Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

zaraz normalnie na paki wydam i się wylecze z tej gry tak blisko celu a zarazem tak daleko :)

Opanuj nerwy, 80k to przy całej kwocie naprawdę nie dużo. Musisz mieć już dziś, bo tak i już?

Cierpliwośći, ja trzymam kciuki, napewno dozbierasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w domku siedzę do środy i by się popykało :) ale dzięki za wsparcie :biggrin:

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futbin.com/16/squad/45028%C2%A0Mam taki skład (zamiast Insigne jest Hamsik) i zastanawiam się nad cofnięciem Pereyry za Khedire i wrzucenie do składu Mertens bądź zamianą De Rossiego na Nainggolana. Która opcja będzie najlepsza na razie? Uprzedzam, że nie stać mnie jeszcze na obu :biggrin:

 

De Rossiego zostaw, wymień Khedirę na Nainggolana. I koniecznie Mertens za Hamsika. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś czy taxa jukeza dobrze smiga pod 4312? Niby bliźniaczki podobne formacje ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś czy taxa jukeza dobrze smiga pod 4312? Niby bliźniaczki podobne formacje ale...

Jak te L2 z iksem, przydaje sie w D1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w domku siedzę do środy i by się popykało :) ale dzięki za wsparcie :biggrin:

Ale to masz skład na pełnej pompie, czy CR jakby z innej planety w składzie? :)

Jego cena bedzie rosła i rosła teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po pracy i treningu bite umiem się zebrać do kupy, konsoli nie odpalilem. Jutro już mam umowiona godzinę i sprawdzę ten shit B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w domku siedzę do środy i by się popykało :) ale dzięki za wsparcie :biggrin:

Rozumiem, ale tyle już uzbierałeś, ze szkoda na paczki przewalić.

Dlatego poskramiam Twoje zapędy :biggrin:

 

edit: a na XO 200k taniej lata :D trolololololo

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszta może być brązowa, jakbym miął skład to bym kogoś sprzedał i po sprawie :) najdroższy grajek jakiego mam to Hamsik :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po pracy i treningu bite umiem się zebrać do kupy, konsoli nie odpalilem. Jutro już mam umowiona godzinę i sprawdzę ten shit B-)

A cos robil?

..na treningu

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś czy taxa jukeza dobrze smiga pod 4312? Niby bliźniaczki podobne formacje ale...

Jeśli chodzi Ci  o jego team instructions to sprawdzałem te ustawienia do tej formacji i pasuje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klatę i mięśnie "wypychajace" :-) tak mnie wszystko boli, że spać idę zaraz. Btw. Gdyby Maxym spędził połowę czasu spędzonego na robieniu filmików o tevezie i jego kartoflach to już by dawno był w 1. Lidze :-D

Team instrukcje i custom taxe sprawdzałes?

Edytowane przez Van der Fck
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miłem 1,2kk to najniżej chodził po 1,3kk jak uzbierałem 1,3kk to był po 1,4kk jak mam teraz dokładnie 1,43kk to może za 1,5 bym go wyrwał :D oszaleć można, najgorsze jest to że już nie mam kart na liscie transferowej i nie ma na kim dobić do 1,5kk mam jeden sposób ale on jest za długi nie uzbieram w jeden dzień :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klatę i mięśnie "wypychajace" :-) tak mnie wszystko boli, że spać idę zaraz.

Mlodosc nie wiecznosc :D buza Ci trzeba bo fifka na tym cierpi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reszta może być brązowa, jakbym miął skład to bym kogoś sprzedał i po sprawie :) najdroższy grajek jakiego mam to Hamsik :)

Gdybyśmy żyli w bardziej cywilizowanym kraju, to otwieralibyśmy paczki za FP i 100k bardzo szybko idzie uzbierać. Może Liroy coś w sejmie bedzie na mównicy gadał o biedzie xd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już regeneracja dużo słabsza jak 4/5 lat temu.. kiedyś chodziłem spać o 3, wstawalem o 6 i było ok. Teraz Poloze się o 22 wstaje i 6 i jest dramat :-X

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te za 25k to raczej się nie kwasi otwierać co? lepiej poczekać na te za 50k ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team instrukcje i custom taxe sprawdzałes?

Patrzę na te jego ustawienia i w sumie sa prawie identyczne do tych, co polecał w 15 dla ustawienia 4-1-2-1-2 (z LM i RM)

Tyle, że na forum EA był wtedy obszerny post napisany przez niego ze szczegółami.

te za 25k to raczej się nie kwasi otwierać co? lepiej poczekać na te za 50k ?

Ogarnij się i nic nie otwieraj :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te za 25k to raczej się nie kwasi otwierać co? lepiej poczekać na te za 50k ?

Jeżeli ma coś wpaść, to wpadnie nawet w tej za 5k xD

Musisz usiąść i gadać do TV, ze brakuje Ci 90k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak te buraki z ea mnie wkurzają po cholerę oni zrobili bokady na klikanie na konsoli, na web app by zrobili a nie na konsolę, to se kużwa poklikałem już dzisiaj :down:

 

zaraz normalnie na paki wydam i się wylecze z tej gry tak blisko celu a zarazem tak daleko :)

A wiesz, ze teraz za snipe czy to na konsoli czy web app mozna wylapac bana? Tylko ostrzegam. Byly juz takie przypadki w tej edycji, ludzi plakali na forum ea z niedowierzanien w to co sie stalo

Gdybyśmy żyli w bardziej cywilizowanym kraju, to otwieralibyśmy paczki za FP i 100k bardzo szybko idzie uzbierać. Może Liroy coś w sejmie bedzie na mównicy gadał o biedzie xd

Zaraz, zaraz ostatnio w tv mowili, ze za rzadow PO Polska przechodzila swoj zloty okres hahhaha :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, ze teraz za snipe czy to na konsoli czy web app mozna wylapac bana? Tylko ostrzegam. Byly juz takie przypadki w tej edycji, ludzi plakali na forum ea z niedowierzanien w to co sie stalo

A za odświeżanie? Ustawiasz szukajke na 2-3 najtańsze karty i robisz drogę wyniki > lista celów > wyniki > lista celów. :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, ze teraz za snipe czy to na konsoli czy web app mozna wylapac bana? Tylko ostrzegam. Byly juz takie przypadki w tej edycji, ludzi plakali na forum ea z niedowierzanien w to co sie stalo

To juz jest szczyt co??? Maszynki buszuja po rynku a za klikanie z konsoli - ban. To dowodzi juz teraz wszystkim co bronili ea przy widlach ze w doopie gleboko maja graczy. Sklepiki niech sobie lataja ale gracz ma byc strugany I UJ!!!
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za odświeżanie? Ustawiasz szukajke na 2-3 najtańsze karty i robisz drogę wyniki > lista celów > wyniki > lista celów. :p

Nie wiem, wiem za to, ze za snipe na 100% mozna wylapac. Sam robilem obie metody jak chcialem karte jakas kupic po cenie ;)

To juz jest szczyt co??? Maszynki buszuja po rynku a za klikanie z konsoli - ban. To dowodzi juz teraz wszystkim co bronili ea przy widlach ze w doopie gleboko maja graczy. Sklepiki niech sobie lataja ale gracz ma byc strugany I UJ!!!

Ile razy o tym tu pisalem? A wy jeszcze im dajecie zarobic na fp :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy o tym tu pisalem? A wy jeszcze im dajecie zarobic na fp :D :D

Eee tam. W porownaniu do 14, w 15 i teraz goowno ode mnie dostali i poki co to sie nie zmieni tymbardziej ze i w 14 i w 15 po takiej ilosci paczek jak teraz if aguero byl co roku. Teraz przez to ze jest mniej konsol a wiecej fp drop jest tak ujowy ze ciezko Szczesniaka w paczce trafic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ma coś wpaść, to wpadnie nawet w tej za 5k xD

Musisz usiąść i gadać do TV, ze brakuje Ci 90k

Dokupiłem fifa points i modliłem modliłem i nic nie wymodliłem za 2 paczki wziąłem razem 10k Welbeck najlepszy :blink:

 

idę zajarać bo się wk...

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×