Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Bartbuks poza szybkością którą ma jakieś inne jego zalety dał byś radę coś naskrobać

Inne zalety? Uważasz,że to tylko szybkość? 

 

5* sztuczek, 4* słabszej nogi. Już tutaj bije 90% napastników w tej grze na głowę. 

 

Cechy charakterystyczne?

Flair 
Shooting - Long Shot Taker 
Dribbler - Speed Dribbler
 
Specjalizacja?
Dribbler. 
 
Ten mudżin wchodzi w obronę jak w masło, a w polu karnym to już wykończy bez problemu. Zobacz jego recenzję na Kartomanii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartbuks ja nie neguje ze jest dobry czy słaby chodziło mi tylko i wyłącznie o Twoją opinie jak się zachowuje w polu karnym jak wychodzi do piłek itp. Chciałem poznać tylko i wyłącznie twoją opinie i widzę że jesteś nim zachwycony .Ja przeważnie gram napastnikami którzy nie musza mieć wielkiej szybkości ale muszę coś zmienić bo Bony z Costą są podobni do siebie a czasami trzeba dać w pedał gazu jak nie idzie atak pozycyjny. 

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartbuks ja nie neguje ze jest dobry czy słaby chodziło mi tylko i wyłącznie o Twoją opinie jak się zachowuje w polu karnym jak wychodzi do piłek itp. Chciałem poznać tylko i wyłącznie twoją opinie i widzę że jesteś nim zachwycony .Ja przeważnie gram napastnikami którzy nie musza mieć wielkiej szybkości ale muszę coś zmienić bo Bony z Costą są podobni do siebie a czasami trzeba dać w pedał gazu jak nie idzie atak pozycyjny. 

 

IFem nie grałem, grałem nifem na LM i z jego umiejętnościami LM to za nisko. On musi być przynajmniej na LW, a ST to dla niego idealna pozycja. Jestem tak zajarany jego kartą, że aż sobie zrobię skład BPL (w mojej historii FUT BPL miałem 4 dni, w 15 - po czym wszystko sprzedałem). 

 

Przemawia za nim też jego cena, 125k za taką kartę to promocja. 

 

http://www.futbin.com/16/squad/128720

 

Coś takiego? Jakieś rady do BPL? Bo nie grałem nimi, czy może odpuścić te dwa informy i wsadzić tam zwykłe karty? 

Edytowane przez bartbuks
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu nadgorliwy obrońca... 

Wczoraj przeglądałem filmiki i to mnie rozśmieszyło...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartbuks ja na pewno dał bym tak co do skrzydeł się nie wypowiadam bo to nie moja bajka . Nie bój się Bainsa i jego szybkości dasz mu katalizatora i chłopaczyna da radę .http://www.futbin.com/16/squad/128782 te puste miejsca to herbatniki co ich Ty wstawiłeś choć jak pisałem skrzydła to nie moja bajka i tu musisz zasięgnąć opinii innych.

 

Co do filmiku. Dlatego ja zawsze zaczynam akcję podaniem do boku bo przeważnie to się tak kończy.

Fajny tytuł tego klipu :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za trzymanie x ewidentne karne? Lol przecież to rak tej gry

Ewidentne karne to za faul wslizgiem lub spóźnione odebranie kwadratem.

L2 +x i karnych brak
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko, gra nadal się wiesza przy wyszukiwaniu, raki pozostały nieruszone. Jakiś pacz był?

L2 +x i karnych brak

Takie wskazówki to dla kogoś kto zaczyna, sędziowie są rakiem tej gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, wieczorami w tygodniu na XO grają normalni ludzie...

Wczoraj z każdym gadka po meczu, 0 rajdów, faje mecze...

Weekendy to inna historia. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko, gra nadal się wiesza przy wyszukiwaniu, raki pozostały nieruszone. Jakiś pacz był?

Takie wskazówki to dla kogoś kto zaczyna, sędziowie są rakiem tej gry

U mnie rownież gra sie zawiesiła przy wyszukiwaniu rywala.

A ten X co daje przy odbiorze? No chyba, ze macie na myśli ustawienia własne, bo odbiór to ja mam pod kołkiem, a X w tej edycji nie działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- - -

 

Mam dziwne przeczucie, że tą drużynę grupową zobaczymy jeszcze raz podczas FUTmas...

Pięknie by się to komponowało z wyciąganiem kasy z rynku przez EA.

Ludzie pokupowali, zainwestowali... Niech spadną ceny, niech spadną!

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- - -

Mam dziwne przeczucie, że tą drużynę grupową zobaczymy jeszcze raz podczas FUTmas...

To byłaby juz przesada :) kiedyś podczas MS dawali codziennie inne karty i pózniej wrzucili wszystkich razem, ale 2x ta sama drużyne?

W ten weekend cos wyciągną i rzuca na święta raczej. Watpię w duża ofensywę przed samymi świetami.

Chociaż kiedyś chodziły słuchy o totsach mls? Oni chyba teraz jakieś rozgrywki play off maja? Maxym?

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie mogę wytrzymać i jak w tej reklamie całe dnie chodzą za mną dźwięki KUPUJ KUPUJ KUPUJ !!!!!!!!!!! więc niech jak najszybciej dają te prezenty ligi mistrzów i inne duperele bo stoję w blokach startowych :biggrin: :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FUTmas powinien wystartować w ten piątek. Pewnie dorzuca szanse na CR, Messiego itp. I tak codziennie do 1 stycznia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy raczek, w obronie nie można przełączyć się na graczy żadnym sposobem, ale to chyba było - włącza się jakiś dziwny skrypt i zawodnik w tajemnym polu może być kontrolowany tylko przez kompa, ani r1 ani gałka nie można się do niego dostać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy macie wersje cyfrowe? po poprzednim patchu byl placz o jakichs zwiechach, zupelnie o tym zapomnialem bo ani razu mi sie to nie zdarzylo, zobaczymy po tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z Ea chyba sami się pogubili i nie wiedzą co robią .Chyba pierwszy raz tyle paczy było po premierze tej gry nie wiem może się mylę ale i tak w tym roku pobili jakiś rekord dziady jedne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wy macie wersje cyfrowe? po poprzednim patchu byl placz o jakichs zwiechach, zupelnie o tym zapomnialem bo ani razu mi sie to nie zdarzylo, zobaczymy po tym :)

Płytka, mi się zawieszalo i wcześniej ale nie często, zobaczymy jak teraz bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartbuks ja na pewno dał bym tak co do skrzydeł się nie wypowiadam bo to nie moja bajka . Nie bój się Bainsa i jego szybkości dasz mu katalizatora i chłopaczyna da radę .http://www.futbin.com/16/squad/128782 te puste miejsca to herbatniki co ich Ty wstawiłeś choć jak pisałem skrzydła to nie moja bajka i tu musisz zasięgnąć opinii innych.

Co do filmiku. Dlatego ja zawsze zaczynam akcję podaniem do boku bo przeważnie to się tak kończy.

Fajny tytuł tego klipu :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Grek na LB jest z sentymentu. Miałem jego silver w 15 w makaronach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no gra trochę wolniejsza, podania też trzeba dokładniej wyprowadzać ale do tego co znamy z premiery daleko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu, komunikat handlowca.

Kto ma IF Mariana, niech goni, 3 strony podają go jako pewniaka środowego TOTW. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ten patch cos zmienial w bramkarzach, czy ja wczesniej zbyt rzadko na LENO trafialem, ale dzis odbiera mi chec do zycia. Po 4 100% sam na samki na mecz wyciaga.

W sumie to chyba pozmieniali tych bramkarzy, bo jeszcze Burki byl nadczlowiekiem w jednym meczu dzis..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówiłem Wam, że 93 Gryzoń jest niemożliwy...

 

 

No to Wam mówię. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.............

Takie wskazówki to dla kogoś kto zaczyna, sędziowie są rakiem tej gry

Z tym to się zgodzę bo np czerwo za ciągnięcie za koszulke kiedy się jest sam na sam bramkarzem powinno być z automatu a nie dostaje się nic. Ja ciagne na potęgę i wykorzystuje to namiętnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×