Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

 

A te drafty to gracie online czy offline?

Za online ponoć leprze paczki są do wygrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem że lepsze ale na offline możesz zagrać np najłatwiejszy poziom a paczki nie zależą od poziomu

 

Czy np opłaca się grać offline na niskim poziomie i wygrać czy lepiej online i np odpaść po 2 meczu? z czego jest lepszy drop?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Drafta moge sobie zagrac okazjonalnie. Jak pomysle ze mialbym usiasc i ciac 60 meczow z rzedu w te drafty to mam odruch wymiotny. Totsy by sie wszystkie skonczyly a ja nadal bym przy nich siedzial ;)

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wiem że lepsze ale na offline możesz zagrać np najłatwiejszy poziom a paczki nie zależą od poziomu

 

Czy np opłaca się grać offline na niskim poziomie i wygrać czy lepiej online i np odpaść po 2 meczu? z czego jest lepszy drop?

Ja grałem zawsze off i w większości do przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potrzebuje LS z bundesligi. Ribery czy Reus?  Reus rzekomo lepsze staty zaś Ribery lepszy Overall, lepszy drybling, ale znowu strzał tylko 77..hmm

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca w fut offline to się można zaziewać na śmierć :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak hajs Ci nie robi roznicy to bierz reusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Potrzebuje LS z bundesligi. Ribery czy Reus?  Reus rzekomo lepsze staty zaś Ribery lepszy Overall, lepszy drybling, ale znowu strzał tylko 77..hmm

Reus, 

 

Ribery bardziej gra w obronie niż ataku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeca w fut offline to się można zaziewać na śmierć :P

Ale jak chcesz kupę to robisz pauzę i masz czas bez limitu,a ja czasem nie wyrabiam w kilkadziesiąt sekund

Wiem to z autopsji

A tak śmiechem żartem,to gram jesli juz na wyższym poziomie niż nowicjusz i trochę profitu za paki zgarniałem

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry Ribery nie jest zły :) mi się właśnie jakaś lepsza wersja trafiła na 10 meczy 9 bramek. Gra u mnie na lw i daję jemu wytyczne zostawaj z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj chłopakami...

Po pierwsze dołączam się do Piacha jeżeli chodzi o wielbienie Bellerina... Ile on daje w obronie... Jest wszędzie... A jak leci do przodu to nie do dogonienia.

Vardy - ta karta, to niezły wariat... Serio, nieobliczalna. 

Lukaku... Jedna z moich ulubionych kart w tej edycji... A na bank top 3. 

Kane... Gorsza wersja Lewandowskiego 93.

Dier - kwa... OP w uj. CDM nie do przejścia.

Alli - - " - - nie można nim robić dośrodkowań z boku... Ale silne bydle, przechwyty b. dobre... A podania po ziemi - OMG - chirurg... Strzela też dobrze.

Dembele - serio, wyrasta na mojego ulubionego CM w grze... Pieprzony atom. 

Smalling - the best CB i tyle.

Tobie - Świetny CB

Ozil... Wkurza mnie, bo słaby fizycznie... Ale OMG!!! Najlepszy CAM jakim grałem pod względem dawania piłek... Co on za piły posyła - no szok. 

*Nie lubię go w realu... Ale mam z nim jak Tomek z Messim.

Arnautuović - szkoda, szkoda tej niskiej wytrzymałości... Ale karta kompletna... Odkryłem nim strzelanie wolnych - ja ple. Maszyna. 

Cech - Jak go widzicie w bramce... Walcie zza pola karnego... Po pajęczynach... Po bokach... W polu karnym, pieprzony mur... Zza pola karnego... Durszlak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ale jak chcesz kupę to robisz pauzę i masz czas bez limitu,a ja czasem nie wyrabiam w kilkadziesiąt sekundemoji23.png

Wiem to z autopsjiemoji12.pngemoji12.png

A tak śmiechem żartem,to gram jesli juz na wyższym poziomie niż nowicjusz i trochę profitu za paki zgarniałememoji4.pngemoji12.png

Staram się grać bez kupy :D

No a jak przypili to nie ma przebacz, trening pośladków od razu :D

Pamiętam jak na początku dygałem zagrać online. A teraz nie wyobrażam sobie grać off.

Nuda bez względu na poziom. Brakuje tej nutki nieprzewidywalności, wariactwa, drobnych złośliwostek itd. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja to nawet nie wiem jakie tryby są w "16"... Nigdy nie przeczytałem żadnego innego kafelka prócz Setup i Fut Mode/Online match. :D

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Reus, 

 

Ribery bardziej gra w obronie niż ataku

Zdecydowanie Reus. Wpuszczam go ostatnio na LW do mojego BBVA bo jakoś ani Konoplyanka ani Neymar mnie w pełni nie przekonują i jestem bardzo zadowolony. Masa bramek, sporo asyst. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem tots Lukaku. Cena chyba niezla bo 311k. Znudzi mi sie to odsprzedam i kupie motm aube po wyjsciu jego totsa.

dzis uroczyste testowanie. Dokupie mu na boki hazarda i chyba williana i zobaczymy na co 4321 sie nadaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja ci podsumuję Lukaku w jednej akcji.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykwintny mezczyzna ;p ta luta na koniec... Normalnym grajkiem to jakis farfocel by polecial 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Arnutovicem zabiłem Leno...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym... jeden z tych ktory wkurza przeciwnikow ogladajac 100 razy powtorke... jeszcze gola to rozumiem jak cos ladnie wpadnie ale zeby nie przewijac momentu jak zawodnik wraca na swoja strone boiska... zawsze mnie zalewa jak ktos tak ze mna gra, cieszynki do kamery sa juz mniej denerwujace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ja sobie filmy nagrywam, po za tym po tych wszystkich doświadczeniach z przeciwnikami, mam to w dupie czy im się to podoba czy nie.

A na serio, to oglądam normalnie tylko bramki, które mi się podobają jak LS/FK czy piętki... 

Ale jak ktoś zaczyna ze mną mecz od kick off glich lub ogląda swoje durne bramki, to go wtedy zamęczam moimi... Karma to się nazywa. 

Ten gość był twardy, obejrzał 6 powtórek... Po tym jak strzelił mi bramkę po rajdzie z połowy boiska... I nie dość, że podleciał do kamery to jescze oglądał powtórkę... Vendetta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam sobie weszlo i jakże doskonale ten cytat pasuje do fify:

"Spróbuję podyskutować z faktami, a asumpt do tego dał mi Oliver Kahn, który w pomeczowym studiu w ZDF-ie, przytłoczony nieco przebiegiem spotkania stwierdził, że wygranej w Lidze Mistrzów nie da się zaplanować, bo zbyt wiele rzeczy dzieje się przypadkowo i bez wyraźnej przyczyny. I trafił w samo sedno. Piłka nożna to najbardziej przypadkowa ze wszystkich dyscyplin zespołowych. Możesz wykonywać kapitalną pracę, możesz być wybitnym trenerem i genialnym zawodnikiem, możesz mieć wreszcie nieograniczony wręcz budżet finansowy – wszystko na nic, jeśli nie masz choć kwanta szczęścia."

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maxym opowiedz krotko o kazdym totsie z bpl, bo czaje sie na kilku grajkow ale nie wiem jakich kupic, myslalem nad lukaku, ale zastanawiam sie jak gra kaen, ciagle dylematy ... z obserwacji wynika ze najlepsi to lukaku i arnutovic oczywiscie najlepsi biorac pod uwage rozsadne ceny za nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BPL leci na łeb na szyję. Może sobie jakiegoś CB dokupię po taniości. Tylko się zastanawiam Otamendi czy Kościelny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

maxym opowiedz krotko o kazdym totsie z bpl, bo czaje sie na kilku grajkow ale nie wiem jakich kupic, myslalem nad lukaku, ale zastanawiam sie jak gra kaen, ciagle dylematy ... z obserwacji wynika ze najlepsi to lukaku i arnutovic oczywiscie najlepsi biorac pod uwage rozsadne ceny za nich

Napisałem dziś posta i krótko opisałem dziadów...

 

Kupiłem Mahreza za 699K... W celu zarobkowym, ale to arab, to pewno stracę.

I moim zdaniem, jak ktoś ma kupować TOTS BPL - to teraz - Za chwilę wszyscy uznają, że taniej nie będzie i zacznie się wykupywanie, a co za tym idzie - >$>$>$>$>$

 

maxym opowiedz krotko o kazdym totsie z bpl,

Dla mnie wygląda to następująco...

I zobacz kilka postów wcześniej - opisałem lakonicznie każdego z nich.

1. Lukaku / Ozil / Arnutovic / Smalling / Dembele / Bellerin / Tobie / Vardy

Serio, tak się nimi fajnie gra..., że jak miałem się ich pozbyć, i wymienić na inną ligę - to póki co mam cholerny dylemat. 

Fajnie się gra jeszcze Alli. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polowałem na dream team z naszej Ekstraklasy (plus gościnne występ Szczęsnego). Dziś zobaczyłem, że if Linettego spadł o 20k o.O i od razu kupiłem cały skład.

Kosztowało mnie to ~60k, czyli tyle, ile zarobiłem na paczkach z BPL. 

Miałem 200k, teraz mam nadal 200k i cały skład do grania na weekend :D

Oto moi tytani murawy:

http://www.futbin.com/16/squad/536297

 

Jeśli ktoś grał takimi ochłapami to mam dwa pytania:

1. Jodłowiec, Trałka, czy może Murawski? Zależy mi, żeby było def>60

2. Grał ktoś ifem Borubara? Warto wymienić, czy Szczęsny da radę?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×