Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

IFem nie grałem, grałem nifem na LM i z jego umiejętnościami LM to za nisko. On musi być przynajmniej na LW, a ST to dla niego idealna pozycja. Jestem tak zajarany jego kartą, że aż sobie zrobię skład BPL (w mojej historii FUT BPL miałem 4 dni, w 15 - po czym wszystko sprzedałem). 

 

Przemawia za nim też jego cena, 125k za taką kartę to promocja. 

 

http://www.futbin.com/16/squad/128720

 

Coś takiego? Jakieś rady do BPL? Bo nie grałem nimi, czy może odpuścić te dwa informy i wsadzić tam zwykłe karty? 

 

 

Wylicytowałem tego Bolasie za 108k, nie wiem czy to dobra cena bo nie siedzę na markecie, wywoławcza była 108 i na tym się skończyło. Gra zdecydowanie zwolniła, jednak na 2 mecze oba trafiłem na jakiś rajdowców i nadal slalomik chodzi jak ta la la, na pewno zmiana na lekki +, jednak mam już dość tych patchy ile można od nowa nabierać nawyki, niech już zostawią jak jest teraz..tempo na pewno lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakis namiar na EA odnośnie futa by im parę bugów wygarnąć przez które straciłem coinsy i paczki. Najlepiej mail do pl bo mam filmidla i screeny by mieli czarno na białym wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ciagne na potęgę i wykorzystuje to namiętnie

 

:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, jasne... :)

Głodnemu chleb na myśli :)
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ te auto wslizgi są żałosne :p

PES w tym elemencie gniecie fife

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Głodnemu chleb na myśli :)

 

Zdrowy facet mysli o seksie kilkaset razy dziennie. Naukowo udowodnione :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stMikolaju dzwoń do nich na infolinie tylko zacznij bez nerwów bo ja się przyznam mi puściły po 20 telefonie i braku załatwienia sprawy. Jak trafisz na Kamila sprawa będzie szybko rozwiązana więc tego Ci życzę kolego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rajdy Depayem, Bolasie, Szakiri takie same jak przed paczem :p ale fail te EA jest lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nerfneli troche. Messim juz tak nie szaleje jak wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz numer Miki bo mi się zapomniało :laugh:

Nasi doradcy są dostępni pod numerem telefonu: (+48) 223 970 840 od poniedziałku do piątku
w godzinach 12:00 – 21:00.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nerfneli troche. Messim juz tak nie szaleje jak wczesniej.

Powaga nie odczuwam nerfa

Bo niby co?

Obrońcy dalej glupki, pancerzy dalej zapieprzaja, drybling dalej piłeczka przy nodze jak magnes

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie coś więcej o patchu, ja zagramanicą teraz siedzę i dopiero w piątek będę mógł pada do ręki wziąć, a ciekawość zżera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie podania ulegly lekkiej modyfikacji. Murzyny dalej hasaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, uspokój się, twoje zdanie już znamy :biggrin: .

Niech reszta się wypowie... 

Bo dużo internetów mówi, że się dużo na + zmieniło... A hejtują właśnie ci od 4-3-3 i szybkich QS skrzydłowych. 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu, uspokój się, twoje zdanie już znamy :biggrin: .

Niech reszta się wypowie... 

Bo dużo internetów mówi, że się dużo na + zmieniło... A hejtują właśnie ci od 4-3-3 i szybkich QS skrzydłowych.

Maxym ja pisze co się dzieje w pierwszej lidze. Może Trzeba się bardziej wysilic stąd płacz dzieciaków, ale nadal można grać jak wczesniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu ja gram w 1 i jest inaczej niz bylo. Jak zwykle.. kazdy widzi co innego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu ja gram w 1 i jest inaczej niz bylo. Jak zwykle.. kazdy widzi co innego :D

Ale co się zmieniło w takim razie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie od wujka Maćka... Poszperał szybko po internetach:

 

Z internetów:
 
 
I tried and it really is excellent. The defense is perfect. No more stupid-loss DEFENCE players. CPU you do not help, it is now up to you with much better controls. Currently the game is now perfect. Announcement are little predjerali with accurate passes, but I have to investigate. I ran into an opponent who is todavao like it was pinball. Maybe it's a very good player, I tried and I could not do.
 
Player's stamina now suck, it's horrible, though a plus is that High Pressure got #rekt
 
EA finally improve the referees ... AM I DREAMING!?
 
Played about 10 games on PS4 after the new patch. I'm struggling with this so any tips would be helpful.
My players are constantly barged off the ball and bullied by every team. 70% of my passes get intercepted (i don't blind pass), and everyone seems to be back to dribbling and zig zagging. I could defend it before mostly but not now.
 
Help please??
 
 
I just swept DIV 1 after the patch. I won DIV 1 a few times but I never swept it. Perfect 8-0 and not a single game was close. Dribbling is so much better. I feel like I have better control of my players. This patch seems like it has saved the game for me. Control wise and responsiveness it feels like Fifa 15 when it first came out.
 
Played 1 game only, but that was very positive, but in truth that was mostly because my opponent also tried to build up slowly and didn't put a lot of pressure on my players. This fitness thing will be a killer though. My IF Payet lost 9 fitness in 1 90 minute match..unreal.
 
 
 
Played two games so far.
 
Stupid free kicks given for nothing are still abundant.
 
Players with High/High work rates need substituting. I don't use high pressure but I had a couple of injuries due to fitness (always start with 99).
 
Substitutes will breeze past any player with ease any time after 75 mins.
 
 
 
Played 5 games so far plays 1000 times better- Sweaty high-press dicks are getting what they deserve- A knackered team by the 75th minute- passing had improved loads and first touch... Tika-taka is actually effective once again...I won 4 and drew 1 which I should have won but hey ho that's FUT!!(conceded a sweaty goal so not all perfect but huge, huge improvement)
 
 
 
Played with a tired team now as an experiment but didn't notice a massive difference, which I actually did feel pre patch. Still just a 1 game sample though, but it was actually my best match in this FIFA probably. Scored 3 longshots as well..maybe just some good momentum there.
 
After 2 games my front 3 are all below 90 fitness and my midfielders are between 82 and 85.
 
 
 
So I've played about 6 games with the patch and the game has slowed down. I'm in D2 right now... And it seems like you have to think about passes like you did before. Faced a lot of through ball abusers and non of them were as affective as before. Like before pace is there but it's hard to go baseline and sprint. Overall I had fun even with three games going 0-0.
Edytowane przez MaxyM
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu ja gram w 1 i jest inaczej niz bylo. Jak zwykle.. kazdy widzi co innego :D

Może kijowych przeciwników trafiam, ale sami sprinterzy :p

Wiecie, inne komentarze będą od tych którzy tylko sprintowali, inne od tych co klepali i ultrapressing ich zjadał.

Jedno jest pewne, jak biegacze płaczą to gorzej nie jest. Pozostawiając już moje osobiste odczucia z boku

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest tak samo gowniana jak przed patchem... nie widze ZADNEJ roznicy, pctowcy dostali chyba zupelnie inna gre albo niezle kity wciskaja... w dodatku wkurw w drafcie gdzie mialem karne, gosc strzelal non stop w srodek na wysokosci glowy i to flaki, 2x sie tak ustawilem i if fahrmann zamiast to obronic wolal sie przewrocic do tylu (ponawiam, ze to byly takie flaki ze nawet mietek by zdazyl zareagowac)

no thx, wracam do drivecluba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkleiłem komentarze gości z PS4...

Sam czekam na XO, bo jeszcze tam nie dotarł patch...

Zobaczymy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jest tak samo gowniana jak przed patchem... nie widze ZADNEJ roznicy, pctowcy dostali chyba zupelnie inna gre albo niezle kity wciskaja... w dodatku wkurw w drafcie gdzie mialem karne, gosc strzelal non stop w srodek na wysokosci glowy i to flaki, 2x sie tak ustawilem i if fahrmann zamiast to obronic wolal sie przewrocic do tylu (ponawiam, ze to byly takie flaki ze nawet mietek by zdazyl zareagowac)

no thx, wracam do drivecluba

Trzymaj prawy analog do góry. Wtedy obronisz to Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mi sie bramkarze rzucaja w oczy w tej chwili.. Bez kitu, nadludzie. Masakra

Wlasnie przegralem z typem, ktory w trakcie meczu 3 razy wybiegl z wlasnej polowki. W 1 polowie strzaly 7;0 dla mnie. Handanovic kosmita. Przegralem 3;0 :D Gra byla irytujaca ale teraz to jest jakas parodia co sie dzieje.

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×