Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Samlling TOTS, moim zdaniem - najlepszy CB w grze... (nie grałem Maldinim i BekeNiemcem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przemyślałem te angielskie TOTS i jestem zawiedziony bo nie rozwiązali problemu słabej prawej strony. Dając po 1 zawodniku tylko stworzyli kosmiczne ceny. Zrobienie optymalnego składu będzie nieproporcjonalnie drogie do efektu. Całość właduję w hiszpańską, tam nawet bez totsów można zbudować silny skład, a jak się ewentualnie coś trafi to będzie miłe uzupełnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego prawa strona w BPL jest słaba? Jest cała masa świetnych, niedrogich (do 100k) zawodników. Prędzej przepłacisz właśnie w BBVA, gdzie żeby mieć najlepsze choćby nify musisz zapłacić kosmiczne pieniądze. 

Btw miałem 800k, zacząłem otwierać paczki i nagle mam 200k :D z paczek za 100 i 50k wypada taki szrot, że głowa mała. Raz w paczce za 50k wypadły na raz dwa ify, podjarałem się, a tu jeden poszedł za 25k, a drugi za qs 9900, nawet się paka nie zwróciła...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała masa? Wg mnie pomiędzy Mahrezem a Willianem nic nie ma absolutnie.  a na lewej do wyboru do koloru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Shaqiri? Moim zdaniem lepszy od Williana, a jego sif gniecie suty. Z tańszych bardzo solidny jest sif Mane, a hero Dyer też nienajgorszy. Z kolei z lewej dla mnie tylko Hazard albo Sanchez, reszta sensownych to już grubo powyżej 100k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

bundes jest bardzo solidny imo , costa i coman pomiedzy nimi lewy nify i można spokojnie do 3+ ligi wejść tym i nie kosztują majątku , poki nie zbudowałem galacticos grałem tak . Chłopaki polecają seria a i też non stop takie składy spotykam i są bardzo soildne ... Premiership jest imo przereklamowana tak samo jak i w realu , nikt mi od premiery manity tym nie zapodał 

Navas 84 bardzo dziękuje za polecenie , kilka meczów tylko rozegrałem ale ze dwie-trzy interwencje epickie podoba mi się gościu thx :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shaquiri wystrzelił mocno w górę. Właśnie dlatego że nie dali żadnych TOTS na prawą flankę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
22 minut temu, pablos_83 napisał:

Shaquiri wystrzelił mocno w górę. Właśnie dlatego że nie dali żadnych TOTS na prawą flankę. 

Ja w zeszłym roku grałem BPL i bardzo dobrze grało mi się Lamelą na prawej. Wypróbuj sobie.

Poza tym Argentyńczyk, więc można i Teveza sobie do ataku wkleić :)

 

edit: zresztą jak nie ma prawej strony? Ja bym rzekł, że na lewej jest mniejszy wybór naprawdę dobrych kart.

Na prawą: Willian, Lamela, Walcott, Dyer, Oxlade-Chamberlain, Ibarbo....

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka 80-81 ale lepsze już mają chore ceny. Popatrzcie sobie na wykresy, począwszy od zwykłego Williana wszystko leci w górę jak szalone. Była okazja zrobić niezły deal. Wszyscy prawoskrzydłowi pow 81 w dwa dni poszli ok 50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pablos nie patrz na overall karty, tylko na szczegółowe statystyki, które są potrzebne na daną pozycję.

Bardzo często okazuje się, że nie warto przepłacać.

Na stronach takich jak futbin, futhead czy wefut możesz sobie dokładnie sprawdzić jakie wartości dana karta ma dla strzałów, podań długich, krótkich, dryblingu, wizji gry, ustawiania się itd.

 

Dla przykładu: ja bardzo długo grałem Palacio w ataku, karta ma raptem 80 ovr a strzelił u mnie ponad 190 bramek, bo świetnie wychodzi na pozycję i ma dobre wykończenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie watro przepłacać np taki shaquiri za 100k nie gra 100 razy lepiej niż Jezus za 1k

Ale kart za 1k 80-81 nie ma na siłe też trzymać bo kontrakty i kontuzje kosztują. jeżeli jest jakiś gracz 85-87 ta sama pozycja ta sama liga i kosztuje 5-10k to warto sobie kupić.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki patrzę wywody z kosmosu ale już wróciłem. Lewa strona w bpl Willian, prawa Depay - nic więcej nie trzeba. Żeby grać Lamela i innymi wolnymi graczami trzeba nieco ogarniac i zmienić formacje na 4321 bo na skrzydle takiego żółwia Bellerin skasuje jak bobasa :)

 

Ps tots Huth w klubie

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wypasik :)

Jeszcze if Nainggolan i jazda.

Igły nie chcę, u mnie Tevez i Palacio to debeściaki w napadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale wypasik :)

Jeszcze if Nainggolan i jazda.

Igły nie chcę, u mnie Tevez i Palacio to debeściaki w napadzie.

Grałem Nainggolanem IF wcześniej i po pierwszych 2-3 meczach zachwytu,nastała stagnacja i szybki powrót do nif. Resztę kasy trzymam na paki serie,lub bundes. No chyba że te 250 k starczy na kupno jakiegoś totsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, pablos_83 napisał:

Bellerin zwykły poszedł 100% w górę w dwa dni. 

Najlepszy RB w grze, aż się boje pomyśleć co robi TOTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszyscy z angielskiej lekko poszli, prawa strona z racji 2 TOTS poszła bardzo.  z tego co kupiłem w piątek i w sobotę rano już jestem 25% do przodu. Ale mój skład i tak jest g. warty więc dużo nie zrobię.  Ale jak ktoś myśli nad zmianą ligi to jest najlepszy moment by pozbyć się angielskiej póki jest ten turniej o TOTS Hutha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż skład,zobaczymy czy faktycznie g... warty.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G. warty jeżeli chodzi o wartość. jakieś 60k, nawet gdybym wykorzystał lekką zwyżkę to bym zarobił tylko 10k.

Sprzedawać mi się nie opłaca, wzmacniać też bo angielska ma swój max z ostatnich tygodni.

Chciałem sobie np Yayę kupic a on z 14 na 19 w 1,5 dnia poszedł. O bellerinie nawet nie piszę Na tydzień zakaz transferowy

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zostało mi 207k. Za jedną stówkę otworzę paczki, za drugą chce zrobić 2 składy. W związku z tym dwa pytanka.

Po pierwsze myślicie, że to będzie grało?
http://www.futbin.com/16/squad/536297 - ewentualnie zamiast Rzeźniczaka mogę wkleić Glika.

 

Po drugie, jaki skład za pozostałą kasę, czyli 40k proponujecie? Turecka, rosyjska, portugalska, wszystko mi jedno, lubię szybkich skrzydłowych i CMów ze zbalansowanymi podaniami i obroną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amrabat to jest kozak, wszyscy sie kryja przy nim... Wygral mi sam tego TOTS Hutha. Aha i 433(4) jest o niebo lepsza niz 41212(2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mat_eyo napisał:

Panowie zostało mi 207k. Za jedną stówkę otworzę paczki, za drugą chce zrobić 2 składy. W związku z tym dwa pytanka.

Po pierwsze myślicie, że to będzie grało?
http://www.futbin.com/16/squad/536297 - ewentualnie zamiast Rzeźniczaka mogę wkleić Glika.

Jakby EA obchodziła nasza liga, to Kuchemu daliby ifa za dziś.

Byś sobie kupił, c'nie? :biggrin:

 

15 minut temu, F3niX napisał:

Amrabat to jest kozak, wszyscy sie kryja przy nim... Wygral mi sam tego TOTS Hutha. Aha i 433(4) jest o niebo lepsza niz 41212(2)

O matulu Fenix z cichacza gra jeszcze w fifę :P

Ja za cholerę nie mogę się nauczyć 433 i już się poddałem... ale za to ostatnio gram 4321 i jest postęp i przyjemność z grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło Panie, za if Kuchego na RW to ja bym poszedł jak pitbull w kurę. Jakby Niko nie zaczął cwaniaczyć to by Kuchy miał 3 asysty w meczu lidera z wiceliderem, chyba by się na ifa załapał ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×