Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co..., to ja jestem jakiś pyebany...,bo mnie ta gra dalej cieszy.Ma swoje bolączki,ale mam to w dupie i dalej gram.Może powodem tego stanu jest to,że po prostu mam tak mało czasu na granie,że nie zdążyłem sie jeszcze tym znudzić.Pewnie też moja obecność w ligach 7-8 też ma na to wpływ, tu 90% "graczy" to naspidowane koksy i latawce.Sram na to i gram dalej.Pada okaleczyłem zaraz po premierze i nie mam zamiaru dać sie tej grze kolejny raz sprowokować :P

Nie idzie...,płyta w pudełko i w napędzie BF4 i tak do zayebania.Na gwiazdkę córy dostaną kamerkę z Just Dance i jak mnie nerwy poniosą to zrobię taki rap w domu,że podadzą to w głównym wydaniu Wiadomości i Faktów...

A dzisiaj pierwszy raz od kilkunastu lat grałem z ekipą w prawdziwą gałę...,siniak na czole i rozbity łokieć-bilans zacny :pardon:  i tak mnie nogi i wszystkie mięśnie napierd...,że Fut to przy tym dupajegomać :biggrin:

Zycie jest piękne :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FunkdocPL - Spróbuj z auto pressingiem 2go zawodnika - R1.

 

Te, nie bądź taki fafarafa, zobacz co Bart wrzucił na Twittera...

 

I kto mówił że pace się liczy? he he he dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobnie Unki, mimo ułomności tej edycji, gram bo lubie. Wkurwiam się czasem mniej lub więcej, ale gram :)

Co do składu, posiedziałem, podumałem i postanowiłem zrobić Bundeslige z SIF Lewym, budżet to 620k, będę klepał biede a co tam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Unki... Rozdwojenie u nas jaźni co do odczuć o tej grze, to też choroba... :D

 

 

No witaj kolego. Tak sobie postanowiłem,ze napisze i pozale sie trochę. Nie ogarniam tej gry kompletnie. Jestem znowu w 7 lidze z bilansem 1-2-5. Mam tak dość tej gry,ze sam sie sobie dziwie. W 15stce mogłem przegrywać i 10 pod rząd i tak mnie to nie bolało jak teraz. 7 liga i takie baty dostaje od gości gdzie są same czerwone połączenia miedzy zawodnikami albo gra koleś zespołem z ov np.78 i jebie mnie jak psa. Moi "zawodnicy" nie potrafią podać piłki na 2-3 metry od siebie. Nie zależnie czy gram bundes czy bpl jest podobnie. Nie mam już siły do tej gry. Dodatkowo co dwa lub trzy mecze zwiecha i uj. W 15 szedłem jak burza do 3-2 ligi i nawet jak dostałem 7-8 meczy w dupę nie bolało jak teraz...,staram sie grać tylko podaniami,ale co z tego jak kur... nie wychodzą. Nie ważne jakie mam składy i tak dostaje w dupę. Dzisiaj pierwszy raz wyszedłem z meczu z nerwów. Ehh...,pewnie i tak za jakiś czas odpalę tą grę i znowu sie zacznie. Sorki za narzekanie,ale nie ogarniam co sie ze mną w tej grze dzieje. Pozdrówka kolego serdeczne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Sprzedałem Ibrę - uwielbiam tego gościa za to jaki jest jebn..ty ale mimo wszystko Suareza lubię bardziej... Mam nadzieję, że 800/900K starczy na "92" w niedzielę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Unki... Rozdwojenie u nas jaźni co do odczuć o tej grze, to też choroba... :D

Stare czasy zrozumiałem,ze tracić nerwy na grę-zabawkę jest głupotą. Z resztą jesli chodzi o narzekanie to jesteśmy w podobnej lidze. Już ktoś w poprzedniej edycji zrobił z nas master of narzekajec

Ciesz sie swoim składem i graj dla przyjemności jako i ja postaram się to czynić. Jesli fut ma być moim największym problemem to jestem szczęśliwcem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futbin.com/16/squad/85709

 

Chce zakupić tych grajków i tak sobie myślę, czy ceny w BF rzeczywiście będą dużo niższe niż obecnie.

 

Pytanie tylko czy nie za mało pace'u na skrzydłach? :>

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt tego nie wie, teoretycznie powinny być niższe ale teraz była podwójna szansa na graczy z Barcy i Realu i to miało duży wpływ na ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzam ceny kilka razy dziennie, jak w piątek zobaczę, że idą w górę choć odrobinę to od razu kupuję kogo mam kupić i nie czekam ;) jak na razie ciągle spada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta akcja z bramkarzami to jest jakiś dramat. Boże, jak to dobrze, ze nie trafiło na mnie. Chyba bym się schował pod stołem :v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mojego składu już idą w górę. O 15:00 był za 196k a teraz 203k..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdzam ceny kilka razy dziennie, jak w piątek zobaczę, że idą w górę choć odrobinę to od razu kupuję kogo mam kupić i nie czekam ;) jak na razie ciągle spada.

jakby co napisz gigantyczna czcionka :P bo czekam do ostatniej chwili z Aguero, bym go teraz kupil bo moze cos ugra w meczu i cena pojdzie do gory ale jesli nie to juz w plecy bede jakies 15k.

Na licytacji jeden przed chwila za 211k poszedl, po chwili drugi pojawil sie na bin za 210, pozniej kolejny za 208 :p

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mojego składu już idą w górę. O 15:00 był za 196k a teraz 203k..

Ok 16-18 zawsze troche skacza, jak europa ma popoludnie i wieczor przed konsola/apka.

...do tego jeszcze az dziw ze przy takim totw nie ma specjalnych paczek od 19

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny są już tak niskie, że jeszcze dwa tygodnie temu, jakby ktoś mi powiedział, że dziś kupię Aguero fresh za 178 000, Kluivert będzie po 660 000, Kompany po 19 000, to bym mu powiedział, żeby leciał do psychiatry. 

Dlatego moim zdaniem to niebezpieczny moment, bo może się okazać, że wbrew oczekiwaniom ludzi dopadnie panika, że wszystko pójdzie do góry, a od tego momentu szybowanie cen to moment... W ciągu kilkunastu minut skupienie kart po najniższych, rosnące ceny wystawianych i lawina ruszy...

TOTW nie jest zajebisty - Suarez, którego trafienie graniczy z cudem... Przesyt promocji, długi weekend w US od jutra, wszystko może naglę obrać nieoczekiwany bieg - dlatego uwaga... Legendy idą w górę... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się już nie chciało czekać ile mogę jeszcze zyskać albo stracić do BF i już mam to co chciałem :-)

 

http://www.futbin.com/16/squad/69579

 

Pozostało mi tylko cieszyć się piłką jak w życiu prywatnym (nie grą czyli fifa 16 bo jaka jest i jak nas wyru....li wracając do dema,każdy wiemy ) 

Ostatnio też miałem kryzys i nerwy na tą grę( szybki gameplay,serwery). Pozwoliłem sobie zabrać synkowi Zine ubrać buty i wyładować swoje żale ,złości i wszystkie to co mnie wku....ło na orliku do pustej bramki :-) Za 2 dni 1 liga zawitała w UT i cel (mój pierwszy sezon ) jaki sobie postawiłem stał się faktem. Jak nie idzie, przerwa zalecana.Jak gra już nie sprawia przyjemności to sprzedać i kupić sobie dobrego "łiskacza". Ja tak zrobiłem z 15 po 2 miesiącach kupna konsoli wraz z grą Fifa bo kompletnie nowy system obrony mi nie pasował mimo ,że udało mi się doczłapać do  pierwszej ligi w sezonach online. Decyzja zapadła i zamiast po nocach bawić się analogami z DS4 to bawiłem się analogami żony i o fifce zapomniałem mimo ,że serie ogrywam od ponad 15 lat z większymi lub mniejszymi przerwami. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny są już tak niskie, że jeszcze dwa tygodnie temu, jakby ktoś mi powiedział, że dziś kupię Aguero fresh za 178 000, Kluivert będzie po 660 000, Kompany po 19 000, to bym mu powiedział, żeby leciał do psychiatry. 

Dlatego moim zdaniem to niebezpieczny moment, bo może się okazać, że wbrew oczekiwaniom ludzi dopadnie panika, że wszystko pójdzie do góry, a od tego momentu szybowanie cen to moment... W ciągu kilkunastu minut skupienie kart po najniższych, rosnące ceny wystawianych i lawina ruszy...

TOTW nie jest zajebisty - Suarez, którego trafienie graniczy z cudem... Przesyt promocji, długi weekend w US od jutra, wszystko może naglę obrać nieoczekiwany bieg - dlatego uwaga... Legendy idą w górę... 

 

czyli mowisz zeby brac Aguero za te 210k-215k? :PP Ile on ogolnie kosztowal przed calym tym burdelem? nie wiedzialem ze Kompany kosztuje 23k na ps... starczy akurat na obu i sklad bedzie w pytke.

Edek lata za 175k... cholera...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto na CB do pary z Cahillem, Kompany czy Otamendi?

 

Otamendi u mnie sprawuję się lepiej :-)

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ribery po 90 licytacja min, po pracy widziałem po 86 kup teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również śledzę piłkarzy, których chce kupić i ceny w sumie od kilku dni utrzymują się na stałym poziomie.

 

Mam jeszcze do wydania jakies 110k (bo Krychowiaka IF już mam) i później to chyba zacznę zbierać na Suareza, może do Fify17 uda się do kupić :D 

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli mowisz zeby brac Aguero za te 210k-215k? :PP Ile on ogolnie kosztowal przed calym tym burdelem? nie wiedzialem ze Kompany kosztuje 23k na ps... starczy akurat na obu i sklad bedzie w pytke.

Edek lata za 175k... cholera...

 

Nie chcę, by było na mnie...

Ja kupiłem i gram od dziś - 0 stresu - Pogba na XO z 80K w ciągu 2h do 105K.

Moim zdaniem ceny osiągnęły już minimum... Gorzej być nie może... Nie sądzę, by Aguero latał po 150K. 

Ludzie losując paczki - mogą także drogie karty przetrzymać, by nie sprzedawać ich za śmieszne ceny. 

To też weźcie pod uwagę. 

Ja mam zamiar trochę pootwierać - ale jak coś wypadnie to trzymam... Aż rynek się ustabilizuje. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że Suarez jeszcze spadnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę, by było na mnie...

Ja kupiłem i gram od dziś - 0 stresu - Pogba na XO z 80K w ciągu 2h do 105K.

Moim zdaniem ceny osiągnęły już minimum... Gorzej być nie może... Nie sądzę, by Aguero latał po 150K. 

Ludzie losując paczki - mogą także drogie karty przetrzymać, by nie sprzedawać ich za śmieszne ceny. 

To też weźcie pod uwagę. 

Ja mam zamiar trochę pootwierać - ale jak coś wypadnie to trzymam... Aż rynek się ustabilizuje. 

No i nie wiem co robić. Na 5 graczy kasę mam, ostatnio uwidział mi się jeszcze ten Otamendi. Miałem nadzieję, że trochę do piątku dozbieram, trochę spadną ceny i kupię. No i nie wiem, czekać czy kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny są już tak niskie, że jeszcze dwa tygodnie temu, jakby ktoś mi powiedział, że dziś kupię Aguero fresh za 178 000, Kluivert będzie po 660 000, Kompany po 19 000, to bym mu powiedział, żeby leciał do psychiatry. 

Dlatego moim zdaniem to niebezpieczny moment, bo może się okazać, że wbrew oczekiwaniom ludzi dopadnie panika, że wszystko pójdzie do góry, a od tego momentu szybowanie cen to moment... W ciągu kilkunastu minut skupienie kart po najniższych, rosnące ceny wystawianych i lawina ruszy...

TOTW nie jest zajebisty - Suarez, którego trafienie graniczy z cudem... Przesyt promocji, długi weekend w US od jutra, wszystko może naglę obrać nieoczekiwany bieg - dlatego uwaga... Legendy idą w górę...

Akurat spadek cen nie był trudny do przewidzenia, może nie aż taki ale Foxter pisał ze dwa tygodnie temu że wszystko sprzedaję i czeka na bf, ja też miałem cra wystawić bo wiedziałem że odkupię taniej ale nie wiedziałem że aż tyle taniej :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że Suarez jeszcze spadnie?

Przez najbliższy tydzień nie bardzo... TOTW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że Suarez jeszcze spadnie?

Suarez będzie się wahał w tych granicach co teraz, wypadł z paczek i mniej będzie desperatów co go wystawią, muślę że w sobotę będzie po 300k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×