Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjebałem, to gówno z dysku. Jak zrobią jakiś sensowny upgrade i napiszecie, że warto ściągnę ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4.40 rano-Aguero fresz widziany za 199k. Pierdzielę i czekam. Jesli sie przelicze to zrobię wzmocnienie pomocy i obrony,jeśli nie...,będę się cieszył

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4.40 rano-Aguero fresz widziany za 199k.

Jakie emocje hahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie emocje hahahaha

Nie tyle emocje co zdziwienie i jednocześnie oczekiwanie na kontrolowany ruch ze strony EA

Wydaje mi się,że mogą czymś zaskoczyć.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złapmy się wszyscy za ręce i idźmy razem na odwyk...

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Douglas Costa na N to jest jakas masakra co koles robi... Moze tylko Neymar bylby lepszy, 5* robi masakryczna roznice w polu karnym.

Pokaż to cudo z Costa na N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giovinco to jest jakieś przegięcie. Zawodnik za niecałe 1000 coins, który wkręca obronę w ziemię jak Messi.

Moze zima wrocic do Europy, brukowce cwierkaja ;) i to do Twojej ligi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deals nie tylko w fut są. Amazon się walnął i mam ostatniego Batmana premium limited edition za $13. :)

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie z cenami, bo rynek już panikuje. Karty zaliczyły skok, niektóre nawet dość spory o 25%, ale dotyczy to tylko starszych IFów. Zwykłe karty będą trzymać cenę, bo mamy w sklepie paczki po 35k więc powinno ich regularnie przybywać na rynku. Podejrzewam, że wzrost cen spowodowany jest tym, że ludzie nie otwierali paczek po ogłoszeniu TOTW i większość czeka do weekendu na promocje. W piątek rynek się załamie a 20% to absolutne minimum. Ja wiem, że ciężko uwierzyć w kolejny krach, że wydaje się, że wszyscy gracze FUT o tym wiedzą, ale tak nie jest. Większość graczy w pupie ma rynek, handel itp a Ci co wiedzą i tak nie wytrzymają i spanikują. Ciekawi mnie czy razem z paczkami w FUT pojawią się jakieś promocje na zakup FP? Jeśli tak by było to będziemy mieli gwiazdkę w listopadzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja cały czas trzymam moje ciężko uciułane melony i jedynie zapełniam co godzinę kontrakty. Ja już nie mam czym panikować, bo jestem goły i wesoły jeśli chodzi o zawodników  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary co Ty za jajca walisz, kupuj Varana do Pepe i tyle, a nie jakiś pachołków :p ten IF Parejo też szrot, Iniesta za niego kupie

A i ten IF Sergi Roberto wygląda nieźle

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Geble. Tak z ciekawości po ile wystawiasz kontrakty? :>

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz wiem kto mi tak skupuje te kontrakty ☺☺☺.Później wrzucę te bbva i Piachu obcenisz czy nie dałem ciała w nocnych zakupach ☺☺☺

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy sobie sprawdziłem cenę składu który sobie zaplanowałem i się przeraziłem bo wzrósł o 50k! Teraz natomiast spadł o 20k, od ceny która wynosiła 620k i chodzi za 599k, więc jeszcze sie wstrzymuje z zakupami. :)

Za to BPL, który też planowałem, wzrósł o prawie 10k.

Edytowane przez baku83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy prawie zawsze ceny są troszeczkę wyższe, nie panikujcie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy prawie zawsze ceny są troszeczkę wyższe, nie panikujcie :)

Narazie nie ma mowy o panice u mnie, mam tylko nadzieję, że jutro w nocy rzeczywiście ceny polecą w dół jeszcze. Chociaż coś czuję, że dzisiaj jak odpalę konsolę to kupie ten skład. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój skład skacze o 60k. Wczoraj ok 19 - 245 k a teraz 184..

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie nie ma mowy o panice u mnie, mam tylko nadzieję, że jutro w nocy rzeczywiście ceny polecą w dół jeszcze. Chociaż coś czuję, że dzisiaj jak odpalę konsolę to kupie ten skład. :)

 

Też myślę, że ceny spadną, jeżeli już w tym tygodniu niektórzy z forum nie wytrzymali i zrobili zakupy, to znaczy że utworzył się taki mini bf na tydzień przed, ceny pójdą w górę dzisiaj,a jutro... trend spadkowy utrzymuje się już tydzień, musi być jeden/dwa dni przejściowe z lekkimi wzrostami, aby potem polecieć na ryj ponownie. Nie dość, że sporo osób już kupiło swoje black fridayowe cele, to następni spanikują że ceny idą w górę i zaczną kupować już dzisiaj co widać po wzroście. Wszystko wskazuje że z nocy z piątku na sobotę forum zapełnią screeny z aukcjami które teraz nawet się nie mogą przyśnić ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście Remy kozak jak ta lala i będzie godnym zmiennikiem Kuna.Baines ma tempo 75 ale ma chyba jakiś motorek w pupie   :laugh:.Sanchez brak mi słów kozak Silva mistrz tylko De Bruyne jakiś taki owaki na razie jestem zawiedziony i chyba wróci niechlubny syn Albionu Rooney . :whistling: :biggrin:

 

 

Foxter if Parejo zacna karta Modrić fakt podania drybling ale łatwy do przepchnięcia i właśnie Perez jest godną alternatywą .Pisze to po jednym meczu i ledwo patrzę na oczy :P na pewno Modrica nie czeka to co De Bruyne choć jego pewnie też pochopnie osądziłem

IF Parejo się nie nadaje. Za mało pejsu. Przed paczami to byłby topowy gracz BBVA, a teraz nawet discard bym nie zapłacił za niego.

 

Moze zima wrocic do Europy, brukowce cwierkaja ;) i to do Twojej ligi

To chyba trzeba będzie mu robić miejsce w składzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż to cudo z Costa na N

http://imgur.com/dzh5EzD dochodza pewne rotacje jak Junuzovic na CAM ale z grubsza tak to wyglada. Juz mi sie nie chce kombinowac, moze jak SIF Kruse spadnie ponizej 20k to go sprawdze na CAM

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy już dziś w nocy coś si zacznie dziać bo od 0.oo będzie piątek chyba dziś już trochę zarwie nocy może jakieś paczuszki ciekawe lub ryneczek zadziwi cele dosc ambitne np. Polowanie na messiego a i coś ciekawego do bundes.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bert o północy w Kandzie i USA będzie jeszcze czwartek dlatego nie masz na co czekać.

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://imgur.com/dzh5EzD dochodza pewne rotacje jak Junuzovic na CAM ale z grubsza tak to wyglada. Juz mi sie nie chce kombinowac, moze jak SIF Kruse spadnie ponizej 20k to go sprawdze na CAM

Weź ktoś to na futbin wrzuć bo mi się otworzyć nie chce na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aguero już bez łaski chodzi w licytacji poniżej 198k.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×