Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj podskoczyły znowu niektóre, Suarez chodził po 240-250 a teraz po 280 ciężko wyrwać

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Edytowane przez pinkyPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kompletna olewka na toty. Ani razu nie odpaliłem konsoli, nawet paczki nie kupiłem.

ja od Świąt nie zagrałem ani razu i mi się nadal nie chcę, nareszcie człowiek ma czas na inne rzeczy, konto sprzedałem i czuję się jakby mi ktoś kajdanki zdjął, normalnie inne życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie działa wam PSN, bo u mnie lipa, wczoraj chciałem 1 mecz zagrać we fife a żę + mi się skończył a nie planuje powrotu do fify póki nie ogram innych gier offline, to zakupiłem 14 dniowy na aledrogo i teraz leży i kwiczy , i nie wiem czy to od nich czy jakąś lipe wziąłem ale niby przy tym koncie żółty plusik jest ,a zalogować się nie idzie :D jakaś konserwacja coś przeoczyłęm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie trybi

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładna lipa, jakąś mine chyba kupiłem, ale dziwne, bo wczoraj na wieczór było wszystko ok a dzisiaj ? pinknie .... (nie można w tej chwili nawiązać połączenia z serverem, odczekaj kilka chwil i spróbuj ponownie...)

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ja dobrze widzę, za 105k można kupić Godina 89. Spadnie jego cena poniżej 100k w weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odezwało się we mnie małe dziecko i nie wytrzymałem, kupiłem TIF Higuaina wiedząc że przepłacę, ale ja mam tak, że jak się na coś napalę to muszę to mieć...nienawidzę tego u siebie :D

Dokupiłem jeszcze Hamsika nowego totw.

Higuain...coś bez nazwy, 3 mecze 7 bramek (wykończenie 95!), nie żałuję wydania ani jednego coinsa :D

 

Hamsik podania ma zabójcze, też dobrze się nim gra, teraz najczęściej asystuje moim teamie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ja dobrze widzę, za 105k można kupić Godina 89. Spadnie jego cena poniżej 100k w weekend?

Ja widzę po 110k. Podejrzewam, że w weekend może spaść poniżej 100k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baku zrobiłem to samo i nie wytrzymałem http://www.futbin.com/16/squad/205773 Bramkarz na testy sobie przyjdzie a może coś z tego wyjdzie :)

 

Co do Hamsika to taki Pjanić sif tylko taki Słowacki :yes:

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, jak Manolas? Lepszy od Bonucci, Barzagli ?

Właśnie sprzedałem BBVA i wracam na stare śmieci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No będzie dzisiaj testowany z bramkarzem

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

To czekam na recenzję :D Nie ukrywam, że od dawna myślałem o tym Manolasie, jego tempo, obrona i fizyczność robią wrażenie. Natomiast musiałbym sprzedać IF Naingolana, co jest do przeżycia, bowiem mam wrażenie, że nifem grało się podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, jak Manolas? Lepszy od Bonucci, Barzagli ?

Właśnie sprzedałem BBVA i wracam na stare śmieci ;)

Mam NIF Manolasa w teamie, zagrałem nim jakieś 50 meczy, porządny obrońca. Trzeba tylko uważań podając nim, bo z tym jest słabo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Naigolan to ważne ogniwo i ja odczuwam różnicę ale może mi się tylko wydawać to tylko gra. Hamsik super jak chwaliłem Pjanicja tak jego też polecam .No Grek właśnie mnie skusił swoimi statami i mam nadzieje że będzie malina. Na Rb zakupiłem jeszcze przed chwilą If Maicona i na niego też bardzo liczę ze mnie nie zawiedzie staty ma fajne jak mu da się katalizatora ☺

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manolas if... genialna karta.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie MaxyM, że szarżujesz z chwaleniem większości kart :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena karty w ligach niższych niż 1-3 i poniżej min 10 meczów nie ma żadnego sensu. W niskich ligach grałem walkerem na ST i było całkiem ok to znaczy, że jest op?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę się zgodzić co do tych minimum 10 meczy żeby stwierdzić czy kolo nam pasuje czy raczej nie.Nie raz tu czytałem ze 1-2 liga to prawie sami sybkobiegacze i def ustawienie .Nie mówię tu o wszystkich bo sam tu gram z Wami i w większości są to herbatniki z lig 1-3 po prostu chcących fajnie wirtualnie pokopać piłeczkę.ja sam najwyżej byłem w 4 teraz kisze się w 5 i mam już dosyć bo zawsze braknie a to remisu bądź zwycięstwa

 

UNKI poka co tam skleiłeś bo rano mówiłeś mi o jakiś zmianach :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krasi grał toty ramosem na st i chyba hattricka walnal. Oni ogarniaja grę na maksa, co zresztą widać kiedy grają różnego typu challenge typu drużyna bramkarzy albo inne tego typu rzeczy, nie do ogarnięcia jak dla mnie

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krasi grał toty ramosem na st i chyba hattricka walnal. Oni ogarniaja grę na maksa, co zresztą widać kiedy grają różnego typu challenge typu drużyna bramkarzy albo inne tego typu rzeczy, nie do ogarnięcia jak dla mnie

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

To że karta sama nie gra, to normalne. Jeśli ktoś w to wierzy, to jest idiotą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że karta sama nie gra, to normalne. Jeśli ktoś w to wierzy, to jest idiotą...

Pewnie, przecież ja tak nie napisałem nigdzie że karty same grają. Miałem na myśli że ja się nie sugeruje takimi rzeczami, że youtuberzy robią takie zmiany pozycji i cisna strasznie.

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie MaxyM, że szarżujesz z chwaleniem większości kart :)

Zdecydowanie, gdyby te wszystkie karty tak świetne były to Maxym przy swoim budżecie by pierwszą ligę zdobywał z palcem w nosie albo w innym otworze.

Ja dalej twierdzę że nify są tak samo dobre jak kolorowe i zupełnie nie warte swoich cen

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby wygrać 1 ligę potrzeba funduszy dobrych kart i... Umiejętności..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×