Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Janusze od autobajerow poczuli pismo nosem, będzie up :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Janusze od autobajerow poczuli pismo nosem, będzie up :p

I co im da? Przecież zaraz ten nif będzie wart 900c... Bezsensowny deal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co im da? Przecież zaraz ten nif będzie wart 900c... Bezsensowny deal...

No i gitara, w takim razie wystawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest z tym Dybała 320K na XO - pogieło ich... Za tyle można mieć TOTY kartę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nif Dybala ma widły jak jakiś Rolando... ja pierdzielę.

Nie warto nic kupować na premierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co im da? Przecież zaraz ten nif będzie wart 900c... Bezsensowny deal...

Za max będzie schodził jak wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramires z Chelsea blisko Chin ponoć, warto kupić kilka złotych kart?

Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za max będzie schodził jak wyjdzie

Ale co? Jak wyjdzie Dybala nif np 80, to 78 nie będzie chodził za frytki, tak jak zawsze było. Jakby zmienił ligę, to ok, Dybala z Juve by śmigał po całości, a tak, to jego 78 będzie za frytki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nif Dybala ma widły jak jakiś Rolando... ja pierdzielę.

Nie warto nic kupować na premierę.

Edytka....

Nie przeczytałem ze zrozumieniem

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie jaja na rynku, cos sie swieci chyba.

Wystawialem na relista moje karty za max i zszedl teraz TIF Kane za 84k, mowie super, kupilem go kiedys za 45k wiec troche zysku jest. Wchodze w liste transferowa a tam nic i bin to 94k... no kur*a. Moze tyle podrozal nie wiem ale zeby prawie za maxa chodzil? 50k w plecy. Nie relistuje juz nikogo wszyscy wracaja do klubu.

Faktycznie 7 stron ifow dybali tylko, jaki beton.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przetestuje o co tyle krzyku...

 

29eruat.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aguero kot, wylosowalo mi go 2 razy w drafcie i robil robote. Sturridge IF tez kozak, taki Aubapejsjang z BPL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło 2kk w karty, zobaczymy czy człowiek na tym zarobi. Wniosek jeden, nie dotykać TOTY do inwestowania, bo to cholerstwo spada zamiast iść do góry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co najlepiej zainwestwac zeby nie umoczyć?

W tym roku to naprawdę nie wiadomo. Ja kupuję na czuja, max 1 karta danego gracza. Na XO ratują mnie legendy, bo one mają wahania cen. Tzn kupię kartę, jest ich pięć i za chwilę nie ma żadnej i sprzedajesz z dobrą przebitką. A co do standardowych kart, to kolory z BPL, bądź topowe karty, które mają wzięcie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam. Coś ify lecą w dół te topowe. Taki Neymar totgs zaliczył w pewnym momencie nawet i 300k spadek hmmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie wróciłem do grania. Przy drugim podejściu wreszcie upragniony tytuł! Było ciężko, mogłem zakończyć to wcześniej ale nieszczęśliwie zremisowałem w 90 minucie.

 

r2uxkh.jpg

 

e80kfo.jpg

 

Poniżej dwa składy, które towarzyszyły mi od 10 ligi, sukcesywnie je ulepszałem. Grałem nimi systemem - 2 mecze hiszpańskim, 2 mecze włoskim.

 

29lb81c.jpg

 

9va0ew.jpg

 

Sorry za jakość ale z radości zapomniałem zrobić zrzutów na Playstation! Największe gwiazdy to zdecydowanie Chiellini, Iniesta, SUAREZ, Dybala, Guarin, Marchisio oraz TEVEZ z ławki. Gdybym miał wybrać MVP całej przygody to Suarez - 79 bramek w 60 spotkaniach, mnóstwo asyst i zabójcza precyzja. Dybala najlepszy z włoskiej ekipy.

 

Do zobaczenia za rok! ;)

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam. Coś ify lecą w dół te topowe. Taki Neymar totgs zaliczył w pewnym momencie nawet i 300k spadek hmmm

Neymar pikuje, bo ma być up. W tamtym roku pamietasz okres przed upami? Kolorowy Lacazette takie ceny osiągał, że głowa mała. A potem zjechał nagle z ceny, bo skończył się bum na jego kartę, ludzie przestali w niego inwestować, a robili to bo liczyli na upa. Ten był, ale EA zaraz zajechało z widłami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co najlepiej zainwestwac zeby nie umoczyć?

Topowe drogie czarne karty do banki gdzie jest ich mało na rynku. Różnica BN potrafi być nawet o 200k tylko trzeba uważać na 12h transfery kart bo można umoczyc. Za toty się nie bierz chyba że dzień/noc i zysk rzędu 10k na karcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytka....

Nie przeczytałem ze zrozumieniem

Nie wiem co pisałeś, ale się domyślam... :D

Ten numer z Rolando robię tu od zeszłego roku, odkąd mnie ta karta molestuje wypadając z co drugiej paczki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przetestuje o co tyle krzyku...

 

29eruat.jpg

Ja też kupiłem dzisiaj tego Aguero i serio jest zajebisty, polecam

Edytowane przez MichalEEEk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar pikuje, bo ma być up. W tamtym roku pamietasz okres przed upami? Kolorowy Lacazette takie ceny osiągał, że głowa mała. A potem zjechał nagle z ceny, bo skończył się bum na jego kartę, ludzie przestali w niego inwestować, a robili to bo liczyli na upa. Ten był, ale EA zaraz zajechało z widłami.

Dziś go kupiłem w BN za 935 i juz znalazł właściciela o 150k drożej. Up u niego widziany wiec te spadki nie bardzo pasują. Aguero za 840k w licytacji kupiony i juz poleciał za 916k(nawet sobie nie pogralem nim ) Zauważyłem tez, ze karty czarne te ładniejsze np u CRa(if, HR) potrafią latać w cenach tifa, karta przerzutowa? Nie pamiętam tamtego sezonu bo to mój pierwszy Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś go kupiłem w BN za 935 i juz znalazł właściciela o 150k drożej. Up u niego widziany wiec te spadki nie bardzo pasują. Aguero za 840k w licytacji kupiony i juz poleciał za 916k(nawet sobie nie pogralem nim ) Zauważyłem tez, ze karty czarne te ładniejsze np u CRa(if, HR) potrafią latać w cenach tifa, karta przerzutowa? Nie pamiętam tamtego sezonu bo to mój pierwszy

Nie no, przerzuty to się robi kolorowymi ogórkami, co chodzą po qs, a widły mają po 100k. Wahania cen wg mnie spowodowane są małą ilością kart. Grasz na xo, czy ps4? Na klocku o 19 potrafi być prawie 1kk kart, a o 23 już tylko 500k. A topowe kolory tak jak legendy. Teraz masz 15, a za godzinę 4 :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, przerzuty to się robi kolorowymi ogórkami, co chodzą po qs, a widły mają po 100k. Wahania cen wg mnie spowodowane są małą ilością kart. Grasz na xo, czy ps4? Na klocku o 19 potrafi być prawie 1kk kart, a o 23 już tylko 500k. A topowe kolory tak jak legendy. Teraz masz 15, a za godzinę 4 :)

Na ps4 wiec mniej cuda u nas niż u was z rynkiem chyba się skuszę jak to nie przerzuty na CR HR na handel bo różnice BN potrafią być kolosalne. Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×