Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś tu pisał coś o jakimś cyber-poniedziałku. O co chodzi jakby ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psn padł? nie chce mnie wpisać do sieci.

Sorka za spam przed chwilą dopiero przeczytałem że nie tylko ja mam problem.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może też ja krótko podsumuje Black Friday w moim wykonaniu :) Odrazu napiszę, że w FUTa gram dopiero drugi rok i jeszcze mało wiem o rynku i jestem pewien, że nauczkę jaką dostałem wczoraj zapewne nie powtórzy się w przyszłej edycji.

Jestem jedną z tych osob co straciła na Czarnym Piątku, straciłem około 50k, niby nie wiele, ale mimo wszystko trochę boli. No cóż uczymy się... :)

Popełniłem dwa błędy w sumie, czekałem z zakupem składu do końca, zamiast kupić go w czwartek gdzie ceny były najniższe, drugi błąd to źle wybrany skład z Bundesligi, nie leżą mi tam zawodnicy, ale za to zmieniłem zdanie o karcie Lewego, jest mega! Niestety skład musiałem sprzedać, bo nie grało mi się dobrze w obronie. 

Więc padło na BPL i zawodników których lubię. Gdybym odrazu skupił się na tej lidze, myślę ze wyszedł bym na plus trochę, coś około 40k.

No ale tak jak mówiłem, uczymy się na błędach i w przyszłym roku zaatakuje ze sprzedażą składu tak około tygodnia przed BF, a zakupy zrobie dzień przed.

Pogram dłużej BPL, jak nie podpasuje, to będzie powrót do Serie A :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baku, ten fut wyglada duzo inaczej niz w innych latach, rynek mniejszy, niz polaczony, bogatszy w fp, no i ea pilnuje jak moze zeby jaknajmniej okazji do zarobku bylo. Nie zdziwie sie jak zaserwuja w cybermonday 24 rundy co godzine, i taki nie zakupiony kun czy robben moze sie znow sypnac. Juz od dawna wszyscy wiedza dokladnie ze na rynku masz tracic i w ea zastepy rozkniniaczy stoja na strazy takich praw rynku.

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest ruletka, w czasie gdy chcemy nie stanie się nic a nagle jakiś boom i ceny lecą z bomby -20% po to by za 24h podskoczyć o 35%. Ea robi chaos i dezorientacje byle potracic hajsy i kupić frajer pointsy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jakos bardzo przykro mi nie jest. Mam dobry skład z Aguero na szpicy i nie mam powodów do narzekania. Trochę załuję pozbycia się Lewego, ale niestety musiałem bo nie idzie mi Bundesligą.

I tak uważam, że w 16 dorobiłem się szybciej jako takiego składu niż w 15. Grałem już składami z 3 lig (BPL, Bundes i Serie A) czyli tymi które mnie interesują i na tą chwilę w 1 lidze byłem tylko składem z Serie A, BPL nawet niezle mi sie gra, musze sie przyzwyczaic do zawodników.

Jakoś chęci do handlu już też raczej nie mam i zostanę z tym co mam. Może z czasem coś się jeszcze uzbiera coinsów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój BF to czarna dupa a nie czarny piątek :-)  Rano miedzy 5-6 bo przecież ceny miały spaść sprzedany Messi i sif De Bruyne ,na których zarobiłem ok 50k na czysto bo kupione zostały wcześniej. O godz 15 patrząc co się dzieje na rynku postanowiłem odkupić Messiego  ale jako ,że grać nie miałem w planach bo imprezka to szybko poleciał na lt i jeszcze szybciej się sprzedał ( 100k na czysto wpadło ) i kupiony kolejny ale już za 1.1kk (najniższy BIN i dobrze bo teraz po 1,25kk)) . O 5 dziś rano paki 4x100k z czego nawet czekając do następnego TOTW by ceny z 11 poszły w górę(wypadły ify Javi Martinez,Skrtel,Murillo,Petersen) to będę ok 200k do tyłu . Patrząc teraz na cenę sifa De Bruyne to kolejne 100k . Czyli łącznie 300k w plecy :-( Miało być niebo,eldorado a jest dupa :-) Prognozy co do takich akcji jak United czy BF nawet Ci co się dobrze handlem interesują nie mieli racji. Po United ceny miały iść w górę a poleciały w dół natomiast w BF w dół a poszybowały w górę na topowych kartach . Mimo wszystko dobrze się bawiłem bo coinsy kiedyś znów wpadną :-)

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po united poleciały w dół, bo był mega mocny TOTW + sprzedwanie składów przed BF, to akurat większość ludzi ogarnęła. Pomyliliśmy się na samym BF, ale dzięki temu +/- wiadomo jak zachować się w okolicach FUTMAS :) (z tym, że tam będzie "łagodniej" ze wzrostami o ile w ogóle, bo paczek będzie chora ilość i będą długo dostępne oraz czaił się będzie TOTY).

 

Ja kupiłem kilku zawodników wczoraj popołudniem licząc na to, że bez nadmiernej chciwości dziś ich sprzedam z zyskiem. Na tę chwilę plan działa, zostało jeszcze 2, którzy do wieczora na pewno zejdą po założonej cenie :)

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jako,że nie uzbieram na Aguero postanowiłem do mojego IF Long-a dokoptować kolejnego st.Miałem Costę,ale ze złości po dwóch porażkach do których walnie się przyczynił poszedł w PiSdu.Otworzyłem sobie pakę z rozpaczy i wpadł Oscar,cenowo nie zabija,ale wstawię typa na cam,a Ronney poleci na ST.

To juz druga paczka otwierana w rozpaczy i drugi całkiem fajny grajek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Comanem z Bayernu zastanawiam się jak na cam by się sprwadził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukajcie jak srebrzaki strzelają, Welington Silva z Boltonu

 

Edytowane przez piachu00
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u Ciebie to wszystko strzela pięknie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jako,że nie uzbieram na Aguero postanowiłem do mojego IF Long-a dokoptować kolejnego st.Miałem Costę,ale ze złości po dwóch porażkach do których walnie się przyczynił poszedł w PiSdu.Otworzyłem sobie pakę z rozpaczy i wpadł Oscar,cenowo nie zabija,ale wstawię typa na cam,a Ronney poleci na ST.To juz druga paczka otwierana w rozpaczy i drugi całkiem fajny grajek.

Z rozpaczy po Aguero (na [ciach] za te 203k go sprzedalem...) poszło 100k na paczki z których taka kupa poleciała ze skislem. Kuzyn namówił i jeszcze w dodatku spadł mi do 4 ligi... i tak wiedziałem że nic nie poleci ale nadzieja zawsze umiera ostatnia. 100k na koncie i bym pohandlowal jednak gdy widzę co się dzieje na rynku to odpuszczę i potrzymam albo na pake za 100k albo na futmas i kolejne przeceny

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I'm back :D

U mnie bf calkiem przyzwoity. Jeszcze wczoraj byłem golutki z coinsów, bo mi się zachciało paczek, a dziś jestem prawie 100k do przodu na ifach Nainggolana i Dybali kupionych w środę.

W czwartek rano byli obaj tańsi o 10k, ale nie panikowałem i dziś prawie po 50k na każdym z nich do przodu.

Mam nadzieję odkupić ich taniej w poniedziałek :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I'm back :D

U mnie bf calkiem przyzwoity. Jeszcze wczoraj byłem golutki z coinsów, bo mi się zachciało paczek, a dziś jestem prawie 100k do przodu na ifach Nainggolana i Dybali kupionych w środę.

W czwartek rano byli obaj tańsi o 10k, ale nie panikowałem i dziś prawie po 50k na każdym z nich do przodu.

Mam nadzieję odkupić ich taniej w poniedziałek :)

Mam nadzieje ze teraz zajmiesz sie konkretami a nie pierdolami
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze teraz zajmiesz sie konkretami a nie pierdolami

No nie wiem, nie chcę mieć plusa, jak Ty :D

 

 

Paczki to zuo, paka z wczoraj:

22eph5.jpg

 

2070ysy.jpg

 

I największy zonk (oprócz ifów za qs): Bonucci ma widły max 10k... nawet nie wiem kiedy oni to zrobili. Jak kupowałem go kiedyś to dałem 19k :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

After Party | +fresz SIF Lewy / Vidal...

 

34nsiv4.jpg

 

Milner - OMG OP w uj! 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×