Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Zaobserwowalem sobie Kuna i Robbena, kun 196, Robben 268, jesli sie ktos orientuje, ceny leca czy rosna?

Starszy - Sanchez imo. Son w sumie nie wiem ale Alexis masakrator

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaobserwowalem sobie Kuna i Robbena, kun 196, Robben 268, jesli sie ktos orientuje, ceny leca czy rosna?

Starszy - Sanchez imo. Son w sumie nie wiem ale Alexis masakrator

Byl moment ze kuna po 196 chodzila? Panie co Pan... i sie znow powaznie zastanawiam czy go nie sprzedac, moze za te 210k by zszedl ale zeby nie stracic bym musial go odkupic za 199k... bieda z coinsami.

Ja chce informa Torresa, czemu on nie strzela nic : (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się szykuj Tadziu bo ide na zakupy już nie mogę wytrzymać a więcej nie oszczędzę niż 100k wiec sklejam bbva i blp

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Achtung!

 

Ceny na XO idą cały czas do góry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox to inna bajka :p

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 ceny też minimalnie idą w górę, ale na X0 znacznie szybciej. Chociaż można założyć, że podobna sytuacja do tej z X0 będzie u nas, z tą róznicą, że z opóźnieniem, gdyż ceny są u nas wyższe. Chyba dobrze rozumuje?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Douglas Costa na N to jest jakas masakra co koles robi... Moze tylko Neymar bylby lepszy, 5* robi masakryczna roznice w polu karnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie ze ceny spadną jeszcze bardziej niż dzisiaj? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aguero widzę, że utrzymuje się cena. A nawet delikatnie poszła do góry. Ja tam myślę, że będzie do wyrwania koło 200k w piątek. Obecnie średnio po 215k chodzi.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak budujesz skład za 500-600k to nie ma co liczyć już na spadek o 200k  ale przypuszczam ze około 100k się zaoszczędzi. Ja postanowiłem już nie cebulować i zabrałem się do budowania składu .Poczekam tylko do weekendu jak rozwinie się sytuacja z Aguero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giovinco to jest jakieś przegięcie. Zawodnik za niecałe 1000 coins, który wkręca obronę w ziemię jak Messi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak budujesz skład za 500-600k to nie ma co liczyć już na spadek o 200k ale przypuszczam ze około 100k się zaoszczędzi. Ja postanowiłem już nie cebulować i zabrałem się do budowania składu .Poczekam tylko do weekendu jak rozwinie się sytuacja z Aguero

Nie liczyłbym już na 20% spadki cen. Jeśli już to 5% wahnięcia.

W Stanach zaczyna się długi weekend. Będą otwierane paczki, ale również robione zakupy. Drop jest niski, a wiele osób czekało z zakupami wcale nie na Black Friday, a do ukazania się TOTW, który jakoś szczególnie atrakcyjny nie jest. Może być różnie.

Osobiście jeśli wystarczyłoby mi na planowany skład kupowałbym teraz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno o godz 1 w sobotę najlepiej kupować, jak walna paki za 100k :p

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to już tak się napaliłem ze prawie koniec zakupów został tylko najważniejszy człek Aguero :yes: :yes: :yes: do zakupienia .Kogo dać do pary z Pepe  mam Martineza warto w ogóle coś kombinować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno o godz 1 w sobotę najlepiej kupować, jak walna paki za 100k :p

Może być. Ja patrzę na ceny swoich topowych kart i widzę, że poszły sporo do góry. Z drugiej strony fala wyprzedaży chyba minęła i teraz nastał okres wyczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to już tak się napaliłem ze prawie koniec zakupów został tylko najważniejszy człek Aguero :yes: :yes: :yes: do zakupienia .Kogo dać do pary z Pepe  mam Martineza warto w ogóle coś kombinować

Z bardzo tanich opcji polecam Bartrę, świetny obrońca. Obecnie kupisz też Mathieu za grosze, to mój podstawowy obrońca, polecam.

 

Może być. Ja patrzę na ceny swoich topowych kart i widzę, że poszły sporo do góry. Z drugiej strony fala wyprzedaży chyba minęła i teraz nastał okres wyczekiwania.

Czy ja wiem? Bale teraz można kupić za 225k na BIN. Chyba nigdy nie było taniej. Neymar za 320k, to okolice minium. Biorąc pod uwagę brak paczek promocyjnych i średni TOTW wyciągnąłbym wniosek, że w trakcie BF będzie jeszcze taniej. Bo skoro nawet przeciętny TOTW nie spowodował zauważalnego wzrostu cen to przy paczkach za 100k musi być taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie może mieć Attack: High wykluczam takich ziomków .Mysle nad Godinem if Laporte if  i Mustafi If

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Ramosa co prawda ma High w ataku ale nie odczuwa się tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Krychowiaka Fresha od 1 właściciela! Bardziej na niego koczowalem na aukcji niz w przypadku pozostałych. Na szczęście Bravo daje radę, zobaczy sie co dalej :p

Ja postawiłem na Godina i Varane :)

Drażni mnie tylko Iniesta i Modric, podania Ok, ale walka o górna piłkę pozostaje w strefie marzeń. Zamiast wykopywać, będę po ziemi chyba od bramki zaczynał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Krycha daje radę u mnie kapitan drużyny i też chyba postawie na Godina ten Sif wygląda fenomenalnie. A ty Foxter jakiego posiadasz

 

Ramos jakiś taki niski mi się wydaje

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zwykłego mam, bo kolory by mi nie pasowały :)

No, ale sif wyglada kozacko. Bedzie latał pewnie za 50k :p

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foxter... Perez, if Pajero,if Sergio FC Barcelona.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? Bale teraz można kupić za 225k na BIN. Chyba nigdy nie było taniej. Neymar za 320k, to okolice minium. Biorąc pod uwagę brak paczek promocyjnych i średni TOTW wyciągnąłbym wniosek, że w trakcie BF będzie jeszcze taniej. Bo skoro nawet przeciętny TOTW nie spowodował zauważalnego wzrostu cen to przy paczkach za 100k musi być taniej.

Ceny są nieprzewidywalne. Tzn można próbować przewidzieć trend, ale pewności mieć nie można.

Pochwalę się. Przed chwilą kupiłem fresh kartę van Bastena za 695k. Wisiała dłuższy czas. Na zakup miałem 20min. Musiałem zaryzykować i sprzedać szybko Kluiverta. Oczywiście jak szybko, to z dużą stratą. Jakby sprzedał się Kluivert, a nie kupiłbym van Bastena, to bym się autentycznie załamał. Ręce mi się trzęsły. Kupno fresh karty van Bastena poniżej 700k graniczyło dotąd z cudem. Przyznam, że dotąd widziałem tylko dwie karty fresh tego zawodnika. Miło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Remy kozak jak ta lala i będzie godnym zmiennikiem Kuna.Baines ma tempo 75 ale ma chyba jakiś motorek w pupie   :laugh:.Sanchez brak mi słów kozak Silva mistrz tylko De Bruyne jakiś taki owaki na razie jestem zawiedziony i chyba wróci niechlubny syn Albionu Rooney . :whistling: :biggrin:

 

 

Foxter if Parejo zacna karta Modrić fakt podania drybling ale łatwy do przepchnięcia i właśnie Perez jest godną alternatywą .Pisze to po jednym meczu i ledwo patrzę na oczy :P na pewno Modrica nie czeka to co De Bruyne choć jego pewnie też pochopnie osądziłem

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×