Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już wcześniej ze Milner jest świetny. Jesli mnie,takiemu nobowi podoba sie ta karta to musi coś w tym być

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środę kupiłem Weaha za niewiele ponad 1.3 miliona, a teraz bez problemu można go sprzedać za 1.7 miliona. 

Napisz jak Ci się nim gra. Ograłem już większość legend. Jego karta jest ostatnią na którą po wyprzedaniu posiadanych będzie mnie stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecywalem, ze nagram jakis meczyk. Przypomnialo mi się i nagralem. Gorszym skladem, zeby nie bylo, ze Messi sam mi mecze wygrywa :)

Jak sie ktos nudzi, to kluknie. DO boju ja, "spamer", "sprinter", "lama" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu podczas cyber poniedziałku były paki za 50k i 100k wiec jeżeli ktoś przespał skok cen (w druga stronę) to chyba to bedzie ostatni moment przed FUTMas :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecywalem, ze nagram jakis meczyk. Przypomnialo mi się i nagralem. Gorszym skladem, zeby nie bylo, ze Messi sam mi mecze wygrywa :)Jak sie ktos nudzi, to kluknie. DO boju ja, "spamer", "sprinter", "lama" :)https://www.youtube.com/watch?v=czYqnXHKr4Y

Offline????
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu podczas cyber poniedziałku były paki za 50k i 100k wiec jeżeli ktoś przespał skok cen (w druga stronę) to chyba to bedzie ostatni moment przed FUTMas :)

Ja już sie nie dam nabrać na paki za 100 i 50k...,no chyba,że...

Analizując moje dwie (jedyne jakie kupiłem ) paki za 7,5 z których wpadli klejno Lewy i Oscar i jedną na która dałem sie złapać za 100k,stwierdzam co następuje -mam w dupie paki za 100k

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sie nie dam nabrać na paki za 100 i 50k...,no chyba,że...

Analizując moje dwie (jedyne jakie kupiłem ) paki za 7,5 z których wpadli klejno Lewy i Oscar i jedną na która dałem sie złapać za 100k,stwierdzam co następuje -mam w dupie paki za 100k

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pierdu Pierdu... łykacie paczki jak pelikany
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sie nie dam nabrać na paki za 100 i 50k...,no chyba,że...

Analizując moje dwie (jedyne jakie kupiłem ) paki za 7,5 z których wpadli klejno Lewy i Oscar i jedną na która dałem sie złapać za 100k,stwierdzam co następuje -mam w dupie paki za 100k

 

Foxterowi raczej chodziło o zakupy, a nie paki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już sie nie dam nabrać na paki za 100 i 50k...,no chyba,że...

Analizując moje dwie (jedyne jakie kupiłem ) paki za 7,5 z których wpadli klejno Lewy i Oscar i jedną na która dałem sie złapać za 100k,stwierdzam co następuje -mam w dupie paki za 100k

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja bym podczas toty sie skusił :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym podczas toty sie skusił :)

Tak będzie Fox,tak będzie

Wczorajsze dwie paki za 7,5 i 100k to były pierwsze od 6 tygodni. Ze tez dałem radę tyle wytrzymać

Paki to złooo...,prawie. Ktoś musi je otwierać by kupować zawodników mógł ktoś...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cichu też liczę na spadki w poniedziałek. Chciałbym jednak odkupić Nainggolana if i Dybalę if.

Chociaż nadal chodzą niżej niż udało mi się sprzedać, to jednak dużo drożej niż kupiłem w środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hero vardy, wow co za gosc

 

Na XO też go wymiotło :D Wczoraj po 17k chodził, w sumie to mi się dni powaliły, bo myślałem żeby z 10 kupić :) Będzie po 40k min chodzić. Williams z Bilbao skoczył na 35k, to Vardy spokojnie przekroczy cztery dyszki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, Vardy wyginal???

..bo ni ma nigdzie.

Lol na XO to samo. Jak się pojawi to schodzi natychmiast za 30k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy jest ten cyber poniedziałek chodzi mi o dokładną datę :Pbo jakoś nie mam natchnienia do włączenia konsoli po ostatnich wydarzeniach :laugh: i muszę sprawić sobie jakąś gwiazdę w miarę możliwości .Kun już w tej edycji do mnie nie zawita bo gdyby powtórzył się ten sam numer to konsola by miała podobne przeżycia jak na tym filmiku a w szczególności od 2-10                               https://www.youtube.com/watch?v=PrwJQhCSLRo

 

Kto grał Bale i jak on się spisuje .O Suarezie słyszałem tu same zachwyty więc nie pytam a będę musiał wybrać pomiędzy nimi dwoma no chiba :biggrin:że starczy na dwóch ale to mało realne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Offline????

 

Tak, dokladnie. I konsola zapauzowala mecz i zrobila rage quit :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na XO też go wymiotło :biggrin: Wczoraj po 17k chodził, w sumie to mi się dni powaliły, bo myślałem żeby z 10 kupić :) Będzie po 40k min chodzić. Williams z Bilbao skoczył na 35k, to Vardy spokojnie przekroczy cztery dyszki. 

A jakie widły ma ten Vardy? 30k to nie jest max?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie widły ma ten Vardy? 30k to nie jest max?

Ku... zapomniałem o widłach. Czyli nie przeskoczy 30k. Inaki Williams ma 60k max. W sumie jestem zaskoczony. Ale to 3 pkt overalla różnicy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hero vardy, wow co za gosc

Nie hero a RB

Zapłacę za niego każde pieniądzę. Piękna historia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie up do złota jak Sif marhez to będzie tani, jak zostanie silver to kilkaset k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×