Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Z XO jest jak z kotami. Ci którzy nie znają, mają wyobrażenie o nich mylne, przez bzdury zasłyszane od innych znawców, którzy też ich nie mają i nigdy nie mieli. Osoba taka, która w jakiś sposób wejdzie w posiadanie kota... Szybko zmienia zdanie i widzi, że te wszystkie "mądrości" to kompletne kretynizmy, a kot to zajebisty zwierzak i przyjaciel. 

Co do konsol to bardzo indywidualne podejscie,tak jak z kotami jedni lubia persy adrudzy sjamy...Dla mnie ps4 jest lepsze,dla ciebie xbox.Co do pada nie moge sie zgodzic dla mnie pad od x jest totalnie niewygodny.Co do poziomu nie zgodze sie ale jak mowie mam kolegow ktorzy przesiadli sie z xbox na ps4 i mowili mi ze akurat jezeli chodzi o gry typu fifa ,bf to tam scena jest dosc slaba,i dosc waska.No i ze malo Polakow gra.Glownie hamburgery,dlatego przeniesli sie z powodu pustych serwerow w dzien:)Zreszta tu musicie sie zgodzic mniej naszych rodakow jak i eurpejczykow gra na xbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We 16?

W 15. 16 od razu na XO kupiłem. Po co mnie dwie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten Calhanoglu IF warty ceny ? Jest jakakolwiek różnica w stosunku do NIFa? Bo zastanawiam sie czy nei spróbować dzisiejszego IF Castro - wygląda genialnie jak dla mnie z tym, że turek ma 5* słabszej nogi i tu mam dylemat

 

edit

w sumie Castro ma 4* słabszej nogi więc spróbuje sobie niemca na poczatek hehe :D

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ten Calhanoglu IF warty ceny ? Jest jakakolwiek różnica w stosunku do NIFa? Bo zastanawiam sie czy nei spróbować dzisiejszego IF Castro - wygląda genialnie jak dla mnie z tym, że turek ma 5* słabszej nogi i tu mam dylemat

edit

w sumie Castro ma 4* słabszej nogi więc spróbuje sobie niemca na poczatek hehe :D

Ale Castro to bardziej cm, a Hakan to typowa dziesiątka.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do konsol to bardzo indywidualne podejscie [...]

Ekonomia. SONY = gównianej jakości akcesoria i zablokowane protokoły BT przez co nie ma dostępu do akcesoriów niezależnych producentów. Chu*owe serwery. PSN pada regularnie niczym mój sąsiad po spacerze z psem. EA Access. Godzinę temu wykupilem roczny dostęp do wielu nowych gier za 24EUR. Tańszy abonament za grę online. FORZA! I nowość... wsteczna kompatybilność (macie? nie macie, a kiedyś mieliśmy). Długo można wymieniać. SONY daje ciała. Dziwię się skośnym, bo PS jest ich pociągiem ciągnącym deficytowe wagony innych działow. 

LEGENDY  ;) 

O moje pieniądze trzeba zabiegać. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany kiedy najlepiej budowac sklad? Mam teraz 200k i chce cos sensownego z bundesligi zbudowac :> Moze ktos cos doradzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to 26 grudnia ;)

Ew wigilia :) taka tendencja ostatnio.

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekonomia. SONY = gównianej jakości akcesoria i zablokowane protokoły BT przez co nie ma dostępu do akcesoriów niezależnych producentów. Chu*owe serwery. PSN pada regularnie niczym mój sąsiad po spacerze z psem. EA Access. Godzinę temu wykupilem roczny dostęp do wielu nowych gier za 24EUR. Tańszy abonament za grę online. FORZA! I nowość... wsteczna kompatybilność (macie? nie macie, a kiedyś mieliśmy). Długo można wymieniać. SONY daje ciała. Dziwię się skośnym, bo PS jest ich pociągiem ciągnącym deficytowe wagony innych działow. 

LEGENDY  ;) 

O moje pieniądze trzeba zabiegać. 

Mozna by dlugo wymieniac... jeszcze jest Kinect co dla moich dzieci rewelacja. Odbiegamy panowie od tematu.

Ja oczekujac na moją nowa zabawke wyprzedalem caly sklad i kupilem 10 paczek ( :thumbsup: ), w sumie nigdy tyle w fifie nie kupilem ale wynik i to co w nich mialem utwierdzilo mnie ze dobrze robie nie kupujac ich. Najlepszą kartą okazał się.... herb Milanu :biggrin: :thanks: EA

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba mam szczęście. Wkurw... z pracy wróciłem i se pakę za 7,5k otworzyłem. Kupuje ktos za max?

2110748fa57748527b600b794ea19ca4.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdążyłem nakupować Kurzawy od 900-1500 i sprzedaję po 3500 - 5000. :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany kiedy najlepiej budowac sklad? Mam teraz 200k i chce cos sensownego z bundesligi zbudowac :> Moze ktos cos doradzi?

Najlepiej tydzień temu :) wypowiedz zaklęcie i się przenieś w czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to 26 grudnia ;)

Ew wigilia :) taka tendencja ostatnio.

 

Wcześniej jest FUT SG. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Social Giveaway.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo. Real wywaliło z serwera i DSF.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na Mikołaja to może coś fajnego mi wyskoczy

Pytanie co do bramki

Ktoś if Trappa testował bo jeszcze nie grałem przeciwko niemu ? Zachciało mi się hybrydy PSG, BM i Realu.

Po głowie tez chodzi nif Neuer ale jak zawsze stał u przeciwnika to problemów mi nie robił. Wyczytałem na jakieś stronce ang ze najważniejsze u bramkarza to div i ref ew wzrost jeszcze. Z De Gea jestem bardzo zadowolony ale obecnie na chemii 8 ( z Laporte if i Ramosem)

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z innej mańki. Jak jest ktoś z Koszalina albo okolic. To w ramach akcji charytatywnej organizujemy turniej w fife. Wpisowe 10 zł w całości na dzieci. Za pierwsze 3 miejsca nagrody rzeczowe o wartości kilku setek. Turniej sponsoruje między innymi firma "KINGSTON". Jak ktoś ma ochotę pograć w fifkę wypić piwko i przy okazji pomóc dzieciakom to wszystkie ważne informacje są pod tym linkiem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dzisiaj kupić sobie trochę fp i zastanawiam się czy na mikołajki będzie jakaś promocja czy specjalne paczki? Czy dzisiaj kupić i otworzyć paczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dzisiaj kupić sobie trochę fp i zastanawiam się czy na mikołajki będzie jakaś promocja czy specjalne paczki? Czy dzisiaj kupić i otworzyć paczki?

W ogóle warto kupować te FP? W sklepie są tylko zwykłe paczki(chyba) w których 3 pewne rare karty to kontrakty :P Jeżeli już bardzo chcesz to chyba lepszą opcją jest kupno doładowanego konta na allegro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no dobra, jadę dzisiaj po battlefront ale pogram w fife. Kupiłem skład z yaya, costa, lacazette i jeszcze nimi nie pogralem. Zero ciśnienia, kiedyś to wracałem do domu i już w kurtce odpalalem ps żeby szybciej było a teraz to już od soboty nie włączyłem jej do gry..

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Sif Higuaina o 30k taniej niz chodzi, dzisiaj sobie nim pogram :) Wczoraj już miałem myśli o sprzedaży Fify, tak mnie wkur...a, ale jakoś nie mam pomysłu w co mógłbym pograć, bo żadna inna gra mnie tak nie wciąga jak Fifka mimo jej błedów.

 

A i jeszcze jedno, Palacio to jest z jakiejś innej planety! :D u mnie gra lepiej niż Aguero i ma więcej bramek niż występów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×