Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie rozumiem tego całego oglądania jak ktoś gra (piję do jutuberów)... serio macie tyle czasu, czy po prostu lubicie patrzeć jak ktoś gra zamiast w tym wolnym czasie grać samemu?

Pytam bez spiny, serio nie rozumiem tego "fenomenu".

Fajnie sie oglada np final turnieju albo mecze pssite ligi ;)

Ps. Od kogo coinsy wyzebram? :)))

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to teraz coś o grze... :D

 

Oddział XO - zobaczcie, Bobby ma statystyki, lepszy niż Nesta, a na CDM więcej niż idealnie - cena korzystna, bo gnoje w ogóle nie kojarzą, myślą, że to niemodny dziadek. 

 

Oddział PS - Lahm za te pieniądze to genialna karta. 

 

 

n6yyk9.jpg

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie mam do osob, które wyrzuca z serwerów. Czy pojawia sie u was wówczas komunikat przerwania połączenia wifi/kabel nie jest podłączony?

Zastanawiam sie czy nie mam spi.......j konsoli. :/ wtf

Niech juz ten fallout wyjdzie. :sad:

 

 

Foxter a jak w innych grach? Sprawdź na innych grach multi. Możesz też zadzwonić na infolinie SONY jutro , może będą wiedzieć dlaczego ''ten'' komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmieniłem ustawienie na 443(4) i potrzebuję skrzydłowych zakupiłem już Williana, ale ciągle chodzi mi po głowie Theo szybkobieg.Co do lewej myślę nad Depayem albo Pedro no chyba, że są jakieś inne wypasy do 70k.Odpadaja ify czy jak im tam no i Sanchez ze względu na cenę.
PozdRawiam
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmieniłem ustawienie na 443(4) i potrzebuję skrzydłowych zakupiłem już Williana, ale ciągle chodzi mi po głowie Theo szybkobieg.Co do lewej myślę nad Depayem albo Pedro no chyba, że są jakieś inne wypasy do 70k.Odpadaja ify czy jak im tam no i Sanchez ze względu na cenę.

PozdRawiam

Bolasie na lw

Fajnie sie oglada np final turnieju albo mecze pssite ligi ;)

Ps. Od kogo coinsy wyzebram? :)))

A co się Tadziu stanęło że nie masz kasiorki?
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to teraz coś o grze... :biggrin:

 

Oddział XO - zobaczcie, Bobby ma statystyki, lepszy niż Nesta, a na CDM więcej niż idealnie - cena korzystna, bo gnoje w ogóle nie kojarzą, myślą, że to niemodny dziadek. 

 

Oddział PS - Lahm za te pieniądze to genialna karta. 

 

Za tę kasę wziąłbym Lahma. Z pełną chemię na pewno nie będzie gorszy niż Moore z 7 chemii, na którego wywalisz 400k. Lepiej te środki przeznaczyć na ofensywne legendy. Moim pierwszym celem jest Butragueno, potem Donovan lub Deco (może Hagi) albo obydwaj jak będzie dobrze handel szedł. W dalszej kolejności Effenberg - już jego bym na Twoim miejscu prędzej kupił niż Moore'a na CDM. Ma M/H, statsy defensywne może i bez szału, ale nadrabia fizycznością i wszystko pozostałe - rewelacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się Tadziu stanęło że nie masz kasiorki?

Paczuszki se zakupilem z non rare'ami za if Boatenga. Emocje niesamowite ;) polecam
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zmieniłem ustawienie na 443(4) i potrzebuję skrzydłowych zakupiłem już Williana, ale ciągle chodzi mi po głowie Theo szybkobieg.Co do lewej myślę nad Depayem albo Pedro no chyba, że są jakieś inne wypasy do 70k.Odpadaja ify czy jak im tam no i Sanchez ze względu na cenę.

PozdRawiam

 

Jak używasz trików to na RW Willian a na LW Depay bądź Bolasie :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tę kasę wziąłbym Lahma. Z pełną chemię na pewno nie będzie gorszy niż Moore z 7 chemii, na którego wywalisz 400k. Lepiej te środki przeznaczyć na ofensywne legendy. Moim pierwszym celem jest Butragueno, potem Donovan lub Deco (może Hagi) albo obydwaj jak będzie dobrze handel szedł. W dalszej kolejności Effenberg - już jego bym na Twoim miejscu prędzej kupił niż Moore'a na CDM. Ma M/H, statsy defensywne może i bez szału, ale nadrabia fizycznością i wszystko pozostałe - rewelacja.

 

Przetestuję - jak mi nie podejdzie to odsprzedam, stratny nie będę. ;)

Effenbergiem grałem - fajna karta ale prócz def - gorsza od De Bruyne w każdym aspekcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie oglada np final turnieju albo mecze pssite ligi ;)

Ps. Od kogo coinsy wyzebram? :)))

Tadziu,mam u Ciebie dług wdzięczności,za wiele nie mam,bo pewnie i tak na bundes nie dozbieram,więc dawaj brąza :)

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadziu,mam u Ciebie dług wdzięczności,za wiele nie mam,bo pewnie i tak na bundes nie dozbieram,więc dawaj brąza :)

Unki, no co Ty, mam liste transferowa i skrzynke pw gdzie koledzy chca sie bardzo odwdzieczyc :D handluj, se przezyje kryzysa ;) najbardziej cieszy ilu tu pomocnych :)

Ale dziekuje serdecznie ;) nie pierwszy taki i nie ostatni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to jest forum,by sobie pomagać.Dobrych ludzików tu mnogo i to jest zajedwabiste :biggrin:

A ja jako,że z handel mi nie idzie,to postanowiłem dać zarobić EA i wydam stówkę na FP mając nadzieję,że wpadnie jakiś świecący :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Jeśli nie,kończę z fifą ;)  :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to jest forum,by sobie pomagać.Dobrych ludzików tu mnogo i to jest zajedwabiste :biggrin:

A ja jako,że z handel mi nie idzie,to postanowiłem dać zarobić EA i wydam stówkę na FP mając nadzieję,że wpadnie jakiś świecący :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Jeśli nie,kończę z fifą ;)  :biggrin:

 

Pochwal się co wpadło ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to jest forum,by sobie pomagać.Dobrych ludzików tu mnogo i to jest zajedwabiste :biggrin:

A ja jako,że z handel mi nie idzie,to postanowiłem dać zarobić EA i wydam stówkę na FP mając nadzieję,że wpadnie jakiś świecący :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Jeśli nie,kończę z fifą ;)  :biggrin:

Gdybyś kończył (czego Ci oczywiście nie życzę) i chciał oddać swoje monetki jakiemuś biedakowi, to ja znam jednego, który z każdego drobniaka się ucieszy - mnie  :biggrin:

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś kończył (czego Ci oczywiście nie życzę) i chciał oddać swoje monetki jakiemuś biedakowi, to ja znam jednego, który z każdego drobniaka się ucieszy - mnie  :biggrin:

No co Ty,nie tak łatwo się poddaję,czasem pad przywita się ze ścianą,lub częściej z kanapą(poprzedni nie wytrzymał spotkania z podłogą),czasem lecą quwy,uje,pisty i takie tam,ale unki to twardy dziadek i do czasu,aż nie uzbieram na moją bundes EA będzie miała ze mną przesrane. :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczuszki se zakupilem z non rare'ami za if Boatenga. Emocje niesamowite ;) polecam

Haha wariat, ile Ci potrzeba?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha wariat, ile Ci potrzeba?

Bańkę :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:,masz tyle?? :biggrin:  :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy bańce to ja nawet nie stalem :) muszę znowu zacząć handlować jakimiś ziemniakami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha wariat, ile Ci potrzeba?

Bez banieczki nie ma co sie za transakcje zabierac ;) zabier wez te Aguera i Ibry z paczek i bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu , dzieki za mecze... z Tobą moge grać zawsze :biggrin:

Muller to jakis robocop, nie do zatrzymania w walce bark w bark, a i technicznie tez nie odstaje.

 

Sith

Dzieki za Perrina, ten koles to jakis kosmita :) niesamowicie szybki

Edytowane przez evo666
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Teveza za max--ktoś chętny??? :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:

Dodam jeszcze dwie piłki i jkiś fajny stadion :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas się zaprezentować. Składy na miarę skromnych możliwości. Skromność w tym wypadku nie ma wpływu na fan.

Fitness...

c4fae10e0628fd10.jpg

...i duma tatusia:

375be36ab1a12382.jpg

Bałem się o kartę Jovetic'a. Niesłusznie. Jest taka jakie lubię. Techniczna. Ku mojemu zaskoczeniu "łupie" z daleka niczym działa Navarony. Maszyna. Silnikiem jest jednak Pereyra. Fantastyczny skład. Kompletny.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Teveza za max--ktoś chętny??? :biggrin::biggrin::biggrin:

Dodam jeszcze dwie piłki i jkiś fajny stadion :P

Ja na Aguero Hero poluje, ale pewnie bedzie las rak, w końcu siedzą tutaj sami pomocni ludzie :) Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na Aguero Hero poluje, ale pewnie bedzie las rak, w końcu siedzą tutaj sami pomocni ludzie :)

A jak przy takim polowaniu ta pomoc mialaby wygladac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×