Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Se piachu spraw Suareza, jak u mnie ma w 52 meczach 52 gole (i 4 asysty...) to w Twoich rękach to będzie potwór.

Kupilem Bale i nie mam już coins :D a za Luisem jakoś nie przepadam to mi do niego nie spieszno :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nad ranem trochę ceny spadły, bo ponoć o 6 były za 50k. Mikołaj otwieraj te większe, 50/100.

Ta jedna tylko jakoś tak na przerwie w robocie bo jeszcze udało mi się zarobić na Messim i DeB prawie 50k przed tym co się dzieje teraz. Zawsze paki po 50 otwieram wiec czekam na nie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, może dziwne pytanie ale w fife nic nie wiadomo, czy grając np. if lamelą ma znaczenie to że jest lewonożny, chodzi mi o skuteczność np strzałów w pola karnego i z daleka i czy ma znaczenie wyłącznie statystyka a nie lepsza noga. Przyzwyczaiłem się jakoś do grania prawonożnymi a w hybrydzie którą sobie sprawię po bf jest dookoła teveza 5 lewonożnych i lekko się wystraszyłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ale największy krach imo przed nami. Ja czekam do późnego wieczoru, jak gracze z juesej zaczną siadać do konsoli. Jeśli wtedy ceny zauważalnie nie spadną, to nie czekam dłużej i kupuję.

oby bo pogonilem Aguero zeby miec pare dodatkowych coinsow na innego grajka gdy go odkupie a tu cena poleciala do gory..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codziennie popołudniem i wieczorem się robi taniej, dziś pewnie też tak będzie. A paczki po 50 i 100k powinny jeszcze wzmocnić efekt. Ja wczoraj odpuściłem Neymara za 280k, mam nadzieję, że dziś kupię taniej :)


Kupilem Bale i nie mam już coins :biggrin: a za Luisem jakoś nie przepadam to mi do niego nie spieszno :P

I jak ten Bale? Bo niby jestem na kupnie Neymara, ale Bale + Ramos brzmi co najmniej kusząco.

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ribery był rano za 78 teraz zdrozal o jakieś 7k. No nic, czekam dalej na cenę najbliższą 70k..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ribery był rano za 78 teraz zdrozal o jakieś 7k. No nic, czekam dalej na cenę najbliższą 70k..

Ja tez na niego czekam i rano było najtaniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hamburgery zara się budzą to i zaczną się lepsze paki, a co za tym idzie ceny pójdą nieco w dół ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nakupie pak za 50 000FP! Przecież EA poprawiło w patchu fife wiec im sie należy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są opinie graczy z PC którzy twierdzą że nowy patch zwolnił grę i w zasadzie tak jakby usunął poprzedni. Dopóki nie zagram nie uwierzę ale nadzieja umiera ostatnia ☺

Jeśli potwierdzą się te informacje, to przepowiedziałem to dwa dni temu.

 

To byłoby zbyt piękne...

Po patchach ilość niezadowolenia i narzekania wzrosła do poziomu, że nie byłbym zaskoczony, gdyby jednak przywrócili stary gameplay delikatnie go upraszczając. Spodziewałbym się obniżenia tempa, ale dokładniejszych podań. Łatwiejszej obrony, ale również łatwiejszego dryblingu i większej skuteczności.

 

Se piachu spraw Suareza, jak u mnie ma w 52 meczach 52 gole (i 4 asysty...) to w Twoich rękach to będzie potwór.

Suarez zawsze robi różnicę jak gram przeciwko niemu. Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, może dziwne pytanie ale w fife nic nie wiadomo, czy grając np. if lamelą ma znaczenie to że jest lewonożny, chodzi mi o skuteczność np strzałów w pola karnego i z daleka i czy ma znaczenie wyłącznie statystyka a nie lepsza noga. Przyzwyczaiłem się jakoś do grania prawonożnymi a w hybrydzie którą sobie sprawię po bf jest dookoła teveza 5 lewonożnych i lekko się wystraszyłem :P

Nie no ma znaczenie, lewa u lewonoznego bić trzeba :D

Codziennie popołudniem i wieczorem się robi taniej, dziś pewnie też tak będzie. A paczki po 50 i 100k powinny jeszcze wzmocnić efekt. Ja wczoraj odpuściłem Neymara za 280k, mam nadzieję, że dziś kupię taniej :)

I jak ten Bale? Bo niby jestem na kupnie Neymara, ale Bale + Ramos brzmi co najmniej kusząco.

No poprawnie, ja prawa strona mało gram to go na N wpuszczam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero sprawdziłem i Aguero rośnie w cenę...,cholera ...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Market Crash!

A tak na serio, to fajne karty tam maja :)

 

HahHA hamburgery do paczek a my na zakupy! ea rządzi, ronaldo motm... do tego maria za mecz za goeteborgiem xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero sprawdziłem i Aguero rośnie w cenę...,cholera ...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Poczejmy do wieczora, wczoraj i dzis rano pięknie ceny spadly, a nie bylo jeszcze paczek z BF. Moj sklad z Bundes jak składałem kilka dni temu to wychodzil niecale 630k. Dzis rano bylo juz to 570, teraz 602k. A mysle ze jak beda największe paki to bedzie dobre promo :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest motm Di Maria to cena nifa wzrośnie? Bo już jest za 42k, a przed godziną był po 39k :( kupować teraz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza paka za 35 z globalnym limitem schodzi jak ciepłe bułeczki  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Market Crash!

A tak na serio, to fajne karty tam maja :)

Tutaj, co mniej wiecej leci w pąkach za 50k

Sam Crap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spanikowałem i wyklikałem di Mariana za 42 500. Z resztą zakupów czekam na krach, mam nadzieję, że się zwróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca to nie z futa na ps4 - foxter panike zasiałeś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co On za szajs tu wkleja po czym znika :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca to nie z futa na ps4 - foxter panike zasiałeś :)

Kur... a ja głupi dałem się podpuscić. Z resztą nie ja jeden, AdM już po 48k lata o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×