Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

musi byc jak napisalem

W takim razie bez większej różnicy, patrz na chemię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebyś się nie przeliczył ostatnio ify nie drożeją jak wypadają z paczek

Drozeja, tylko trzeba wiedziec kogo kupowac. Ja kupowalem Zielera za 10k i sprzedawalem za 18. Kruse tez poszedl w gore, to samo wczesniejsze totw jak Trapp czy Fahrmann. Po prostu tu trzeba cierpliwosci i nic wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powiedz mi kogo kupic z tego totw :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat awans/utrzymanie i będzie na mirinde się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powiedz mi kogo kupic z tego totw :P

Lol.. Odpowiedziales na posta. W ktorym ci napisalem na kim mozna zarobic a Ty nadal nie wiesz ;D

Oprocz tego mam jeszcze 12 if pantilimonow, kupionych za max 11k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj skupiałem Auba i Otamendiego. Bawiłem sie w zeszłym tygodniu Pjaniciem i nie było źle.

Teraz zdycham ze stresu bo wizytę u stomatologa mam. A myślałem, ze tylko spadni cen mnie stresują. Nie ma opcji, ja umrę na zawał, albo sepsę. Może komuś passy podesłać? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bój nie bój znieczuli i nic nie będziesz czuł.

 

nakupowałbym tych ifów ale traz nie mam za co :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to powiedz mi kogo kupic z tego totw :P

 

Matinx dobrze radzi. Navas to bramkarz, który ma umiejętność dalekie wyrzutu co ułatwia rozpoczęcie kontry i pomimo, że jest słaby to ludzie będą nim grać bo Real itp. 

 

Carrasco jest ciekawą opcją bo nie ma konkurencji. Na prawym skrzydle masz drogiego Messiego i Bale a z tanich opcji jest Vela i może Feghouli. Carrasco ma 4* sztuczek i słabszej nogi, umie strzelać z dystansu a do tego jest prawonożny. Messi, Bale i Vela są lewonożni co jest kolejnym plusem przemawiającym za Carrasco bo nie każdy chce mieć na prawym skrzydle piłkarza lewonożnego. 

 

To co napisał F3eniX też jest bardzo mądre. Zawsze zarobi się na tanich bramkarzach bo każdy z nas przynajmniej raz zmienił bramkarza obwiniając go za swoje porażki. Dlatego warto inwestować w IFy bramkarzy bo świetnie będą się sprzedawać w weekendy kiedy ludzie najwięcej grają. 

 

Ja jeszcze w nikogo nie zainwestowałem, ale moim faworytem jest Pantimilion. Bez problemu kupi się go po 11k a fakt, że jest czarną kartą sprawi, że będzie się sprzedawał drożej mimo, że ma alternatywę w postaci tańszego Begovica

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak sobie sprzedać Coutinho bez jednego 0 czyli za 5600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hiszpańsko włoski ogier objechał mnie 6-2 wszystkie bramy takie same(skrzydło wjazd i tra lala ) i jeszcze mi pisze hhhhhhhhhhhhhh you nop  nie wiem co to znaczy i chyba nie chcę wiedzieć ale kolegi jak by się wam trafił przypadkiem hoia00 pokażcie mu co potrafią Polacy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idac tym tokiem myslenia Tevez tez nie moze byc OP bo jest w czołowce swiatowej napastników. ;)

Oj można by tu dyskutować gdzie jest Tevez ;) ale też pretensje raczej do takiego perejry czy innych robotow

Hiszpańsko włoski ogier objechał mnie 6-2 wszystkie bramy takie same(skrzydło wjazd i tra lala ) i jeszcze mi pisze hhhhhhhhhhhhhh you nop nie wiem co to znaczy i chyba nie chcę wiedzieć ale kolegi jak by się wam trafił przypadkiem hoia00 pokażcie mu co potrafią Polacy

Hokeista jakiś, parkany daj bramkarzowi, kask, kij i będzie bronił takie akcję :D Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu Tevez Gra w Boca Juniors  ale tylko dla tego ze tam chciał skończyć karierę zawodowego piłkarza dla niego Boca to religia a pewnie jak by chciał grać w Europie to by hasał w lepszej lidze niż Argentyńska on robi to z szacunku do Maradony i klubu który go wychował .Stanołem w jego obronie bo Boca to też moja religia i ja mu za to dziękuję.


Kariera juniorska
1997–2001
Boca Juniors

Kariera seniorska
2001–2004
Boca Juniors

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dlatego poprawilem, że o Teveza jest tu najmniej pretensji :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak sobie sprzedać Coutinho bez jednego 0 czyli za 5600

Nick zobowiązuje :D

Kupiłem sobie tych Pantalonów trzech za mój "fundusz Cuadradowy". Jak na nim wtopię to znajdę kolegę, który go polecał jako pewną inwestycję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj te pontony chodzą prawie za qs więc ryzyko małe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick zobowiązuje :D

Kupiłem sobie tych Pantalonów trzech za mój "fundusz Cuadradowy". Jak na nim wtopię to znajdę kolegę, który go polecał jako pewną inwestycję ;)

Dales ciala jak kupiles tylko 3. To inwestycja na dluzsza mete. I polki co lepiej kupic 12, zeby zapelnic cala 1 strone. Ja majac 15 przez 3 dni sprzedalem 3. Twoje pojda w wolniejszym tempie.

Nastepnym razem jak bedziesz mial 40k do inwestycji, to kup sobie 20x nif bony za max 1600 i wystawiaj za 2900/3100. Sporo kasy tak natrzepalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto zakupić Vidala na CM do Bundesligi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balonatello tez fajnie schodzi ;D

5b62e54ea9c5b715aa8eb62e877f9950.jpg

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to z paki za 50 koła zapewnie ile już nadrobiłeś ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to z paki za 50 koła zapewnie ile już nadrobiłeś ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Juz na plus idzie. :D
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze o znienawidzonym przez Piacha Dybale...

Jego IF biorąc cenę - to must have dla grających ARG lub sA.

 

In-Game Rating "Dybala 80"
- LW: 85
- LF: 84
- ST: 79
- CF: 84
- RF: 84
- RW: 85
- LM: 83
- CAM: 84
 
Wczoraj przesunąłem go na CAM i co on wyprawia - ta karta chodzi lepiej niż nie jeden 86+ atakujący pomocnik. 
Nawet cofa się do obrony i odbiera piłki.
Przepięknie chodzi ta karta, podania, strzały, pozycje - rewelacja.
Do tego dochodzi najważniejszy czynnik - radość z grania tym filigranowym piłkarzem... Po prostu pysk się cieszy nim sterując. 
Świetny jest. 
 
Moja obrona IF Boateng - IF Otamandi w końcu daje efekt jakiego szukałem...
Na 10 meczy, straciłem wczoraj dwie bramki. Skład chodzi pięknie... 10 - 8 - 2 - 0. Dwa remisy z mojej winy, bo padałem na pysk ale jeszcze chciałem sobie pograć i przysypiałem.  
Duża różnica i dużo jakości daje ta para... Oni są silni, świetni w obronie ale mają dobre statystyki jeżeli chodzi o rozgrywanie... I to czuć nimi grając. 
Potrafią rozpoczynać ataki, podawać i są niemalże bezbłędni w obronie i przechwytach... 
Alaba klasa sama dla siebie... Cały czas myślę, co by się działo, jakbym miał kasę na Zanettiego na RB. 
 
Środek przechwytuje wiele piłek, w ogóle górne piłki w środkowej strefie są moje, jest moc, podania i strzały z dystansu... 
 
Tevez przy Dybale zza plecami i Aguero z boku, ma drugą młodość... Wczoraj walił bramkę za bramką.
 
Aguero H., póki co więcej daje jako dogrywający niż napastnik ale fajnie się nim gra i ma kilof w nodze, kilka bramek wczoraj.
 
Naprawdę wczoraj miałem cholernie dużo satysfakcji pykając sobie tym co zbudowałem. 

Warto zakupić Vidala na CM do Bundesligi ??

 

Warto to za mało powiedziane... Konieczność a drużyna zyska wiele. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz na plus idzie. :biggrin:

Czyli warto otwierać! :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×