Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Toś mi Panie pojechał...,ja i opinie

Wujek,ja od kilku sezonów z 7 ligi wyjsć nie mogę a Ty mnie o opinie pytasz

Jak dadzą pacza w którym będę mógł zrobić przeciwnikowi matrixa,to wtedy będę zadowolony

 

A co, mam Piacha czytać? Ja do pierwszej ligi pewnie i tak nie dobiję.

Dlatego Ciebie pytam.

Graliśmy trochę razem, więc wiem jak grasz i będzie to dla mnie znacząca opinia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja opinie masz kilka stron wczesniej☺☺

Oj, faktycznie. Przepraszam Kolego :)

Umknęło mi, bo skutecznie odwróciły moją uwagę dialogi i "przezabawna" piosenka ;)

 

Pjanic sif jeszcze lepsiejszy po paczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co, mam Piacha czytać? Ja do pierwszej ligi pewnie i tak nie dobiję.

Dlatego Ciebie pytam.

Graliśmy trochę razem, więc wiem jak grasz i będzie to dla mnie znacząca opinia.

Jutro specjalnie dla Ciebie przeanalizuje

kilka godzin porannego grania i wydam wyrok. Mam nadzieje,że zostanie on opublikowany niezwłocznie

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Pjanica to nawet jakby pacza nie było to złego słowa na nie go nie powiem . Ale po paczu z pięciu bramek dwie jego i trzy asysty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro specjalnie dla Ciebie przeanalizuje

kilka godzin porannego grania i wydam wyrok. Mam nadzieje,że zostanie on opublikowany niezwłocznie

 

Czekam w takim razie, będę miał lekturę w pracy :P

 

 

Co do Pjanica to nawet jakby pacza nie było to złego słowa na nie go nie powiem . Ale po paczu z pięciu bramek dwie jego i trzy asysty :P

To piknie.

 

Kurna jakie to są paprochy, odliczałem godziny w robocie, wpadam na chatę z zamiarem ciągnięcia...   tfu... zainstalowania pacza a tu dupka blada.

Pewnie jutro dopiero :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie web app w tele. To by mi w korkach odbiło.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith musisz zmienic platforme

Już już, jeszcze troszeczkę i zmieniam, obiecuję...

Albo wiesz co? Jak nasprzedaję kart, to sprzedam coins i wtedy zmienię... tak to było? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już już, jeszcze troszeczkę i zmieniam, obiecuję...

Albo wiesz co? Jak nasprzedaję kart, to sprzedam coins i wtedy zmienię... tak to było? :biggrin:

Ja obstawiam, że Tadek pęknie i sam zmieni platformę :D Ja już nad nim pracuję w naszych prywatnych rozmowach :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam, że Tadek pęknie i sam zmieni platformę :biggrin: Ja już nad nim pracuję w naszych prywatnych rozmowach :biggrin:

Pracuj, pracuj, tylko dawkuj mu.

Bo mnie już raz opierdzielił że agituję za dużo :D

Ale dobrze, że nie jestem sam :P

 

Bart, a my kiedy zagramy? Może też jakiś hs od razu co by poznać się głosowo? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezcie sie odiksboksujcie ody mnie, jak nie bede mial co z gotowka zrobic to zawezme ;D na razie jeszcze mam

Zawzialem tymczasem jednego paczka za 25k gdyz kontrakty mnie wyszli, trafilem abubabukara :D na szczescie kontrakty tez byli ;)

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że co opinia to sprzeczna z poprzednią, co nie zmienia że zostało coś zmienione aż się boję co Ea znowu wymyśli bo faktycznie w tej edycji ilość patchy zatrwazajaca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że co opinia to sprzeczna z poprzednią, co nie zmienia że zostało coś zmienione aż się boję co Ea znowu wymyśli bo faktycznie w tej edycji ilość patchy zatrwazajaca

Popatrz na to w ten sposób: dostałeś już 4 gry w cenie 1 :D

Od Legii to wara

Jedno miasto, jeden klub!

Lajków nie mam, ale nadrobię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuj, pracuj, tylko dawkuj mu.

Bo mnie już raz opierdzielił że agituję za dużo :biggrin:

Ale dobrze, że nie jestem sam :P

 

Bart, a my kiedy zagramy? Może też jakiś hs od razu co by poznać się głosowo? :)

Nie no my mamy jeden taki temat, gdzie zaczynamy się kłócić, ale ostatnio powiedziałem Tadkowi, że nie gadam z nim o tym, bo on i tak nie da sobie nic powiedzieć, więc omijamy tematykę polityki. Tzn ja omijam, Tadek czasami coś wspomni, ale nie daję się prowokować :D 

 

 

 

Zagramy, zagramy. HS dobry pomysł, tylko konsola śpi w sypialni, gdzie jest jedyny tv. Małżeństwo na dorobku :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie fajnie, imo lepiej od niedzieli, jeszcze musze na Starym stestowac czy 500 slupkow bedzie, ale musze i Sitha pocieszyc bo 1na 1 kozacko sie niestrzela ;)

Od Legii to wara

Jedno miasto, jeden klub!

Jak Wy tam macie takie gimby to musicie miec :) ubaw na lazienkowskiej ;) Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagramy, zagramy. HS dobry pomysł, tylko konsola śpi w sypialni, gdzie jest jedyny tv. Małżeństwo na dorobku :biggrin:

eh, ciągle zapominam, sorki :)

 

Może kiedy uda się w ciągu dnia, czy coś.

 

@Fenix kuźwa przez Ciebie teraz nucę przyśpiewkę... 3 lata nie byłem na Łazienkowskiej, tęsknię cholernie.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, ciągle zapominam, sorki :)

 

Może kiedy uda się w ciągu dnia, czy coś.

Spokojnie, rodzina się powiększa więc muszę piętro zrobić. Przyszłe Boże Narodzenie może już na bogato :D Wiesz, gdyby był rokefelerem z UK jak Tadek, Vicky, czy Fenix, bądź spał na dolarach jak Max :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh, ciągle zapominam, sorki :)

 

Może kiedy uda się w ciągu dnia, czy coś.

 

@Fenix kuźwa przez Ciebie teraz nucę przyśpiewkę... 3 lata nie byłem na Łazienkowskiej, tęsknię cholernie.

Nawet nie pytaj, ile ja nie bylem, bo az wstyd ;( zawsze poza sezonem w Pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O masz... to widzę, że tu dobra kibicowska brać. SC może podczas meczu z Witamy w piekle przebiegles obok mnie? Lol. Stałem wtedy pod waszym sektorem na murawie. Robiłem zdjęcia dla LL! He he.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu każdy mecz na Ł3, odkąd wyprowadziłem się w rodzinne strony, to na żadnym nie byłem. Ale szczerze, to nowy stadion nie ma tyle magii co stara Żyleta :) tam to działy się cuda :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie pytaj, ile ja nie bylem, bo az wstyd ;( zawsze poza sezonem w Pl

Heh ja niby w PL, ale mam prawie 500km obecnie, a zarobki krajowe ;)

 

O masz... to widzę, że tu dobra kibicowska brać. SC może podczas meczu z Witamy w piekle przebiegles obok mnie? Lol. Stałem wtedy pod waszym sektorem na murawie. Robiłem zdjęcia dla LL! He he.

 

Maciek gadałem z nim o tym, całkiem możliwe :laugh:  Stary to dobry wariat był :biggrin:

Ja swego czasu każdy mecz na Ł3, odkąd wyprowadziłem się w rodzinne strony, to na żadnym nie byłem. Ale szczerze, to nowy stadion nie ma tyle magii co stara Żyleta :) tam to działy się cuda :biggrin:

To se ne vrati :)

Ja od 1993 na każdym, może nawet się gdzieś widzieliśmy, jaja by były :) Dopiero od 3 lat wyprowadzka i koniec meczów na żywo.

Zaraz nas pogonią za offtop :biggrin:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam... Ja jak planuje wypad do polski to zawsze tak by być na meczach. Ostatnio Ruch i Lech oraz feta... Takie akcje na Żylecie, że nie narzekałem na nowe :) .

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×