Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No i teraz 90% forum wyląduje w 1-2 lidze przez glitcha. :biggrin: Bo można grac, a jeżeli coś nie pasuje w meczu to wyloguj z konta jeb i 0 pkt :biggrin: hahahah kurde, dodatkowo zostałą otwarta puszka pandory. Bo inni będą zadawać sobie pytanie wtf i szukać odpowiedzi. Znajdą szybko i będzie to stosowane na skale glitcha z golami po wznowieniu :biggrin:

Michal. jezeli przegrywasz mecz, to tak jakbyś go nie zagrał. Odejmuje Ci kontrakty od zawodników, ale nie zalicza meczu.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wtedy ty masz mecz nieuznany, więc w sumie nic nie tracisz. No chyba, że przeciwnik to bezczelny typ i skorzysta z drugiego sposobu, wtedy masz DNF i mecz mniej + obniżony mnożnik. Na szczęście mało osób o tym drugim wie, na razie...


Foxter dlatego teraz wszystko w rękach EA. Bo co z tego, że ja jestem uczciwy i gram do końca nawet gdy przegrywam, jak trafię na jakiegoś debila, który mi DNF glitch zrobi? Już 2 razy spadłem z ligi przez to gówno, ale gram dalej.

Edytowane przez dreamtox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym DNF to też jest glitch? O_o Myślałem, że to przez problemy z serwerami. Raz zagrałem 3 spotkania, 3 razy pod rząd to samo, ale nie po strzeleniu bramki, tylko w trakcie jak wbiegałem w pole karne itp :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko frajerzy i no skille uzywaja tego glitcha.

Tyle z mojej strony na ten temat.

Ok skonczylem robote, biore psa nad jezioro, by sie zrelaksowac. Zreszta wiosna pelna geba dzis u mnie jest :) i potem Arsenal-Liverpool i lecimy z tymi MP.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak frajerzy i no skille korzystaja z AB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tez prawda :) ale jezeli nie znasz rynku w FUt to ten AB gowno Ci da :D

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - jak zrobić żeby przy zgraniu 100 i każdym zawodniku CHEM 10, po zagraniu wychodzili na pozycje? Bo tak jak oglądam Fenixa, to on zagrywa i juz ucieka zeby mu odegrac, a w moim przypadku tego nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa na PS4 jest bardziej ułomna niż sądziłem. Wczoraj zdobyłem najgłupszą bramkę w swojej przygodzie z tą grą. Wywaliłem z kopa piłkę bramkarzem ile tylko pary w nodze miał chłopina. Piłka przeleciała nad linią obrony przeciwnika. Lahm zawrócił za nią truchtem biegnąc na wprost swojej bramki. W tym czasie Neuer wyszedł z bramki i truchtem biegł w kierunku piłki. Gdzieś na jedenastym metrze obaj zawodnicy się spotkami. Obaj interweniowali. Na tyle nieudolnie, że piłka nie zmieniając kierunku nadal podążała w kierunku bramki, a Lahm za nią. Neuer natomias zawrócił i biegł bark w bark z Lahmem. I tak obaj wbiegli do bramki. Z piłką, którą dogonili przed linią bramkową. Gol dla mnie. Bramka samobójcza Lahma. Najlepsza była animacja. Moi piłkarze gratulowali mojemu bramkarzowi  :biggrin: 

Druga akcja. Strzelam power shota z dość ostrego kąta i trafiam od dołu w poprzeczkę. Piłka się odbija od poprzeczki i trafia w wewnętrzną część prawego słupka po czym turlając się z dużą szybkością po lini bramkowej trafia w lewy słupek i w tym momencie obrońca wywala ją w kosmos. Czy tylko mi przytrafiają się takie kwiatki? Ja dużo gram. Za dużo. Może dlatego zwracam na takie akcje uwagę.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak frajerzy i no skille korzystaja z AB :)

 

Frajerem równie dobrze możesz być Ty ;) Aby tego używać trzeba mieć trochę mózgu, przeciętny gimbus raczej nie da rady :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frajerem równie dobrze możesz być Ty ;) Aby tego używać trzeba mieć trochę mózgu, przeciętny gimbus raczej nie da rady :)

bedziemy sie teraz blotem obrzucac? dla mnie to troche frajerstwo i tyle w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kto mowil, ze Fifa nie odzwierciedla real life? :biggrin:

 

Twórcy FIFy mogą być z siebie dumni i przybić sobie piątkę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bedziemy sie teraz blotem obrzucac? dla mnie to troche frajerstwo i tyle w temacie

Nie będziemy tylko podaj argumenty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi coś ten glitch nie działa, chyba, że coś źle robię... tracę bramkę na 0:3 wypisuje się a i tak porażka i DNF w dół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

argument jest dla mnie prosty, przy AB szanse sa nierowne jezeli chce sie normalnie pohandlowac

a niestety ja czasu nie mam aby caly dzien klikac na webb appie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi coś ten glitch nie działa, chyba, że coś źle robię... tracę bramkę na 0:3 wypisuje się a i tak porażka i DNF w dół

I dobrze :P nie używaj tego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tego uzywac, ale jakisnmecz o awqns, utrzymanie lub mistrzostwo ligi bynsie przydalo cos takiego... jak gra by zaczela wyjatkowo działać na moja niekorzyść :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

użyjesz raz i później wpadniesz w nałóg, przecież to nawet działa gdy wygrywacz 5:0 i rywal nagle robi wielki come back zbliżając się do 6:5 :biggrin: Nie no, teraz to ta fifa dla mnie grywalna nawet nie jest. Ok, wychodziłem z meczu bo mnie wkurwiała traciłem dnf, chuj komuś do tego co robie i czy jestem pizdą, ale teraz to już nawet jak będziesz przegrywał 3:1 to po zdobyciu 2 bramki ktoś robi to gówno i po meczu :biggrin: Ciekawe czy gdyby to zgłosił do EA, to czy by coś z tym zrobili? Oczywiście kontaktując się z pomocą. No ale, jak ktoś pisał, że trainerami na Pc zajmowali się kilka miesięcy i nadal są, tylko że ograniczone to już można stawiać krzyżyk na fifie :D

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

użyjesz raz i później wpadniesz w nałóg, przecież to nawet działa gdy wygrywacz 5:0 i rywal nagle robi wielki come back zbliżając się do 6:5 :D Nie no, teraz to ta fifa dla mnie grywalna nawet nie jest. Ok, wychodziłem z meczu bo mnie wkurwiała traciłem dnf, chuj komuś do tego co robie i czy jestem pizdą, ale teraz to już nawet jak będziesz przegrywał 3:1 to po zdobyciu 2 bramki ktoś robi to gówno i po meczu :D

Zeby prowadzic 5:0 i dac sobie doprowadzic do wyniku 6:5 to tez trzeba miec skilla, chyba ze pada sie odlozy i gdzies pojdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz może jeszcze pomnik wystawmy użytkownikom AB ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz może jeszcze pomnik wystawmy użytkownikom AB ;)

Wystawimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby prowadzic 5:0 i dac sobie doprowadzic do wyniku 6:5 to tez trzeba miec skilla, chyba ze pada sie odlozy i gdzies pojdzie :biggrin:

Nie jest tak łatwo nastrzelać bramek, gdy przeciwnik odłoży pada. To kolejny absurd tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już jest nudne piachu xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×