Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Haaaaaaaa nie obrażaj mnie Baczku milicją to ja gardzę i napisze to publicznie bo mam ich w pupie. Wiesz czasami w żuciu kibicowskim białka się przydają :P ;)

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewy ma kilof w nodze...

I jak zajebiście współpracuje z Suarezem...

Nie widzę u siebie innej pary SC do końca tej edycji. 

 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haaaaaaaa nie obrażaj mnie Baczku milicją to ja gardzę i napisze to publicznie bo mam ich w pupie. Wiesz czasami w żuciu kibicowskim białka się przydają :P ;)

 

Czaje, czaje, też jestem po przejściach  :D nie skumałem tylko tego  " uwierz mi już wiele razy ktoś mi się zarzekał przysięgał na bliskich a i tak wychodził SYF " zabrzmiało to jak przesłuchanie :D

 

MaxYm fajne bramy :D, szkoda że wersja 87 takich nie wali.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za info o tym IF Coście. Prawie 30k na czysto na karcie, musiałbym z miesiąc kontraktami handlować żeby tyle zarobić. Czekam na dalsze forumkowe ,,złote strzały".

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu Tobie do sprintera to brakuje lata świetlne ja to wiem i nigdy o Tobie nie napiszę że jesteś biegaczem .Akurat Ty umiesz w to grać i masz do tego smykałkę wiem bo parę meczy rozegraliśmy więc o tych biegach to nie o Tobie bo musiał bym być debilem żeby nawet tak pomyśleć Piachu00 :P Ci co potrafią dozować w tym syfie jak to określiłeś szybkość rozegranie akcie kombinacyjne i nie ważne w której lidze to są dla mnie herbatniki z prawdziwego zdarzenia w tą grę A z Tymi co obecnie pogrywam i grywałem wiadomo idą święta każdy ma zajęty czas to same Herbatniki

Baczek867 bo ja szajbus jestem no byłem . Teraz to ja jestem jak aniołek i bardzo się z tego cieszę.

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy patch który jak dla mnie zmienia rozgrywkę, to i ja coś wrzucę:



spiderbramkarza nie było ani u mnie ani u przeciwnika (ale refleks koci przy dobitce teveza w powtórce), jednak przy strzałach w okolice głowy mojemu handanoviciowi dziwnie kleiły się rękawice do piłki, wyglądało to nienaturalnie. Co do podań to rzeczywiście jest nieco trudniej, ale to podanie na 3:0 to był zwykły x i przeszło jak w masło... strzały... marchisio z 27 metrów ze słabszej nogi? proszę bardzo. No i tevez, nie ogarniałem go, a na papierze dla mnie napastnik idealny. Z pomocą przyszedł patch, miałem podobnych sytuacji pełno wcześniej i nie wykorzystywałem ich, tutaj wychylenie się teveza z obrońcą na plecach magia, a potem okno z pod linii końcowej... hmm, chyba polubię ten patch... to wszystko w 2 lidze
 
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chyba znowu zaczne drafty na lewe konta grać bo na IF Mullera by uskrobał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szajbus, to zeby Ci cisnienie podniesc... taka fajna piosenke znam:

:))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danon druga brama klasa sama w sobie uwielbiam takie brameczki .

 

Piachu to znowu można grać  te konta pisze o tym jak się wykorzystało pierwsze 10 i potem znowu 10

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To z chlopakow do wziecia? ;)

 

Nie rozumiem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

Nie rozumiem :(

Taki serial na ipli czy yt ;) wygogluj :) ciekawa nutka, zreszta nie wiem czy nie nakrecali u Was wiec powinienes znac :)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marna prowokacja z Twojej strony kolego dziwny jesteś .Ja  to mam bekę z takich ludzików jak Ty pozdrawiam i życzę szczęścia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Taki serial na ipli czy yt ;) wygogluj :) ciekawa nutka, zreszta nie wiem czy nie nakrecali u Was wiec powinienes znac :)

 

Widze ze to jakis hit pokroju pamietniki z wakacji. Nie ogladam takich cudow ;d

Dosc fifki na dzis. Postekalem po tym patchu, ponarzekalem a 1 lige udalo sie wygrac. To bedzie chyba 3 albo 4 raz. GONIE JUKEZA!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martinek skoro fajna piosenka to baw sie przy niej dobrze ;) ciekawa wersja sztuki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo wrzucic cos smiesznego o Legii, to bysmy sie razem posmiali. A tak to widze, ze panowie sie pręża :)

KRopka za uchem, eot.

Edytowane przez matinx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starszy,przyjacielu drogi,grasz sif Zouma-warty 28k?

Mam tyle do wydania

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylo wrzucic cos smiesznego o Legii, to bysmy sie razem posmiali. A tak to widze, ze panowie sie pręża :)

KRopka za uchem, eot.

Ales pusty chlopaku, i kropka za uchem swiadczy pieknie, przykro mi strasznie, a nt legii czy innych druzyn w ten sposob rozmawiaj z rowiesnikami. I wez sie nie kompromituj, cofnij kilka ston i zazyj lekarstwo z reklamy ktora tam znajdziesz. Szkoda czasu na Ciebie chlopku.

@ unki

Bier bo jest kozak, i coinsow przynosi ;)

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra leniwiec, od dzisiaj lezysz nie? Dawaj przytniemy w koncu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Unki warty tej ceny bier go jak najszybciej typowy top Mudzinów na CB

 

Inernetowy napinaczu zbyt dużym szacunkiem darzę prawdziwych Wariatów z Legii aby zachowywać się jak Ty ludziku .Tyle odemnie i daj sobie spokój dzieciaczku bo naprawdę śmieszny jesteś aż do łez  i kolegi nawet w Twoim wieku pewnie się za Ciebie wstydzą .PozdRaWiam

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra leniwiec, od dzisiaj lezysz nie? Dawaj przytniemy w koncu ;)

Dopiero wróciłem z arbajtu...,jestem tak padnięty,że nawet nie przytulę się dzisiaj do małży :biggrin:

Jutro od rana będę siekał,aż wyjdę z  7 ligi :rofl:

Z miłą chęcią oddam Ci się...,ale najprędzej jutro :biggrin:

 

Staruszku--śmigam do kopulodromu i w prawej ręce telefonik z marketem a lewą poszukam małży :biggrin:

Edytowane przez unki
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starszy,przyjacielu drogi,grasz sif Zouma-warty 28k?

Mam tyle do wydania

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odpowiedź już masz, ale tak dla upewnienia - bierz. U mnie biega z if Shawcrossem i panowie tworzą czarno - białą ścianę śmierci ;)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lajki mi się skończyły, a tu takie piękne dialogi :D

 

Unki, Tadek i Stary czekam na Wasze opinie o paczu :) bo na XO jeszcze nie dali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lajki mi się skończyły, a tu takie piękne dialogi :D

Unki, Tadek i Stary czekam na Wasze opinie o paczu :) bo na XO jeszcze nie dali.

Toś mi Panie pojechał...,ja i opinie

Wujek,ja od kilku sezonów z 7 ligi wyjsć nie mogę a Ty mnie o opinie pytasz

Jak dadzą pacza w którym będę mógł zrobić przeciwnikowi matrixa,to wtedy będę zadowolony

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×