobie friendly games!

Jak jestem online i chcę zagrać to zawsze ktoś nie może - Fenix się mnie boi, tak to MP nie zdobędzie %))))))) cha cha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym glitchu zaczął pisać Fenix, gdyby nie on to nawet byśmy o niczym nie wiedzieli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym glitchu zaczął pisać Fenix, gdyby nie on to nawet byśmy o niczym nie wiedzieli :biggrin:

Za to w każdym meczu lewary by nam uciekały :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jestem online i chcę zagrać to zawsze ktoś nie może - Fenix się mnie boi, tak to MP nie zdobędzie %))))))) cha cha

Ostatnio pisalem, to wymiekles! Mam screeny nawet

O tym glitchu zaczął pisać Fenix, gdyby nie on to nawet byśmy o niczym nie wiedzieli :D

Why always me?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym glitchu zaczął pisać Fenix, gdyby nie on to nawet byśmy o niczym nie wiedzieli :biggrin:

 

No jasne, nic bym nie podejrzewał nawet teraz gdzie 3/4 meczów kończy się disconnectem. Zresztą kto czyta forum EA ten już dawno wie, bo tam jest ten temat wałkowany od grudnia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pisalem, to wymiekles! Mam screeny nawet

Why always me?

Potrzeba więcej luzu polskim "fifaczom" hahaha ;)

Proszę tylko nie wstawiaj screenów bo to mnie pogrąży :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, nic bym nie podejrzewał nawet teraz gdzie 3/4 meczów kończy się disconnectem. Zresztą kto czyta forum EA ten już dawno wie, bo tam jest ten temat wałkowany od grudnia. 

Brawo EA, wypuścili kolejnego crapa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba więcej luzu polskim "fifaczom" hahaha ;)

Proszę tylko nie wstawiaj screenów bo to mnie pogrąży :P

Hahaha spoko :P oszczedze Ci tego wstydu!

Btw ktos wie jak to mniej wiecej bedzie wygladac w tych elimkach do MP? Jakis chat lub inny IRC by sie przydal w razie W. Pamietam za starych czasow profesjonalnego grania w Warcrafta na IRCu wlasnie wszystko sie zalatwialo odnosnie ESL, ale to bylo 10+ lat temu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy dzisiaj w turnieju ESL też będą wychodzić z glitchem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha spoko :P oszczedze Ci tego wstydu!

Btw ktos wie jak to mniej wiecej bedzie wygladac w tych elimkach do MP? Jakis chat lub inny IRC by sie przydal w razie W. Pamietam za starych czasow profesjonalnego grania w Warcrafta na IRCu wlasnie wszystko sie zalatwialo odnosnie ESL, ale to bylo 10+ lat temu :P

Nie gadaj, że w WC3 grałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawe czy dzisiaj w turnieju ESL też będą wychodzić z glitchem :biggrin:

 

 

 podobno niezłe jaja gimbaza tam odstawiała :biggrin:

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadaje się Rooney na CAM? Obecnie rotuję Nasriego z Coutinho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, nic bym nie podejrzewał nawet teraz gdzie 3/4 meczów kończy się disconnectem. Zresztą kto czyta forum EA ten już dawno wie, bo tam jest ten temat wałkowany od grudnia.

Podrzuc link do tego forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawe czy dzisiaj w turnieju ESL też będą wychodzić z glitchem :D

Ja wszystko bede nagrywac, wiec mnie moga pocalowac w pompke, jesli jakis baran tego sprobuje

Nie gadaj, że w WC3 grałeś :D

3-krotny druzynowy Mistrz Polski :D Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko bede nagrywac, wiec mnie moga pocalowac w pompke, jesli jakis baran tego sprobuje

3-krotny druzynowy Mistrz Polski :biggrin:

Haha ale jaja, jaki miałeś tam nick, mój największy "sukces" to gra w jakimś tam turnieju na typa którego nicku nie pamiętam ale on wszystko w PL wiwernami wygrywał, może przypomnisz mi jak się zwał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzuc link do tego forum.

Oficjalne forum EA UK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko bede nagrywac, wiec mnie moga pocalowac w pompke, jesli jakis baran tego sprobuje

A streamowal bedziesz? Czy wypuscisz pozniej na youtube?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×