Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jak przewyższa podaż skoro do pączek za 5 i 7 tysi, które są zawsze sukcesywnie dochodzą nowe czyli kart powinno być więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnerwia mnie fakt, że jakbym przestał po pierwszej paczce za 100K jak wypadł JayJay, to byłbym mini krezusem, a tak trochę na + wyjdę... 

I, że puściłem 50K zdobycze 1h temu... Life... I jeszcze nie odkupiłem If Boatenga jak latał po 190k... 

Życie w FUT :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie cieszę, przewidziałem taka sytuacje i kupiłem wszystko kilka dni wcześniej.

Zrobiłem podobnie. Pisałem w tygodniu, że może być z cenami różnie. Za bardzo wszyscy sugerowali się zeszłym rokiem zapominając, że wówczas ludzie obracali dziesiątkami milionów TANICH coins. 100k było bez wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz ludzie rzucili się na zakupy. Po tej fali ceny powinny spaść do poziomu z dzisiejszego popołudnia. Wówczas na miejscu czekających kupowałbym bez ociągania się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zalamujcie mnie, chciałem kupować skład rano ale pilne zlecenia do odrobienia przyszły i zapomniałem a potem to już kutapokalipsa...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś sprawdzał ile jest teraz limit kont ut? Wcześniej było 10, założyłem już 4 nowe po tym jak ograniczenie zniknęło, ktoś doszedł do następnego etapu? :-)

Tapniete z Z3 Compact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zarabia teraz na tym wzroście?Coś się Wam sprzedało z rana?

No i gdzie te paki?

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chopy, spokojnie, nie spamujcie tak :D Każdy wzrost i spadek o kilka tysięcy wywołuję tak dużo emocji? :D Dobrze że mi FUT'a jeszcze nie włączyli bo pewnie bym tu z wami czatował :D

Ceny poszły o 50k/100k/200k ;) 5 kart w składzie i różnica 250k/500k ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, z paki za 35k wpadł Vidal. Sprzedawać teraz czy czekać, aż się rynek ustabilizuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zarabia teraz na tym wzroście?Coś się Wam sprzedało z rana?

No i gdzie te paki?

20 tys pak za 35k sie pojawilo, Jcob otworzyl ze 3 i szrot. Gdyby byly za 50-100k to moze i ja bym sie skusil skoro Aguero mi juz uciekl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kont  można 10 założyć.

 

Unki ja mam do opchnięcia De Bruyne Rooneya Godina sif  Sancheza Modricia ale przeczekam tą falę spadków i małych wzrostów. Teraz jak gram tym 433(4) to zamarzył mi się Bale i na gwiazdkę ma się skurczybyk zameldować tak mi mówił

Muszę dużo Ćwiczyć te formacje bo za cholerę nie umię grać skrzydłami jak Wy to robicie ze Wam tak ładnie wychodzą te piłkarzyki na pozycję w tym 433(4).Mam chyba za dużo przyzwyczajeń z tego 4231

 

Dzięki Szymu za meczyki

 

Unki gramy dziś spara muszę Ci sieknąć bramę Aguero .Tadkowi już sieknoł ze wjazdem w kamere :P :laugh:

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No4b duzo Suarez poszedl w gore od srody?

100k.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Człowiek właśnie ze nie, ktoś o tym pisał i faktycznie ja założyłem kolejne 4 jak osiągnąłem limit 10, dlatego pytam czy ktoś dobil do kolejnej granicy

Tapniete z Z3 Compact

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, z paki za 35k wpadł Vidal. Sprzedawać teraz czy czekać, aż się rynek ustabilizuje?

Vidal idzie cały czas w górę,tysiak po tysiaku.

te paki to tylko na konsoli,czy jak? Siedzę na lapku od dwóch godzin i nie widziałem nic prócz pak za 15k.

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej to poczekam ze sprzedażą, może akurat się trochę odkuję. 

Stary człowiek, ja też dziękuję. Polecam się na przyszłość.

 

@Unki te paki są wszędzie, PC/Companion/konsola. Jak się pojawiają z limitem to szybko idą. 

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak następne 10 możesz.Ja wykorzystałem najpierw te 10 i ktoś tu pisał ze można znowu i się udało ale strata mojego czasu młody se tylko paczki pootwierał a w nich najlepszego miałem Bonego i mase kontraktów

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera,już nie pogram chyba Aguero,skurczybyk lata po 255k,ni ma kasy,ni ma Aguero...

Nic to,EA dała mi dzisiaj w prezencie Lewego to nie mozna do końca narzekać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, wczoraj wieczorem stać mnie było na piątkę graczy, których założyłem sobie kupić i jeszcze Otamendiego. Teraz ledwo co stać mnie na tę piątkę, bez Otamendiego :( cebula nie popłaca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy będą te promocje? Do jutra do 18?

Właśnie tez sie zastanawiam. Nie mam obecnie jak sprawdzić.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he jest Foxter tak jak przewidzieliśmy dlatego wyprzedałem wszystko żeby kupić Lewego sif, sam nie spodziewałem się aż takiego wzrostu szybkiego, obserwując rynek od początku tej edycji największy krach jest wtedy jak jest podwójna szansa na Messich i Ronaldów, promocje na paczki już nie robią na nikim wrażenia, tylko częste paki za 100k rozbujają ten rynek i później poszybuję wszystko znowu w górę.

Stary Człowiek właśnie ze nie, ktoś o tym pisał i faktycznie ja założyłem kolejne 4 jak osiągnąłem limit 10, dlatego pytam czy ktoś dobil do kolejnej granicy

Tapniete z Z3 Compact

Ja dobiłem do 12 ale kolejne dwa zakładałem ponad miesiąc po premierze i stare już miałem usunięte z konsoli. Więcej mi się nie chce zakładać i sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×