Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie kogo do środka obrony jako partnera Boatenga?? Naldo czy Hummels??

Tylko Naldo

I kto powiedział, ze na ps4 nie ma legend? :D

Są są, Pato, Dede, Bastos, Welli - legendy fut :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zakumałem :) to było do maxyma, a zwrotny i zwinny jest Tevez czy bardziej taki kołek oporowy? :biggrin:

 

Jak opanujesz Carlosa, to chodzi jak na F1 na slikach. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc krótko, Tevez to Doumbia tej edycji.

Z tą różnicą, ze trzeba się go trochę nauczyć to raz, a dwa: on przynajmniej ma prawo tak grać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym uczeniem albo się dobrze kimś gra albo nie bardzo :) co on pijany biega po boisku? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jest wszędzie w ataku pomocy czasem i w obronie ☺☺☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym uczeniem albo się dobrze kimś gra albo nie bardzo :) co on pijany biega po boisku? :biggrin:

Czepiasz się :P Dobry jest, wystarczy? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee myślałem że zajebiście dobry i sam gra :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee myślałem że zajebiście dobry i sam gra :P

Taki się robi właśnie jak się go nauczysz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienili mi myszkę i klawiaturę wraz z nowym PC w pracy i czuje się pisząc i obsługując internety jakbym grał ponownie IF Higuainem. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymienili mi myszkę i klawiaturę wraz z nowym PC w pracy i czuje się pisząc i obsługując internety jakbym grał ponownie IF Higuainem. 

A ja w przerwie między postami ustrzeliłem jego nifem hat tricka :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No witaj kolego. Tak sobie postanowiłem,ze napisze i pozale sie trochę. Nie ogarniam tej gry kompletnie. Jestem znowu w 7 lidze z bilansem 1-2-5. Mam tak dość tej gry,ze sam sie sobie dziwie. W 15stce mogłem przegrywać i 10 pod rząd i tak mnie to nie bolało jak teraz. 7 liga i takie baty dostaje od gości gdzie są same czerwone połączenia miedzy zawodnikami albo gra koleś zespołem z ov np.78 i jebie mnie jak psa. Moi "zawodnicy" nie potrafią podać piłki na 2-3 metry od siebie. Nie zależnie czy gram bundes czy bpl jest podobnie. Nie mam już siły do tej gry. Dodatkowo co dwa lub trzy mecze zwiecha i uj. W 15 szedłem jak burza do 3-2 ligi i nawet jak dostałem 7-8 meczy w dupę nie bolało jak teraz...,staram sie grać tylko podaniami,ale co z tego jak kur... nie wychodzą. Nie ważne jakie mam składy i tak dostaje w dupę. Dzisiaj pierwszy raz wyszedłem z meczu z nerwów. Ehh...,pewnie i tak za jakiś czas odpalę tą grę i znowu sie zacznie. Sorki za narzekanie,ale nie ogarniam co sie ze mną w tej grze dzieje. Pozdrówka kolego serdeczne.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Nic się z Tobą nie dzieje to ta gra taka jest. Jesteś normalny facet, który chce pograć a serwery EA mają to w dupie i przez nie przegrywasz. Sam ledwo ogarniam grę w tym roku. Najwyżej byłem w 3 lidze, teraz błąkam się po 5 i mimo, że gram coraz lepiej to i tak przegrywam. Wielu z nas tutaj na forum lubi grać podaniami i ja też uwielbiam tak grać, ale w tym roku trzeba o takiej grze zapomnieć jeśli są chociażby minimalne opóźnienia. Jak połączenie jest dobre to można klepać ile chcesz, ale w lagach zaczynają dziać się takie rzeczy jak niedokładne podania na 2 metry albo gra nie przełączą nas na zawodnika do którego leci podanie przez co nie można podejść do podania i bez problemu przejmuje obrona przeciwnika. 

 

Wrzucałem tutaj już ten filmik, ale wrzucę go jeszcze raz bo facet bardzo dobrze wyjaśnia jak zmieniły się podania i jakich używać w określonej sytuacji. Przydatne bo ja z posiadania piłki 45% wskoczyłem na 60% stosując się do jego wskazówek. 

 

 

Jeśli występują jakieś lagi klepiemy tylko w okolicach środka boiska a później trzeba nauczyć się dryblować. Niestety podaniami wygrasz 50% spotkań jeśli chcesz coś więcej trzeba uczyć się dryblingu. Wystarczy kilka bardzo skutecznych tricków jak Fake Shot, Berbatov Spin, Ball Roll, ruletka, Sombrero czy drybling L2 + R2. Zwody są bardzo skuteczne w tym roku zwłaszcza na lagach bo każdy błąd przeciwnika kończy się faulem i karnym albo otwartą przestrzenią. 

 

Posłużę się tutaj bramką Josepha bo świetnie pokazuje to o czym piszę. Ładnie minął przeciwników i znalazł sobie miejsce do strzału. Tak trzeba grać jak nie idzie bo to da nam przewagę przy słabych serwerach EA. a do tego obrońcy lubią zgłupieć i sami robią nam miejsce do dryblingu. 

 

 

Ja wiem, że dla wielu graczy w tym temacie takie bieganie czasami nawet na pałę to hańba i wstyd, ale przy graniu online to się sprawdza. Jeśli chcecie grać ładną piłkę tylko offline z kimś na kanapie przy jakimś alkoholu lub paleniu :biggrin:

 

Na mojej konsoli czasami gra siostrzeniec mojej narzeczonej, który jest w wieku gimnazjalnym. W Fifie 15 dopiero gdzieś po nowym roku przebił się do 7 czy 6 ligi a na początku zbierał baty jak cholera bo jego styl gry to własnie bieganie szybkimi zawodnikami i gracze, którzy grali podaniami, albo łączyli rajdy z podaniami pakowali mu po 5 bramek i nie dawali wyjść z połowy. W 16 nadal gra w ten sam sposób, ale wygrywa pakując przeciwnikom po 3-4 bramki i prawie co sezon awansuje a online w FUTa ma rozegrane +/- 20 spotkań. Poprosił mnie we wtorek o zbudowanie składu więc kazałem mu zbudować polecany tutaj skład z ligi rosyjskiej z Dumbia, Joaozinho i Promesem z przodu i czymś takim wymiata. Jego gra poprawiła się, ale ciągle opiera się na rajdach, które przynoszą bardzo dobre efekty. Oglądanie jego gry utwierdziło mnie co się liczy w tym roku w FUT i polecam wam uczyć się dryblingu 

Edytowane przez Awruk87
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś bez spiny gram tym...

 

b63mrs.jpg

 

Pomoc nijaka... Słaba* i do dupy ale co zrobić...

*Nie tyczy się Pereyry.

 

Nie jestem futowym samobójcą, by dać GK ARG... Niestety - głos rozsądku nie pozwala. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram podaniami i zapominać o tym nie chcę... Wolę wygrywać 4/10 spotkań niszcząc przeciwnika swoją grą, niż zmienić swój styl gry, aby wygrywać 10/10 meczy :P

Te 4 wygrane spotkania dadzą mi więcej zabawy, niż 10 wybieganych słabych meczy.

 

Po BBVA zrobiłem sobie drugi fitnes, fajnie chodzi :) - http://www.futbin.com/16/squad/63918

Środek pola to przegięcie... a wszystko za 5k.

 

Widząc, że takimi składami mogłem awansować do 1 ligi i dosyć często wygrywać z milionowymi składami... trochę szkoda mi coinsów na coś lepszego :o

Edytowane przez vkkaaa
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram podaniami i zapominać o tym nie chcę... Wolę wygrywać 4/10 spotkań niszcząc przeciwnika swoją grą, niż zmienić swój styl gry, aby wygrywać 10/10 meczy :P

Mam tak samo, dlatego napisałem wcześniej, zeby chrzanić to w której jest się lidze.

16 mimo wszystko daje możliwości fajnego grania podaniami.

Narazie cały czas używam tych ustawień od Jukeza i jest nieźle.

5 liga utrzymana mimo, że gram od wielkiego dzwonu.

*Nie tyczy się Pereyry.

Już miałem protestować, ale się poprawiłeś tą gwiazdką :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś bez spiny gram tym...

b63mrs.jpg

Pomoc nijaka... Słaba* i do dupy ale co zrobić...

*Nie tyczy się Pereyry.

Nie jestem futowym samobójcą, by dać GK ARG... Niestety - głos rozsądku nie pozwala.

Czasami maxym jak się czyta ciebie i oglada twoje sklady gdzie twierdzisz że coś jest słabe to mi osobiście ręce opadają. Składy masz mega przepasione nic tylko grać i trenować Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaxyM, moja wymarzona linia ataku... zazdro.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami maxym jak się czyta ciebie i oglada twojevsklady gdzievtwietdzisz że coś

 

Evo, sorry ale bez enigmy nie dam rady ustalić o co ci konkretnie chodziło...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak się pisze na fonie i się za dużo przycisków naraz przyciska :-) zedytowane. Do takich składów to ja przez 3 edycje nigdy nie doszedłem i przez kolejne 5 nie dojdę

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę wrzucić dwa farfocle, więc proszę się nie kłócić teraz, bo przepadną w zalewie postów :P

 

Farfocel pierwszy wrzucam, bo zawsze mega jaram się jak mi wyjdzie cip szot :P

Bardziej niż te wszystkie petardy z daleka:

 

A drugiego farfocla wyobraźcie sobie odebrali Tevezuniowi, bo się sędzia uparł, że to Pique swojaka zasadził :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przód będzie na cheat kodach, to będę mógł poćwiczyć na pomocy... Bo grałem Pastore - drewno straszne, grałem Perezem - kredens, resztę mam z ligi argentyńskiej... Kasy nie mam więcej, żadnych hybryd nie planuję :D .

 

Szkoda mi tylko Dybały IF'a ale coś za coś... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaxyM o rzesz kur..............ulaalalalalalalalalalalaala swietny skład możesz jedynie w tym ustawieniu dać pewniejszego w defensywie Insua(katalizator) mniejszy pace ale mnie się nim lepiej grało.Wiem jestem mało obiektywny ale NIE MAM PYTAŃ .Atak marzeń :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

 

Za pereza wypróbuj Bigile daj mu pare meczy

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek zapomniałeś o Marianie? Aż się prosi do składu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SC i S., skończyły mi się lajki.

SC dziękuję, sprawdzę ale jeszcze mam w planach, pogonić Aguero H., i kupić nifa i Zanettiego... Ale póki co się nie wyrobię, to jest jak jest... Aguero musi podrożeć. 

 

Tomek, nie, nie... Marianek w planach, musi być w takim składzie ale hajs się nie zgadza... To będzie pierwszy zakup jak będę miał 70K. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym go tam wstawił za Pastore  jak Ci nie podchodzi z Zanettim  to ten skład bym nosił w portfelu jako małe zdięcie

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym go tam wstawił za Pastore  jak Ci nie podchodzi z Zanettim  to ten skład bym nosił w portfelu jako małe zdięcie

 

Własnie będę mieszał, bo mam Argentyńczyków z każdej ligi... I co do Insuli - zgoda, też nim grałem na początku, bo lepiej mi pasował... Tylko zapomniałem o nim, dzięki.

Zanetti to zajebista karta, pograłem nim i odsprzedałem z zyskiem... Ale chcę go mieć w tym składzie. 

Nie wytrzasnę 700/50K  więc muszę pogonić Aguero H. (no chyba, że mnie wbije w ziemię) ale by wszystko poszło sprawnie czyli...

Aguero H. sprzedany... Odkupiony Aguero NIF i Legenda Zanetti - musi AH podrożeć, bo teraz jest problem, by go sprzedać za 860K na XO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×