Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie krew zalewała kilka ostatnich dni przez to, że piłkarze robią idiotyczne rzeczy na boisku prawdopodobnie przez awarię pada. Jadę dziś po nowego i atakuję sezony :)

To jest chore, żeby przetestować pada potrzebowłałem włączyć inną grę i mimo, że leży ich na półce kilka to na żadną nie miałem nawet minimalnej ochoty, chciało mi się tylko tej podupconej gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno, Palacio to jest z jakiejś innej planety! :D u mnie gra lepiej niż Aguero i ma więcej bramek niż występów.

U mnie w okresie przejściowym między Dybalą, a di Marią na CAM postawiłem Palacio i spisywał się bardzo dobrze. Co do di Marii to jestem nim rozczarowany. Nie wiem, może muszę się do niego przyzwyczaić, w mojej formacji CAM pełni kluczową rolę. W obu składach zmieniłem CAMów (di Maria i Cazorla) i w obu gra mi się gorzej :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w okresie przejściowym między Dybalą, a di Marią na CAM postawiłem Palacio i spisywał się bardzo dobrze. Co do di Marii to jestem nim rozczarowany. Nie wiem, może muszę się do niego przyzwyczaić, w mojej formacji CAM pełni kluczową rolę. W obu składach zmieniłem CAMów (di Maria i Cazorla) i w obu gra mi się gorzej :/

Też miałem Di Marie i nie zachwycił. Na CAM gram IF Dybala i nie mam co narzekać, a jego wykończenie lewą nogą to jest coś pięknego :) Teraz zrezygnowałem z gry 2 napastnikami typu Aguero i Tevez (sprzedałem ich), kupiłem SIF Higuaina i pogram jednym napastnikiem. Zobaczymy co z tego wyjdzie, w razie co jak bym chciał wrócić do gry 2 z przodu mam jeszcze Palacio.

Może później sprzeda się Higuaina z zyskiem  i odkupie Teveza z Aguero :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baku a zdajesz sobie sprawe, ze kupujac karte, ktora jest dzien/dwa w paczkach dopiero, ta karta osiagnie w niedziele polowe tej wartosci, ktora Ty zaplaciles? ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę :) liczę jednak na to, że jak pojawi się następne totw to cena trochę pójdzie w gore. Jak nie, to trudno :) Chciałem coś na szybko zmienić w składzie i padło na "Igłe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten patch podpasowal pięknie. W sezonach wczoraj "miszcza" w 2 lidze a dziś na 5 spotkań juz 13 pkt w 1. Skład troszkę przemeblowany.

Aguero oraz Silva (DeB pod młotek poleciał ) mimo CH8 kolesie wymiatają. Moim zdaniem pozycja na zielono i CH od 7 wzwyż nie wpływa na pogorszenie zawodnika przy zgraniu 100. 5ec37433019e887805ee429b42eb7d3a.jpg

Dziś w nocy piwko i atak na mistrza ewentualnie bicie swojego rekordu czyli 16 pkt w 1 lidze

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły składzik Mikołaju musimy zagrać bo dawno nie grałem z miszczami 1 ligi . A tylko tak można podnosić swoje umiejętności

UNKI herbatniku nie opuszczam Cię i dalej będziemy grać nawet w 17 .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając życie się nie uda ale zagrać zagramy na stowke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten patch podpasowal pięknie. W sezonach wczoraj "miszcza" w 2 lidze a dziś na 5 spotkań juz 13 pkt w 1. Skład troszkę przemeblowany.

Aguero oraz Silva (DeB pod młotek poleciał ) mimo CH8 kolesie wymiatają. Moim zdaniem pozycja na zielono i CH od 7 wzwyż nie wpływa na pogorszenie zawodnika przy zgraniu 100. 5ec37433019e887805ee429b42eb7d3a.jpg

Dziś w nocy piwko i atak na mistrza ewentualnie bicie swojego rekordu czyli 16 pkt w 1 lidze

Modric i Kroos jak sie spisują?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po ponad 2tygodniach przerwy od Fut zagralem meczyk po paczu. Może to ze mną jest cos nie tak, ale jak dla mnie to wszyscy zawodnicy dostali wiatraki w dupie. Podania R1+X to w ogóle jakaś masakra...

Mikołaj : skład zajebisty :)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stMikolaj: kup sobie Suareza, zniszczy system :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostajecie gifty za logowanie się do aplikacji lub na web app? bo od 2 dni nie dostaje i jestem ciekaw czy to tylko u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostajecie gifty za logowanie się do aplikacji lub na web app? bo od 2 dni nie dostaje i jestem ciekaw czy to tylko u mnie.

Gifty to nie jest stała sytuacja. One pojawiają się w pewnym okresie i potem znikają. Pewnie przy FUTmas dopiero wrócą.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dostajecie gifty za logowanie się do aplikacji lub na web app? bo od 2 dni nie dostaje i jestem ciekaw czy to tylko u mnie.

Ja też nie, pewnie były do końca listopada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś atakuje pierwszą ligę :) Jeśli Robert z Robbenem w końcu nie pokażą czegoś co mnie przekona na dłużej to Holender idzie pod młotek i kupuje Aguero. Plan jest taki

http://www.futbin.com/16/squad/105940

Nie wiem czy dobrze kojarze, ale Piachu null null grał chyba Lamelą IF ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom dajesz skrzydlowym wytyczne?

Tak...

Zbiegaj do środka i wbiegaj za plecy obrońców

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona wczoraj pojechała na siłownię i myślę sobie mam 1.5h grania... Tylko muszę zdjąć z list Lewego, Suareza, itd. No i co zrobiłem, wszedłem w UT, patrzę Kurzawy karty - R2... Aaaaa...

Z braku składu, wystawiłem ogórki BPL + Tevez i (wylosowany) Dybala - We 2 bez połączeń do tyłu mieli 8 CHM i powiem wam jedno...

Dybala to chyba ma ukryte 88, a nie 78... Co ta karta wczoraj wyprawiała, to jest wprost niewiarygodne... Gość był dobry miał najsilniejszą możliwie Bundes, a Dybała obronę Boateng-Naldo-Alaba-Piszczek i CDM Vidal mu zmasakrował, w zasadzie sam sobie piłki podbijał, przekładał, podrzucał, balansował... No jaja... I w kolejnych 3 meczach to samo... 4 - 7 / Na #$% mi Suarez i Lewy za 1 500 000 jak można grać Dybałą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zacznę zbierać na Dybalę if. 50k w di Marii już mam, teraz jeszcze tylko dwa razy tyle :/

A jeszcze najpierw dla komfortu gry muszę domknąć BPL, Diego Costa i Otamendi.

Pytanie, czy któryś z tanich ifów CB BPL (Zouma, Skrtel, Shawcross) będzie lepszy od Cahila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mangala to bestia, nie dość, że świetny w obronie to świetny w ataku...

W tym meczu 2 bramy lol...

 

mtwnpv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zacznę zbierać na Dybalę if. 50k w di Marii już mam, teraz jeszcze tylko dwa razy tyle :/

A jeszcze najpierw dla komfortu gry muszę domknąć BPL, Diego Costa i Otamendi.

Pytanie, czy któryś z tanich ifów CB BPL (Zouma, Skrtel, Shawcross) będzie lepszy od Cahila?

 

Zouma jest świetny, +wzrost +siła

2 dalszych się uczę póki co ale na+

Shawcross mur beton 

Skrtel to samo i we dwóch mają zajebiste WR. 

Sprawdź Vardiego :P

 

W życiu nie dałbym tyle za taką kartę. :biggrin:

Choć była panika zapewne przez domniemania TOTW i spadł z ceny - teraz znów w górę. 

I jeszcze jedno Sergio B., jest zapewne pomijany przez małą prędkość i też dlatego taka jest jego cena ale pfff... Uwierzcie mi, to świetny CM z BBVA... Świetny, tylko nim nie strzelajcie za dużo. :D

Hugo Lloris - WOW. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gralem na kolesia full Barça sklad - brakowalo tylko Neymara.. Mowie sobie ale bedzie mecz, a tu sie okazuje ze [ciach] [ciach] gra tylko sweaty. Malo mnie cos nie strzelilo majac graczy typu Messi, Suarez i IF Iniesta nie wypada do kurwy nedzy tak grac! Zatracilem wiare w ludzi grajacych w to gowno.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F3niX pograj ze mną to odzyskasz wiarę ;)

Co do Di Marii też mi nie podszedł i nawet sam Tevez mi mówi żeby przeprosić Dybalę i ustawić go na spo ;)

Czuć różnice pomiędzy zwykłą kartą a Ifem bo cena dosyć się różni

 

Kolegi z X na razie mam ze 6 koła i jak zbuduje jakiś tani składzik to pogramy no i trzeba pada ogarnąć bo jak na razie to ni uja :P :laugh:

 

Tadek nasze wczorajsze mecze były chyba najlepszymi jakie do tej pory rozegraliśmy dziś czekam na więcej :thumbsup: ;)

MaxyM  Zouma if lepszy od Mangali

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×