Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to mawiał mistrz yoda, by problemów po pijaku nie mieć, karta sim zagryzaj ostatni kieliszek. Coś w tym jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tracąc kolejne coins sprzedałem SIF De Bruyne, który u mnie nic szczególnego nie pokazał. Przepłacając za fresh kartę kupiłem Deco. Było jednak warto. Ograłem w ataku kilkadziesiąt kart i najprawdopodobniej nie zmienię kart Futre, Paulety oraz Deco do końca tej edycji.

BTW. Każda z tych trzech kart robi różnicę, co widać poniżej.

bab0fc5217cbadbe.jpg

Generalnie ten skład daje radę.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę możliwości finansowych ;)

Mój plan A na FUTmas to kupno Sancheza i De Bruyne. Jeśli ceny nie spadną odpowiednio to plan B Sanchez, Cazorla i Bellarabi. Dodatkowo w jednym i drugim przypadku będę chciał wymienić Begovicia na kogoś lepszego. Co sądzicie o Lorisie? Po statystykach wygląda lepiej niż Bego, Hart czy Cech, w zasadzie wydaje się być trzecim bramkarzem BPL. De Gea i Courtois są jeszcze zbyt drodzy, te 10k za bramkarza mogę dać.

To jak, grał ktoś Lorisem? Jedyny minus jaki dostrzegam to wzrost, ale Perin też ma 188 cm, a jest chędożonym magikiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On się jara bo wcześniej mu się to nie zdarzyło. Daj się chłopakowi cieszyć. Myśle, ze nie ma w tym krzty złośliwości, tylko wręcz przeciwnie - takie jaranie świadczy o dużym szacunku do umiejętności Evo.

Mnie Max też ogolił w tej edycji. Co prawda były to początki i późno w nocy (dla mnie) ale jednak.

Chłopak gra fajną piłkę, bardzo agresywną, prostą i skuteczną.

 

Dokładnie, Evo uważam za najlepszego gracza z jakim grałem (ze znajomych) i dlatego się ucieszyłem, bo lał mnie niemiłosiernie rok temu 0:5, 0:6, itd. 

W ogóle nie miałem na celu jakiś głupich napinek... A w tym poście o spadku, chodziło mi tylko i wyłącznie o głupocie tej gry... Wszystkie mecze z taktykami 4-3-3, wszystkie ze sprintereami na skrzydłach i bramkach z dupy i od 4 do 7 w kilka godzin...

Ceny lecą na mordę - spóźniłem się - Suareza nikt nie chce za 750K... Fuck!

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gdzieś pisał, żeby patrzeć na refleks u bramkarza w tej edycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomek, właśnie miałem wam napisać... Refleks, itd.

Sprawdźcie IF Caislasa, miałem go w Drafcie - pierdzielony kot na koksie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gdzieś pisał, żeby patrzeć na refleks u bramkarza w tej edycji.

Div i Ref

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Tomek, właśnie miałem wam napisać... Refleks, itd.

Sprawdźcie IF Caislasa, miałem go w Drafcie - pierdzielony kot na koksie. 

My mamy jeszcze do pogrania misiu malinowy :P

Nie popuszczę.

I tym razem o normalniejszej porze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Div89 Ref90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie to oni mnie skubią jak ta lala :laugh:.Teraz po poście Piacha coś tam sprawdzałem na konsoli i już wiem jak mnie Kuny uciekły te debile pozmieniały przyciski wyślij do klubu sprzedaj wszystko wyprowadźcie mnie z błędu czy dorabiam sobie jakieś chore historie i to jednak alkohol :laugh:

 

No na ulicy nie leży i to w końcu prezent po tym jak ten Oryginalny uciekł  z klubu :biggrin: wtedy miałem beke tamten sobie poszedł i tej samej nocy Loan pack i powrót syna tylko że na 7 meczyków . 

 

Z tymi przyciskami to mówię względem 15

Pozmieniali w 15-tce r2 było wszystko do klubu a tu qs tak ostatnio dwie darmowe paczki puściłem z dymem bo zaspany byłem o 7 rano  przed robotą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gdzieś pisał, żeby patrzeć na refleks u bramkarza w tej edycji.

 Tak, najważniejszy jest refleks i diving. Patrząc na te dwa atrybuty (i w dalszej kolejności na pozostałe) to Perin w Serie A jest gorszy tylko od if Handanovicia, a Loris w BPL od DdG i Kurtyny. Tylko wiadomo jak jest, nie zawsze to co jest na karcie współgra z tym, jak ta karta się zachowuj w grze. Dlatego pytam, czy ktoś jest w stanie polecić/odradzić Lorisa bazując na swoich z nim doświadczeniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nim grałem 10 meczy i ani razu nie kląłem, kilka meczy wybronił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozmieniali w 15-tce r2 było wszystko do klubu a tu qs tak ostatnio dwie darmowe paczki puściłem z dymem bo zaspany byłem o 7 rano  przed robotą

A jednak to nie tylko alkohol .Jak bym dorwał tego co to wymyślił to bym go przebrał za blond piękność i zafundował nockę z młodym nie wyżytym murzynem w pomieszczeniu bez okien i klamek żeby nie spierd....... cwaniak jeden. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten PES to padaka, lol.

No to czas na naukę tricków. Podstawowy to gałka w lewo/prawo + góra/dół i nic wiecej nie potrzeba sie uczyć c'nie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrenuj normalna grę najpierw, triki to jak już wyjdziesz tym składem za kilka milionów z ligi 5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on nie jest za 5kk :D

Robi to różnice, bo gdyby Pogba toty i Vidal toty na cm biegali, a nie chuchra z BBVA to inna bajka. :(

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak to nie tylko alkohol .Jak bym dorwał tego co to wymyślił to bym go przebrał za blond piękność i zafundował nockę z młodym nie wyżytym murzynem w pomieszczeniu bez okien i klamek żeby nie spierd....... cwaniak jeden. 

Jesteś za delikatny.

Przebierasz gościa za kozę i wrzucasz do obozu dla uchodźców : D

 

Mat: nie wiem jak Llloris w 16, ale w zeszłej edycji to był absolutny top razem z Kurtyną.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z koza to bym zrobił z Emanuelem co się na czacie ea kontaktowałem on nie widzi w tym nic dziwnego bo tak się zdarza nie będę tu przedstawiał całej rozmowy bo normalnie mnie tak wkór.......ze głowa mała oni KIRVA nic nie mogą zrobić stało się i już na koniec napisał mi to i po sprawie z jego strony

I will take this as a feedback from you, Rafal. I truly appreciate your understanding with this matter. Should you need further assistance do not hesitate to contact us again. I hope that despite this, the rest of your day turns out for the better. Thank you for contacting us. Goodbye for now. :)
 
Jak by to było w Polsce to już bym na nim siedział  i za tą jego pomoc sprzedał kopa w .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę, że zaczyna być wystawiany Rui Costa po 599K i nikt nie kupuje, to wiem, że pora sprzedać wszystko. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę, że zaczyna być wystawiany Rui Costa po 599K i nikt nie kupuje, to wiem, że pora sprzedać wszystko.

Ja poczekam do weekendu, albo ciut dłużej. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na XO, IF Boateng z 299-340K w piątek, dziś 230K. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

300 k to ja na oczy nie widziałem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem ze kupilem okazyjnie SIF Higuaina 30k taniej przed weekendem...taki ch... Juz jestem na nim w plecy 160k! Buehehe! Mimo wszystko nie jestem jakos wkurzony, bo Igła zostanie u mnie na dluzej bo dobry jest (bardzo) :) zbieram teraz na Naingolana IF i Aguero, musze odkupic straconych zawodnikow :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już się wyprzedałem zostawiłem z droższych kart tylko Cra i Coste reszta poszła do żyda coś więcej warta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×