Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widzicie automat w obronie to wjazd w pole karne ze zmianą tempa i lecicie na karny. Szybko się oduczą ;)

Sprawdzone...   

...na własnej skórze :D

Właśnie m.in. dlatego zacząłem do bólu ćwiczyć to zagranie co Mat Eyo podawał, bo po tym, jak się człowiek nauczy nie ma karnych, tylko "what?" i "fucki" przeciwnika :D

A na automacie nieraz karnego zaliczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL | Takie ceny... Korzystają, że ludzie lubią jak ich TV ogłupia... A ja mam tylko dla NHL, BPL, NFL i NEWS... Discovery i History... Takie życie.

Choć Discovery to w tych czasach przypomina kanał lichwiarza niż kanał, który zapamiętałem... 

Same ciecie biegają 24h po komórkach i szukają starych obsranych gaci Pani Stefy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te ludziska są poj... psuć komus zabawę i przede wszystkim sobie byle by wynik był do przodu, ten swiat schodzi na psy :sad:

Świat teraz na psy schodzi? To sobie przypomnij jak już jakis spory czas temu niejaka Grecja zdobyła mistrzostwo Europy... Gra się po to żeby wygrywać a nie żeby grać pięknie. Jakby Polska z Niemcami chciała grać pięknie to byśmy gówno ugrali a nie 2:0. Nie oklamujmy sie, najważniejsze to być skutecznym. I od wieki wieków tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 dlatego zacząłem do bólu ćwiczyć to zagranie co Mat Eyo podawał,

hmm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis pomysl na zmianę? Martens z Dybala mało widoczni. df482fd3868e72a932b975f777c4dd70.jpg

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis pomysl na zmianę? Martens z Dybala mało widoczni.

 

Ja bym wywalił z komórki CCleanera :biggrin:

 

A tak serio to tutaj nie ma co zmieniać, mozesz sobie popróbować Hernanesa, Callejona, Tottiego albo innych CAM skoro te dwa małe zapierdlacze ci nie podchodzą

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukk gram prawie identycznym składem i Mertens oraz Dybala nie są mało widoczni tylko taki urok tej formacji, że dają możliwość rozegrania, pokazują się do podań, ale okazji strzeleckich mają mniej niż Tevez i Pereyra. Najwięcej okazji strzeleckich w tej formacji ma CCAM dlatego polecam zamienić miejscami Pereyre z Dybala.

 

Jak się spisuje Tevez z 8 chemi? Ja jeszcze mam Higuaina na ST, ale ciekawi mnie jak sobie tam Tevez poradzi?

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary zmien formacje na 2 napastników, tak marnowac IF Dybala nie przystoi :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis pomysl na zmianę? Martens z Dybala mało widoczni.

Zamień miejscami Dybala z Pereyrą. Poza tym formacja nie pozwala wykorzystać w pełni cech ofensywnych pomocników. Próbowałem tej formacji i jak dla mnie ofensywni pomocnicy grali bardziej jak środkowi. Edytowane przez PESsimist
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki. Dam Dybale na ccam a jak nie odpali to dam pipite w 4312

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Co do teveza to kot. Bez względu na formacje.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś dziwny błąd jest w sklepie. Na WebApp pokazują się paczki po 50k, ale nie można w nie wejść. Na Companion można wejść w te paczki i je otworzyć bo pokazuje ponad 15k paczek i ciągle ich ubywa. Wygląda to jak Lightning Round tylko czas do końca pokazuje poniżej 1 minuty a ciągle są dostępne

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba komuś to działa, bo dużo kart się pojawiło na rynku i ceny spadły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie działa jedynie na Companione, na WebApp wyrzuca przy próbie wejścia w Promo. Cały czas biję się z myślami, mimo że dobrze wiem, że najlepszym rarem przy moim szczęściu będzie Jagielka  :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że fut, licytacje, ceny zawodników juz nawet mi się śnia w nocy??

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalne kolego Ajuszczyk ja nawet będąc na ważnych spotkaniach myślę o fucie

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie w grze jakiś komunikat o zbliżających sie pracach konserwacyjnych ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będzie się można nieźle obłowić pod handel. Paczek Promo było 15k, obecnie zostało ~10k, a Aguero chodzi już po 390.000  :whistling:

 

Będą łowy  :biggrin:

 

EDIT: Już 380.000 

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymałbym się z zakupami - jeżeli w ten weekend zrobią FUT United to tych szybkich rund paczek będzie więcej : p

 

Jakby ktoś chciał to Jukez wypuścił poradnik do 41212-2... nie moja formacja, ale może coś ciekawego się tam znajdzie.

Swoją drogą, ma on trochę w bani, napisać 30 stron o taktyce w grze :ohmy:

 

https://docs.google.com/document/d/1j6VlKzMl0nNOil7RLOKHmuJoojPNBE6cFMSPY4GORKE/edit

 

Edit. Na webappie w te paczki wejść nie mogę, ale na reddicie ktoś wrzucił grafikę tej paczki - jest z FUT United... ciekawe czy to falstart, czy jednak tak chcieli zacząć od paczek za 50k :o Pewnie będzie ostro w weekend.

Edytowane przez vkkaaa
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geble paczek było chyba 16k. Wbiłem na aplikacje zaraz po tym jak się pojawiły i dostępnych było wtedy 159xx paczek. Na Twiterze nie ma żadnej informacji i może EA planowało coś na ten weekend tylko dali ciała i paczki się pojawiły wcześniej? 

 

unki na twiterze jest informacja, że prace konserwacyjne potrwają do 12:30

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, to paczki z United. Dziwna sprawa, że od godziny wiszą z końcem za mniej niż minutę :biggrin:

United.jpg

Edytowane przez Geble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geble paczek było chyba 16k. Wbiłem na aplikacje zaraz po tym jak się pojawiły i dostępnych było wtedy 159xx paczek. Na Twiterze nie ma żadnej informacji i może EA planowało coś na ten weekend tylko dali ciała i paczki się pojawiły wcześniej?

unki na twiterze jest informacja, że prace konserwacyjne potrwają do 12:30

Do 12.30? Tylko od której,bo ja właśnie gram i jeszcze nie wywaliło mnie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

unki od 10:30 naszego czasu. Ostatnio też tak było, że miała być konserwacja a ja normalnie grałem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z planowanym zakupem Nainggolana i przesunięciem Pereyry do fitnessu muszę przebudować trochę lewą stronę. Na LW wrzuciłem Piattiego i potrzebuję LB z ligi hiszpańskiej. Na CB mam Francuza i Brazylijczyka, więc zastanawiam się nad Filipe Luisem albo Tremoulinasem. Ktoś grał, ktoś poleci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem 3 paki. Najlepszy Auba.

Dawać paki za 100k przewale całe 3kk bo mam dość fify :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×