Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

to powiedz mi kogo kupic z tego totw :P

z tego totw to juz za pozno raczej ale Navas i Gameiro sa dobrymi opcjami :P ogolnie najbezpieczniejsza opcja jak ktos sie waha sa discard if, taki prosty przyklad - Zieler kupowalem 10k( czasem 10,250) quick sell 9900, wiec ile sie straci? A sprzedawalem za 18k ;) z tymi drozszymi jest problem, bo widelki moga zmienic w kazdej chwili. Fajna opcja tez by Herrera - dobry klub, liga, nacja. Chyba z 20k poszedl w gore? Nie wiem nie sprawdzalem teraz jego ceny Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego totw to juz za pozno raczej ale Navas i Gameiro sa dobrymi opcjami :P ogolnie najbezpieczniejsza opcja jak ktos sie waha sa discard if, taki prosty przyklad - Zieler kupowalem 10k( czasem 10,250) quick sell 9900, wiec ile sie straci? A sprzedawalem za 18k ;) z tymi drozszymi jest problem, bo widelki moga zmienic w kazdej chwili. Fajna opcja tez by Herrera - dobry klub, liga, nacja. Chyba z 20k poszedl w gore? Nie wiem nie sprawdzalem teraz jego ceny

Oj tam. Ja Pjanicia kupowałem w środę i na każdej karcie miałem 20k zysku. Nie jest do dużo, ale kupiłem ich 8 i bez większego stresu wpadło trochę kapsli (sprzedałem, aby kupic inne. Tak to bym trzymał jeszcze trochę). Problem w tym, ze inne karty tez do gory poszły :p no ale ja na zakupy jeszcze sie nie wybieram.

Nie ma tez złotego środka na to, kiedy karty z obecnego totw bedą najtańsze. Przeważnie jest to Poniedziałek, czasami Wtorek. Wszystko zależy od paczek, jakie da EA w ostatni dzień.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dales ciala jak kupiles tylko 3. To inwestycja na dluzsza mete. I polki co lepiej kupic 12, zeby zapelnic cala 1 strone. Ja majac 15 przez 3 dni sprzedalem 3. Twoje pojda w wolniejszym tempie.

Nastepnym razem jak bedziesz mial 40k do inwestycji, to kup sobie 20x nif bony za max 1600 i wystawiaj za 2900/3100. Sporo kasy tak natrzepalem

No miałem kasy tylko na trzech. Poprzednio całą kasę (12k) wydałem na 70 kart ligi managera i powoli się sprzedają. Dla mnie nawet kilka tysięcy zyaku z tych ifów to będzie dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde Maxym zrobiles mi smaka na IF Dybale. Gram zwykla karta i gra sie rewelacyjnie. Musze dozbierac ze 100k :) ogolnie trio Aguero, Tevez i Dybala gra jak z nut. A i Chiellini robi bardzo dobra robote mimo nieprzychylnych tu opini o nim. Kupilem go ze stylem gry Straznik i gra lepiej jak mialem go pierwszy raz w skladzie na poczatku, teraz to podstawowy moj obronca razem z Miranda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matinx piszesz na forum ea tez? ;> bo albo ktos ma taki sam nick albo to Ty ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM, czekam na Twoje info odnośnie różnicy Aguero Nif - Hero :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futbin.com/16/squad/48118

 

Maly UPDATE skład, co byscie zmienili  ?

 

Czy dać Pereyre na CAM a Dybala ST ? 

Wywal tego Meneza niedorajde i daj kogoś normalnego (Morata, Mandzukic, Higuain nawet Balotelli lepszy) . Palacio na Lewą stronę

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM, czekam na Twoje info odnośnie różnicy Aguero Nif - Hero :)

 

Pierwsze co odczuwam, to strzały - 3 kreski zza pola karnego i dzieją się cuda.

W polu karnym, do oporu i wali tak, że w powtórce widzę jak piłka leciała. 

Prędkość podobna, lepiej trochę się buja... Podania ma lepsze.

Ogólnie bardzo fajnie się nim gra...

A najfajniejsze jest to, że wczoraj go kupiłem za 821 000, a dziś najniżej stoi 950 000. 

Tylko teraz trzeba się modlić, by Kun nie walnął 3 bramek w meczu z AV. 

Kurde Maxym zrobiles mi smaka na IF Dybale. Gram zwykla karta i gra sie rewelacyjnie. Musze dozbierac ze 100k :) ogolnie trio Aguero, Tevez i Dybala gra jak z nut. A i Chiellini robi bardzo dobra robote mimo nieprzychylnych tu opini o nim. Kupilem go ze stylem gry Straznik i gra lepiej jak mialem go pierwszy raz w skladzie na poczatku, teraz to podstawowy moj obronca razem z Miranda.

 

Z tego co wam tutaj opisywałem, to jeszcze nie było tak, żebym kogoś oszukał albo miał odczucia z kosmosu co do kart.

Nie gram może w pierwszej lidze ale widzę jak karty chodzą i widzę mocne i słabe strony bardzo dobrze... Do tego nie trzeba być mistrzem FUT'a, tylko dobrze obserwować jak karta się zachowuje. Dlatego ci piszę - bierz IF'a - będziesz zachwycony. 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futbin.com/16/squad/48118

 

Maly UPDATE skład, co byscie zmienili  ?

 

Czy dać Pereyre na CAM a Dybala ST ? 

 

Wywal tego Meneza niedorajde i daj kogoś normalnego (Morata, Mandzukic, Higuain nawet Balotelli lepszy) . Palacio na Lewą stronę

Wywal też tego Marchisio i właśnie tam daj Pereyre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Matinx piszesz na forum ea tez? ;> bo albo ktos ma taki sam nick albo to Ty ;>

 

Raz na ruski rok się odezwę. Raczej czytam to forum, niz się na nim udzielam. Mozliwe ze dzis widziales mojego posta, bo pytalem o IF Dybale.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balonatello tez fajnie schodzi ;D

5b62e54ea9c5b715aa8eb62e877f9950.jpg

Ta karta nie chodzi na rynku po jakieś 1500coinsów przypadkiem? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów w klubie, to jest niestety fifa. Ja po awansach co sezon do 3 ligii zaliczylem fantastyczny spadek do 6, tak po prostu. Tak jakby pad przestal mnie sluchac a EA swoje tory pilki przy podaniach zaczeła wyliczać. Nawet wrocilem do podan na full asystach bo myslalem ze to ja nagle niedorozwoju dostalem, ale sie okazuje ze to jednak tylko EA Fifa.. uff Mozna by dlugo pisac ze strzelcy wyborowi strzelaja nagle jak bramkarze a bramkarze bronia jakby szatniarza wpuscic miedzy słupki (tak, nawet Perin sie popsuł), tylko po co.

Liczylem po cichu ze w tej edycji cos sie zmieni a widze ze jest jeszcze gorzej, takiego doła to w 15tce zaliczylem dopiero pod koniec wiosny. EA wciaz mnie uswiadamia jaki to ja jeszcze kiepski jestem. Podobno trening czyni mistrza wiec chyba musze wrócić do gierek treningowych :)

Spadłem właśnie do 4L :p Nigdy nie miałem czegoś takiego... Pierwszy mecz w 4 lidze - wygrana 8-0. Strzeliłem więcej bramek w jednym meczu, niż w 6 ostatnich meczach 3 ligi. Gierki treningowe coś dają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herrera - dobry klub, liga, nacja. Chyba z 20k poszedl w gore? Nie wiem nie sprawdzalem teraz jego ceny

Herrera if 20k? Kiedy za tyle kupiles?

...chyba ze pytasz czy tyle poszedl w gore. Ale chyba nie poszedl 20k :) wiec ile dales?

...bo kupilem dwoch ale nie czuje wielkiego zarobku, oby teraz skoczyl bo slabe totw

Ta karta nie chodzi na rynku po jakieś 1500coinsów przypadkiem? :>

Jak widac nie tylko ;) Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Tadzik, że masz takie strzały jak ja czasami - ostatnio kilka Welbecków opchnąłem po 8,5k aż się nie mogłem nadziwić :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najlepszy strzał to w poprzednim totwie sprzedałem kilku Nikoliciów za 3500 gdzie wcześniej kupiłem za 200-250 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój najlepszy strzał to w poprzednim totwie sprzedałem kilku Nikoliciów za 3500 gdzie wcześniej kupiłem za 200-250 ;)

Koscielny za max :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej edycji...

 

14e2gye.jpg

 

Jak chodził po 290...

 

I Suarez za max raz poszedł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to wszystko chłopaki jest nic. Największe emocje towarzyszą wyczekiwaniu jakie dzisiaj dadzą paczki. I tak od 19-tej do 19-tej* codzień przez całe życie :biggrin:

 

* 6 PM UK

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, ja się wyleczyłem z paczek... kogo ja chcę oszukać :D dzisiaj musiałem zainwestować całą kasę, bo inaczej zaraz bym przepieprzył na paczuchy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, ja się wyleczyłem z paczek... kogo ja chcę oszukać :biggrin: dzisiaj musiałem zainwestować całą kasę, bo inaczej zaraz bym przepieprzył na paczuchy ;)

 

To jest dobry pomysł - wolę nawet stracić kilka tysięcy ale mieć w karcie...

W tej edycji raz mnie poniosło jak sprzedałem z zyskiem Sukera...

600K i najlepszym piłkarzem był z tego co pamiętam Walker... Za waciki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Herrera if 20k? Kiedy za tyle kupiles?

...chyba ze pytasz czy tyle poszedl w gore. Ale chyba nie poszedl 20k :) wiec ile dales?

...bo kupilem dwoch ale nie czuje wielkiego zarobku, oby teraz skoczyl bo slabe totwJak widac nie tylko ;)

Chodzil ponizej 30k a teraz ludzie sprzedaja za ponad 50 ;> nie wiem jaki jest najnizszy bin, bo nawet mi sie nie chce sprawdzac. Jak ja sprzedaje ify to zawsze duzo wiecej daje cene niz altualnie najnizsza, a jak idzie najnizszy bin w gore, to odpowiednio go podnosze ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi dwóch zawodników do takiego składu, jakim chciałbym na chwilę obecną grać. Kiedy już (jeśli) na nich uzbieram to wtedy nie odmówię sobie kilu paczek. Jednak do tego czasu paczkowy celibat! Żyję w czystości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×