Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

O które pytasz? Bo np. Karty treningu dające +10 do statystyk, albo do pojedynczych umiejętności tylko na 1 mecz działają.

Karty chemii zostają cały czas.

Tylko na 1 mecz?? E, to lipa, myślałem ze chociaż na kilka, bo chciałem doładować trochę pace dla D. Costy ale na jeden mecz to szkoda coinsow, dzięki

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj tak pieprz***em padem, że przez 4 minutu na klęczkach szukałem baterii od niego po salonie i tylko słyszałem jak mi gość sadzi kolejne bramki.

To było traumatyczne przeżycie :biggrin:

P.S.

Pod tym względem pady od PS4 sa lepsze, tam przynajmniej nie wypadają baterie :)

Dlatego Tadka poprosiłem, aby mi kupił ORB Dual Charger do XO :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/16/squads/5403697/

Kogo polecacie na atak? RW myślałem nad kimś z duetu Walcott/Shaquiri. LW docelowo to Depay jednak na razie mnie nie stać na niego. Mirallas to dobry wybór? No i ST. Myślałem na Lukaku którym mi się bardzo fajnie grało w 15. Lub też obecny wszędzie Remy. Pomóżcie :)

Mirallas - Remy/Bony/Lukaku - Shaquiri. Depaya sobie odpuść, jak już zmieniać to na Sancheza. No i zamiast Mirallasa możesz pójść w szkołę piacha i dać na lewo Bolasiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wracając do domu po ciężkim dniu postanowiłem przelać winko z balona w butelki no i stało się potknąłem się na kocie i balon poszedł w piz..... :laugh: :laugh:.Zmasakrowany psychicznie postanowiłem wyjść na dwa szybkie piwka a że przy okazji musiałem wejść do banku to pewnie przez przypadek :laugh:spotkałem dawno nie widzianego kumplaczka  i tak sobie rozmawiamy o życiu i innych pierdołach związanych z naszym światem aż przeszliśmy na temat konsol on ma xboxa gadamy gadamy on mnie poczęstował swoim magicznym papieroskiem :biggrin: i nie wiem jak kiedy i gdzie znalazłem się w sklepie nie dla idiotów przy kasie z Xboxem One w zestawie z fifą a w drugiej dłoni trzymając Star Wars   :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: takie  jaja mnie dziś spotkały .Teraz siedzę w domu zżarłem już ze 2 czekolady i czekam co na to moja blondyneczka. Czym jestem starszy tym bardziej mam szalone pomysły :P

 

Unki Tadziu na winko musicie niestety poczekać jak zakupie nowy balon i zrobię nowy wsad ;)

 

Najlepsze w tym wszystkim on ma x ale tego 360 tak się dogadaliśmy :laugh: :laugh:

Tak z ciekawosci po co ci xbox?To podobna konsola co ps4 i osobiscie dla mnie ps4 ma ciekawsze gry,wiecej osob chyba gra ogolnie.Slyszlalem tez opinie duzo osob ktore twierdzily ze na xbox jest nizszy poziom i wiecej randomow.Choc sam nie moge tego potwierdzic bo nie gralem.Ale np sugerujac sie nawet cenami kart w fifa mozna sobie cos pomyslec,tzn ze gra mniej osob i rynek jest slabszy..Ja akurat jestem wierny sony pomimo roznych przebojow poprostu lubie ta konsole z ktora jestem od ps1 i nie wyobrazam sobie grania na xbox i tym smiesznym padzie...Dlatego mam pytanie czym sie sugerowales z czystej ciekawosci.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasmucilem sie, kazdy przechodzi na xo :sad:

Ja nie zamierzam :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci po co ci xbox?To podobna konsola co ps4 i osobiscie dla mnie ps4 ma ciekawsze gry,wiecej osob chyba gra ogolnie.Slyszlalem tez opinie duzo osob ktore twierdzily ze na xbox jest nizszy poziom i wiecej randomow.Choc sam nie moge tego potwierdzic bo nie gralem.Ale np sugerujac sie nawet cenami kart w fifa mozna sobie cos pomyslec,tzn ze gra mniej osob i rynek jest slabszy..Ja akurat jestem wierny sony pomimo roznych przebojow poprostu lubie ta konsole z ktora jestem od ps1 i nie wyobrazam sobie grania na xbox i tym smiesznym padzie...Dlatego mam pytanie czym sie sugerowales z czystej ciekawosci.Pozdrawiam

 

Jak to czym ? Magiczny papierosek swoje 5 groszy dołożył, przecież napisał ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci po co ci xbox?To podobna konsola co ps4 i osobiscie dla mnie ps4 ma ciekawsze gry,wiecej osob chyba gra ogolnie.Slyszlalem tez opinie duzo osob ktore twierdzily ze na xbox jest nizszy poziom i wiecej randomow.Choc sam nie moge tego potwierdzic bo nie gralem.Ale np sugerujac sie nawet cenami kart w fifa mozna sobie cos pomyslec,tzn ze gra mniej osob i rynek jest slabszy..Ja akurat jestem wierny sony pomimo roznych przebojow poprostu lubie ta konsole z ktora jestem od ps1 i nie wyobrazam sobie grania na xbox i tym smiesznym padzie...Dlatego mam pytanie czym sie sugerowales z czystej ciekawosci.Pozdrawiam

 

Jeżeli chodzi o FUT, to wg mnie na XO jest o wiele wyższy poziom. Ceny kart? No XO np silvery są o wiele droższe niż na PS4, za to na plejaku złoto jest droższe. Rynek nie jest słaby, tylko bardziej logiczny. Nie ma tam tylko oszołomów, którzy kupią kartę 30k drożej, bo nie znają rynku. Tamten rok pokazał, że klocek miał o wiele bardziej stabilny rynek. Wg mnie pad do klocka jest o wiele bardziej anatomiczny i wygodniejszy. Jedyny minus to twarde analogi, ale ten problem rozwiązują gripy. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie daję się wciągnąć w ten offtop, ale "śmieszny" pad od Xo jest dużo wygodniejszy, wykonany z lepszych podzespołów i bateria trzyma co najmniej tydzień... Takie tam "pierdoły"

Ja jeszcze kilka miesięcy temu pisałem na tym forum też, że nigdy nie kupię Xboxa, że nie.... bo nie ;)

 

W fut gra mniej osób, to prawda, co do nieogarów, to w tym roku parę razy musiałem zweryfikować tę opinię.

Natomiast ea access, ceny fp, stabilnośc usługi sieciowej sprawia, że nie żałuję przesiadki.

Mniej osób - ceny niższe kart.

A gra się tak samo przyjemnie.

Też miałem wszystkie PlayStaytion, ale zaślepić się nie dam z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z XO jest jak z kotami. Ci którzy nie znają, mają wyobrażenie o nich mylne, przez bzdury zasłyszane od innych znawców, którzy też ich nie mają i nigdy nie mieli. Osoba taka, która w jakiś sposób wejdzie w posiadanie kota... Szybko zmienia zdanie i widzi, że te wszystkie "mądrości" to kompletne kretynizmy, a kot to zajebisty zwierzak i przyjaciel. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o FUT, to wg mnie na XO jest o wiele wyższy poziom.

Tos tera zapodal, zaraz wszyscy beda walic przerzuty spowrotem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tos tera zapodal, zaraz wszyscy beda walic przerzuty spowrotem ;)

Ale czemu? Przecież to fakt, że tam jest o wiele więcej osób grających na wysokim poziomie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max porównanie idealne. Strzał w dychę :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, Tadzik piniondze to nie wszystko :P

I weź sobie sam nie wmawiaj i nie tłumacz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, Tadzik piniondze to nie wszystko

I weź sobie sam nie wmawiaj i nie tłumacz :D

Bez urazy chopaki, ale zaczynacie krucjate jak fani peesa w temacie fify
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy chopaki, ale zaczynacie krucjate jak fani peesa w temacie fify

Nie urażamy się, a Ty się nie uraź na pw :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj awans do 3 dzis juz 2 liga :) braklo do mistrzostwa wygranej ale sam awans mega cieszy :)

 

Wracajac do ut. Zdecydowałem się na bundeswere zamiast messiego jak wygląda if botenga warto czy może być zwykła i jak z prawa strona reus czy ribery bo lewa to costa szkoda coins na robena ?

U mnie Reus zdecydowanie nie do zastapienia . Z prawej mam Robbena i jak na razie jestem zadowolony. Coste mialem kiedys w skladzie z Lacazette itd francusko niemieckim i jakos mi nie podszedl. Zarobie wiecej coinsow to kupie i Coste i Aubumeyanga do ponownego sprawdzenia

 

Edytowane przez Tom182
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero pacza ściągam. Tak często gram w to... przypuszczę atak na 3 ligę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero pacza ściągam. Tak często gram w to... przypuszczę atak na 3 ligę.

W ktorej byles na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz 2 zaliczyłem, ale szybko spadłem. I to był maks.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś wracając do domu po ciężkim dniu postanowiłem przelać winko z balona w butelki no i stało się potknąłem się na kocie i balon poszedł w piz..... :laugh: :laugh:.Zmasakrowany psychicznie postanowiłem wyjść na dwa szybkie piwka a że przy okazji musiałem wejść do banku to pewnie przez przypadek :laugh:spotkałem dawno nie widzianego kumplaczka  i tak sobie rozmawiamy o życiu i innych pierdołach związanych z naszym światem aż przeszliśmy na temat konsol on ma xboxa gadamy gadamy on mnie poczęstował swoim magicznym papieroskiem :biggrin: i nie wiem jak kiedy i gdzie znalazłem się w sklepie nie dla idiotów przy kasie z Xboxem One w zestawie z fifą a w drugiej dłoni trzymając Star Wars   :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: takie  jaja mnie dziś spotkały .Teraz siedzę w domu zżarłem już ze 2 czekolady i czekam co na to moja blondyneczka. Czym jestem starszy tym bardziej mam szalone pomysły :P

Chyba się w Tobie zakochałem  :biggrin: Dobra decyzja  :yes: Moi znajomi również się przenoszą. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz 2 zaliczyłem, ale szybko spadłem. I to był maks.

We 16?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci po co ci xbox?To podobna konsola co ps4 i osobiscie dla mnie ps4 ma ciekawsze gry,wiecej osob chyba gra ogolnie.Slyszlalem tez opinie duzo osob ktore twierdzily ze na xbox jest nizszy poziom i wiecej randomow.Choc sam nie moge tego potwierdzic bo nie gralem.Ale np sugerujac sie nawet cenami kart w fifa mozna sobie cos pomyslec,tzn ze gra mniej osob i rynek jest slabszy..Ja akurat jestem wierny sony pomimo roznych przebojow poprostu lubie ta konsole z ktora jestem od ps1 i nie wyobrazam sobie grania na xbox i tym smiesznym padzie...Dlatego mam pytanie czym sie sugerowales z czystej ciekawosci.Pozdrawiam

Już Ci odpowiadam papieronio i ogólnie mam chorą  głowę i jak mnie coś strzeli to nie ma przebacz. Też jestem fanem Ps4 i miałem wszystkie jakie wyszły i za pewnie będzie też 5 w mojej kolekcji a Xbox się przyda młody będzie miał zajęcie a i zagram z ziomeczkami z foruma którzy posiadają właśnie tą konsolę

 

Tadek szykuj się na nocne granie bo jak myślałeś ze się mnie pozbędziesz :laugh: :P to ze mną nie ma tak łatwo  

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×