Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę nad sprzedażą i zakupem parki uncharted i battlefront .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten IF Holtbyego wygląda zajebiście po prostu :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej odsłonie nie mam parcia juz na żadnego ifa. No może Suarez toty ^^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy

Zwykle złote i czasami doprawione kilkoma ifami. Kilka razy spotkałem cr7, Messiego raz :P

wydaje mi sie ze nie ma znaczenia ktora liga,ludzie graja wszedzie podobnymi skladami.Np w 10 lidze czesto teraz graja wymiatacze tzn mozna na nich trafic,Bo przebijaja sie na 2 kontach.Zeszta sam tak gram teraz zeby pare coinsow zarobic:)

 

Nie ma wiekszej przyjemnosci jak ograc nooba milionera,ktory mysli ze same karty graja:)Ostatnio takiego rozjechalem 4-0,gosc mial aguero itp sklad okolo1 milion,przeciw mojemu za niecale 100k :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nawet składu nie chce składać. Jedynie nachodzi mnie ochota po meczach jak wczoraj a tak to zero ciśnienia.. chyba się starZeje akcji ta e FIFA to gniot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wiekszej przyjemnosci jak ograc nooba milionera,ktory mysli ze same karty graja:)Ostatnio takiego rozjechalem 4-0,gosc mial aguero itp sklad okolo1 milion,przeciw mojemu za niecale 100k :)

U mnie to 5k vs milionowe składy... takich się niszczy.

 

 

Mnie się nawet składu nie chce składać. Jedynie nachodzi mnie ochota po meczach jak wczoraj a tak to zero ciśnienia.. chyba się starZeje akcji ta e FIFA to gniot

 

Miałem 5 meczy do rozegrania w 1 lidze, zagrałem z tego 2 i już mi się nie chce grać. Ludzie potrafią nawet środkowym obrońcą przebiec całe boisko, a mi się już najzwyczajniej w świecie znudziło bronienie tego :o Pierwszy raz ta gra znudziła mi się już w listopadzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wymieniłem Lewego Hero na Lewegi sif, zgodnie z motto Foxtera wymieniać karte na jego lepszy odpowiednik :) Spłukałem się do zera a nawet Costę znowu poświęciłem i paru ogórków, Można powiedzieć że zaczynam od zera nawet nie mam do końca składu żeby zagrać :) Podatek mnie zjadł, mam 748 coins :biggrin:

Edytowane przez Malix7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kane sif... gdyby mial chociaz 10 pejsa wiecej to by miazdzyl w BPL, imo i tak jest to bardzo dobra karta bo ladne longshoty siadaja... no ale Aguero :pp

Z checia przetestuje Barkleya jak cena spadnie do 20k (Sona po paru dniach kupilem za 23k)

 

 

chodzi chyba o przycisk mocnego podania czyli R1, osobiscie na rozne mam swoj sposob czyli mocne podanie po ziemi przed pole karne R1+X --> przyjecie i bomba w okno :P moze dzisiaj przy piwku siade i posklejam brameczki.

Kane jest spoko :D Zwykła karta nawet daje rade :)

 

a FUT Ps3 dalej leży i kwiczy :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ze w piątek jest bf chciałbym sprzedać swoje karty . Myślicie że to dobry moment biorąc pod uwagę wypuszczenie totw ? Czy lepiej zaczekać do jutra? Czy może ceny już spadły? Pytam bo trochę nie grałem w FIFe kosztem zakupu Wiesława.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez nath4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Co naciskac zeby moi zawodnicy sie niebrozchodzili i nie odsuwali gdy przeciwnik biegnie prosto z pilka do mojej bramki przez cale boicho? Jak trzymam x to sie odsuwaja na boki, jak dam o to calkiem przestaja sie ruszac tylko robia paralityczny ruch, jak kwadrat to przeciwnik przeskakuje albo po prostu wslizg robi obok przeciwnika. Jak trzymam x + L2 to taki sam efekt jak przy samym x. Odsuwa sie od przeciwnika.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Edytowane przez FunkdocPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ze w piątek jest bf chciałbym sprzedać swoje karty . Myślicie że to dobry moment biorąc pod uwagę wypuszczenie totw ? Czy lepiej zaczekać do jutra? Czy może ceny już spadły? Pytam bo trochę nie grałem w FIFe kosztem zakupu Wiesława.

Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka

No raczej przed tym totw sprzedaj, powinieneś zyskać. Zależy jaki skład masz.

Ogólnie zastanawiam sie co bedzie z cenami, szkoda, ze ludzie paki otwierają do tego gowna. Nie mowię, ze otwieranie za FP jest złe, ale nie do tego arcade ^^

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest cena rynkowa fify. na ten moment? Tzn po ile na allegro żeby zeszła ale żebym zarobił i miał do czego dołożyć na battlefront

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Co naciskac zeby moi zawodnicy sie niebrozchodzili i nie odsuwali gdy przeciwnik biegnie prosto z pilka do mojej bramki przez cale boicho? 

 

Musisz jechać na Okęcie

Kupić bilet LOTu do Kanady

Wynająć samochód

Pojechać do EA

Wejść

Zapytać - Ej, kto tu od IA w FUT?

Temu co się odezwie - jebnąć i powiedzieć, by to naprawił.

Mam nadzieję, że pomogłem. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma wiecej raka w sobie niz cala ludzkosc :D same Usain Bolty w nia graja chyba?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz jechać na Okęcie

Kupić bilet LOTu do Kanady

Wynająć samochód

Pojechać do EA

Wejść

Zapytać - Ej, kto tu od IA w FUT?

Temu co się odezwie - jebnąć i powiedzieć, by to naprawił.

Mam nadzieję, że pomogłem.

A jak strącą samolot? Nie wiem jak sie odbiera pilke w tej fifie a gralem juz 200 meczy. Rozumiem ze odbior nie moze byc automatyczny, ale gdyby chociaz nie odsuwali sie i nie uciekali przed przeciwnikiem, tylko stali tam gdzie jak im kaze. A tu jest tak ze daje gajge w jedna strone a moj pionek i tak sie odsuwa w druga, byle nie przeszkodzic przeciwnikowi w biegu na 1000m.

Wysłane z Samsunga Note 4 N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadlem do 2 ligi , a wygralem ja składem z 2 ligi ang haha i znowu jestem w 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FunkdocPL - Spróbuj z auto pressingiem 2go zawodnika - R1.


Spadlem do 2 ligi , a wygralem ja składem z 2 ligi ang haha i znowu jestem w 1

 

Te, nie bądź taki fafarafa, zobacz co Bart wrzucił na Twittera...

 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma wiecej raka w sobie niz cala ludzkosc :D same Usain Bolty w nia graja chyba?

Dlatego postanowiłem, kupuję battlefront dla Multi a uncharted dla relaksu. Ta gra jest tak szybka że odbiór to często przypadek a nie skill a jak ktoś pędzi z pace 90+ to ciężko jest przełączyć obrońcę+lagi+ aidsy. Chyba będę pierwszym który w tym roku pożegnanie fife w listopadzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego postanowiłem, kupuję battlefront dla Multi a uncharted dla relaksu. Ta gra jest tak szybka że odbiór to często przypadek a nie skill a jak ktoś pędzi z pace 90+ to ciężko jest przełączyć obrońcę+lagi+ aidsy. Chyba będę pierwszym który w tym roku pożegnanie fife w listopadzie

 

Jestem blisko tego samego... A jako, że mamy chyba wszyscy jakieś przesycenie - może to przez te spadki cen, spieprzony gameplay czy po prostu zbliża nam się kryzys wieku średniego... To luźne pytanie...

Jakie macie odchyły co do budowy składu? 

Co musi być, czego nie może... Co was wnerwia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie po prostu ta gra to gowno :D i nic wiecej. Ja sobie radze ze strusiami pedziwiatrami ale jak juz zaczyna lagowac, to meczu sie wygrac nie da, nawet jakbym zakrecil sie na glowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jak F3niX, lagi mnie dobijaja bardziej niż sprinterzy, ale zganiam na net w UK. Unikam ruskich i Arabów i dalej mocno różnie

Tapniete z Z3 Compact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem blisko tego samego... A jako, że mamy chyba wszyscy jakieś przesycenie - może to przez te spadki cen, spieprzony gameplay czy po prostu zbliża nam się kryzys wieku średniego... To luźne pytanie...

Jakie macie odchyły co do budowy składu? 

Co musi być, czego nie może... Co was wnerwia?

Kolor skóry przede wszystkim mają biegać muziny bo są do tego stworzeni. .No i staram się mieć przynajmniej jednego grajka z Argentyny bo nawet jak mam fajny skład to coś mi nie pasuje bez gracza z Albicelestes  ale to już chyba siedzi w mojej chorej głowie .Np. Jak gram Brazylią (sam przed sobą musiałem się tłumaczyć :laugh:  ) mam koszulki Argentyny i gram na La Bombonera :yes: :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast w całej historii nie grałem żadnym arabem niezależnie od klubu i ligi... Mógłby mieć OVR99 i do wzięcia za darmo, a i tak bym olał. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mogę w końcu podziękować ea za ich produkt. Ponowny romans z serią fifa (po latach przerwy i ostatnim ogrywaniu wersji 2006) miał miejsce przy końcu edycji F12.

Wpadłem. Grałem ile weszło w każdej wolnej chwili.

Tak samo by z 13 i 14. Walczyłem z 15, ale mimo wszystko miałem fun do maja. Natomiast obecną edycję na cały tydzień odłożyłem już w jednym z pierwszych tygodni października...

 

Za to dziękuje kanadyjczyką, zafundowali mi skuteczny detoks, bez możliwości skutecznego powrotu do nałogu :D, bo po tym tygodniu przerwy nadal miałem niechęć, która pojawia się zawsze po rozegraniu kilku spotkań, na które ma się taki sam wpływ jak na zeszłoroczny śnieg :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadki cen na xie przesada , pierwszy raz gram w fut i mój skład na który poświeciłem wiele czasu jest wart 1/3 , nawet mi się nie chce pierdzielić o Boatengu np . dziwnie to wygląda

Z pozytywów wrzuciłem sobie do bundes na żywca Teveza bo już mi się nudziło .... I zniejsca awans do 3 ligi a nawet nie ma 4 chemii , ta gra jest popierdo... :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×