Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego CDM polecacie z BPL? Pewnie kupie Matica, ale może są ciekawsze i tańsze opcje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Kouyate typowy midzin mało kosztuje ale warto wypróbować.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego CDM polecacie z BPL? Pewnie kupie Matica, ale może są ciekawsze i tańsze opcje?

Ja postawiłem Kouyate i całkiem fajnie gra,tylko to na poziomie 7-6 ligi.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kouyate spoko jako przecinak, ale mnie osobiście denerwowały jego słabe podania. Jak odebrał piłkę i chciałem nie raz puścić kontrę to przeważnie spieprzył ją podaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo sie ustawia jakbys nie wiedzial ;) po prostu duzo ludzi tego nie sprawdza i potem tak zostaje

Dzięki, nie wiedziałem, będę od teraz w głowie mniej przeklinał rodzinę przeciwnika w tych wypadkach ;)

 

Bez zaskoczenia, patch w listopadzie to był pewnik. Mam nadzieję, że karne poprawione. Gameplay też zapewne wywrócony do góry nogami jak zwykle w listopadowych patchach. W early access pace miał minimalne znaczenie i od tamtej pory z każdą łatą rośnie. Zobaczymy czy teraz nam się 15 nie zrobi.

Jak na to co ja widzę to pace ma takie samo znacznie jak w 15 od dawna, czyli kluczowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nawet potrafi rozegrać ten wielki mudzin a od rozgrywania i tworzenia akcji  mam Fabregasa .Ja też szykuję się na Maticia ale mudzin jak mam już kupić niby lepszą kartę dostaje jakiegoś olśnienia i nawet bramę zasadzi. Kompletnie zawodzi mnie Ramirez  nie wiem czemu ale mi się nim jakoś dziwnie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakie zmiany są to wiemy, chcemy się dowiedzieć jak to wygląda w grze, czy nie zdupili bardziej gameplayu po tajniaku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego CDM polecacie z BPL? Pewnie kupie Matica, ale może są ciekawsze i tańsze opcje?

Mam Matica od dawien dawna i daje rade, czasem i z dystansu cos ustrzeli. Ktos tu pisal ze jak widzi puchacza Fellainiego to sie go boi, gralem tez przeciw niemu pare razy i cos tam gral wiec moze go wyprobuj. Zanim kupilem Serba gral u mnie gral Tiote, nadal go mam bo tez dawal rade.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pecetowcy dają znać, że w gameplayu nic się nie zmieniło. Reasumując jest chooyowo ale stabilnie.

Edytowane przez Van der Fck
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest taki kolega na forum i czy  znacie taką osobę

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz mi ktos prosze. Czy tez wam zawodnicy kopia pilke czasami przez pol boiska, mimo ze pacniecie podanie i chcecie by kopnal do najblizszego? ALbo często podają po prostu do zawodnika innego niż chcecie? Czy to ja za słabo gałkami celuje... Ostatnio mase bramek przez to stracilem i zmarnowalem sporo okazji.. KToś, coś?

 

Troche odkopuje, ale utkwił mi w pamięci ten post bo sam miałem taki problem. Wiedziałem, że coś robie źle ale nie wiedziałem co i w koncu znalazłem odpowiedź na tym filmiku:

 

https://www.youtube.com/watch?v=2gBzhBRdBGU

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robiłem przegląd znajomych i widzę tego pana u mnie jako znajomy a nigdy z nim nie grałem ani nie pisałem więc cwaniak pewnie wysłał mi zaproszenie jak były zapisy do ligi formułowej.Źle trafił i jak to czytasz kolego Phex88 a za pewnie tu zaglądasz to mam dla Ciebie informację  https://www.youtube.com/watch?v=Z9uGai5J2tY 

 

Widzę kolego że zrozumiałeś moje przesłanie i sam się usunąłeś z moich znajomych. Przeglądam teraz forum dużo wstecz i ładą Ty łajzą jesteś.

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która linia obrony lepsza?

Alba-Mathieu-ter stegen-barzagli- abate się czy tremoulinas-varane-kiko casila-barzagli-abate? Z jednej strony najlepszy lb ale słabszy cb a z drugiej strony świetny cb ale dupiaty lb. Jakby się do mojego składu dało wrzucić albe z varanem...

???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie robiłem przegląd znajomych i widzę tego pana u mnie jako znajomy a nigdy z nim nie grałem ani nie pisałem więc cwaniak pewnie wysłał mi zaproszenie jak były zapisy do ligi formułowej.Źle trafił i jak to czytasz kolego Phex88 a za pewnie tu zaglądasz to mam dla Ciebie informację  https://www.youtube.com/watch?v=Z9uGai5J2tY

 

Widzę kolego że zrozumiałeś moje przesłanie i sam się usunąłeś z moich znajomych. Przeglądam teraz forum dużo wstecz i ładą Ty łajzą jesteś.

Hehe ale forum nadal śledzi, a tu taka wpadeczka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śledzi Śledzi, niedawno mi zapro wysyłał ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

???

Wybrałbym linię z Albą -> jest świetny. Mathieu aż taki tragiczny nie jest.

 

Marcelo jest za słaby? Miałbyś obronę: Marcelo - Varane - Casilla/Keylor - Barzagli - Abate?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym wybrał wersję z Albą i Mathieu, obaj są bardzo dobrzy, a Alba to jeden z moich najlepszych zakupów w 16. Robi wszystko dobrze, gra powyżej oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę mieć lewą nogę na lb i prawa na rb. Muszą być turbo szybcy i silni, do tego sensowne podania. Alba i abate wyglądają i grają świetnie. Mathieu zły bite jest ale też nie jest za dobry.. varane z wengerem na bbva plus lojalka da tylko 8 chemii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam prośbę :) Zaliczyłem spadek z najwyższej ligi do 4 ... i dalej chyba spadne.Posiadałem 2 składy jeden z Budesligi drugi z Seria A ten z Włoskiej poszedł na Szczecin i tym sposobem zostało mi 150 tyś na drobne wydatki.Upatruje najbardziej skład z Ligi Angielskiej (ewentualnie francuskiej) doradzi ktoś cały skład oraz jaką formacje wybrać? Gram szybko (nie bilarda) nie lubie sie pierdzielić chociaż wiadomo czasami trzeba coś rozprowadzić.


Będę wdzięczny za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×