Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

W Fifa 14 grałem rok czasu w 15 prawie rok, teraz mam zamiar kupić 16 i takie pytanie do Was, skąd wy macie tyle kasy w grze ?. ja grałem przez tyle czasu i nigdy nie mogłem uzbierać nawet 100 000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się gra się ma.

Ronaldo motm za prawie zremisowany mecz z szachtarem, koniec świata! To karty hero powinna dostać cała Barcelona za 2 mecze, 10 bramek strzelonych i 1 puszczona

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Fifa 14 grałem rok czasu w 15 prawie rok, teraz mam zamiar kupić 16 i takie pytanie do Was, skąd wy macie tyle kasy w grze ?. ja grałem przez tyle czasu i nigdy nie mogłem uzbierać nawet 100 000

Z giftów od EA  :biggrin:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się gra się ma.

Ronaldo motm za prawie zremisowany mecz z szachtarem, koniec świata! To karty hero powinna dostać cała Barcelona za 2 mecze, 10 bramek strzelonych i 1 puszczona

ludzie kupuja oczami... to jest fejk.

 

W Fifa 14 grałem rok czasu w 15 prawie rok, teraz mam zamiar kupić 16 i takie pytanie do Was, skąd wy macie tyle kasy w grze ?. ja grałem przez tyle czasu i nigdy nie mogłem uzbierać nawet 100 000

w katalogu masz boosty coinsow, czyli np. za mecz dostajesz 1k wiecej. Nie pamietam ile ale wykorzystujac to wszystko ponad 60k na bank wpadlo, a pozniej handel o ile jeszcze byl oplacalny.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Fifa 14 grałem rok czasu w 15 prawie rok, teraz mam zamiar kupić 16 i takie pytanie do Was, skąd wy macie tyle kasy w grze ?. ja grałem przez tyle czasu i nigdy nie mogłem uzbierać nawet 100 000

Z grania i z handlowania kartami, jak ty grałeś jak przez rok 100k nie byłeś w stanie uzbierać ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten screen jest pewnie z iOS/androida. Tylko tam sa dziwne rzeczy tego typu a niektorzy tutaj lykneli jak mlode pelikany :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sif De Bruyne o 100k podskoczyl biorąc pod uwagę środę.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może kolega kupował zbyt drogie kontrakty, fitnessy i potem wychodziło na to, że po 10 meczach jak odliczył koszt jednorazówek to zarobił na czysto prawie nic albo ledwie kilka stówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się nie zna to właśnie na takich się coinsy trzepie, wczoraj mój syn chciał kupić Raffinhi z bayernu karte leczenia nogi za 800coins :) szybko jemu wytłumaczyłem o co chodzi i że najlepiej jest tego Rafinhe wziąc na qs i kupic druga kartę i dołożył tylko 190coins a nie 800 :biggrin: ale sam tak robiłem jak grałem pierwszy raz w futa :D

 

No i podstawa to fitness skład a nie kupowanie fitnesów.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wydaje mi sie ze to moze byc niezla banka z tym piatkiem,juz wczesniej wydawalo mi sie ze ludzie sie nastawiaja na niewiadomo co z cenami a trzeba bylo kupowac nieco wczesniej,obym sie mylil.Ale tak moze byc jak kazdy czeka i zacznie sie kupowanie,malo towaru duzo chetnych rowna sie duze ceny....Wczoraj w nocy zauwarzylem naplyw otwartych paczek,po np tanich kontraktach itp dodatkach.Zawsze po tym poznaje jak ludzie sie chca takich rzeczy szybko pozbyc za grosze:)W tej chwili kupienie aguero ponizej 200 praktycznie niemozliwe..

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja glupi pogonilem Aguero za 203k wczoraj, obym nie plul sobie w brode... bo lata juz za 230k..

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panika to najgorsze co można teraz zrobić. Trzeba to przeczekać. Wjadą paki po 100k to się zacznie armagiedon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja glupi pogonilem Aguero za 203k wczoraj, obym nie plul sobie w brode...

A ja dzisiaj o 4.20 mogłem kupic

" prawiczka" za 195k...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy panike siejecie jeszcze dobrze paczki się nie zaczeły a wy juz trzęsiecie portami :) poczekajcie na paki po 100k

 

Tanio źle drogo źle :) Polakowi to naprawdę nigdy nie dogodzi :D

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no sorry chłopaki, w robicie byłem :) ale dałem przecież opis, ze fajne tam karty maja. Ofc chodzi o fife na smartfony :)

Co do cen, poczekajcie aż bydło wróci ze szkół, pracy itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepsze paki i okazje będą w nocy naszego czasu, bo wtedy Murica będzie miała godziny wieczorne  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sapnikowalem po sprzedaży mojego i kupiłem Messiego za 1.01kk Jako ze dziś do teścia na Andrzejki i nici z grania po pijaku to wystawilem za 1.17kk i poleciał jak świeża bułka. Trzeba kupić następnego

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ohohoho ale dropnęło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi przed BF 1kk, Messi teraz 1,2kk lol

Ohohoho ale dropnęło...

Pele w paczce Ci wyleciał? ;) Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem paki te najlepsze tutaj nie zrobią mega spadku. Hazard juz o 30k w górę z godz 6 rano

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie top of the top wśród kart nieco do góry, ale reszta nawet bardzo dobrych kart typu Sanchez, Reus, Boateng, Alaba, Hazard itp. dalej systematycznie w dół lub utrzymuje się na tym samym niskim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo te paki dość szybko znikają. Musza dać pakę za 2x 100k, dla każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie panikujcie. 5% wahnięcia są czymś naturalnym. Ceny NIF kart mogą jeszcze spaść. Nie liczyłbym jednak na więcej niż 10%. Gorzej może być z kartami specjalnymi. Podejrzewam, że najniższe ceny za te karty już były. Między poniedziałkiem, a środą nad ranem (2-4pm UK) ceny legend były niższe od obecnych nawet o 10%. 

Problem jedynie w niskim dropie. Ludzie nie mają czym się chwalić na YT i forach. To nie motywuje innych do kupowania paczek. Sami wiecie jak działa na człowieka screen z otwartą paczką w której ktoś trafił topową kartę. 

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×