Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

KIRVA macie numer do tych pajaców z ea polska wcięło mi 126 koła wczoraj udało się zakupić sif Igłe za 87000 ludziki chyba myśleli ze licytuje IF :P i sprzedać za 126 a  coins :laugh: nie ma .Człowiek nocki zarywa a te barany a szkoda słów..........Teraz sobie sprawdzam i jak się wciśnie R3 to pisze że dołączył rzadki zawodnik z Totw a tam nawet tego kirva nie ma Dawać mi tu numer bo zaraz połamię płytę i rozwalę konsole ale mam nerwy dawno mnie nikt tak nie rozdrażnił jak te Kanadyjskie bobry

Jak w wersji na ps4 to nie żałuj sobie :D

Daj się ponieść ciemnej stronie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od czwartku do niedzieli zarobiłem ponad 150k praktycznie nic nie robiąc :beach:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ps4 na x handel już mi tak nie idzie pewnie słaba znajomość rynku i mało kart na liście . Na ps4 miałem cel dobicia do miliona coins i koniec i ten transfer właśnie miał to załatwić a tu pupa .Nie dość że człowiek tyle fp na początku wykupił jak gemplay był najlepszy jaki tylko mógł być to znowu  (za pewnie nie tylko mnie) próbują poklepać mnie po pupie .Koniec albo rybka albo pipka
 
To się podziel na pw Verbatimek choć troszeczkę to i ja może nie będę po nocach szukał okazji :P :biggrin: 

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KIRVA macie numer do tych pajaców z ea polska wcięło mi 126 koła wczoraj udało się zakupić sif Igłe za 87000 ludziki chyba myśleli ze licytuje IF :P i sprzedać za 126 a  coins :laugh: nie ma .Człowiek nocki zarywa a te barany a szkoda słów..........Teraz sobie sprawdzam i jak się wciśnie R3 to pisze że dołączył rzadki zawodnik z Totw a tam nawet tego kirva nie ma Dawać mi tu numer bo zaraz połamię płytę i rozwalę konsole ale mam nerwy dawno mnie nikt tak nie rozdrażnił jak te Kanadyjskie bobry

Okazja jak za Sif, naszczescie długo się nie pocieszyles ;Ddddddd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Verbatimek czasem nie siedzi na past genie? Tam to dzieci z gimnazjum wyciągają nawet ładne profity. :)

Tutaj mamy nieco inna sytuacje, obecnie wszystko leci w dół. Mi juz nawet odeszła ochota wyprzedania się przed FUTMas. Przespałem czwartek-piątek kiedy ceny były w miarę Ok. Chociaż może sprzedam fitness i kupie coś przez święta lub toty. Gdybym tylko wiedział po ile Messi toty bedzie chodził :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że te statystyki zawodników to jest jakaś ściema. Wczoraj gościem co ma 62 shooting i 59 long shots waliłem takie bomby po oknach, że głowa mała :biggrin:


Verbatimek czasem nie siedzi na past genie? Tam to dzieci z gimnazjum wyciągają nawet ładne profity. :)

Tutaj mamy nieco inna sytuacje, obecnie wszystko leci w dół. Mi juz nawet odeszła ochota wyprzedania się przed FUTMas. Przespałem czwartek-piątek kiedy ceny były w miarę Ok. Chociaż może sprzedam fitness i kupie coś przez święta lub toty. Gdybym tylko wiedział po ile Messi toty bedzie chodził :P

Działam na XO

Dla chcącego nic trudnego, zawsze idzie zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ps4 na x handel już mi tak nie idzie pewnie słaba znajomość rynku i mało kart na liście . Na ps4 miałem cel dobicia do miliona coins i koniec i ten transfer właśnie miał to załatwić a tu pupa .Nie dość że człowiek tyle fp na początku wykupił jak gemplay był najlepszy jaki tylko mógł być to znowu  (za pewnie nie tylko mnie) próbują poklepać mnie po pupie .Koniec albo rybka albo pipka

 

To się podziel na pw Verbatimek choć troszeczkę to i ja może nie będę po nocach szukał okazji :P :biggrin:

Na XO jest niestety mniejszy rynek, bo mniej graczy.

Ale zarobić się da, najlepszym przykładem jest nasz forumowy krezus Bartbuks :)

 

Edytka: o! i Verbatimek też.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, ściągam Pes, mam battlefront a wczoraj w 2 lidze 7 zwycięstw z rzędu, szaleństwo! Aż boję się konsoli wyłączyć żeby mnie handi przez ekran nie zabiło. 5 dni nie grałem ale oglądałem japesa i krasi. Zacząłem grać jak oni i są efekty, ludzie glupieja jak się tak z nimi gra. Dużo face up dryblingu, drag backa i berba spin. Nie grać wszystko do przodu, czasem przeczekać 3sek przy face up dryblingu, dać na drugiej l dobieg i kręcić barana. Puścić sprint w środku pola, strzekac z daleka i bronić z pressing kolegi plus jockey moves i jakiś to wygląda

Berba spin i face up mam opanowany ale drag back idzie mozolnie. Na jakims konkretnym filmiku sie wzorowales/uczyles ?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś podpatrzylem i wdrazam, szczególnie polecam r1+tył +przód. Bardzo przydatne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w fifie cały czas zapominam o prawej gałce i zamiast zrobić trick odbiegałem rywala CR/Messim lol. Bekę czasami mam z mojej nieudolności :)

No, ale czuje ze trzeba te podstawy opanować chociaż mi osobiście trudno przyzwyczaić sie do rzutu kamery + obsługa prawym analogiem.

Debile z EA musieli oczywiście wyrzucić trening, który był kiedyś, a arena jest z widokiem zza pleców :)

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największym problemem jest wychodzenie z akcją 3 na 3 i patrzenie na radar i zawodnika z piłką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazja jak za Sif, naszczescie długo się nie pocieszyles ;Ddddddd

No trafiłem akurat jak 5 kart if było licytowane i widzę ze pomiędzy nimi sif to sobie dałem cenę 87000 wiedząc ze i tak z tego nic nie wyjdzie zagrałem mecza na spiocha wchodzę w listę a on kupiony i jak zwykle mam pecha.

Po rozmowie telefonicznej to mi chyba zbanują konto ea bo mi nerwy puściły jak kolo mi mówi ze on nie umie mi pomóc. Ja mam się podobno tłumaczyć na jakims forum gdzie co za ile kiedy z kim  z czym w pupie ich mam. W 17 będę miał 10milionów coins jak mnie wkór......jak kuba bogu tak bóg kubie uczciwie się po prostu nie da.

 

Dzisiaj Piachu jak będziesz miał czas to gramy muszę dostać ostre wpierdal żeby się wyluzować :laugh: :P

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, może poprostu skarbówa Cię przyfilowała i zablokowała środki na koncie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam, co piszecie koledzy i widzę, że nawet najwięksi fani FIFA są wyjątkowo krytyczni wobec tegorocznej edycji. Obecnie wystarczą dwa spotkania, by skutecznie zniechęcić mnie do dalszego grania.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, może poprostu skarbówa Cię przyfilowała i zablokowała środki na koncie

Stary Człowiek będzie Alem Capone FIFY, podadzą go za podatki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeden ziomek stracił 1,8kk na PC. Dzwonił do EA i z tego co pamietam, to do 1kk oni sami mogą Ci zwrócić wiec zastanawiam się co robiła ta osoba, która odebrała telefon. Trzeba pewnie założyć sprawę i czekać. Najlepiej gdybys zadzwonił do UK :p

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary dobry człowieku załóż sprawę za pomocą strony pomoc.ea i wznawiaj do usranej śmierci! Serio serio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wtopilem pierwszy mecz serie a, na typa który ogarniał ale grał jak typowy trajhard 5221, joazinio Lucas i ktoś jeszcze z przodu. Rajd skrzydłem i mocna po glebie do napadziora. Przegralem 5:1, masakra. Teraz jak zobacze ta formację odrazu uktradef ustawiam - zanim się kapnelem o co chodzi to już 2:0 w plecy, oczywiście piputkin tez podyktował swoje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napisali że na razie kasują moją sprawę i mam 30 dni na odwołanie się i żebym kontaktował się na jakimś ich oficjalnym forum .Bo on tam nie widzi takiego zakupu i takiej sprzedaży więc nie wytrzymałem i oszalałem wdał się we mnie demon i pojechałem barana przez telefon a on mi ze rozmowy są nagrywane i tak się nie robi to mnie jeszcze bardziej rozjuszył pedofil jeden i puściłem mu mój ulubiony cytat filmowy https://www.youtube.com/watch?v=8QclidnjPjM  .Kirva tyle wydanych prawdziwych złotówek na fp Dwa kuny poszły w pizzzzz.........oszaleć można ale ja ich załatwię

 

A co do Capone to był gość :P

Synek wróci ze szkoły to ich po angielsku naubliżam na tym ich forum jak nie zdołam ochłonąć :laugh:

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadek ochlon lepiej, bo kolejny Aguero na QS pójdzie ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haaaaaaaaa ten może iść bo zostało mu 5 meczy na wypożyczeniu :P Ale następnego już trzeciego to będę pilnował jak skarbu Narodowego :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary Człowiek będzie Alem Capone FIFY, podadzą go za podatki :biggrin:

Jak ich wysiuda na podatkach to nawet Messim będzie :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to oni mnie skubią jak ta lala :laugh:.Teraz po poście Piacha coś tam sprawdzałem na konsoli i już wiem jak mnie Kuny uciekły te debile pozmieniały przyciski wyślij do klubu sprzedaj wszystko wyprowadźcie mnie z błędu czy dorabiam sobie jakieś chore historie i to jednak alkohol :laugh:

 

No na ulicy nie leży i to w końcu prezent po tym jak ten Oryginalny uciekł  z klubu :biggrin: wtedy miałem beke tamten sobie poszedł i tej samej nocy Loan pack i powrót syna tylko że na 7 meczyków . 

 

Z tymi przyciskami to mówię względem 15

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×